Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Yolk

Dzięki konkurencyjnym beneficjom i elastycznym godzinom pracy, zatrudnieni mogą cieszyć się stabilnością i równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

Mirka

Kontroler finansowy Ile zarabia aktualnie? Skoro wymagają szkoły wyższej itp według ogłoszenia. A o zarobkach nic nie napisali co są w stanie zaoferować .mowie może chociaż tutaj ktoś będzie wiedział? Chciałabym wiedzieć

Grerek

Jestem zadowolony z mojego miejsca pracy i zdecydowanie polecam tę firmę jako pracodawcę. Tutaj docenia się zaangażowanie oraz wkład każdego pracownika w rozwój przedsiębiorstwa.

Mariusz

W mojej ocenie praca w firmie to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o perspektywy finansowe. Premie są naprawdę pokaźne, co motywuje do ciężkiej pracy i zaangażowania.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Morek

Otrzymałem ogromne wsparcie na starcie, co sprawia, że w pracy czuję się komfortowo i pewnie.

Penny

Zarówno warunki pracy, jak i płaca są bardzo konkurencyjne. Co więcej, atmosfera w firmie jest po prostu fantastyczna.

Janusz

Mnie warunki i wynagrodzenie pasują. Przy podpisywaniu. umowy jasno powiedziane jakie zarobki a do tego zakres obowiazkow

@Janusz

Możesz napisać jakie są stawki godzinowe? I jak to zmianowo wygląda 1,2 zamiany? Ile można miesięcznie zarobić w tej firmie?

Wyrek

Premie są naprawdę pokaźne, co motywuje do ciężkiej pracy i osiągania coraz lepszych wyników. Dodatkowo sama stawka godzinowa też nie jest zła, co sprawia, że warto się zaangażować i rozwijać swoje umiejętności zawodowe

@Wyrek

A jaka jest ta twoja premia? Bo ja ile bym nie robił to z miesiąca na miesiąc mi maleje No i po co mam się za kogoś narobić skoro i tak większej nie dostane

Murzynek

Dlaczego nie ma 13 stek pensji dla roboli tak jak dla biura??? A i dlaczego biurowi otrzymują 5tys urlopowego a (usunięte przez administratora)nie?! Przecież to my na to wszystko robimy!!! Obudźcie się!

@Murzynek

To aż taki podział jeśli chodzi o warunki tu jest? Chciałbym się przyjąć na spawacza, ale 13 pensja by się przydała, mój poprzedni zakład oferował m.in. tę trzynastkę. Może sa tu inne dodatki płacowe czy benefity, których biuro nie ma?:P

Biuro
@Murzynek

Pracuje w biurze i nigdy nie dostałam 13-stki lub 5 tys urlopowego ,a jak wiesz ,który dział tak dostał to napisz ,chętnie się też dowiem

Kazik

W zakładzie pracuje już 3 lata, ogolnie jest dobrze. pracuje z bardzo spoko ekipą - ludzie to na pewno duzy plus tej firmy

Eval

Atmosfera w firmie sprzyja dobrej pracy, wynagrodzenie jest na wysokim poziomie, ogólnie jestem zadowolony

Piotrekk

Super ludzie, atmosfera w pracy jest naprawdę dobra i to ogromna zaleta w tej firmie

Batorr

Dla mnie odpowiednie miejsce do pracy, klarowne obowiązki, satysfakcjonująca umowa i atrakcyjne wynagrodzenie.

Kappo

Na pewno warto spróbować tutaj swoich sil - firma pozwala się rozwijać i niezle zarobic

Mento

Przyznam szczerze, że robota uczciwa. Nie nakłada się na pracownika bóg wie jakich wymagań i nie oczekuje od niego że będzie pracować jak robot.

Martin

Rekrutacja do tej firmy była dla mnie pozytywnym doświadczeniem. Cały proces przebiegł sprawnie i szybko, a rekruterzy byli profesjonalni i pomocni. Od samego początku miałem poczucie, że jestem traktowany poważnie, co zdecydowanie ułatwiło mi podejście do nowego wyzwania zawodowego.

@Martin

Z ilu etapów składa się ta rekrutacja, skoro piszesz, że cały proces przebiegł szybko? Po jakim czasie można spodziewać się feedbacku? Każdy dostaje odpowiedź, nawet jeśli decyzja jest negatywna?

A co to ma do pracy w firmie? Bo o tym szukam informacji xD Zatrudnia chyba Polaków, nie? Niżej w sumie ktoś sugerował, że sama Ukraina, ale czy faktycznie na stanowiska specjalistyczne Polaków nie przyjmują? Mam doświadczenie w zarządzaniu.

Michał P

Moim zdaniem miejsce warte uwagi jak szukacie stabilnego zatrudnienia

Kacper

Wreszcie mam stabilne zatrudnienie, pewną umowę, nie muszę się stresować i martwić co miesiąc, wyplata zawsze terminowo

Zych

Już kilka prac za mną i zdecydowanie tu mi się pracuje najlepiej. Warunki dobre, tak samo jak atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 217 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą