Opinie o Noma Auto Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Noma Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noma Auto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noma Auto Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Czy istnieje możliwość rozwoju w Noma Auto Sp. z o.o.?

Były Pracownik.

Zgadzam się z tymi opiniami w 100 %. Tam nie da sie pracować !!! Mieli takich dobry zespół i wszystko zepsuli. Jeżeli chcesz być zdrowy pracować w miłej atmosferze dobrze zarabiać i być doceniany za wkład i zaangażowanie w firmę to NIE IDŹ TAM PRACOWAĆ !!!

@Były Pracownik.

Witam czy mogę prosić o prywatną rozmowę biset999@interia.pl Mam parę pytań związanych z Noma auto jako pracodawca Pozdrawiam

@Były Pracownik.

Prosze o kontakt biset999@interia.pl Mam parę pytań jeśli chodzi o pracodawcę

Czy w Noma Auto Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Była pracownica

Oczywiście ze nie

@Była pracownica

Witaj czy mogę prosić o prywatną rozmowę mam parę pytań związane z Noma auto

Romek

jest podstawa 2 tysiące, i dodatki są ale musisz wyrobić marżę, i plan , wiec jednak dostaniesz podstawę

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Noma Auto Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Byly handlowiec

Niskie zarobki, ciągle zmienia sie personel powod - stosowanie mobbingu przez Dyrektorkę. Nie polecam

Pracownik serwisu

I to wszystko prawda co piszą pod spodem. Ciężko jest wytrzymać w takiej atmosferze, ale co zrobić. Ludzie maja rodziny, kredyty. Trzeba te upokarzania znosić... Tak to jest u prywaciarza...

Kolejny były pracownik

Z przykrością muszę potwierdzić informacje zawarte w poniższym komentarzu. Pokuszę się jednak o bardziej rozbudowaną w szczegóły wypowiedź. Pracownicy działów serwisu, handlowego, ubezpieczeń, likwidacji szkód są/byli świetni. Chłopaki z warsztatu pełni humoru i chętni do współpracy. Atmosfera mogłaby wyglądać w tym miejscu zupełnie inaczej. Aż trudno uwierzyć jak jedna osoba, która piastuje wysokie stanowisko może doprowadzić do tego, że Ci świetni ludzie fatalnie czują się w tym miejscu pracy. Nadużywanie epitetów, podnoszenie głosu, bagatelizowanie obecności klientów na salonie podczas wspomnianego darcia się po pracownikach, udzielanie niesłusznych reprymend również w obecności osób trzecich - to pikuś. Zwalnianie pracowników po nastu latach pracy bez poważnego powodu, mobbing, nieuczciwość. Na tym ostatnim pragnę chwilę się zatrzymać. Kto poszukuje stałego, godnego zatrudnienia nie znajdzie tu dla siebie miejsca. Pensja okrojona z powodów najczęściej nieznanych. Szkoda. Marka świetna, potencjał ogromny, pracownicy kompetentni i życzliwi ale Pani dyrektor z przerostem ego do bani. Tak - dotarły do mnie przed zatrudnieniem pogłoski o paskudnej naturze osoby rządzącej ale zostały przeze mnie zbagatelizowane. Trzeba było przeżyć to na własnej skórze a efektami podjętej przeze mnie próby właśnie się z Wami dzielę.

Była pracownica

Potwierdzam, że praca w tej firmie to koszmar, bardzo niskie zarobki względem innych firm. atmosfera z panią dyrektor salonu na czele, która drze japę po salonie i serwisie jakby była na swoim prywatnym folwarku.

Nie polecam pracy w tej firmie, niskie zarobki, okropna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Noma Auto Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Noma Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noma Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Noma Auto Sp. z o.o.
  • Leśna 2