Opinie o Mareleng Of Poland Sp. z o.o. w Linowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mareleng Of Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mareleng Of Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mareleng Of Poland Sp. z o.o. w Linowiec

Jony Brawo Nowy wpis

czy wszyscy robią za 15 dolarów za godzinę czy może są wyjątki?

Jak wygląda ścieżka kariery w Mareleng Of Poland Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

A oni wymagają znajomosci języków ?

Zuzanna

Nie wiem, jaki chciałeś osiągnąć cel poprzez ten wpis. W pierwszej kolejności powinieneś jednak zapoznać się z regulaminem tego forum - polecam. Zachęcałabym Cię też do wyrażenia trochę bardziej rzetelnej opinii o Mareleng Of Poland. Co sprawia, że masz aż tak złe zdanie o tym pracodawcy?

Mietek
@Zuzanna

Zuzanna, opinia jest jak najbardziej rzetelna. Polecam zapoznanie się z opiniami innych osób oszukanych przez ową firmę i jej polskiego przedstawiciela - M.J.

Marcin 78 Nowy wpis
@Zuzanna

Cz może aż mi coś więcej powiedzieć na temat tej firmy bo jestem informatykiem i jestem zaiterwsowxny tą firmą

Katarzyna Nowy wpis

czy ktoś wie coś więcej na temat bieżącej działalności firmy? ostatnie opinie są dość zastanawiające i w zasadzie to się urwały a z tego co widziałam w krs firma jest aktywna czyli normalnie działa? zatrudniają kogoś?

Brałeś udział w rekrutacji do Mareleng Of Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Good Luck

Nie jest tajemnicą, że Mareleng ma projekt na dwa tygodnie we Francji, zaczynając od 18 Września. Wystarczy wejść na stronę firmy na Facebook'u i zapoznać się z informacją.

NoToPowodzenia
@Good Luck

Myslalem, ze napiszesz ze na dwa lata. Teraz czekaj do wrzesnia zeby poleciec na dwa tygodnie do pracy. Yojjj

Good Luck
@NoToPowodzenia

Nie do mnie miej pretensje, że tak krótko tylko do Marelenga. Ja odniosłem się do wpisów, że pracy nie ma i nie będzie i do tych, którzy nie wiedzą gdzie szukać ogłoszeń z Marelenga. A swoją drogą ostatnio dostaję propozycje pracy za granicą z różnych firm i jak dotąd wszystkie zostały odwołane. Także z tym Wrześniem z Marelengiem to też jestem ostrożny.

Elektryk

ja przestałem już robić sobie nadzieję, że branża ruszy chociaż na jesień. Szkoda bo lubiłem tą pracę.....

Panek

Serio mówicie o tej jesieni?? Podobno druga fala jesienia i bedzie jeszcze gorzej..... to wcale znajac zycie te projekty nie ruszą :/ kontaktował sie moze ktos z was z P. (usunięte przez administratora)co i jak?

Witam, czy ma ktoś z Was jakąś sprawdzoną informację na temat tego kiedy pojawią się kontrakty?? Miałem nadzieję na czerwiec ale słabo to wygląda póki co

Chyba najlepiej pytac P. Mateusza, ale chodzą sluchy ze jesień.... wirus w świecie powoli odpuszcza, granice bedą otwierać a o kontraktach cisza.... inne firmy jeżdżą co prawda muszą odbywac kwarantanne, ale jadą. Nie wiem co jest przyczyną tak daleko odlozonych projektow w Mareleng o ile wogle ruszą..... Żeby sie nie okazalo ze kampanie odłożyły kontrakty ze wzgledu na oszczednosci na remontach

Które formy jeżdżą? Może z Nimi uda się wyjechać

Nie znam nazw firm (teraz nikt nie zdradzi) ale wiem ze jezdzą.... gdybym wiedzial sam bym pojechal bo ile mozna czekac

Terry

Wiecie moze kiedy ruszą projekty?

Luigi
@Terry

Podobno nie wcześniej jak koniec jesieni

Terry
@Luigi

Dopiero?!?! To chyba trzrba sie rozejrzeć w innych firmach, korona mocno widze namieszała

Luigi
@Terry

Cała branża remontowa stoi. Pytanie kiedy ruszy skoro armatorzy zaliczają straty przez to, że statki nie pływają a jeśli pływają to prawie puste. Ciekawe czy w takiej sytuacji będą chcieli inwestować pieniądze w remonty. Ja sobie już odpuściłem czekanie i pracuje gdzie indziej.

KoLo
@Terry

Powiedzcie mi jak wy tam pracujecie na tych dziwnych robotach. Podatku nie odprowadzacie, skladek na emeryture brak, robi taki 5 lat potem sie okazuje ze pracowal i nic nie ma, kasa sie skonczyla a skarbowka kaze zaplacic podatki.

Maniek

Kolejny (usunięte przez administratora) Powinni takich cwaniaczków zamykać i na przymusowe roboty do kamieniołomu, a majątek skonfiskować!

Zuzanna
@Maniek

Też chodzi o brak zapłaty za pracę od Mareleng? Czy jeszcze coś innego? Coś im się tam posypało z płynnością finansową chyba.

Tomasz

Krótko i na temat Firma Krzak w Polsce powinno się likwidować takie firmy

Worker

Widzę, że negatywne opinie się usuwa. W sumie to się nie ma co dziwić, bo prawda szkodzi wizerunkowi tej "wspaniałej" firmy. Prawda jest taka, że obiecują złote góry by złapać "jelenia", a gdy podpiszesz kontrakt i pojedziesz na projekt to jesteś już ich niewolnikiem. Zastraszanie karami za wyimaginowane przewinienia, brak szacunku do ludzi, brak zapłaty za wykonaną pracę. A "przezes" Mateusz J. twierdzi, że on nie jest pośrednikiem, ani też Mareleng Poland nie jest powiązany z Mareleng Inc, co jest wierutną bzdurą, bo zarówno adres jak i telefon Mareleng Polska jest na oficjalnej stronie Mareleng Inc. W ten sposób próbuje uniknąć odpowiedzialności za płatności dla pracowników, oraz za to jak są traktowani. Najważniejsze, że jemu kasa się zgadza, a "jelenie" niech idą na skargę do Pana Boga, bo przecież nikt nie poleci do Stanów by dochodzić swych praw w sądach. Sposób prowadzenia biznesu oraz podejście do ludzi to żenada. Kolejny cwany Janusz biznesu...

Karzeł
@Worker

Możesz podać jakiś konkretny przykład?? Nie dostałeś kiedyś wypłaty za kontrakt??

Worker
@Karzeł

Jest przynajmniej kilka osób którym Mareleng nie wypłacił pieniędzy, czy to ich części czy też całej sumy.

Kapitan_Zycia
@Worker

Ejj Panowie ale napiszcie dokladnie za co Wam nie zaplacili za to, ze moze cos zle zrobiliscie albo no nie mam pojecia co bylo przyczyna, ze Wam kasy nie wyplacili. To pozwoli innym czerpac informacje o tym jak ta firma dziala.

Karzeł
@Kapitan_Zycia

Dokładnie, podaj jakieś konkrety w jakich sytuacjach to wystąpiło, jakieś szczegóły jak wygląda współpraca itp. Pozwoli to innym poznać sytuację w firmie i podjąć decyzje o współpracy

@welder

super firma, Pan Matt jest ok. Firma jest wypłacalna, tylko preferują ludzi z dobrym angielskim, nie ma żadnych zakrętów finansowych i tak jak mówią tak jest

Chętny do pracy

Słyszałem, że potrzebują do pracy. Wiecie może czy cały czas aktualne?? Jak wygląda z pracą u Nich, dużo mają pracy ?? Jest szansa, że zapewnia pracę przez cały czas czy bardziej łapią ludzi na jeden wyjazd i to wszystko??

stary Pracownik

Witam Jak każda firma ma plusy i minusy , ale tutaj według mnie jest wiecej minusów fakt spory minus ze szefostwo jest nie słowne , np dzwoni (usunięte przez administratora) i mówi ze kontrakt bedzie 10, kwietnia Hiszpania dzwonie 8 kwietnia co z biletami ponieważ wiem ze koledzy juz dostali bilety to pan M odpowiada ze nikt nie ma biletów bo nie ma kabin ,,, po prostu zamienia ludzi jak mu wygodnie ,, 2 przykład dzwoni pan M ze jest wyjazd na bahama , człowiek jedzie na lotnisko z myślą ze jedzie na bahama a na lotnisku dostaje bilet do Singapuru troche to słabe ,,, jak potrzebuje ludzi to jests miły ale jak już nie i człowiek zadzwoni o pracę to traktuje jak śmiecia ,,,,, co to wypłaty kiedyś nie było problemów ale od dłuższego czasu jest w tej firmie 2 razy czekałem ponad 3 ,miesiące na kasę ,,, Plusy dobra ekipa , spoko prowadzący oczywiście nie każdy bo są tacy co chcą wszystko innym zabrać żeby się wybić ,,, Podobno kiedyś Można było przejść bezpośrednio do firmy w Miami wtedy ludzie nie mieli problemu i pan M nie blokował nić ,, Ale przez (usunięte przez administratora) duzo dobrych starych pracowników przeszło do konkurencji

No one

Witam. Pracuję w tej firmie długo bardzo długo i część komentarzy jest prawdziwa a część to zwykłe bezpodstawne plucie tak jak to Polacy potrafią najlepiej. Dlaczego? Bo tak są nauczeni z domu. Bez względu na charakter powierzonej pracy trzeba ją zrobić i tyle. Duża część ludzi podchodzi bardzo poważnie do tego ale zawsze znajdą się osoby skaczące z firmy do firmy , które będą zawsze niezadowolone. Wynika to z tego że szukają firmy gdzie można bez końca grać w gierki na telefonie i mało robić. To nie działa i nie istnieje. Polecam wszystkim założenie swojej firmy i zatrudnienie co najmniej 50 osób i wtedy możemy porozmawiać jak to wygląda ze strony pracodawcy. Zawsze najbardziej niezadowoleni są Ci , którzy najmniej pracują i nie mają pojęcia co robić. Pozdrawiam.

Popieram
@No one

Witam, krótko jestem w firmie ale się zgadzam w 100%. Jak uczciwie podchodzisz do swoich obowiązków i się starasz to nie ma powodów do narzekania. Ale jak co drugi przyjeżdża i chce być gwiazdą a nie uczciwie pracować no to przepraszam ale tak jak kolega wczesniej się wypowiedział wystarczy założyć swoją firmę i wtedy może sobie stać i patrzeć w telefon ile tylko chce. Ja jadę na kontrakt i uczciwie się staram pracować jak najlepiej potrafię i powodów do narzekania nie mam żadnych. Nie ma orłów co wszystko potrafią ale trzeba się starać a nikomu się krzywda nie dzieje. Pozdrawiam i do zobaczenia na statku

NikiNick
@Popieram

Kolego ten kolega mowi prawde: (usunięte przez administratora) Ja ci powiem jedz popracuj przynajmniej 6 miesiecy i wtedy wroc i pogadamy. 12hx30dni ty po tygodniu nie bedziesz wiedzial ktory jest dzien, a nogi to bedziesz ciagal za soba. Jak trafisz jeszcze na dobrych kolegow cwaniakow to bedziesz robil sam za dwoch. Powiem tak ktos kto cos umie, ma jakies papiery to te same pieniadze zarobi w Europie z tym, ze bedzie robil duzo mniej bo weekend dla siebie. Przy tej ilosci godzin w cywilizowanym kraju po rynkowej stawce to wyjdzie 36000 zl brutto miesiecznie. Jak policzyliby nagdodziny dodatki etc. to wow pasek wyplat bylby zadrukowany kwota z 50000 zl. Nie pisze, ze ta firma jest zla. Chce napisac, ze jest pare podobnych firm na rynku, ktore wysylaja do pracy na statkach/stoczniach, ale system nie jest dobry na dluzsza mete. Jak jeszcze trafia sie idioci to ciezko sie pracuje z balwanami. Jak napisalem sa kraje w ktorych mozna normalnie pracowac i zarobic podobne pieniadze. Bo nie jest sztuka pojechac na miesiac i zarobic 20000 zl, ale popracowac rok i przywiezc 200 000 zl.

@Kontraktor a jak z pieniędzmi? Są na czas czy może występują opóźnienia w przelewach? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Kontraktor

W tego typu firmach nigdy nie wiesz kiedy będzie przelew a opóźnienia oczywiście, ze się zdążają

Aktualnie

Wyslali niektorym pracownikom 1/4 pieniedzy z 2 tygodniowki podobno.

@Aktualnie

A co z resztą pieniędzy? Czy to są chwilowe problemy firmy czy może od dłuższego czasu jest problem z wypłatami?

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy warto wiązać się z tą firmą? Poszukuję pracy jako elektryk, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tutaj forma zatrudnienia? Na jakie pieniądze można liczyć oraz co ile zjazdy do Polski? Gdzie mają aktualnie projekty i jakie wymagania stawiają osobom starającym się o pracę? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odradzam
@Zainteresowany

Nie ładuj się w to (usunięte przez administratora) długo będziesz czekać za pieniędzmi i dostaniesz kasę w kilku transzach.

??
@Odradzam

jak długie było to oczekiwanie na pieniądze

Janek
@Zainteresowany

TTMarine.pl firma że Sztumu. Poszukuje dobrych elektryków. Jest godna polecenia. Facet z doświadczeniem, konkretny i rzetelny.

Jak duża jest rotacja pracowników w firmie?

Kontraktor
@Ania

W firmach tego typu?? Rotacja jest potężnie duża. Ciagle jest ktoś nowy i po jednym, dwóch wyjazdach znika. Ludzie nie wytrzymują tempa pracy na wyjazdach, życia na walizkach i jednej wielkiej niewiadomej. Ale już taki urok ma ta praca. Ta prace trzeba polubić albo sobie nie poradzisz

Wojti

Jestem aktualnym pracownikiem tej firmy. Firma jak najbardziej godna polecenia. Nigdy nie bylo problemu z wyplatami, czasem zdarzały sie opóźnienia ale malo istotne. Jeśli jestes ogarnięty i znasz swoje miejsce firma traktuje Cie bardzo poważnie i dobrze.

Troszke to niepokojace
@Wojti

Cytat "...i znasz swoje miejsce..." daje do myslenia.

Bardzo niepokoi
@Troszke to niepokojace

Firma nie jest godna zaufania, właśnie zostawili kilka osób na lodzie a zapewnili, ze wyjazd na kontrakt to pewniak i można rezerwować termin. Odwołali w ciągu chwili!!!!!! A My zostaliśmy na lodzie z niczym

Zostaw merytoryczną opinię o Mareleng Of Poland Sp. z o.o. - Linowiec

• Jak się pracuje w Mareleng Of Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mareleng Of Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mareleng Of Poland Sp. z o.o.
  • Biznes Park 2
    83-200 Linowiec

Mareleng Of Poland Sp. z o.o.