Opinie o Ziarnex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ziarnex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ziarnex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziarnex Sp. z o.o. w Warszawa

Zofia

Ktoś pisał, że zarobki nie są dość duże. Nie duże czyli jakie dokładnie? Ktoś może napisać?

Makumba
@Joanna

Ci z długim stażem to najczęściej największe nieroby. A gdzie im tyle zapłacą za zbijanie bąków cały dzień na magazynie? Nowi pracownicy są zatrudniani tylko po to żeby odpoczęli kumple kierowniczki. Chociaż chętnych do tej roboty coraz mniej , śmieszne 4200 brutto na początek a lista obowiązków długa jak litania.Układy i kolesiostwo na najwyższym poziomie. Wynagrodzenia jeśli chodzi o magazynówkę w Warszawie słabe bardzo. Każdy normalny zaraz widzi co się dzieje i ucieka

Siemka interesuje mnie praca na magazynie, raz widziałem ofertę za 5 200 zł ale teraz coś ogłoszenia nie wpadają, a bym z chęcią złożył cv. Powiedzcie, jaka teraz stawka obowiązuje i czy fundusz socjalny którym chwali się firma działa jak nalezy.

Misio Nowy wpis

Zdecydowanie NIE polecam pracy tam. Chyba że na krótko. Kolesiostwo i emeryci rządzą. Nowych sie szybko pozbywają albo sami odchodzą. A stara ekipa sie posypała. Nie ma komu robić. Firma bardzo źle zarządzana przez dziwnych ludzi , którzy nie mają o tym pojecia. Na magazynie 5200 brutto to było już bardzo dawno temu , jak tam teraz tyle płacą no to nie dziwota że nikt nie przyjdzie zasuwać na starych obiboków cały dzien na papierosie. Nie polecam pracy tam

Tobi Nowy wpis
@Misio

Sugerujesz, że są równi i równiejsi, i przykładowo nie każdy ma tyle samo przerwy? Co na to w takim razie szefostwo? Nie uśmiecha mi się wykonywanie w pojedynkę rozładuneku i załaduneku towarów, co, jak zerknąłem, było jednym z zadań przypisanych magazynierowi.

Zofia

Misiek
@Zofia

A na jakim stanowisku byś chciała pracować i w jakim mieście?

Petunia
@Zofia

Do 3000 jako przedstawiciel z premia uznaniowa, która jest co miesiąc przyznawana Plus to co uda Ci się wypracować z premii wynikowej. Milym zaskoczeniem jest przelew dodatkowy na swieta, szkolenia wyjazdowe, wyjazdy integracyjne, wczasy pod grusza. Ludzie są cudowni, z dyrektorami i koordynatorami włącznie. Jeżeli wykonuje się swoje obowiązki naprawdę rzetelnie to nieba potrafią uchylić i stoja murem za przedstawicielem. Można sprawnie dostać umowę na czas nieokreślony.

@Zofia

Jest spora ilość pracowników że stażem pracy ponad 20 lat, dla tej grupy osób wystarczające

Joanna
@Pira

A czemu akurat tej grupie, młodsi stażem nie dostają dobrej wypłaty? Podwyżki regularne tam są, czy po prostu uważasz że te osoby nie mają dużych wymagań? Teraz raczej ciężko jeśli chodzi o finanse, więc zastanawia mnie o jakich kwotach rozmawiamy...

Makumba Nowy wpis
@Joanna

Majorka

Witam jak klarują się zarobki na magazynie

@Majorka

Nie jest mniej niż podczas ustaleń przed rozpoczęciem pracy

Czy pracownicy w Ziarnex Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pira

Jak w każdej grupie osób, wspólne imieniny, urodziny po pracy raczej wskazują że atmosfera jest odpowiednia. Na rodzinnych wyjazdach integracyjnych bardzo widać więź pomiędzy pracownikami i ich rodzinami

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ziarnex Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Agata

Widzę po dawnych wpisach, że firma oferowała dodatki takie jak socjal na wakacje pod gruszą a nawet na święta podobno jakiś pieniążek wpadał. ;) Czy do teraz te socjale co były zwiększyły może swój zakres? Albo wręcz przeciwnie coś zostało usunięte z przyczyn finansowych? Wie ktoś jak teraz o wygląda?

@Agata

Jak w każdej szanującej się firmie i dbającej o pracowników jest fundusz socjalny. "Wczasy pod gruszą" ostatnio są wypłacane dwa razy w roku na wakacje i pod koniec roku. Na święta coś wpada od Mikołaja, a wyjazdu socjalne dla pracowników i rodzin niezapomniane są

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Ziarnex Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Kierowca?

Zenek z Ziarnexa

Mam podobne pytanie. Czy możliwa jest praca zdalna jako magazynier?

Jakie są warunki zatrudnienia w Ziarnex Sp. z o.o.?

Były

Zawsze umowa o pracę podpisana przed rozpoczęciem pracy, także tak jak Pan Bug przykazał :) Nie można tej firmie zarzucić nic odnośnie zatrudnienia ....ale zarobki małe :)

Agata
@Były

Serio małe? Może jak ten cały nowy ład się unormuje będzie można liczyć na jakieś podwyżki czy wątpisz? ;) Oprócz zarobków serio nie masz niczego więcej do zarzucenia? Nie poprawiłbyś niczego?

Były

Witam jeśli chcecie obiektywną opinię to proszę... pracowałem jakiś czas, firma wypłacalna ,pensja zawsze na czas ale... ale na pewno nie licz na duże zarobki , na rozmowie o pracę dyrektor na cały kraj będzie obiecywał gruszki na wierzbie odnośnie zarobków ( on by chciał aby pracownicy zarabiali dużo) ale niestety kulą u nogi jest właścicielką Pani prezes , dobra kobieta bardzo dobry człowiek ale strasznie hytra :( Niestety dyrektor stawia na rozwój ale jest blokowany na każdym kroku przez Panią prezes a zarazem właścicielkę jest też druga ale tylko na papierze :) Ogólnie firma przyjazna wypłacalna jeśli ktoś szuka pracy na LATA albo nawet do emerytury to idealne miejsce ale niestety za małe pieniądze . Pragnę podkreślić że moja opinia nie dotyczy pracy na magazynie oraz logistyce bo po prostu wiem jak jest naprawdę ale słyszałem od kierowców że dobry (usunięte przez administratora) wszędzie jest i tyczy się każdego oddziału . Ogólnie jedna firma ale każdy oddział żyje swoim życiem każdy sobie kręci interesy , niestety mam wrażenie że jest źle zarządzana. BRAK JEST tam żadnego nadzoru na ludzmi , także jeśli szukasz miejsca pracy mającego lekki haos to polecam ale jeśli chcesz się rozwijać to niestety nie jest to odpowiednie miejsce. Mam nadzieje że właścicielka przeczyta tą opinie i w końcu pogoni grubaska i kotka do pracy . PLUSY to kasa na czas MINUSY mała kasa na czas + brak awansu itd

@Były

Zapomniałem dodać , że firma posiada fundusz socjalny także wakacje pod gruszą tutaj są :) Na święta zawsze jakiś mały $ wpadnie , jest dużo wyjazdów oraz szkoleń na które firma jest zapraszana przez kontrahentów także to kolejny plus , są też wyjazdu dla całych rodzin na koszt firmy albo za symboliczną opłatą:) ALE NADAL MINUSEM SĄ ZAROBKI :(

Patka
@Były

Dziękujemy za cenną opinie. Czy ktoś jeszcze chciałby sie wypowiedzieć?

Ib

witam, Bylam na rozmowie o pracy i pierwsze wrażenie bardzo dobre. Czas pokaże jak przebiegać będzie współpraca

Dlaczego cisza na forum.? Napiszcie jak sie pracuje i czy dobra firma

Maciej
@Kasia

Witam. Również szukam informacji o pracy w firmie Ziarnex. Firma mająca swoją siedzibę w stolicy i tak mało zawartych informacji w wątku? Jest to dla mnie co najmniej zastanawiające, dlatego też postanowiłem wypowiedzieć się w tym wątku. Dowiem się może czegoś od Was?

Taklubnie

Tak jak już ktoś wyżej napisał. Patologia.

X
@Taklubnie

A dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Ziarnex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ziarnex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziarnex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziarnex Sp. z o.o.?

Ziarnex Sp. z o.o.
  • Cyklamenów 12