Opinie o Limaro Dystrybucja Sp. z o.o. w Mosina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Limaro Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Limaro Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Limaro Dystrybucja Sp. z o.o. w Mosina

okropne warunki, zero bhp, a brygadziste piotra zostawie bez komentarza… .

Ada Nowy wpis

Uwaga, Uwaga wszyscy zainteresowani pracą w Foodmani jest oferta pracy na stanowisko "magazynier pełen etat" w razie czego link: https://www.olx.pl/oferta/praca/magazynier-pelen-etat-CID4-IDIMQno.html#4e43931831 Piszę to dla dobra innych kandydatów którzy ubiegają się o pracę w tym zakładzie, byście się dobrze zastanowili zanim podejmiecie ostateczną decyzję bo możecie tego żałować. Serio, Sama żałowałam. Tyle w temacie, pozdrawiam

Miły Nowy wpis

Byłem tam w pracy jakiś czas. Pracownicy spoko natomiast brygadzistka Pani M. masakra. Czepia się byle czego. Higiena w pracy też zostawia wiele do życzenia. (usunięte przez administratora) Socjal również masakryczny wszystko porozwalane toalety zlewy, szafki... (usunięte przez administratora) Przez tel kadrowa mówi że praca jest od 6:00-14:00,a tak naprawdę to chodzi się tam na różne godz. Tak samo jest z nadgodzinami. Mówi że są dla chętnych a co do czego przychodzi to mówią że masz zostać...

M. Nowy wpis

Praca na produkcji ok. Współpracownicy bardzo ok. Wysokość wynagrodzenia średnia, ale do przyjęcia na początku. Ale... Ale jest kilka ALE :( ALE PIENIĄDZE WYPLACANE Z DUŻYM SPÓŹNIENIEM! Firmą zarządzają (a raczej RZĄDZĄ, bo zarządzać nie potrafią na pewno..) dwie siostry. NIGDY nie przychodzą do ludzi na produkcji się pokazać, przywitać, pokazać że szanują ludzi, bo NIE SZANUJĄ NIKOGO.... Siostry przyjeżdżają do firmy na 3-4h dziennie (maksymalnie!:|) i myślą, że są najlepsze.... A nie mają pojęcia nawet o podstawowych sprawach. Żal... Żal ludzi, którzy w tej firmie się starają, a jest takich wielu! Chyba nikt w tej firmie nie jest doceniany przez te siostry. Wedlug nich każdy próbuje je oszukać i okraść a tym czasem tylko ONE nie są w porządku do ludzi. Gdyby tylko zarząd firmy się zmienił to polecałabym, a tak to mam mieszane uczucia.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Limaro Dystrybucja Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Maras

Limaro czyli z tego co wiem Foodmania na ten czas. Jeśli chodzi o prace to nie narzekam ale szefostwo to jedna z sióstr bardzo nieprzyjemna, a pieniądze to szału nie ma na rozmowie co innego a jak przychodzi co do płatności to nie jest to wszystko tak jak być powinno. Na produkcji jest taki jeden Piotr niby brat prezesa radzę uważać dwulicowa k... z niego lubi donosić. Więc ogólnie nie polecam na dłuższą metę.

Mariusz

Każde limaro to (usunięte przez administratora) zalegają pieniądze wszystkim pracownikom a re wysuszone typiary pseudo szefowe z fajkami w gebach wysyłają totolotki mając nadzieję na wygraną śmiech ???????? ???? ???? ???? ????

Zostaw merytoryczną opinię o Limaro Dystrybucja Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Limaro Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limaro Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limaro Dystrybucja Sp. z o.o.?

Limaro Dystrybucja Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Krasickiego 19-21
    62-050 Mosina

Limaro Dystrybucja Sp. z o.o.