Opinie o International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. w Poznań

Adam Nowy wpis

Oszukali mnie na 10.000 dkk i teraz cisza nie odbiera nikt Na odcinkach wypłaty mam 38% podatku A płacili zaledwie 24% i teraz ja muszę sam ze swojej kieszeni płacić do skaut kasę (usunięte przez administratora) jednym słowem

Jacek Nowy wpis

Czy agencja ma jakieś wymagania na początek od chętnych?

Mateusz Nowy wpis

bardzo sympatyczna pani z biura, ja wprawdzie przenioslem sie do innej roboty bo chcialem byc ze znajomymi ale nikt mi nie robil problemow, bardzo pomocni, choc wiadomo ze sa rozne sytuacje, zolta karte, cpr wszystko mialem zrobione i nie musialem sie sam bujac. polecam na start jak ktos chce wyjechac a nie umie ogarnac sam

Robert

Jak się współpracuje z agencją? Czy dobrze organizują warunki bytowe a granicą?Czy pracy mają dużo?

smok
@Robert

w Danii mam u rolnika cala gore dla siebie plus internet i całkiem fajne warunki. Pracuje w miesiacu powyzej 200 godzin. Troche ciezko jest, ale przyjechalem zeby zarobic i wracam :D

andrzej94
@Robert

Godzin jest mega duzo i praca codziennie, nie ma ze wolne weekendy. Wiec na to nie mozna narzekac. Ja jestem na dojeniu to trzeba rano wstawac.

arek

Ja mam teraz srednio po 65 godzin w tygodniu

Karol Nowy wpis
@arek

Możecie przedstawić, jaką stawkę wynagrodzenia zaoferował Wam pracodawca? Czy pracując tak dużo godzin, można odpowiednio zarobić? Zastanawia mnie, czy pracujące weekendy są jakoś dodatkowo płatne? Będę wdzięczny za przedstawienie informacji na ten temat.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

perliczka

Zalezy od oferty, trzeba pytac. czasem maja pokuj dla jednej osoby czasem dla pary, na ogol w domu rolnika wiec jak sie trafi

driver

Polecam sie pytac bo maja tez oferty nie przez agencje tylko u niemca!!! Wiec jak komus zalezy na niemieckiej umowie na długi czas to mozna probowac u nich

ade3

ja mialem wstepnie proponowana oferte na kelnera do niemiec, ale jezyk za slaby ;/ na inne nie probowalem, bo tu napiwki oprocz pensji

daga

Czy ktoś wie czy mają też oferty pracy dla kobiet???

poinformowany
@daga

maja tylko zalezy na co

dziku

Ja polecam jako kierowca, bo to jest duńska firma i oni ubezpieczają w danii nawet jak się pracuje w niemczech. Dużo zostaje na rękę dzięki temu, nie zabierają tyle co inne agencje na niemcy. A praca różna, są oferty na długie trasy i są na miasto, różnie można trafić.

marek34

Mozna znalezc u nich prace na dluzej, nie tylko masowa ze wyjade i nikogo nie interesuje czy bede pracowal godzine czy rok wiec mam nadzieje dopracowac do emerytury dunskiej.

kazi

Tez nie mialem jeszcze problemu z wyplatami... z zakwaterowaniem bylo ruznie na poczatku, ale teraz jest ok... calkiem dobrze placol, nie to co CI ZLODZIEJE z holandi.

rolnik

Pracuję z nimi w danii chociaż wiem że mają chyba też oferty do niemiec. Plusem jest bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy więc praktycznie cała kasa zostaje do ręki. Z kasą różnie, im lepsze doświadczenie tym lepiej płacą, więc jakieś umiejętności zawsze na plus. Nigdy żadnych problemów z wypłatą nie było, zawsze jest też ktoś pod telefonem, nawet w weekend żeby jakby co pomóc. Całkiem spoko firma, teraz sezon to jest naprawdę dużo godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o. - Poznań

International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań

International Work Agencja Pośrednictwa Pracy Sp. z o.o.