Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Szm

Dlaczego ???

Murawski
@Szm

Bo jest farmazonem ! Tylko w necie jak jest anonimowy.. A tak to chodzi obsrany, nie odezwie się słowem :) Edziu pedziu. Pomalujta se paznokcie jeszcze . Nie przeszkadzal mi dopóki siedział cicho...

Bożenka

Pani z Randstad powiedziała mi że od przyszłego tygodnia pracujemy w każdą niedziele do końca czerwca płatne 200%.

Julek tuwim

Oda do pupila z picku I siedzi już nierób niezadowolony Minę ma nietegą bo został zwolniony Na krzeslach siedzieli ludzi irytowali lecz dopadła ich zemsta i chwała Alex za to Cóż można poradzić Chyba za późno  już na to Nierób jest smutny Lecz zasłużył na to

Dionizy Złotopolski
@Julek tuwim

Brawo Julianie,a powiedz kogóż to zwolnili,tego w czapeczce?

Dionizy Złotopolski

Waldusiu,syneczku,listonosz Józef z Kleczkowska mnie w szopie zamknęli.ale powróciłem...pozdrawiam serdecznie

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Edi

W końcu się wzięli za tych nierobow z roboty

@Edi

A za kogo się wzieli??? bo akurat nierobów dużo na firmie :P

Rysiu z klanu

Pozdrawiam "dziewice" z sortinguu :) pania K z przytocznej !

Obecny pracownik

Ja uważam, że jeśli ktoś uczciwie pracuje, nie leci w (usunięte przez administratora) to nie ma szans, żeby go wyrzucili. Wylatują krętacze i nieroby. Sama praca jak najbardziej przyjemna Pozdrawiam

Orka

Jutro wszyscy solidarnie kończyny prace o 15 i wychodzimy z magazyn!!! Pokażmy polska sile i bądźmy solidarni Proszę wszystkich

Herman Crespo
@Orka

To idź jutro do Sławka,Karoliny, Joli,Maćka,Tomka,Karoliny i innych liderów kierowników i jak oni wyjdą i dadzą widoczny sygnał to wyjdziemy wszyscy.ludzie mają rodziny,kredyty i po prostu się boją nie wspominając o braku transportu

Medżik J
@Orka

Ty (usunięte przez administratora) wieśniaku brzmózgi tati i mami wiecznie żyć nie będą. elo

Orka
@Medżik J

Boicie Sie wszyscy Tańczycie tak jak wam zagrają Banda boidup haha

@Herman Crespo

Ty myślisz że jak wyjdziemy to co oni nam zrobią? Sami mówili że jeśli ktoś nie może zostać to może załatwić sobie transport a jeśli nie to po prostu wyjść. Bo z takim podejściem będziesz wiecznie na każde zawołanie i pozwolisz się wykorzystać. Ale to już kwestie są indywidualne. Jak ktoś potrafi się zgrać to potrafi i widać to po ludziach. Myślisz,że ktoś to doceni jeśli zostaniesz w pracy? Absolutnie nie. Ale jeśli dla 25 zł chcesz zostać to zostań. To jest już indywidualne podejście. Może jesteś jeszcze mało doświadczoną osobą ale nie wnikam. Zrobisz jak liderzy powiedzą a ten kto ma wyjść to wyjdzie. I ja trzymam się tego. Pozdrawiam

Juri Gagarin
@Kiki

Dokładnie. Oni muszą się spytać kierownika czy mogą wyjść hahaha Może się pytają jeszcze czy mogą isc siusiu i kupkę zrobić Sort człowieka co jak byli w szkole to jao całą klasą szli ma wagary to oni zostawali jedyni hahah Bo to jedyny zakalad pracy w Polsce 4px innej pracy nie ma haha Ilu było takich co zostawali na nadgodzinach , żadnej l4 urlopu i Już ich nie ma

Krysia
@Herman Crespo

Hahahha ale (usunięte przez administratora) Idź spytaj lidera czy możesz wyjść bo jesteś pelnoletni i się boisz ze starcisz pracę która jest jedyna w kraju bo innych nie ma (usunięte przez administratora)

Ozzi
@Medżik J

Wieśniak to cię mama i tata na obiad wołają Pozdrawiam ludzi normalnych (usunięte przez administratora) Co się boja

Bogu

Kiki ta wiadomość miała iść do Hermana Crespo Ty Kiki akurat mądrze napisałeś

Ptys
@Herman Crespo

Idź bądź (usunięte przez administratora) gdzie indziej

Kiki

Chyba ewidentnie nie wiesz co to jest bunt.. I mylisz pojęcia. Ale faktycznie, może lepiej pytaj swoich liderów co możesz a czego nie. Może najlepiej zostań na każdych nadgodzinach. Bo mas rodzinę, dzieci. Czas przecież spędzony w pracy jest najważniejszy. Dla jednego praca i pieniądze są najważniejsze i bycie oddanym swoich liderom. A inni po prostu szanują swój czas , czas dla bliskich. Możemy tak tutaj dyskutować o tym. Ale może już zacznij przygotowywać się na codzienne nadgodziny. Do jutra.

Miki

Mam dzieci, kredyt na głowie i wychodzę o 15 bo znam swoje zasady jak powiedzmy 50% zakłady którzy wyjdą również o 15

Kiki

Dokładnie. Pracy coraz więcej, wolnego już nie można dostać. Moim zdaniem to każdy ale wiadomo że ktoś zawsze zostanie. Wyjść o 15 z pracy i nawet powiedzieć razem czy na trawie czy gdziekolwiek. Bo pewnie będą też tacy co stwierdza że wolą być w pracy zamiast czekać ale też liczy się to żeby się zgrać i pokazać że nie mogą z nami wiecznie robić co im się wiecznie podoba. Ja również będę zgłaszać to do inspekcji pracy. Bo tak być nie może. Praca w sama w sobie nie jest zła ale to jak ludzi traktują.

Kinder eggs

Dziaj babki nie bylo że 114 i sie fajnie robiło nikt nie WKU rwial oczu i ucha hehe

@Kinder eggs

Eeeee tam lepsze było to ,że ulubionego wujka Tomka nie było ,i oby jak najdłużej!!!!!!!!

Juziu
@Oooo

A to swoją drogą:)

Tom

Chińskie przysłowie mówi Przedłużaj umowę ludziom a potem (usunięte przez administratora) na zbity pysk xd Kanalie !

Wszyscy wychodzimy o 15! Postawmy sie Chinolą !

Elek

Dokładnie Wszyscy o 15 wychodzimy !!!

Tom

(usunięte przez administratora) te firmę Chińskie rzygulce (usunięte przez administratora)z pracy a niby umowy przedłużone Hańba wam Taką opinię wam wyrobie że spowrotem do Azji wrócicie Jeszcze tylko BHP i inspektor pracy wpadnie i możecie te habere zamykać Nie pozdrawiam

Malina
@Tom

Masz rację bez powodu dają wypowiedzenia była norma brak nn brak l4 I zwalniają śmiecie

Herman Crespo

No witam mordeczki????ale nam pomoc Ukrainie bokiem wychodzi oby Ukraina wyszła bokiem Chinolom????Zwalniają ludzi bez mrugnięcia okiem,bez podania przyczyny????musimy nagłośnić gdzie się da że te 4px i ten cały Randstad to jedna wielka lipa...zawsze zostaje się jeszcze zbuntować i stanąć na np pół godziny w ramach protestu i nic nie robić ale ludzie się boją i żyją nadzieja że ich jednak nie dosięgnie ręką sprawiedliwości....szczęść boże ????

Junkers
@Herman Crespo

Taki protest jak najbardziej za Wszyscy powinni stanąć na godzinę i nie robić Bez wyjątków bo trochę suw w głowach poprzewracało

Zgadza się

Mlody simba

Dobrze ze zmieniłem pracę Samowolka niezła tam się odwalała Pickerzy ( akurat mój dział) są poganiani żeby robić a inni tzn. Laleczki kierownika siedzą całymi dniami , rozmawiają sobie przy swoim stanowisku z innymi pikerami i taka to ich praca Bierzesz zamówienie lecisz z wózkiem i skrzynkami żeby zrobić jak najszybciej i co widzisz? Święta trojce która siedzi na (usunięte przez administratora) sku a obok nich ? Inni pikerzy którzy mają wywalone na robotę i siedzi ekipa i gada To chciałbym się zapytać za co wy dostajecie kasę tak jak inni którzy pracują normalnie ?? Przychodzicie do roboty na 8 godzin żeby sobie pogadac Każdy by chciał siedzieć 8 godzin rozmawiać sobie i mieć hajs

Cuba
@Mlody simba

Życie...... trza było się uczyć........

Mrozi
@Cuba

Ty się zapewne nie uczyłeś Strzeliłeś z ucha , po pupie poklepałes kierownika i jesteś cieciem:)

Krecik

Rupi ....... Ale Ty łeb jesteś..... jak byłeś mały to mama za pasek Ci kiełbasę wieszała żeby psy chociaż chciały się z tobą pobawić bo nikt Cię nie lubił i nie kochał..... POZDRAWIAM wszystkich normalnych pracowników.

@Krecik

Wszystkich normalnych pracowników to zaraz zwolnią (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zostaną, Ukrainę będą szkolić

Wuja D
@Oooo

Hahaha . Dobre, albo sami się zwolnią

Wera

To prawda, nieciekawie się tutaj dzieje. W zeszłym tygodniu zwolnienia, dzisiaj też kilka osób dostało wypowiedzenia. A to dopiero początek. Codziennie jak nie co piątek ludzie dostaną papierek. Niby mamy umowy na miesiąc czy trzy miesiące ale co z tego , jeśli tak naprawdę jutro mogą nas zwolnić. U niektórych to fakt, że mieli nieusprawiedliwione dni to w pierwszej kolejności dali wypowiedzenia. A u kolejnych to pewnie z góry dostali informacje ile osób z danego działu ma wylecieć i podawali nazwiska.

Qupa

Ludziska ogarnijcie się!!! I tak Was zastąpią ukraincami ????

tematTabu

Słyszeliście o zwolnieniach ? Jakaś masakra

neutralna
@tematTabu

Niektórzy sobie na to zasłużyli ale większość z osób zwolnionych była produktywna, wydajnościowa, żadnych nn, L4 i co do wyje.bania poszli. Tragedia

sor
@neutralna

przykre to jest ... dopiero przyszłam tu do pracy. Ludzi traktują jak zwierzęta

Zwolniona
@neutralna

Ja zostałam zwolniona pomimo dobrej normy, nie brałam żadnego urlopu, chodziłam na nadgodziny i tak właśnie mi się odpłacili. Zmarnowałam tylko czas w tej pracy

Anislowa
@tematTabu

Tragedia. Ludzi traktują jak ścier.wa. Z czego normę wyrobić kiedy towaru nie ma?

neutralna
@Anislowa

na QC towar dzisiaj przyjechał ale jak wyrobić normę kiedy każdy zwrot trzeba sprawdzić, ewentualnie zmienić folię, czy szukać danego ciucha w historii a czas leci. Norma na zwrotach jest niewykonalna, nie wiem co trzebaby było zrobić żeby tą normę wyrobić. Niech się zastanowią albo chcą szybko i byle jak, albo chcą wolniej ale lepiej. Żenujące

@sor

Dramat Polaków wymieniają na Ukrainę bo państwo dopłaca kiepski żart

sor

Porażka. Ma być 50% Polaków, 50% Ukraińców.

Sprawa dla repurtera
@tematTabu

Dobre mordki leca co normy robią a przy du pasy z picku 3 osoby dalej siedzą i robią w stołek Gdzie tu sprawdliwowc Ich jako pierwszych powinni (usunięte przez administratora)z hukiem !

Dziewczyna z picku

A ja w dalszym ciągu nie pozdrawiam A. ze zwrotów. Dziewczyna ma widocznie duże braki

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.