Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

tematTabu

Słyszeliście o zwolnieniach ? Jakaś masakra

neutralna
@tematTabu

Niektórzy sobie na to zasłużyli ale większość z osób zwolnionych była produktywna, wydajnościowa, żadnych nn, L4 i co do wyje.bania poszli. Tragedia

sor
@neutralna

przykre to jest ... dopiero przyszłam tu do pracy. Ludzi traktują jak zwierzęta

Zwolniona
@neutralna

Ja zostałam zwolniona pomimo dobrej normy, nie brałam żadnego urlopu, chodziłam na nadgodziny i tak właśnie mi się odpłacili. Zmarnowałam tylko czas w tej pracy

Anislowa
@tematTabu

Tragedia. Ludzi traktują jak ścier.wa. Z czego normę wyrobić kiedy towaru nie ma?

neutralna
@Anislowa

na QC towar dzisiaj przyjechał ale jak wyrobić normę kiedy każdy zwrot trzeba sprawdzić, ewentualnie zmienić folię, czy szukać danego ciucha w historii a czas leci. Norma na zwrotach jest niewykonalna, nie wiem co trzebaby było zrobić żeby tą normę wyrobić. Niech się zastanowią albo chcą szybko i byle jak, albo chcą wolniej ale lepiej. Żenujące

@sor

Dramat Polaków wymieniają na Ukrainę bo państwo dopłaca kiepski żart

sor

Porażka. Ma być 50% Polaków, 50% Ukraińców.

Sprawa dla repurtera
@tematTabu

Dobre mordki leca co normy robią a przy du pasy z picku 3 osoby dalej siedzą i robią w stołek Gdzie tu sprawdliwowc Ich jako pierwszych powinni (usunięte przez administratora)z hukiem !

Dziewczyna z picku

A ja w dalszym ciągu nie pozdrawiam A. ze zwrotów. Dziewczyna ma widocznie duże braki

Pracownik 4PX Nowa Niedrzwica

Kurde serio to jest jedno wielkie nieporozumienie Aktualnie pracuję na dziale put away Ale to co się dzieje przechodząc obok trzech osób które zarzadzja powiedzmy pickiem to wola o pomstę do nieba Osoby wcale nie pracują Siedzą cały dzień na skrzynkach i rozmawiają sobie zarabiając te same pieniądze co my którzy uczciwie pracujemy na rzecz firmy , dbając o zachowanie wymaganej normy Podczas pracy często mijamy się z pickerami Pracując słychać w innych regałach jak narzekają na te 3 osoby I wiecie co ? MAJA RACJE Kto da się robić w balona i będzie tolerował fakt ze ktoś przychodzi do pracy pracować, wykręcać normy na różnych Działach a inni siedzą sobie 35 godzin z 40 tygodniowo ??? Oburzenie tymi osobami jest duże i to nie tylko na picku ale również na innych działach Czemu kierownik nie reaguje ze te osoby się nie nadają? Dorwali się do stołka i sobie leca w kulki Naszym zdaniem powinny zostać wyciągnięte konsekwencje, te osoby po prostu się nie nadają na ta funkcje Codziennie tylko widać jeden obrazek Ogólnie zbiorowisko ludzi przy ich stoliku i pogawędki Jak ludzie maja czuć się szanowani jak oni nie robiąc nic mają taką samą kasę Ktoś wspomniał wcześniej o premii Zapewne oni mają premie z góry to dlaczego inni muszą ciężko pracować na ta premie?? Gdzie tu jest sprawiedliwość?? Albo jedziemy na jednym wózku albo tak się nie bawimy To jest nie do tolerowania Teraz pytanie do tych 3 osób: Postawcie się na miejscu innych pracowników i zadajcie sobie ważne pytanie ; chcielibyście widzieć codziennie takie widoki do których wy sami doprowadzacie?? Że ktoś pracuję należycie a inni tak jak wy siedzą na skrzynakch , rozmawiają całymi dniami , graja w gry, machają kluczem i mają te same pieniądze co inni? Wątpię Wiec weźcie się do roboty bo robicie popeline i niemila atmosferę Dorwaliscie się do koryta i strugacie liderów którymi nie jesteście tylko zwykłymi obibokami denerwujących innych ludzi Pracowałam pewnego dnia za wami i co zobaczyłam? Kolega w czapkę gra w grę a dziewczyna z drugim kolega rozmawiają z 6 osobami o tematach zupełnie odbiegającymi od pracy Irytujecie ludzi ze wszystkich działów Postawa niegodna waszych oczekiwan Co do pracy Mam nadzieje ze tą informację zobaczą osoby które sa nad wami i przeprowadza z wami rozmowę Dawaliśmy wam szans , może się porawicie , ale z tygodnia na tydzień jest gorzej Poczuliście wakacje w pracy, łatwy zarobek za żadna prace

Luxtorpeda

Hejt totalny na osoby z działu pick Rozchodzi się dokładnie o 3 ludzików, z picku , którzy dostali extra misję od przeloznego w którego skład wchodzą: 1 pod......jebywanie ludzi 2 nieróbstwo 3 siedzenie na 4 literach 8h dziennie 4 ogólne zbiorowisko z innym pracownikami Tomek jeśli to widzisz to popatrz jakich masz ludzi swoich Którzy siema całymi dniami , nie robią nic , inni z pickerow napinają w robocie żeby zrobić normę, bo zwolnienia, ktoś jest mało produktywny To na jakiej zasadzie działa ich praca ??? Dlaczego inni muszą się martwić o normę jakieś awanse od której zależy premia?? A oni siedzą całymi dniami i nie robią nic Dla twojej świadomości Każdego dnia robi się tam ogólne skupowisko innych pracowników Patrz jakich masz ludzi Ucinają sobie rozmowy przy swoim stanowisku Inni z picku zostali pozbawieni bycia liderem każdy wie o kogo chodzi to powiedz nam czym sobie oni Zasłużyli?? Tym że siedzą całymi dniami i się opie rda laja ?? Jaka tu jest sprawiedliwosc ??? Tym każdy jest po prostu WKU........ Typek w czapce całymi dniami się kluczem bawi i za to ma stawkę taka sama jak inni ? Inni muszą nawalac żeby mieć premie a oni mają za nic Babeczka od nich ta w siwych wlosach tez niezła Len lenia leniem pogania Inni się wkur w Ia i będą oburzenia Bo albo każdy jest równo traktowany a nie ze są ludzie i pieski kierowników

Doda
@Luxtorpeda

W końcu ktoś napisał jak jest Nikt nikomu nie zazdrości że jeden musi robić a drugi siedzi w pracy taka kolej rzeczy Ale co się odp..... to jest porażka Ludzie muszą pilnować swoich norm itd muszą robić a oni sobie siedzą po 8 5 dni w tygodniu Najgorsze jest to że oni nie robią nic Każdego dnia jest tam co chwile po kilka lub kilkanaście osób których nie pownn9 tsm być I co tam robią? Gadają sobie z marionetkami kierownika Ktoś się wkurzy nakreci innych i będzie Sajgon Bo inni pracują uczciwie a inni siedzą i mają taką samą stawkę godzinową, a co lepsze mają zapewne premie na korona nie muszą pracować jak inni uczciwi

Oski
@Luxtorpeda

Jestem ciekaw ich normy na picku Pewnie by nie dali rady A siedzą i udają cwaniakow A najbardziej irytujący jest ten koleś w czapce co kluczem kręci cały dzień I ta dziewczyna od nich w blond włosach Co siedzi i kręci loka cały dzień

@Luxtorpeda

Widzą to też ludzie z innych działów jakie nieroby tam siedzą. Gościu w czapeczce rozwalony na krześle prawie zasypia taki przepracowany obok niego blondyna i koleś też się nadają...

QUALITY

Dziś przechodziłam tam kilukrtonie co zobaczyłam? Jak trójca siedzi z kulunastoma osobami i co robią? A rozmawiają sobie Wspolczuje wam drodzy pickerzy Mimo że jestem z innego Działu to u nas oni również są poruszani w rozmowach , to czym zasłynęli nic nie robieniem Nas irytują osoby z innego Działu a co dopiero was To trzeba mieć tupet Są tak znienawidzeni a oni udawaja jakby nic się nie stało To świadczy o ich kulturze do siebie samego Quality współczuję wam pickerzy :(

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Sexi papi

+1 Jest irytaujaca strasznie jak ten jej kolega co z nią siedzi, ten co bajeruje lakier o imieniu na K Len śmierdzący Inni napinają się na piku o normę a ten ciec siedzi i ma ta sama kasę Fotka juz poszła jak siedzi i gra w grę:) chłop nie wie co się za plecami dzieje Siedzi z połowa pikerow a nie wie że jest tam orany najbardziej z tym babsztylem z tych włosach jak siano kręconych blond czy kij wie jaki to kolor

Muzyk

Pozdrawiam pikerow Oprócz marionetek z piku 3 osoby co się sprzedają i swoją godność u kierownika

Muzyk
@Muzyk

Chodzi o 2 gości i 1 babe Każdy wie o kogo chodzi Ci co siedzą przy biurku

Dr.lee

Czekam o 6:50

Koczkodan

No pod....ala rowno Chodzi się tam pucować A jak tam jest skupowisko ludzi obok nich to pogawędki a gdy przyjdzie Tom.... to ona niewinna Banda nierobow Siedzą całymi dniami i debatują Ale oni tacy zarobieni biedni Kiworwnik też niezły, ładnych ludzi zatrudnił do tego stanowiska, Ale ta baba ludzie uważacie na nia

Elvis
@Koczkodan

Dokładnie Dużo osób to widzi jak trwają tam pogawędki Inni zapie rda laja a oni siedzą na du pi e Maja takie same pieniądze, za nic A nie sorry za siedzneie z kilkunastoma osobami i gadaniem

Muuu

Ciupapi?

Oooo

Coś na pewno by się znalazło mordko

Belzebub

Jak wypłaty? Porobili Ludzi w ch u ja Miesiąc naginki i jak w pysk strzelił Agencja buuuu rd eeel ma tam niezły

@Belzebub

(usunięte przez administratora) to jest w tej robocie wypłata się zgadza:-P

Riki Montana
@Belzebub

to się zwolnij w czym problem

Edward
@Riki Montana

Naprawdę takie złote rady do niczego się nie przydają. Powiesz co jest z wypłatą? Nie zapłacili czy obcięli że ludzie tak narzekają?

Juziu szprycha
@Belzebub

Dobrze piszesz belzebub siedzą i w stołek pierdzą kto głośniej

Herman Crespo

No witam moje robaczki????słowo na niedzielę z mojej strony,ładnie nas z sobotami w choja zrobili Chińczycy niedobrzy,coraz lepiej jest w tym burdeeeellllluuuu,a szykują nowa rekrutację????najlepsi są ludzie co siedzieli pół miesiąca na L4 albo mieli nn od liku i dziwią się że 2500 tysi zarobili.Randstad też powoli zaczyna nie ogarniać????.Na qc towaru nie mają a oni ich o normy ścigają,a sort jak niema zleceń z Picku to siedzą pół dnia na kówetach.....szczęść boże????

Janosik
@Herman Crespo

No odwaliło się nieźle

Tutaj ludzie to tacy bajko-pisarze że głowa mała ???? jedna opowiada że ja Nan szukała przez Interpol, bo ona taki dobry pracownik. Hahahhaha. Niedługo książkę można napisać o tym zakładzie.

Rambo8

Czyli pracujemy z osobą ściganą listem gończym przez policję międznarodową bo tym oni się zajmują masakra

Piotr K.

Nie pozdrawiam leni z Abnormala tylko siedza na tych kakuterach i udaja ze pracuja a jak ktos przychodzi to do nich z ryjem nie wiem co oni tu wgl robia bo problemow caly stos a u nich tylko smiechy chichy

Kolega z Picku
@Piotr K.

Co ty (usunięte przez administratora) wgl gosciu, Abnormal najlepszy dzial w tej firmie normalni ludzie a nie jakies napinacze. Zrobia robote i pogadac mozna, jeszcze sie nie spotkalem zeby nie sapali tylko jak mam problem to odrazu byl robiony. Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) 60-sione

Knucisko
@Piotr K.

Kolega wyzej dobrze gada Abnormal dobrze robi sami ogarnieci ludzie zawsze chetnie podchodze jak mam jakis problem. Pozdrawiam caly Abnormal z fartem (usunięte przez administratora)(z wyjatkiem jednego typa co siedzi jakby tam byl za kare)

Majster
@Kolega z Picku

Dokladnie ja nie wiem o co tamten ma problem. Na Abnormalu normalna atmosfera i chyba go to boli ze mozna sie posmiac i dobrze zrobic swoja robote.

Oskar
@Majster

Dobrze chlopaki robia dobra firma dobra robota pozdrawiam wszystkich z fartem mordeczki

Zygzak
@Oskar

Prawda

sorterkaaa
@Piotr K.

O ktorym mowisz, zolty czy pomaranczowy

Piotr K.
@sorterkaaa

Widze ze niektorzy nie zrozumieli ze chodzi mi o Pomaranczowy Abnormal do Zoltego nie mam zastrzezen

Co z tym Swiebodzinem bo nic nie wiem ????? Napiszcie coś wiecej

Nie wiem

Odnośnie lalusiów z QC. Byłoby okej gdyby nie byli seksistami oraz prostakami szczególnie pan A. Następnym razem jak będziesz chciał rzucić do kolegi obok jakąś obelgę odnośnie kobiet plus size to pomyśl trochę???? a po drugie zacznij zauważać ludzi i szanować ich a jak nie znasz pojęcia szacunku to przyniosę ci słownik A wchodząc liderce w d***e nie uratujesz siebie od wylotu Miłego weekendu????

Adrian QC 1/2
@Nie wiem

Dawaj pełnym imieniem - choć wiem, że to nie jest o mnie. Aczkolwiek ludzie inaczej mogą pomyśleć, bo siejesz herezje. Nie bądź obsrańcem i wal śmiało. A jeśli masz błędne informacje i chcesz je wyjaśnić, bądź przynieść mi słownik to zapraszam, siedzę w pobliżu Yody, imię już znasz. Elo.

Płaca nie jest zla. Praca sama w sobie spoko. Ale sa pracownicy niższa liga i najlepsi (usunięte przez administratora) liderów) którzy zostali przykejeni do swoich stanowisk i jeśli nie ma roboty nie rusza (usunięte przez administratora) na inny dział. Kazdy ma taką samą płace i kazdy powinnien być tak samo traktowany przez swoich liderów nie jeden lepiej jeden gorzej. Nie pozdrawiam zwrotów wiecej pupilków którzy wala komentarze ze trzeba umieć symulować zeby zostać na swoim miejscu. Takich w pracy zostawią a tych co pracują są rzucani po całej firmie jak nie ma pracy pójdą do zwolnienia na pierwszym miejscu. Panowie jak dla mnie lalusie ze zwrotów zamiast drzec tą morde i podrywać dziewczyny wzieli byście sie za porządna prace bo nie wiem czy byście umieli karton podnieść lub wózkiem centymetr przejechać :)

Laluś
@Anonim

Co prawda to prawda, nie ma pracy na swoim dziale to rzucają cię na inny do pomocy, ale raczej to nic nowego, chyba że myślicie, że wam zapłacą za stanie i nic nie robienie, tu się stanowiska nie wybiera, chcesz mieć pracę to pracuj gdzie cię dadzą, Pytałem liderki i na zwrotach przy braku pracy zostają osoby, które wyrabiają najlepsza normę i nie zaniżają średniej. Poza tym liderzy chyba powiedzieli, że to nie ich wymysł tylko odgórny przykaz, to oni za nas dostają baty z góry.

Matka Polka
@Anonim

A ja tam się cieszę, że trafiłam na zwroty. Od początku byłam rzucana z kartonów na pick, pak, put i wszędzie każdy wredny, zero pomocy, starsi pracownicy w (usunięte przez administratora) mają, żeby cię szkolić, ciągle donoszą o podkradają sobie towar, A na zwrotach każdy ci na spokojnie wytłumaczy, nikt na nikogo nie donosi, zrobisz błąd to ci pokażą jak go naprawić. Ogólnie teraz nie ma pracy na zwrotach więc nad wysyłają w regały na put. No, ale przepraszam komu jest źle za 24 zl brutto/godz układać rzeczy w kartonikach, żeby ładnie wyglądało? Nie rozumie was ludzie, przecież na pucie to praca tymczasowa.

Anonim2
@Matka Polka

Obserwuj co się dzieje wokół, to wtedy zrozumiesz.

Matka Polka
@Anonim2

Nie obchodzi mnie co dzieje się z boku,piluje swojej pracy i swojego biurka. Jeśli moim zadaniem jest robić zwroty to je robię, jeśli nie ma pracy i muszę iść na inny dział to idę. Proste. Tu nie ma co rozpaczać.

Laluś

No właśnie "zabłysnąłem" swoją pracą dlatego zostałem na zwrotach, a ty widocznie nie za bardzo skoro tam nie zostałaś. Nie dość, że zmieniasz działy jak rękawiczki bo ciągle ci źle i każdy lider chce się ciebie pozbyć to teraz ci tu przestaje pasować ("K") To wracaj na swój pak

Nie wiem
@Anonim

Zgadzam się w zupełności. Dziewczyny musza same dźwigać kartony a oni stoją i patrzą zamiast zaproponować pomoc. Ale według nich lepiej iść podrywać ZAJĘTE niż pomagać

Ola
@Anonim

Jeżeli nie jesteś od początku na zwrotach i nie wiesz jakie kto ma przydzielone zadania to nie wypada wyciągać pochopnych wniosków. Polecam obserwować swój talerz, swoje miejsce i stanowisko. Toksycznych nikt nigdzie nie chce. 'lalusie' to bardzo uprzejme i pracowite osoby szanujące swoje stanowisko. Zamiast zajmować się wymyślaniem głupot zajmij się praca nad przydzielonymi zadaniami a dzień w pracy minie Ci lepiej i bez niepotrzebnych złości i zmartwień. Gdy nie ma pracy to nie jest wina pracowników i liderów!!

Adrian QC 1/2
@Anonim

Co do pupilków ze zwrotów - nie mierz wszystkich swoją miarą :) Jeśli się ze mną nie zgadzasz to zapraszam, siedzę koło Yody, imię już znasz, elo.

Rolls

Stuleja to cię mama na obiad wola

Arek

Witam moze kto by sie wzial za tych 2 blondynow z putaway, a nie caly dzien chodza i nosem podciagaja ^^ a nawet koszulki nie potrafia podniesc z ziemi

Arek

Pracuje nie To co wy :) napizgani jak wóz z węglem :) widzę że trafiłem idealnie ..

Lokalny
@Arek

Widzę że masz ładnie łeb przeorany.Nie pozdrawiam

^^
@Arek

skoro widziałeś, że nie podnieśli dlaczego sam tego nie zrobiłeś? Ja też chodzę i ciągnę nosem, bo na hali jest zimno ... to znaczy że daje w nos?

@^^

Nie martw się koszulka wróciła na miejsce. Oczy też (usunięte przez administratora) od zimna? Szkoda ze nie którym ^^ słaby adwokat z ciebie elooooo

Lokalny
@^^

Mordo ja nawet tej sytuacji nie widziałem.Niewiem czy dajesz czy nie nie interesuje mnie to bo jakoś nie interesuje mnie to co kto robi tylko patrze na siebie i polecam takie wyjście najlepiej się na tym wychodzi essa

Fizuu
@Lokalny

Nie trzeba patrzeć żeby nie zauważyć i to raczej nie jedna osoba widzi. Ale (usunięte przez administratora) 60 ????????????

Ja mogę się wziąć! Fajne chłopaki ^^

A hoooj

Nooo też to zauważyłem jest CIEPŁO między nimi :-D

@A hoooj

Co się czepiasz? Tobie nikt nie dokucza, że musisz ciągle konia walić xd

A hoooj
@Dziewuszka

Zagaiłem do jednego z blondynkòw mówił że adwokatki nie potrzebują także zluzuj stringi:-)

@A hoooj

Nie noszę ????

Śmigło

Pozdrawiamy pana sześćdziesione z putaway ;) jest dobrze , Dobrze sprzedaje :D kandydat na czopka magazynu :"D

Rolls

Współczuje dziewczynie. Strach chodzić na piku jak tu tyle niewyżytych typów z serem na fiucie i co drugim zębem. żadna was nie chce i uczepiliście się biednej dziewczy. zamiast walic konia walnij się w ten pusty dekiel obrzydlistwo

Łysy brazzers
@Rolls

Pewnie masz stuleje i tu żale przelewasz haha A co drugi dzień odwiedzasz brazzers hah

@Rolls

Ooooo wypraszamy sobie ona się nas uczepiła:)

Batman
@Rolls

A połowa z tych marszczyfredów to nawet cycka nie widziało

Naomi

Tak :) będę jutro w czarnych leginsach ....spójrz mi głęboko w oczy i będę twoja...ohhhh......

Karolinka

Oj wy koniobijcy bajkopisarze. Nie dla psa kiełbasa.

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 287.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 270, z czego 27 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.