Opinie o Presario Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Presario Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Presario Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Presario Sp. z o.o. w Katowice

Fabian Januszko

Panie Ryśku widzę że boli Jak się Sprzedaje Towar, a nie stoi miesiącami na placu i gnije. Pana Działania Doprowadzą Pana do ruiny finansowej Pana IP Już zostało Udostępnione w ramach działań które zostały podjęte przez Pana Przeciwko Mojemu Podmiotowi. Popisz Pan Jeszcze Trochę.

Rafał M
@Fabian Januszko

Witam panie Fabianie. Pofatygowałem się dzisiaj aż do Katowic na adres firmy Presario Sp z o.o. i wręcz ku mojemu nie zdziwieniu firmy pod tym adresem nie ma a dowiedziałem się że spółka zmieniła nazwę i teraz w miejscu działalności Presario jest firma FOR You.... może przypadek ale w Krs dalej istnieje pod Korfantego 2 więc może pan mi pan powie gdzie teraz jest siedziba firmy Presario na które ludzie wysyłają zaliczki na auta. Pozdrawiam

@Fabian Januszko

Panie (usunięte przez administratora) popisz Pan jeszcze trochę I Panie (usunięte przez administratora), cieszy, że stojący towar skonfiskuje komornik ! Wasze działania z (usunięte przez administratora) będą się śniły po nocach. Data 17.022020 pokrywa się i z inną formą defraudacji ! To już czas, aby skarbówka, Prokuratura zaczęli działać. ART. 286 k.k pkt. 1.2 śmierdzi z kilometra

Jakie są warunki zatrudnienia w Presario Sp. z o.o.?

allast Nowy wpis

Pytając, jakie są warunki zatrudnienia w PREESARIO sp.z o.o odpowiem krótko ---> jest powiazanie osobowe i kapitałowe (usunięte przez administratora) 100% przez MT&M. Mam nadzieję, że Prokurator (Art.286 pkt.1 ) z tym problemem sobie poradzi. Biegli księgowi znajdą "haka" z 2,5 tony dokumentacji. Skoro "PYTANIE" chce pracować na Mercedesa, modne buty, garnitur z kamizelką i zegarkiem w kieszonce defraudanta (usunięte przez administratora), nie pozostało, jak ... ?

Alicja

Cześć, szukając pracy natknęłam się na info o tej firmie. Ale widzę tu sporo komentarzy o jakiejś sprawie i pokrzywdzonych osobach. Czyli co, nie warto tam aplikować? Coś się stało, problem z pieniędzmi czy coś innego?

Grażyna

I ta Pani pytała o pracę tutaj? To ogólnie skoro tak piszecie i to byłaby prawda to jakieś osoby tu pracują jeszcze czy to działalność solo?

@Alicja

Tu śmierdzi każdą propozycją ze strony MT&M. Wyłudzanie środków finansowych na rzekome indywidualnych kredyty dla klientów 5000 PLN / 24 mies. - w oparciu o umowę w pełni ubezpieczoną (~114 %), czyli potencjalny klient za 5000 PL po 24 miesiącach, (rata. / mies) oddaje 10 240 PLN. Naganiaczem klientów jest dyrektor (?) d/s rozwoju (usunięte przez administratora) a głównym (usunięte przez administratora) Prezes (usunięte przez administratora) Temat do rozprawy doktorskiej prowadzących śledztwo : Prokuratura, Policja Wyrok z tytułu K.C o zapłatę - prawomocny. Pozew z tytułu K.K z art. 286 pkt. 1 (o wyłudzenie) w gestii Prokuratora. Ponadto pozostał Zarząd, który w równej mierze odpowiada za szkody. OCENĘ POZOSTAWIAM (usunięte przez administratora) !

Colleo

Raczej nic Ja w poniedziałek składam pełną dokumentacje Policję i do Skarbówki... Niestety trzeba będzie się liczyć ze stratą ale tego nie odpuszczę....

Robert
@Colleo

Niepokojące informacje pojawiają się w ostatnim czasie w tym wątku. Z tego też tytułu chciałbym zapytać o podstawową rzecz. Czy firma ta normalnie funkcjonuje?

@colleo
@Robert

Nie pokojace.. Tzn co masz na myśli? Czy coś wiadomo?

colleo
@@colleo

na chwile obecną wygląda to następująco , z Panami nie ma kontaktu , Firma z Katowic z miejsca gdzie jest zarejestrowana się wyniosła i brak jakiegokolwiek kontaktu .

@colleo

To nie wygląda to różowo

AllkasT
@Robert

FINANSOWA (usunięte przez administratora)

ALLASt
@Colleo

PRESARIO POWIĄŻANA Z MT&M I STELER SP. Z O.O TWORZĄC PODMIOT POWIĄZANY OSOBOWO I KAPITAŁOWO. PREZESEM Z E 100% UDZIAŁEM DAWID ZGIERUN. FIRMY NIE MAJJĄCE MAJĄTKU A ŚWIETNIE FUNKCJONUJĄ NA RYNKU. DZIAŁNOŚĆ GOSPODARCZA ŚMIERDZI Z KILOMETRA. KOMORNIK JUŻ SIEDZI NA KARKU Z NAKAZEM (MT&M) A PROKURATURA TEŻ SIĘ TYM ZAJĘŁA.BIEGŁ KSIĘGOWY MA SPORO PRACY, 2,5 TONY SEGREGATOÓW (7000 KPL.) JUŻ NNIE DŁUGO (MAM NADZIEJĘ Z K.K ART. 286P KT. 1

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Presario Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Dawid zgierun

Witam. Wiadomo już coś, jakaś sprawa? Ja tylko złożyłem zeznania i na tym sie skonczyło, a to już ponad rok się ciągnie. Dakcie znać jak coś wiecie

Pokrzywdzony

Dowiedziałem się że zatrzymani są sprawcy i sprawę prowadzi Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu i tam mogą się pilnie zgłaszać osoby pokrzywdzone

Wyrolowany

Proszę o namiary na osobę prowadzącą sprawe na tej komedzie

Prawnik.pl

Kto Głupi ten Głupi. Podszywasz się po Nich czy Działasz z Nimi. Nie Wprowadzaj Nas w Błąd Obłudniku. Może Działasz na ich Zlecenie Pseudo Prawniku.

eo

grupa na facebooku "Presario Sp. z o.o. w Katowice fabian januszko Zgierun Dawid Waldemar" istnieje - wystarczy tylko trochę poszukać. Ja też jestem poszkodowany i administrator dodał mnie do tej grupy. Sam złożyłem zawiadomienie do prokuratury i czekam na jakąś odpowiedź. Zachęcam pokrzywdzonych do dołączenia - im szybciej się zbierzemy tym prokuratura, która przejmie sprawę będzie miała łatwiej.

...

W czwartek jak dzwoniłem to jeszcze nic nie wiedzieli na komisariacie o zatrzymaniu fabian januszko. Czy w tym momencie coś się zmieniło, zostało to potwierdzone na komendzie?

Rafał M

Zaczynając od początku prezesem firmy Presario sp. z o.o. nie jest żaden pan Fabian wystarczy to sprawdzić w KRS.

Mirek
@Rafał M

Tak ma pan racje przepraszam za wprowadzenie w błąd jest nim pan Dawid

...

Grupa na fb utworzona Presario Sp. z o.o. w Katowice fabian januszko Zgierun Dawid Waldemar

@...

Jak nazywa się grupa ?

Tylko z meila

Mirek

Mail to falszywka nikt nie zostal aresztowany

BB

Mam pytanie czy dostaliście fakturę zaliczkowa a później fakture korygująca? Oraz czy każdy dostał umowę na dany pojazd zamówiony podpisany przez Dawida?

@BB

Ja mam pierwsze podpisane przez Dawida, kolejne przez fabiana.

@...

Ja dostałam 2 faktury zaliczkową oraz korygującą podpisaną przez Dawida oraz umowę kupna także podpisaną przez Dawida łącznie ze wszystkimi pieczarkami Ja zgłosiłam sprawę do Urzędu skarbowego do prokuratury oraz na policję

Bartek436@gmail.com

Również wpłaciłem 30% na samochód, a dzisiaj otrzymałem wiadomość o zatrzymaniu prezesa spółki. Czy ktos ma jakieś informacje?

jkk

czy ktoś ostatnio sprowadzał od firmy Presario samochód ?

Mädry polak po szkodzie
@jkk

Daj sobie spokój, bedziesz bogatszy. Najpierw zobacz auto na żywo, a potem i tak trzymaj sie z daleka.

jkk
@Mädry polak po szkodzie

wplacilem zaliczke i ma obawy jest ktos w stanie pomoc ??

MM

a masz jakiś pomysł jak odzyskać zaliczkę? czy jest to możliwe

MM

Witam wszystkich... pojechałem do Katowic i na Korfantego 2 nie ma już firmy Presario SP. z o.o. udało mi się ustalić z pewnych źródeł, że w tym miejscu jest fima FOR YOU a rzekomo pracują tam te same osoby więc podejrzewam, że spółka już zmieniła nazwę.

Zostaw merytoryczną opinię o Presario Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Presario Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Presario Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Presario Sp. z o.o.?

Presario Sp. z o.o.
  • Aleja Wojciecha Korfantego 2