Opinie o Presario Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Presario Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Presario Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Presario Sp. z o.o. w Katowice

Fabian Januszko

Panie Ryśku widzę że boli Jak się Sprzedaje Towar, a nie stoi miesiącami na placu i gnije. Pana Działania Doprowadzą Pana do ruiny finansowej Pana IP Już zostało Udostępnione w ramach działań które zostały podjęte przez Pana Przeciwko Mojemu Podmiotowi. Popisz Pan Jeszcze Trochę.

Rafał M
@Fabian Januszko

Witam panie Fabianie. Pofatygowałem się dzisiaj aż do Katowic na adres firmy Presario Sp z o.o. i wręcz ku mojemu nie zdziwieniu firmy pod tym adresem nie ma a dowiedziałem się że spółka zmieniła nazwę i teraz w miejscu działalności Presario jest firma FOR You.... może przypadek ale w Krs dalej istnieje pod Korfantego 2 więc może pan mi pan powie gdzie teraz jest siedziba firmy Presario na które ludzie wysyłają zaliczki na auta. Pozdrawiam

@Fabian Januszko

Panie (usunięte przez administratora) popisz Pan jeszcze trochę I Panie (usunięte przez administratora), cieszy, że stojący towar skonfiskuje komornik ! Wasze działania z (usunięte przez administratora) będą się śniły po nocach. Data 17.022020 pokrywa się i z inną formą defraudacji ! To już czas, aby skarbówka, Prokuratura zaczęli działać. ART. 286 k.k pkt. 1.2 śmierdzi z kilometra

Jakie są warunki zatrudnienia w Presario Sp. z o.o.?

allast Nowy wpis

Pytając, jakie są warunki zatrudnienia w PREESARIO sp.z o.o odpowiem krótko ---> jest powiazanie osobowe i kapitałowe (usunięte przez administratora) 100% przez MT&M. Mam nadzieję, że Prokurator (Art.286 pkt.1 ) z tym problemem sobie poradzi. Biegli księgowi znajdą "haka" z 2,5 tony dokumentacji. Skoro "PYTANIE" chce pracować na Mercedesa, modne buty, garnitur z kamizelką i zegarkiem w kieszonce defraudanta (usunięte przez administratora), nie pozostało, jak ... ?

Alicja

Cześć, szukając pracy natknęłam się na info o tej firmie. Ale widzę tu sporo komentarzy o jakiejś sprawie i pokrzywdzonych osobach. Czyli co, nie warto tam aplikować? Coś się stało, problem z pieniędzmi czy coś innego?

Grażyna

I ta Pani pytała o pracę tutaj? To ogólnie skoro tak piszecie i to byłaby prawda to jakieś osoby tu pracują jeszcze czy to działalność solo?

@Alicja

Tu śmierdzi każdą propozycją ze strony MT&M. Wyłudzanie środków finansowych na rzekome indywidualnych kredyty dla klientów 5000 PLN / 24 mies. - w oparciu o umowę w pełni ubezpieczoną (~114 %), czyli potencjalny klient za 5000 PL po 24 miesiącach, (rata. / mies) oddaje 10 240 PLN. Naganiaczem klientów jest dyrektor (?) d/s rozwoju (usunięte przez administratora) a głównym (usunięte przez administratora) Prezes (usunięte przez administratora) Temat do rozprawy doktorskiej prowadzących śledztwo : Prokuratura, Policja Wyrok z tytułu K.C o zapłatę - prawomocny. Pozew z tytułu K.K z art. 286 pkt. 1 (o wyłudzenie) w gestii Prokuratora. Ponadto pozostał Zarząd, który w równej mierze odpowiada za szkody. OCENĘ POZOSTAWIAM (usunięte przez administratora) !

Colleo

Raczej nic Ja w poniedziałek składam pełną dokumentacje Policję i do Skarbówki... Niestety trzeba będzie się liczyć ze stratą ale tego nie odpuszczę....

Robert
@Colleo

Niepokojące informacje pojawiają się w ostatnim czasie w tym wątku. Z tego też tytułu chciałbym zapytać o podstawową rzecz. Czy firma ta normalnie funkcjonuje?

@colleo
@Robert

Nie pokojace.. Tzn co masz na myśli? Czy coś wiadomo?

colleo
@@colleo

na chwile obecną wygląda to następująco , z Panami nie ma kontaktu , Firma z Katowic z miejsca gdzie jest zarejestrowana się wyniosła i brak jakiegokolwiek kontaktu .

@colleo

To nie wygląda to różowo

AllkasT
@Robert

FINANSOWA (usunięte przez administratora)

ALLASt
@Colleo

PRESARIO POWIĄŻANA Z MT&M I STELER SP. Z O.O TWORZĄC PODMIOT POWIĄZANY OSOBOWO I KAPITAŁOWO. PREZESEM Z E 100% UDZIAŁEM DAWID ZGIERUN. FIRMY NIE MAJJĄCE MAJĄTKU A ŚWIETNIE FUNKCJONUJĄ NA RYNKU. DZIAŁNOŚĆ GOSPODARCZA ŚMIERDZI Z KILOMETRA. KOMORNIK JUŻ SIEDZI NA KARKU Z NAKAZEM (MT&M) A PROKURATURA TEŻ SIĘ TYM ZAJĘŁA.BIEGŁ KSIĘGOWY MA SPORO PRACY, 2,5 TONY SEGREGATOÓW (7000 KPL.) JUŻ NNIE DŁUGO (MAM NADZIEJĘ Z K.K ART. 286P KT. 1

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Presario Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Dawid zgierun

Witam. Wiadomo już coś, jakaś sprawa? Ja tylko złożyłem zeznania i na tym sie skonczyło, a to już ponad rok się ciągnie. Dakcie znać jak coś wiecie

Pokrzywdzony

Dowiedziałem się że zatrzymani są sprawcy i sprawę prowadzi Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu i tam mogą się pilnie zgłaszać osoby pokrzywdzone

Wyrolowany

Proszę o namiary na osobę prowadzącą sprawe na tej komedzie

Prawnik.pl

Kto Głupi ten Głupi. Podszywasz się po Nich czy Działasz z Nimi. Nie Wprowadzaj Nas w Błąd Obłudniku. Może Działasz na ich Zlecenie Pseudo Prawniku.

eo

grupa na facebooku "Presario Sp. z o.o. w Katowice fabian januszko Zgierun Dawid Waldemar" istnieje - wystarczy tylko trochę poszukać. Ja też jestem poszkodowany i administrator dodał mnie do tej grupy. Sam złożyłem zawiadomienie do prokuratury i czekam na jakąś odpowiedź. Zachęcam pokrzywdzonych do dołączenia - im szybciej się zbierzemy tym prokuratura, która przejmie sprawę będzie miała łatwiej.

...

W czwartek jak dzwoniłem to jeszcze nic nie wiedzieli na komisariacie o zatrzymaniu fabian januszko. Czy w tym momencie coś się zmieniło, zostało to potwierdzone na komendzie?

Rafał M

Zaczynając od początku prezesem firmy Presario sp. z o.o. nie jest żaden pan Fabian wystarczy to sprawdzić w KRS.

Mirek
@Rafał M

Tak ma pan racje przepraszam za wprowadzenie w błąd jest nim pan Dawid

...

Grupa na fb utworzona Presario Sp. z o.o. w Katowice fabian januszko Zgierun Dawid Waldemar

@...

Jak nazywa się grupa ?

Tylko z meila

Mirek

Mail to falszywka nikt nie zostal aresztowany

BB

Mam pytanie czy dostaliście fakturę zaliczkowa a później fakture korygująca? Oraz czy każdy dostał umowę na dany pojazd zamówiony podpisany przez Dawida?

@BB

Ja mam pierwsze podpisane przez Dawida, kolejne przez fabiana.

@...

Ja dostałam 2 faktury zaliczkową oraz korygującą podpisaną przez Dawida oraz umowę kupna także podpisaną przez Dawida łącznie ze wszystkimi pieczarkami Ja zgłosiłam sprawę do Urzędu skarbowego do prokuratury oraz na policję

Bartek436@gmail.com

Również wpłaciłem 30% na samochód, a dzisiaj otrzymałem wiadomość o zatrzymaniu prezesa spółki. Czy ktos ma jakieś informacje?

jkk

czy ktoś ostatnio sprowadzał od firmy Presario samochód ?

Mädry polak po szkodzie
@jkk

Daj sobie spokój, bedziesz bogatszy. Najpierw zobacz auto na żywo, a potem i tak trzymaj sie z daleka.

jkk
@Mädry polak po szkodzie

wplacilem zaliczke i ma obawy jest ktos w stanie pomoc ??

MM

a masz jakiś pomysł jak odzyskać zaliczkę? czy jest to możliwe

MM

Witam wszystkich... pojechałem do Katowic i na Korfantego 2 nie ma już firmy Presario SP. z o.o. udało mi się ustalić z pewnych źródeł, że w tym miejscu jest fima FOR YOU a rzekomo pracują tam te same osoby więc podejrzewam, że spółka już zmieniła nazwę.

Zostaw merytoryczną opinię o Presario Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Presario Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Presario Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Presario Sp. z o.o.?

Presario Sp. z o.o.
  • Aleja Wojciecha Korfantego 2