Opinie o Man On The Moon Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Man On The Moon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Man On The Moon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Man On The Moon Sp. z o.o. w Poznań

Cannoli

Kompletny brak profesjonalizmu, po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej i przekazaniu feedbacku firma przestała się odzywać - moje próby kontaktu z rekruterką by zapytać o przewidywany koniec rekrutacji (termin przeciągał się o parę tygodni) były zbywane - telefony nie odbierane, za to wysyłane wiadomości w stylu "odezwę się za kilka dni" - i tak kilka razy. Obiecany odzew nigdy nie nadszedł, niesmak pozostał.

łowca
@Ana

jak ktoś nie potrafi rekrutować to nie powinien tego robić, bo jak nie wie to robi jakieś testy, kolejne spotkania itd. albo jak nie ma pieniędzy na zatrudnienie pracownika, bo to też przyczyna długich procesów rekrutacyjnych.

Wioleta Nowy wpis

Hejka, czy dalej tak jest, że trzeba mieć 2 lata doświadczenia aby zatrudnić się jako Talent Acquisition Specialist? Tak było napisane w jednej z dawniejszych ofert, ja niestety przez rok rekrutacjami się zajmowałam, więc ciekawa jestem czy może poprzeczki nie obniżyli?

Cannoli

Ana
@Cannoli

Potwiedzam. Rekrutacje przeciągane w nieskończoność, można się zniechęcić.

łowca Nowy wpis
@Ana

Zauważyłem, że firma ogłasza swoje rekrutacje na grafika dosłownie wszędzie i ciągle. Ciągle nie mogą znaleźć kandydata? A może te rekrutacje są po prostu fejkowe, jakieś badania rynku itp? Budzi to podejrzenia. Imo szkoda poświęcać czas na rekrutowanie

Ilona
@Tomek

I co detektywie zagadka rozwiązana czy dalej jedynie podejrzewasz? A może po prostu powiększali mocno swój zespół? wiadomo ilu grafików aktualnie pracuje w firmie?

Gregor Nowy wpis
@Tomek

Warto dodać, że w tych ogłoszeniach używają także innej nazwy, Pathfinder 23

Ilona Nowy wpis
@Gregor

Tak? A wiadomo skąd wybór takiej nazwy i dlaczego w zasadzie mieliby to robić? wiadomo tak właściwie ile średnio kandydatów się tu zgłasza?

Łucja

Zastanawiam się skąd niektóre komentarze po angielsku.. czy tam mówicie w obcym języku, trzeba znać go żeby przejść rozmowę? Martwię się bo osoby tutaj polecają prace ale niektóre rzeczy są nie do przejścia… :/ proszę o odpowiedzi

Aplikowałeś na stanowisko Junior Account Executive with Italian oferowane przez firmę Man On The Moon Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kandydatka

Zaskakująco nieprofesjonalne zachowanie podczas rekrutacji, przyznam szczerze, pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja. Chociaż po przeczytaniu pozostałych opinii jestem już mniej zaskoczona :) Po pierwszych dwóch etapach, mimo obietnicy odezwania się z feedbackiem przed upłynięciem określonego terminu brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej po dziś dzień. Serio, nie marnujcie czasu ludziom.

@Kandydatka

Proszę rozwiń stwierdzenie "nieprofesjonalne zachowanie podczas rekrutacji"- co dokładnie masz na myśli? Bardzo by mi pomogło, gdybyś podała nazwę stanowiska na jakie aplikowałaś.

Agata
@Kandydatka

Zgadzam się w zupełności. O ile rozumiem, że ktoś może nie być zainteresowany zatrudnieniem mnie, o tyle dawanie czasochłonnych zadań rekrutacyjnych i późniejszy kompletny brak odzewu uważam za brak poszanowania cudzego czasu i wysiłku. Upewniłam się, że mój mail dotarł- dostałam potwierdzenie oraz (pustą) obietnicę powrotu z feedbackiem.

Pepe

Bardzo POLECAM! Nigdy wcześniej nie miałem doświadczenia z tak profesjonalnie przeprowadzoną rekrutacją. Pani Agnieszka jest fantastycznie przygotowana, pełna energii i responsywna. Nie wiem kiedy i z kim rozmawiały osoby dzielące się opiniami tu, ja jestem zachwycony!

Myślę o aplikacji na stanowisko Digital Production Manager w firmie Man On The Moon (https://manonthemoon.pl/oferty-pracy-0-00-1). czy ktoś jest mi w stanie opisać zakres obowiązków na tym stanowisku oraz możliwe "widełki" wynagrodzenia?

Igor

@kandydatka jakie pytania zadawali?

Horrible recruitment

After two interviews each one is one hour long, this unprofessional company went radio silent for two weeks,even though they promised in the last interview that they will get back to me. I just want to teach you something for your future benefit, since you might think that you are professional start up. When you recruit candidate and you conduct two interviews, each one is one hour long as well as several hours assignment, you need to get back to the candidate ASAP if you decide to proceed with someone else. I am professional candidate and I applied to your company because I thought you are professional too, however I found bunch of unprofessional and disrespectful individuals who enjoys wasting the time of the others. In fact no wonder, as I read here, you have this cheap behavior of not returning back to the candidate after the interview. In short words so you may understand, when candidate applies to you, you don’t have to notify him if you decided not to choose him, however if you conduct interview, then you would need to contact the candidate ASAP in case of choosing someone else. I hope you will find this beneficial for your future reference.

hgg

Zgadzam się z poprzednimi opiniami dotyczącymi rekrutacji. Brak profesjonalizmu, zero odpowiedzi ze strony rekrutujących. Nie wiem jak wygląda praca w te firmie, ale sama rekrutacja zniechęciła mnie do dalszego obserwowania ofert pracy w tej firmie.

Stella

Uważam, że ocenianie firmy na podstawie jedynie rekrutacji jest niesprawiedliwe, ja polecam pracę.

@Stella

Czy wiesz jak kształtują się zarobki na stanowisku Graphic Designera?

Lidia

Czy ktoś z Was jest zatrudniony bezpośrednio w Man On The Moon? Jestem zainteresowana stażem w dziale HR. Myślicie, że tutaj są szanse na takie zatrudnienie?

Sewerus

Bardzo nieprofesjonalne podejście. Zostałem poproszony o przesłanie zadania rekrutacyjnego, po czym zero odzewu z ich strony. Nawet zwykłego "dziękujemy, zapoznamy się", nie otrzymałem, a przecież poświęciłem na zadanie swój prywatny czas.

Lidia
@Sewerus

Czy miało to miejsce dawno temu? Być może rekrutacja się jeszcze nie zakończyła. Próbowałeś zwrócić się z tym problemem bezpośrednio do firmy Man On The Moon? Może w ogłoszeniu, na które aplikowałeś, widniała informacja, że firma skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zwróciłeś na to uwagę?

Sewerus
@Lidia

Rekrutacja jest zakończona, a tym "wybranym kandydatem" chyba byłem, skoro jedna z Pań do mnie zadzwoniła, a później wysłała instrukcję zadania rekrutacyjnego. Tak, czy inaczej, pierwszy raz spotkałem się z tym, że po odesłaniu zadania firma nie napisała żadnej odpowiedzi zwrotnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Man On The Moon Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Man On The Moon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Man On The Moon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Man On The Moon Sp. z o.o.
  • Os. Wichrowe Wzgórze 29 lok. 20
    61-698 Poznań

Man On The Moon Sp. z o.o.