Opinie o Targetplus Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Targetplus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Targetplus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Targetplus Sp. z o.o. w Łódź

Zastanawiam się czy do dziś jest tak z umowami jak ktoś napisał, że co 90 dni zawiera się nową? Co przy tym wszystkim z okresem wypowiedzenia, czy Pracodawca może z trybem natychmiastowym kogoś oddelegować?

Emil Nowy wpis

Very irresponsible and unserious company. They began preparation our work permit and sent them to Urzad, after 2 months they stopped process, for the reason changing their name. People lost 2 months for them.

Czy w Targetplus Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Były pracownik Nowy wpis

Umowy są zawierane na 90 dni nie przypominam sobie by był jakiś okres próbny... Po 90 dniach wystawiana jest kolejna umowa na 90 dni. Fajne rozwiązanie, bo nie trzeba co tydzień czy co miesiąc podpisywać umowy.

Zuza

Nie polecam pracy przez tą agencję, beznadziejne traktowanie zaznałam na sobie 5 minut po aplikowaniu do pracy jako komisjoner - kompletacja farmaceutyków. Bardzo nie profesjonalne podejście Pani rekruter A. Sz. do przyszłych pracowników.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik magazynu w firmie Targetplus Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maja

Hej, na swojej stronie mają ofertę dla pracownika magazynu w Wolbórzu, panie z tego co widzę są mile widziane :) Stawka między 23 a 26 zł brutto/godzinę, niby zależne od stanowiska. No ale niezależnie czy kobieta czy facet, wszyscy robimy na magazynie, więc nie bardzo rozumiem na czym to polega. Ktoś wie o co tu chodzi?

Bartek

Czy ktoś może pracuje. Schmelz limbach? Jako pomocnik na produkcji? Jak warunki na zakwaterowniu

Ktoś

Aplikowałem na stanowisko magazyniera w dpd i wszystko było dogadanie prócz kwestii dojazdu. Gdy Pani A. B. się zapytała z jakiego miasta jestem i odpowiedziałem to magicznie przestała odpisywać i zlewka totalna mimo że potrzebowałem tej pracy. Generalnie targetplus to jedna z najgorszych firm poszukujących pracowników bo już nie raz były z nimi problemy. Więc jak ktoś będzie chciał znaleźć sobie przez nich pracę to radzę się nie nastawiać

@Ktoś

To ja zapytam o sam proces rekrutacji, skoro wszystko było dogadane. Jak wyglądał ten proces, czyli ile było etapów, ile czasy trwała i jakie pytania padały podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Niki

Firma (usunięte przez administratora) kto chce niech pracuje za 6 euro za nie przyjscie do pracy wrzucają na zbity pysk i nie chcą wypłacić żadnych pieniędzy straszą karami i że my będziemy musieli oddawać przez telefon wszystko wygląda ładnie że dostaniemy sami pokój na miejscu okazuje się że ktoś jest jakiś wspolokarot

Poszukuje obecnie pracy jako: Operator Dźwigu w mieście Vorarlberg. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Skontaktuj się z pracownikiem, który zajmuje się rekrutacją zagraniczną. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na tronie firmy: https://www.targetplus.pl/index.php/pl/kontakt e-mail: a.szymczak@targetplus.pl

A jak wygląda rekrutacja? Jest 1 etap czy kilka jak w niektórych firmach?

@Marta

Pewnie wszystko zależy od Klienta, każdy ma inne wymagania i oczekiwania, dlatego warto, o to dopytać Rekrutera.

Sylwia

Rozumiem... a wiesz czy sprawnie idzie rekrutacja/szukanie zlecen w firmie?:)

totalnykocur

Jak wygląda praca na komisjonowaniu Augsburg? Czy warunki mieszkaniowe są w porządku?

No niestety, nawet osoba która na tym forum pisze że pracuje w tej agencji okazuje się być pracownikiem zrekrutowanym przez agencję ;/ Czy ktoś z pracowników merytorycznych może napisać coś o etapach kariery w HR? Czy możliwe są awanse i w jakich przedziałach czasowych?

Diabełek

Moja sytuacja była następująca: Podpisałem umowę zlecenie, zapłaciłem z pożyczonych pieniędzy za badania teraz nie mogę doprosić się zwrotu który obiecali że będzie. Głównie chciałbym poskarżyć się na pana (usunięte przez administratora) z oddziału w Warszawie który przez półtora miesiąca nie potrafił znaleźć mi obiektu. Później znalazł mi obiekt ale pani manager z tego obiektu powiedziała że brzydko się do niej odzywałem mimo że wcześniej z nią nie rozmawiałem. Zadzwoniłem do pana (usunięte przez administratora)żeby wyjaśnić tą sytuacje ale pan (usunięte przez administratora)mnie nie słuchał i zagroził mi policją, zagroził mi żebym nie pisał maile ani nie dzwonił do współpracowników. Podsumowując ta firma to sami (usunięte przez administratora) i osoby które straszą pracowników zamiast pomóc im znaleźć pracę.

@Diabełek

To za badania płaci się z własnej kieszeni? Jestem trochę w szoku!! A ile te badania wyniosły ?

@Ewa

W wielu firmach, tak się zdarza, że przyszły pracownik robi badania we własnym zakresie a później pracodawca oddaje...

@Kasia

Niby gdzie? Skoro w wielu a ja nigdy się z tym nie spotkałam jeszcze czy jesteś w stanie nazwać chociaż dwie? Wątpię szczerze, dziwna praktyka.

@Joanna

Może Ty się akurat nie zetknęłaś z takim rozwiązaniem, nie oznacza to, że takie sytuacje nie mają miejsca. Ja miałam taki przypadek w dwóch firmach sprzątających. Powód był taki, że obie firmy nie miały podpisanej umowy z placówką w której chciałam wykonać badania medycyny pracy. Zapłaciłam z własnej kieszeni, otrzymałam FV i na tej podstawie pracodawca zwrócił mi pieniądze za badania .

Hgc

Omijać szerokim łukiem. Firmą powinny zainteresować się odpowiednie jednostki. Umowy śmieciowe, pracownika traktują jak najgorszego … Brak szacunku!

Tomasz

Pracuje w target plus półtora miesiąca i uważam że jest OKEY agencja pracy pracuję w firmie fajnej i potężnej miłe panie wszystko wyjaśniają a komentarze zawsze będą negatywne bo ludziom ciężko dogodzić

Błażej
@Tomasz

Witam...wybieram sie do sotrowania owocow koło Hanoveru...chcialem sie dowiedziec cos wiecej.

Oopkvx

Zdecydowanie odradzam (usunięte przez administratora) na każdym kroku oni nawet niewiedza co robia to target plus powinno byc usuniete

Olka

Dzień dobry. Czy ktos się wybiera na pakowanie owoców koło Hanoveru? Fajna oferta.

Marika
@Olka

Ja się wybieram :) Koło 11 lipca

Olka
@Marika

Super. Podasz e mail? Czy pokoje faktycznie są jednoosobowe.?

Płomienna pomarańcza

Zdecydowanie nie polecam, praca tylko i wyłącznie na zleceniu, chyba że pracujesz 2 lata 6 dni w tygodniu po 20h to może dostaniesz umowę o pracę. "Szefostwo" przyjeżdża raz na tydzień, tylko po to żeby się wyżyć i pokrzyczeć na pracowników. Przełożony czy tam inaczej kierownik biura, próbuje jakoś utrzymać firmę tylko szkoda że jest dwulicowy. Jak to na początku było powiedziane "chcemy być jak firma TargetPro" szkoda że na razie to jest tania i żałosna podróbka. Osoby które chcą się tam zatrudni radzę dobrze czytać umowy. Pozdrawiam i nie polecam :)

Wojtek300
@Płomienna pomarańcza

Gdzie pracowałeś?

Płomienna pomarańcza
@Wojtek300

W pięknej firmie TargetPlus.

alien

Nie polecam tej agencji pracy. Zero pomocy od strony agencji. Nie odbierają telefonu. Niskie stawki. Dziwne warunki umowy. Jeśli ktoś chce zrezygnować to niedotrzymanie warunków w rezygnacji każe się wysoką karą.

Wojtek300

Dzień Dobry Mógłby ktoś coś powiedzieć o tej agencji pracy. Zamierzam jechać do pracy w Haren. Pierwszy raz podejmuję pracę w tej agencji i chciałbym wiedzieć na co się piszę

Łukasz

PIP będzie składał pozwy do sądu. W mojej sprawie złamali ustawę o minimalnym wynagrodzeniu

@Łukasz

@Łukasz, rozumiem, liczę, że będziesz informował, co dalej w Twojej sprawie. Tymczasem ja szukam tutaj potwierdzenia, czy na sortowni w Lućmierzu te stawki 18 zł brutto są realne? Ile godzin pracy? Z wdzięcznością przyjmę odpowiedzi.

@Łukasz

Panie (usunięte przez administratora), nic Pan nie wskóra. Ja również dostałam karę pod koniec zeszłego roku za nieprzepracowanie iluś tam dni tego wypowiedzenia. Byłam u dwóch znajomych prawników i powiedzieli mi, że nie ma co walczyć. Podpisałam umowę, gdzie była zapisana kara, więc powinnam być tego świadoma, że mogę taką karę dostać. Oczywiście można złożyć sprawę do PIP, ale po co ? Są na wygranej pozycji. Trzeba następnym razem uważnie czytać umowę

@ja

Target Plus 16 czerwca ma rozprawę w Łodzi i PIP mnie reprezentuje. Tak podpisałem umowę z Target ale ja jej nie rozwiązałem tylko DPD i to jest podstawa prawna to zarzutu o złamaniu ustawy o minimalnym wynagrodzeniu.

@Łukasz

i co wyszło na tej sprawie? może Pan powiedzieć?

@Joanna

Chyba jej nie było, bądź sprawa przegrana, że brak informacji od czerwca

Mam wezwanie jako świadek 15 sierpnia

i coś już wiadomo?

@Joanna

Nie mam jeszcze wyniku wyroku i wina na pewno została zepchnieta na pracowniczkę i pewnie się odwolała i jest w trakcie obrony

@Łukasz

mam nadzieję, ze wygra ta pracownica. Trzymam kciuki. Sama chciałam wystąpić o mobbing w pracy. Moje koleżanki również ale nie miałyśmy siły na to. Niestety...

Rafał

I jak z tą sprawą?

Ok
@Rafał

Gdyby Pan Łukasz wygrał, to by się pewnie pochwalił. Więc wiadomo jaki wynik :)

@Ok

Sprawa w toku bo nie dostałem żadnej korespondencji że był jakiś wyrok sądu bądź oddalenie oskarżenia.

Niewtajemniczony
@Łukasz

Wyrok zazwyczaj jest tydzień po rozprawie. Niemożliwe jest to, że Pan jeszcze nie ma wyniku wyroku

@Niewtajemniczony

A jednak możliwe bo nic nie dostałem, być może PIP dostał korespondencję jako oskarżyciel. Jestem przekonany że teraz pracownica procesuje się z prezesem agencji i sprawy trwają bez mojego udziału i stąd nie dostałem żadnej informacji.

@Łukasz

Witam Panie Łukaszu, wyrok został ogłoszony po tygodniu od rozprawy. Dziwne, że nie dostał Pan żadnej informacji, więc albo Pan to ukrywa, albo rzeczywiście jest niedoinformowany. Proszę nie tworzyć zbędnych komentarzy, które nic nie wnoszą. Sprawa wygrana po stronie agencji, a pracownica, o której Pan wspominał dalej pracuje :)

Łukasz

Widzę że się odezwał pracownik biura :)

Zostaw merytoryczną opinię o Targetplus Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Targetplus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Targetplus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Targetplus Sp. z o.o.?

Targetplus Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Krańcowa 55
    94-305 Łódź