Opinie o Carplus Sp. z o.o. w Kętrzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carplus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carplus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carplus Sp. z o.o. w Kętrzyn

Waffen Nowy wpis

Proszę wszystkich, którzy zostali (usunięte przez administratora) przez Carplus (pana K.K.) o składanie zawiadomienia na Policji. W przypadku kilku zgłoszeń istnieje szansa na odzyskanie pieniędzy i ukaranie sprawców. Moja sprawa jest w toku, poszukują innych pokrzywdzonych. Wpłaty na konto pan K.K. chciał albo na swoją partnerkę albo na matkę. (usunięte przez administratora)

Jak dużo osób pracuje w Carplus Sp. z o.o.?

Kokos

(usunięte przez administratora) kazali wpłacić 3000 zł zaliczki za auto ???? które miało być dostarczone wczoraj a nie dotarło, pan Kamil ma wyłączony telefon od przedwczoraj zero kontaktu nigdzie nie odpowiada. Ludzie uważajcie !!!

@Kokos

Czy Carplus dostarczyło auto lub zwróciło zaliczkę?

@Rafal

Coś Ty zniknęli jak kamień w wodzie zero odzewu. Sprawa zgłoszona na policję jednak nie mają nawet kogo szukać, jak firma jest lewa.

@Kokos

No właśnie też ode mnie wzięli zaliczkę 3000zł i nie odbierają telefonu :( Czy też wystawili Tobie fakturę Proforma? Czy moglibyśmy porozmawiać o tym na Pivie?

Nie wystawili nic. I nie, nie będę z Tobą rozmawiać

@Kokos

W porządku, bardzo dziękuję za informację zwrotną. Pozdrawiam

Jolanta
@Rafal

A Twoja sprawa się już jakoś zakończyła? Czy nadal toczysz batalię z firmą?

@Jolanta

Sprawę prowadzi Policja. W między czasie (usunięte przez administratora) wystawił ponownie to samo ogłoszenie ale na inną firmę. Jeśli jesteś również poszkodowana, to przejdźmy może na rozmowę prywatną. Pozdrawiam

@Jolanta

Nie toczę batalii, bo nie ma z kim. Ta firma praktycznie "nie istnieje", adres siedziby wskazuje na dom prywatny, firma nie odbiera listów poleconych, nie jest zarejestrowana w bazie firm VAT, właścicielem jest jedna osoba, z którą nie ma kontaktu (współwłaściciel się wycofał), prokurent nie wiadomo czy żyje. Wszystko to można wyczytać w KRS i w Monitorach Sądowych (na prawdę bogata historia). Moja sprawa jest w toku, zajmuje się tym Policja.

Dorota
@Rafal

Nie sądzicie że takie rzeczy jak auto to zawsze warto sprawdzać osobiście? Ciekawi mnie czemu ludzie kupują samochody tak "w ciemno". Niektórzy ludzie potrafią całą Polskę przejechać żeby obejrzeć i kupić samochód! Co wami kierowało??

@Dorota

Auto stało za granicą XD miało być ściągnięte

Rafal Nowy wpis
@Kokos

U mnie tak samo, zaliczka miała pokryć koszty sprowadzenia, początkowo u mnie wyglądało OK, bo chciałem na swoją firmę, wystawiona zastała proforma, sprawdziłem w KRS i początkowo nie zauważyłem nic podejrzanego. Niestety dopiero później jak zacząłem sprawdzać, to okazało się, że firma nie figuruje w bazie VAT, w Monitorach Sądowych dużo podejrzanych spraw itd. Mój adwokat wysłał pismo z wezwaniem do zwrotu zaliczki i nikt nie odebrał. Udało mi się nawiązać kontakt z pracownikiem lokalnego komisu, który okazało się, że zna właściciela CARPLUS, ale po kontakcie z nim nie otrzymał pozowolenia na udostępnianie jego numeru telefonu i nie był zainteresowany kontaktem. Po tym zniknęły ogłoszenia. Sprawa bardzo podejrzana. Po miesiącu to samo ogłoszenie (ID) na ten sam samochód pojawiło się jako wystawione przez Jacka z Sochaczewa. I to powoduje, że tylko tyle informacji mogę przekazać ws. firmy CARPLUS i zakończyć wyrażanie opinii (neutralnych) w tym miejscu. Chętnie proozmawiam z innymi poszkodowanymi prywatnie, tylko nie wiem jak to zrobić tak, aby nie udostępniać swoich danych (maila) publicznie :(

Waffen Nowy wpis
@Rafal

Dzień Dobry. Jestem osobą poszkodowaną przez Pana K. K. Moja sprawa jest prowadzona przez policję, szukam innych poszkodowanych, bo jako jedna pokrzywdzona widzę, że nie za dużo mogę zrobić. W mojej sprawie przewija się jeszcze Pani, jest możliwość ukarania (usunięte przez administratora) Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Grzesiek

Uwaga firma oszyst (usunięte przez administratora) na zaliczki (usunięte przez administratora)mnie na 2000

@Grzesiek

Jak się skończyła sprawa?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Carplus Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Carplus Sp. z o.o. - Kętrzyn

Carplus Sp. z o.o.