Opinie o Gripen Betongelement II Sp. z o.o. w Kartoszyno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gripen Betongelement II Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gripen Betongelement II Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gripen Betongelement II Sp. z o.o. w Kartoszyno

Chcę dowiedzieć się więcej o firmie i posadzie zbrojarza betoniarza. Napisali, że dodatkowym atutem są uprawnienia dla operatora suwnicy. Właśnie ja posiadam te uprawnienia, to dzięki temu dostałbym extra do pensji np. 500 zł ? Chodzi mi czy jest za to jakas gratyfikacja.

Dzik1991 Nowy wpis

Witam. Moim zapytaniem jest sprzedaż szalunków używanych czy firma prowadzi coś takiego?

Anna Nowy wpis

Jak oni tu wyliczają wynagrodzenie? Od tego wspomnianego metra w jednym komentarzu? Powiedzcie, czy jest na akord czy jakaś stawka podstawowa też obowiązuje w tej firmie.

źyczliwy kolega Nowy wpis

Koledzy przestańcie się obrażać nawzajem. Obowiązkiem każdego jest przestrzeganie zasad współżycia społecznego w zakładzie pracy i po zanim !!!! Dużo o tych zasadach jest w internecie . Jak ktoś się poczuje obrażony i pomówiony jakimiś kłamstwami na swój temat to taki pracownik pójdzie z takimi dowodami w Internecie do pracodawcy i wie kto to wypisywał, to ten może zwolnić tego co wypisywał za łamanie zasad współżycia społecznego według prawa pracy. Ponoć w Trójmieście już tak firmy robią !

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gripen Betongelement II Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Roki

Firma jak firma, stworzona do nabijania kasy Szwedom, liczą się metry zrobionych ścian, biura pędzą aby jak najwięcej, atmosfera coraz gorsza, każdy szary pracownik to potencjalny (usunięte przez administratora) , nie pomaga to w codziennej pracy. Nowych pracowników najlepiej przyjmują na umowę śmieciową lub działalność. Pewnie teraz jak pandemia mija odejdzie sporo pracowników, a kierownik J. pewnie otworzy swoją nową firmę konkurencyjna bo na to się zapowiada. A na razie jest jak jest, czas pokarze, strajk wisi w powietrzu, czuć to wśród załogi.

Niewolnik

Jeżeli jesteś osobą która zamierza złożyć papiery do pracy w tym zakładzie,odradzam.po zmianie kierownika firma pada na kolana.kiedys była to fabryka ceniona w okolicy i ciężko było się dostać do pracy w Tym zakładzie,tamte czasy odeszły w niepamięć.warunki i komfort pracy bardzo się zmienił porównując ubiegłe lata zakładu oczywiście w negatywną stronę

Gabryś

Syn brygadzista jedyny który umie walczyć dla ludzi . Brawo dla niego????. Owszem jest tam rodzinny klan podpier... tzw rodzina R ... do tego ten mołowaty niby brygadzista.A co do biura dwie napuchniete księżniczki i ciapaty którego już nie ma ????????????????

Gabryś 2
@Gabryś

Gabryś weź przestań (usunięte przez administratora)farmazony.ty (usunięte przez administratora)w podstawówce jesteś jeszcze czy masz poprostu pusto w głowie?

Fred
@Gabryś

Gabryś co syn brygadzisty wywalczył?? Pracuje już tam jakiś czas i nic sobie nie przypominam ????ale z perspektywy czasu zauważyłem że większość ludzi zachowuje się jak święte krowy ze dużo pracy! że ciężka praca! tylko narzekają jak to w firmie jest źle!!! A rzeczywistość jest inna panowie! Dlaczego nikt nie wspomina że. Firma np: kupuje dobrej jakości odzież roboczą. Nawet zwykłe rękawiczki pracownicy dostają co dziennie Że wynagrodzenia są na czas. Ze premia świąteczna jest. Ze latem urlop (wczasy pod gruszą) takich udogodnień nie ma wszędzie

Dawid

Jakie są u was stawki?

Ludek

Byłem tam przez kilka godzin i zauważyłem że, pracownicy są traktowani jak margines społeczny, poniżani i wyśmiewani. Nie chciałbym tam pracować

Wojciech

Wielkie brawa należą się dla panów którzy należycie reprezentują pracowników ????????????poprzednich dwóch samozwańczych reprezentantów nic nie potrafiło załatwić tylko kopali dołki pod "kolegami" Pan złotówka i gwiazdor disko polo.panowie uczcie się od kultularnych ludzi przyzwoitości i wzajemnego szacunku

@Wojciech

Witaj, w swoim komentarzu chwalisz nową kadrę Gripen Betongelement za to, że dobrze reprezentują pracowników. Możesz wyjaśnić, co konkretnie masz na myśli? Chętnie poczytam więcej.

Dawid

Jak kadra kierownicza, są same młode osoby ?

Jacek

Firma jak najbardziej godna polecenia.zarobki jak i wypłacalność zakładu jest na wysokim poziomie.kadra i kierownictwo ma dobry kontakt z pracownikami,jedyny mały minus to atmosfera wśród pracowników,w zakładzie pracuje Pan K.W który zjadł wszystkie rozumy zaznaczę że jest to zwykły pracownik,a próbuje dzielić ludzi na liderów i pomocników dzięki czemu dochodzi do konfliktów miedzy ludzmi.miejmy nadzieję że kierownictwo zainterweniuje w tej sprawie.polecam prace w tym zakładzie

Kinga

@waldemar a strajki są potrzebne ?

Waldemar

Nastepuje w zakladzie problem dotyczacy syna brygadzisty,namawia ludzi do buntow strajkow itp.kolejna sprawa jest to że brygadzista nie traktuje pracowników równo i uczciwie,cytując syna brygadzisty"kto ma ojca brygadzista ma lzej"problem trwa od dawna.ten człowiek próbuje walczyć z biurem A cierpią na tym zwykli pracownicy.w tych działaniach ma swoje jakieś cele i miesza w to wszystkich.

W zakładzie panuje chaos,brak konkretnego określenia kto jest brygadzista,Kto kierownikiem.pytasz o podwyżkę którą została ci obiecaną,zostajesz odesłany od jednego kierownika do drugiego i ostatecznie podwyżki nie dostajesz.nie polecam nikomu pracy w takim bałaganie

Arka Gdynia

Wyzysk.tragedia jeżeli chodzi o szacunek do pracownika,zarobki na poziomie najniższej krajowej

Zadowolony pracownik

Bardzo słabe zarobki.nie polecam

Mecenas

Nie polecam pracy w tym zakładzie,słabe zarobki,brak perspektyw,brak szacunku do pracownika,kolesiostwo,nie ma komunikacji między biurem A pracownikiem.nie jest tak kolorowo jak obiecuja, zdarzaja się cięcia premi.zastanow się dwa razy zanim zostawisz cv u kadrowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Gripen Betongelement II Sp. z o.o. - Kartoszyno

• Jak się pracuje w Gripen Betongelement II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gripen Betongelement II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gripen Betongelement II Sp. z o.o.?

Gripen Betongelement II Sp. z o.o.
  • Prosta 2
    84-110 Kartoszyno
  • NIP: 5871588915 REGON: 220030769 KRS: 0000230462

Gripen Betongelement II Sp. z o.o.