Opinie o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHZ KASOL J. A. KAZBERUK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PHZ KASOL J. A. KAZBERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK w Białystok

Nat

Właściciel firmy traktuje ludzi jak szmaty, byłam tam tylko jeden dzień i każdemu będę tą firmę przedstawiać w jak najgorszym świetle bo tylko na to zasługuje. Za nadgodziny nie dostaje się ani grosza, kobiety muszą czasem pracować po 2-3 godziny za darmo. Przerwa trwa około 5 minut bo później szef woła do pracy i nie ma że się nie pójdzie. Dla niecałego tysiąca na miesiąc nie warto się męczyć

babka

Kasol nadal zatrudnia? ktoś dostał tą pracę przy produkcji? Jestem tzw. 50 plus i w niewielu miejscach jeszcze mogę liczyć na pracę..

Samurai

Też jestem zainteresowany pracą w tym przedsiębiorstwie, nie wiem jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i czego się spodziewać... proszę o opinie..

laura

Ostatnio cos w Internecie czytałem, że kasol zatrudni Panie przy produkcji, może któraś juz pracowała i może polecić?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
seba

O czym dokładnie jest mowa, bo jak sprawdzałem to PHZ KASOL działa w pięciu branżach, a to nie mało, to może doprecyzujcie by nie było nieporozumień.

MAks

Jeżeli taka jest prawda to cóż... dobrze, że teraz to widzę niż miałbym się przekonać na własnej skórze żałując każdej godziny spędzonej w firmie.

pracuje sie po 8 godzin albo i wiecej jak sie nie wyrobisz,ale placa 5 zl za godzine wiec sobie policz,odejmujac nadgodziny bo nie sa platne.kalkulacja jest prosta

kamilkkkk

Ktos sie zastanawia dlaczego ciagle szykaja do pracy to samo powina dac do myslenia 5zl jejku 800zl miesiecznie co to jest .

duska

to jest smieszne lepiej prowac za 5zl ktos napisal niz glodowac smieszne jesli sie bedzie pracowac po 8 godzin 5 dni w tygodniu to sie zarobi 800zl .Kup bilet 80zl na dojazy sie str aci od 1 do 2 ale ok to jest 720zl zaplac dla opikunki i co ci zostaje 70zl .Ja nie chce pary tysiecy ale dajcie ludzie najnizsza krajowa to sa ludzie

pracownica

traktuje ludzi jak smieci nie placi za nadgodziny daje umowe zlecenie placi 5 zl na godzine.nie warto sobie tym zakladem glowy zawracac

Zostaw merytoryczną opinię o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK - Białystok

• Jak się pracuje w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK?

Zobacz opinie na temat firmy PHZ KASOL J. A. KAZBERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

PHZ KASOL J. A. KAZBERUK