Opinie o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHZ KASOL J. A. KAZBERUK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PHZ KASOL J. A. KAZBERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK w Białystok

Widze ze dalej szukacie asystenki handlu xD. Ogloszenie roczne wygrywa, to pokazuje nieumiejętność prowadzenia rozmow przez szef.

Jolanta

Stwierdzenie tyran jest dość mocne.. możesz podać jakieś konkretne sytuacje w których nie miał szacunku?

Jadwiga

Potwierdzam szef Stary komunista mysli, ze wszystko moze. A przy szacunku i kulturze do drugiego człowieka nawet nie stal obok :(. Dlatego ogloszenia o prace wisza caly czas i jest rotacja w Hotelu Pastel i na produkcji grzybow.

Madziar

Chciałbym pogratulować wspaniałego produktu "Maślak " zwyczajny marynowany Naszej Spiżarni firmy PHZ KASOL J.A.KAZBERUK .Trafia on idealnie w moje podniebienie , sądzę ,że innym amatorom maślaków przypada on do gustu. DZIĘKUJĘ. Życzę dalszych udanych produktów.

Zdegustowany

Grzyby mrożone, po rozmrożeniu okazały się zarobaczone mazią. Czy ktoś czuwa nad jakością produktów tej firmy? Nie polecam nawet wrogom

Szymon
@Zdegustowany

O kurczę, ale słabo. Może wyślij do nich info z numerem serii?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
Magda

Do właścicieli. Lepiej zamknijcie biznes bo to co robicie z produktami wola o pomstę do nieba. Masakra. Kupiłam raz. Napotkałam wszystkie grzyby marynowane pełne robali.... Dając druga szanse znowu się zawiodłam. Grzyby zanim się włoży do słoików trzeba najpierw ogolić.... Ludzie litości.... Gdzie jest sanepid. Syffff powodujący mdłości a nawet wymioty

Barbara

Od tygodnia wisi ogłoszenie na Asystentkę działu handlowego. Ktoś już wysyłał CV? Był na rozmowie i może opisać swoje wrażenia? Mam wątpliwości bo nie napisali nic o wymaganiach.

Tadeusz
@Barbara

Byłem tam na rozmowie. Nie przyjemne środowisko... po dniu próbnym od razu widać że jest tam gigantyczny bałagan i nikt nad niczym nie panuje. Nie tak powinna wyglądać praca w biurze.

@Tadeusz

Byłeś na dniu próbnym? Mam nadzieję że Ci zapłacili? Czyli chaos... Dzięki za odpowiedź.

Tadeusz
@Barbara

Za dzień próbny w biurze nie jest płacone. Co prawda jesteś tam 2h ale zapłata się należy tak czy siak.

A.
@Barbara

Dziwna firma. Dziewczyna u ktorej bylam na dniu próbnym w biurze pracowała pracowała 2 tygodnie i szkolila mnie na swoje miejsce... pozatym da się wyczuc bardzo gęsta atmosferę jakby nikt tam się nie lubił. zrezygnowałam z pracy tam.

@Tadeusz

Jak to nie płacone? To mam pracować za darmo? To jest skandal, ja bym tak tego nie zostawiła. Nie wyszłabym stamtąd bez zapłaty, nawet jeśli to były tylko głupie 2h.

Zbigniew
@A.

Faktycznie dziwne, żeby taki niedoświadczony pracownik szkolił na swoje miejsce. Napiszesz ile ci zaproponowali kasy bo jak zrezygnowałaś to podejrzewam że mało. Tylko atmosfera cię odstraszyła czy też niskie wypłaty?

Klient

Jak to jest u was z jakością na produkcję? Zakupione grzyby suszone po ugotowaniu miały robaki. Ktoś to wogóle tam u was sprawdzą? Jak można takie coś sprzedawać?

Arleta
@Klient

Masakra !!! Ja rowinież natknelam sie na grzyby tej firmy... same robaki !! Nie polecam. (usunięte przez administratora) straszy.

asystentka

Byłam tam na dniu próbnym na stanowisku niby asystentki działu handlowego. Tak naprawdę praca polegała na zamawianiu jakiś rzeczy. Kompletnie co innego było w ogłoszeniu napisane. Na pierwszy rzut oka to straszny bałagan tam maja

@asystentka

A co było w ogłoszeniu? Na pewno dużo obowiązków, więc może akurat trafiłaś na dzień w który trzeba było składać zamówienia. Wcześniej były tu komentarze że nie płacą za dzień próbny i mam nadzieję że do tego nie dopuściłaś i wyszłaś z pieniędzmi?

asystentka
@Barbara

W ogłoszeniu pisali o obsłudze klienta a nie zamawianiu jakiś rzeczy... pozatym dziewczyna która mnie szkoliła mowila że dług szukają kogoś na to miejsce wiec praca pewnie nie jest jakaś super.

@asystentka

No tak ale przecież rzadko kiedy w ogłoszeniu podają całą listę obowiązków, raczej taką namiastkę :) Co z tą kasą? Zapłacili Ci?

Technolog

Wiele osób słusznaie zauważyło że tu ciągle szukają kogoś na stanowisko Technologa. Pracowałem w Kasolu jako Technolog. Jest to firma rodzinna, w której jest tak naprawdę trzech szefów co niestety nie jest najlepszym podziałem i nie ma tam jasnego schematu organizacyjnego. Zdarzało się, że są wysyłane sprzeczne informacje z każdej ze stron. Atmosfera w moim odczuci była bardzo słaba (wiadomo, że każdy może inaczej czuć się w danej sytuacji dlatego zaznaczam że to moja prywatna opinia, jednak rozmawiając z innymi technologami mieli podobne odczucia). Pracownicy są tam traktowani bardzo powierzchownie na zasadzie 'jak nie Ty to ktoś inny' dlatego nikt nie przywiązuje wagi to dbania o pracownika. Pracownicy tym samym 'odpłacają się' w drugą stronę. Zdarzało się usłyszeć z ust przełożonego nieprzyzwoite określenie w kierunku pracowników produkcyjnych co tworzy bardzo złą atomosferę. Niestety ale to właśnie podejście do pracowników jest głównym minusem tej firmy. Rozumiem, że mogło to nie wziąć się z nikąd i być może mając negatywne doświadczenie z ludźmi którzy nierzadko nie byli najlepszymi pracownikami (mówiąc delikatnie). mam wrażenie że w tej firmie z góry zaczeli źle traktowac ludzi jako potencjalnie tych którzy mieliby być jakimiś "nierobami" z jakimi kiedyś się być może czasem spotkali, przez co stworzylo sie tam samonapędzające koło z samospełniającą przepowiednią: ludzie przychodzą do pracy i spotykają się ze złym traktowaniem i brakiem szacunku przez co nawet poczatkowy zapał do pracy spada i tym samym odwdzięczają się pracodawcy. Nie wiem czy pracodawca zastanawiał się kiedykolwiek skąd taka duża rotacja chociażby na stanowisku technologa ale głównie wynika to z braku szacunku do ludzi - wszystkich ludzi: od pracowników produkcyjnych , po serwisantów i technologów. Nowy czlowiek ktory przychodzi w te miejsce od razu widzi że to patologiczny zaklad pracy w ktorym nie chce zoastac na dluzej. Pracodawca zapewne całą winę składa na ludzi ktorzy ;przychodza i odchodza' nie widząc że to oni tworza tę firmę i powinni zacząć zmianę "kultury organizacyjnej" której tam w ogóle nie ma. Przydałby się tam swego rodzaju reset, który w jakiś sposób mógłby oczyścić atmosferę i negatywne nastawienie ktorym 'stali pracownicy' są już zarażeni i na starcie dzielą się nią z nowymi - zaczynając go najwyższego szczebla oczywiście. No i kasa - nie jest najlepsza więc też nie ma co się dziwić że bez inwestycji w pracownika nikt tam miejsca nie zagrzeje. życzę by firma potrafiłą zrobić rewolucję i zbudowała stabilną strukturę, być może zatrudniając jakiegoś kierownika który ma doświadczenie z poważnych firm (tej niestety nie nazwiemy powążną firmą, bo wydaje mi się, że jedynym podwórkiem na kórym byli jest ich własne i mocno się okopali w swoim małym "bagnie") , i ogarna to. Życze wszystkiego dobrego, mam nadzieje że mój komentarz da pewien feedback i przyczyni się do zmiany na lepsze. Pozdrawiam - exTechnolog.

Zbigniew
@Technolog

Masz racje. Brak dobrej atmosfery i szacunku do pracownika mogą zniechęcić do każdej pracy. A jak tam było z wypłatą na tym stanowisku, bo nie napisałeś? Dało się dobrze zarobić?

prcowniki których oszukali

To najgorsza firma na jaką się natchnełam!! (usunięte przez administratora) na wypłatach, nie wypłacają całej pensji. a po nadgodzinach czy zapracowanych sobotach nie ma co iczyc ze Ci zapłacą, Atmosfera w pracy jest tragiczna!!! (usunięte przez administratora) NAJGORSZA FIRMA W BIAŁYMSTOKU

Paulina
@prcowniki których oszukali

Napisałeś, że są jakieś problemy z wypłatą wynagrodzenia w firmie Kasol, dziękuję, że poinformowałeś o tym użytkowników, ponieważ to istotna informacja. Od jak dawna tak jest? Czy sytuacja jest powiązana z trwającą od długiego czasu pandemią koronawirusa, czy działo się już tak wcześniej?

###
@prcowniki których oszukali

Wszystko wypłaca się na czas!

Paulina
@###

I co jakby, mam pogratulować? ;) Nie no nie chcę być chamska ale płacenie na czas to jest absolutny wymóg wobec pracodawcy więęęęęc... A jakieś plusy realne są?

bartek

jest to firma bez zadnej struktury wewnetrznej. pracownicy nieokrzesani. nie maja pojecia co robja. brak kultury i check do rozwiazania z niedobrymi produktami. sekretarka nie chce przekazac wiadomosci do szefa sama nie wie corobi tak jak ksegowa nie wie jakzrobic krajowy dewizow przelew. totalna ignorancja. ale biora case za ich grzybki ktore ja dostalem i byle nie dobre( przesolone i zepsute) wielka mi firma ktorej nie stac na wykonanie telefonu do USa ale produkty tam wysylaja ha ha ha centusie nigdy wiecej ich grzybkow. a co do businessu to im jeszcze daleko brakuje do standardu zachodniego.

Szymon

Czy na produkcji w PHZ KASOL przyjmują osoby bez doświadczenia? A jeśli tak, to na jaką pensję można liczyć w tej firmie? Jak wygląda wdrożenie w obowiązki?

zastanawiam się ???

Witam czy mogę prosić o informacje jak aktualnie wyglada praca na produkcji ponieważ zadzwonili do Mnie ze szukają pracownika - akurat na produkcje i tam gdzie są chłodnie czyli niestety zimno ( Pani przez tel zaznaczyła Mi ze Mam wziąć ze sobą ciepłe ubranie, buty etc. ) i umówiła się ze Mna na poniedziałek już na 1 dzień pracy ( od razu podpisanie umowy - jak nigdzie aż zdziwiłam się bo wszędzie teraz rekrutacje trwają po miesiąc i od 2 szukam pracy i nie mogę znaleźć ). Poinformowała ze umowa zlecenie ( 18.30 brutto ). To sobie wyliczyłam ze marzec ma 23 dni pracy nie licząc weekendów także po 8h wyrobilabym 184h ( x 18.30 ) to wychodzi 3367 zł brutto czyli jakieś 2500 na rękę także więcej niż najniższa krajowa na umowę o prace ( licząc tylko od pon do pt bo nie wiem czy w sb się pracuje i nie liczę nadgodzin tylko po 8h ). Potrzebuje pracy proszę o porady czy faktycznie pracując tak dostanę taką wypłatę ? I jakie są warunki ( tzn zimno to już wiem ) ale mam na myśli te psychiczne i atmosferę ??? Dziękuje

Oferta

Jak wygląda praca na stanowisku technologa ? Ciągle poszukują... Co jest nie tak że nie mogą nikogo znalezc na stałe ? Zastanawiam się nad wysłaniem cv

Grzybiarka

Moglabym spytac jak wygląda praca tam? Jakie temperatury teraz tam są i jak to wygląda?

Pracownikx
@Grzybiarka

Temperatura dosyc niska na produkcji trzeba byc ubranym w kurtke czapke Ale jak robisz coś na produkcji w szybkim tempie to się rozgrzewasz i nie czujesz zimna, jedyne co czujesz to ból pleców od stania 4h w jednym miejscu, pozniej 20 min przerwy i kolejne 4h stania w jednej pozycji. Dosłownie plecy odpadają

Sandra

@Monika o jakim stanowisku piszesz?

Czy pracodawca PHZ KASOL J. A. KAZBERUK organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ja nie miałem szkolenia żadnego w tym dniu dali mi wolne a czy robią coś tam robią

Student

Czesc, jako grzybiarz zastanawiam sie co sie dzieje z taką kurką którą zbieram i oddaje na skup, probowalem podpytac ale wszyscy tylko mowią ze trafia bezposrednio do mrozenia, podobno jest gotowana przed zamrażaniem to prawda? Jak taki proces wyglada krok po kroku, moze ktos opisac?

Kostek

Generalnie dobry pracodawca lecz wymagający. Nie każdy potrafi tak pracować żeby firma była zadowolona, ja polecam.

Mała Mi

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w tej firmie na dzień dzisiejszy? Chodzi mi głównie o pracę na produkcji. Wiem że zlecenie tylko wchodzi w grę, ale jaka jest faktyczna stawka na rękę? Jak wygląda atmosfera tam, czy da się przepracować chociaż kilka miesięcy nie siwiejąc przy tym?

@Mała Mi

Lepiej daj sobie spokój. Dziwne że ta firma jeszcze funkcjonuje i żaden urząd się za nich nie wziął. Wyzysk i wyzwanie pracowników na porządku dziennym.

Zostaw merytoryczną opinię o PHZ KASOL J. A. KAZBERUK - Białystok

• Jak się pracuje w PHZ KASOL J. A. KAZBERUK?

Zobacz opinie na temat firmy PHZ KASOL J. A. KAZBERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

PHZ KASOL J. A. KAZBERUK