Opinie o Bunasta Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bunasta Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bunasta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bunasta Sp. z o.o. w Białystok

Administrator Nowy wpis

Bunasta Sp. z o.o. w Horbów-Kolonia szuka pracownika na stanowisko Specjalista. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Od dwóch lat nie ma tu komentarzy a wiem, że parę miesięcy temu szukano specjalisty ds. handlowych. Była to oferta na Produkcyjną, ale i tak pisali w niej o tym, że można być zdalnie lub stacjonarnie, zależnie od preferencji. Ja się raczej skłaniam do pracy na miejscu, bo lubię się integrować. Jak pod tym względem oceniacie aktualny zespół?

123 Nowy wpis

Praca za minimum w ciągłym stresie. Rotacja pracowników. Zakres obowiązków coraz większy a zarobki stoją w miejscu. Codzienne jakieś zmiany w procedurach i obsłudze. Pracowników traktują przedmiotowo każdego można zastąpić. Klientów Coraz więcej i Coraz więcej pracy a pracowników coraz mniej. Za to że popełnisz błąd ucinają z wypłaty. Nie ważny jest dla nich pracownik. Zawsze znajdą innego jelenia na stanowisko. Praca po 12h również w święta. Bez dodatków za pracę w święta. Oczywiście nadgodzin również nie ma, żeby nie musieli za nie płacić. Ich niby ,,premia,, wypłacana ale za każdym razem inna i nie wiadomo za co. Ogólnie firma dobra tylko na start. Nie polecam.

klient

Ja mogę wypowiedzieć się jako klient Bunasty. Z usług jesteśmy bardzo nie zadowoleni. Od razu na wstępie powiem ze z T1 radzą sobie. Ale z gwarancją , Epi jest dramat. Deklaracje robią bardzo powierzchownie , bardzo często taka deklaracja idzie do poprawy i się czeka na poprawioną godzinami. -wremienny wwoz robią nadal na jednej kartce , gdzie od kilku miesięcy wiadomo ze powinno być robiono oddzielnie. - w naszym zleceniu jasne jest napisane ze robimy zamianę naczep - w deklaracji to juz zapomnieli wpisac i znowu przerabiamy deklaracje i czekamy........ - na auto była zrobiona procedura uproszczona na przejściu granicznym w Bobrownikach kierowca dostał tylko wremennyj wwoz, po białoruskiej stronie okazało się ze powinien jeszcze dostać upoważnienie . Po mojej interwencji dostałam na mila druk upoważnienia , który miałam sama sobie wypełnić. To żart! Po kontakcie z moim opiekunem (P. Denisem) , otrzymałam maila z wypełnionym upoważnieniem. Dodzwonić się!? - to graniczy z cudem, a jak to już się stanie ze po drugiej stronie, po 15min, ktoś odbierze słuchawkę - to okazuje sie ze to nie ten odział robił dane zlecenie , i przełączają dalej i czekasz , czekasz, czekasz wykonu odbiorą i znowu nie ten oddział robił i znowu praełączają i czekasz i czekasz i tak do u.... ś..... Zróbcie w końcu cos z tymi telefonami , można szału dostać dopóki ktoś odbierze. Byłam kilka razu w siedzibie Bunasty, tam tyle ludzi pracuje, aż dziw , ale telefonu odebrać to nie ma komu. Jedynie z księgowością i moim opiekunem (P. Denisem)kontakt jest usatysfakcjonowany. Mam nadzieje że do kierownictwa w końcu dojdzie.

xyz Nowy wpis
@klient

sama prawda

Firma Bunasta Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
klient

nawet sprawa obsługa zlecenia, kontakt z firma czasami utrudniony ale ogolnie ok

xyz

Oddział w koloni Horbów to jakaś porażka, nie szanują ludzi ciągle dokładają pracy, pracownika mają za nic mimo że się stara i zawsze jest dostępny jak trzeba bo ktoś zachoruje. Nie polecam tego pracodawcy w żadnym wypadku.

Magdalena
@xyz

Czyli rozumiem że obowiązków jest więcej a pensja stoi w miejscu czy jak? A nadgodziny jak wyglądają, są płacone normalnie?

Witam. Pojawiła się oferta pracy na analityka. Może ktoś wie coś na temat tego stanowiska. Zastanawiam się czy aplikować. Czy wynagrodzenia są na poziomie rynkowym czy niestety bliżej najniższej krajowej. Czy jest duża rotacja w firmie i jak atmosfera w biurze ? Za wszystkie komentarze dziękuję.

Ilona
@Kandydat

Nikt widzę nie skomentował. :( Ale tak czy siak ciekawa jestem czy gdzieś indziej jakieś info udało się zdobyć?

gal

polecam

Wiecie może, czy w Bunasta Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Bunasta Sp. z o.o.

Dzień dobry, chętnie przyjmiemy stażystę do Działu Marketingu. Prosimy o przesłanie informacji na email: biuro@bunasta.eu

@Bunasta Sp. z o.o.

a praktykanta? :))

@Anna

Jest też i taka możliwość :) Prosimy o kontakt mailowy biuro@bunasta.eu

@Bunasta Sp. z o.o.

oo super :)) a praktykant ma praktykę płatną? :))

polecam

Wszystko prawda. Bardzo słabe - zarobki! Minimalna krajowa na początek a praca 7 dni tyg po 12 godz. W tym nocki! Stres i duża odpowiedzialność Nie polecam!

Jak to 7 dni w tygodniu? A kiedy wolne? :O przecież tyle to jest wbrew Kodeksowi pracy...

A nie ma tak jak napisali w komentarzu powyżej, że jest ponad minimalna krajowa stawka?

Nie wiem kto to pisał i kto uważa tą pracę za jakąś karę pracując 7 dni w tygodniu po 12 godzin hahah :D Praca owszem jest po 12 godzin to są najczęstsze godziny zmian dziennych/nocnych, weekendów wolnych standardowo nie ma to zależy od grafiku i zmian ale generalnie wszystko da się uzgodnić jak się potrzebuje wolne. Firma pracuje cały rok na okrągło czy to dzień czy noc więc siłą rzeczy ktoś musi pracować czasami w święta.

Mirosław
@pracownik

Wszystko ładnie pięknie i się zgadza. Ale, czy pracownik za tę dyspozycyjność ma płacone najniższą krajową? Czy to właściwe docenienie, niech każdy sam oceni. Na coś jeszcze w związku z pracą w Bunasta może liczyć pracownik, jakieś bony, prywatna opieka medyczna, bilety na wydarzenia kulturalne, cokolwiek, co poprawia morale i zadowolenie z pracy?

Byly pracownik :)
@pracownik

bo to jest prawda. zawsze mozna dogadac sie, kiedy potrzebujesz jednego czy drugiego weekendu wolnego, zawsze mozna bylo poweidziec ze chcesz 2 nocne w miesiac i byla zgoda. bardzo dbaja o swoich pracownikach.

Ilona
@Byly pracownik :)

A to faktycznie fajnie. ;p A do zarobków jak się odniesiesz? Bo pisali, że słabe. :/

@Ilona

W firmie jest system wynagrodzeń. Zarobki są jasno określone i przejrzyste dla każdego stanowiska, są premie miesięczne, ścieżka awansu.

Byly pracownik :)

Super firma!!! Jak wiecej takich!!!

Bunasta Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czytając wpisy odnosimy wrażenie, że ich autorzy kompletnie nie znają naszej firmy :) Zawsze płacimy powyżej minimalnego wynagrodzenia, nawet na początku zatrudnienia. Pracownicy pracują w systemie zmianowym po 12 godzin, co w miesiącu daje ok. 14 dni pracujących :) Tak samo pracują celnicy na granicy i inne agencje celne. Praca z dokumentami celnymi to duża odpowiedzialność i każdy, kto decyduje się na pracę w agencji celnej, musi się z tym liczyć. Szczegółowe informacje o naszej firmie można znaleźć na stronie internetowej www.bunasta.eu. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z nami :)

Korporacja!!! Jeśli kogoś interesuje praca w takim środowisku to ok. Pracownika traktuje się bardzo przedmiotowo na zasadzie nie ten to będzie drugi... Bez względu na własny wkład w pracę wychodzą z założenia że nie ma osób niezastąpionych w końcu zawsze można zatrudnić kogoś nowego... Czy to zdrowe podejście?

Czy firma Bunasta Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W ogóle nie finansuje.

Tomasz
@Bunasta

To pracownik ma opłacać w całości własne szkolenia? Kto się na to godzi? ;o

@Tomasz

Skoro nie ma szkoleń to pracownik nie ma czego opłacać.

Bunasta

Powyższe konentarze 100% prawdy!!!

XXX

Nie polecam. Firma dobra tylko na start, aby złapać doświadczenie. Atmosfera słaba. Rotacja.

Nawylocie

Potwierdzam robota za minimum bez wczasów pod gruszą,opieki lekarskiej dopłaty do zajęć rekreacyjnych dokładnie goła wypłata w ciągłym stresie z narażeniem na covid w piątek świątek i niedziele

kużniczanka

Jak chcesz pracować za miniumum w ciągłym stresie pod nadzorcą litewskim to się dwa razy zastanów. Brak stabilności. Rotacja duża ze względu na zarobki i ciągłe dodawanie zakresu obowiązków i ciągłe zmiany w procedurach i obsłudze.. Pracowników nie szanują myślą że znajdą kolejnych jeleni za minimum stawki najlepiej z doświadczeniem żeby pociągnęły firmę do przodu. Jednych zwalniają innych zatrudniają wszystko bez tołku i składu. Coraz więcej klientów a coraz mniej pracowników. Kontrola statystykami z systemów informatycznych ile na minute ile na godzine obsługujesz- robota na akord. Kontakt z Covid 19 z kierowcami z całego świata.

Zostaw merytoryczną opinię o Bunasta Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Bunasta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bunasta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bunasta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Produkcyjna 105A
    15-680 Białystok