QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o.

małopolskie

Opinie o QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o.

Jakub 2016-07-15 10:20
Czy ktoś ma aktualnie info jak sie u nich pracuje ? Bo znów szukają Spedytora - Handlowca, słyszałem od znajomych w branży że firma solidna jakich mało. Z góry dzięki
janek 2016-07-18 15:40
Quality Logistic Service to jest operatorem logistycznym, który zapewnia firmom dostęp do najlepszych sieci transportowo logistycznych w Europie, wiec nieźle.
Miron 2017-02-01 10:18
A jak płacą, dość często szukają spedytora i handlowców, może po trzech miesiącach zwalniają?
logistyk 2017-03-21 00:55
Też jestem zainteresowany. Dlaczego znowu szukają? Okres próbny i do widzenia czy tak się rozrastaja, że tyłu logistykow /handlowców potrzebują? Jak wygląda wynagrodzenie na tym stanowisku? Najniższa plus premie? Opisze jakiś obecny pracownik coś więcej na temat firmy i sposobu współpracy?
Lidia 2017-07-25 19:29
@logistyk zdecydowałeś się może na udział w rekrutacji? W tej chwili w sieci nie widać ofert pracy z HEMERBAU. Na jakie stanowiska najczęściej rekrutuje pracodawca? Informacja na ten temat pozwoli części forumowiczów zwrócić większą uwagę na bieżące możliwości zatrudnienia w firmie.
Zostaw swoją opinię o QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o. - małopolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o.