Opinie o DVL Progres Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DVL Progres Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DVL Progres Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DVL Progres Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Hej obrońcy dewelopera. Napiszcie, że dach w B6 nie został dokonczony przed śniegami w rezultacie to co zrobiono wcześniej na dachu zostało zniszczone. Elewacja stanęła pomimo dobrej pogody, podobno firmie nie zapłacono. W bankach problemy z umowami kredytów, a deweloper się bawi i nic sobie z tego nie robi.

Mozart
@Marek

Czyli standardowo po staremu. Napewno dach został zniszczony ? chyba lepili tam pape. To powinno wystarczyc zeby zabezpieczyc dach.

Witam , Mam problem ze zwrotem opłaty rezerwacyjnej po rezygnacji z umowy. (usunięte przez administratora) Czy ktoś miał tez ten problem ?

Stefan
@Ewa

Nic dziwnego , kasy im brakuje , bo prezes rozwala na lewo i prawo wiec co się dziwić .Ludzie czytajcie opinie , jak nie czytacie to miejcie sami do siebie pretensje , tyle opinii a ludzie dalej kupuja od (usunięte przez administratora) mieszkania . Zakupione 2 mieszkanie i nie mam do dzis ani jednego , takze tragedia.....

Maria
@Stefan

A skąd ty wiesz, co taka osoba z pieniędzmi robi? Zresztą, ja do portfela nikomu nie chcę zaglądać. Tobie też polecam takie podejście. Chcę tylko spytać, jaka jest sytuacja dla pracowników i czy to się jakoś na nich odbija, wypłaty są w terminie czy jakiś problem z tym?

interneto
@Stefan

Z tymi komentarzami i teoriami to jest jak z milionową premią dla polskiej reprezentacji... Afera w internecie, bo ktoś coś usłyszał i zinterpretował po swojemu. Dajecie już spokój, chłop robi co może i widać że chce skończyć te budowę.

A.
@Maria

Pracownicy szybko się orientują co to za firma(usunięte przez administratora)Nie chcą(usunięte przez administratora) klientów i być kojarzeni (usunięte przez administratora) Są ciągani po(usunięte przez administratora). Deweloper (usunięte przez administratora) klientów i wybiela się tu na forum. Ludzie podobno mają sznur na szyi w bankach.

Mieszkaniec

Szanowni mieszkańcy, czy jesteście zadowoleni z zarządcy? Wg nas powinien zostać zmieniony.

Mieszkaniec 2
@Mieszkaniec

Jest oczywiście do zmiany. Znajomy dewelopera, a to nie wrozy nic dobrego.(usunięte przez administratora)

xxx
@Mieszkaniec 2

Nie bez przyczyny pan zarzdzajacy zostal usuniety z apartamentow sfera , oszukiwanie na fakturach itd ... a firma sprzątająca na osiedlu czemu tak dużo wydatków na nią ? Bo to firma powiązana rodzinnie z nim ...Także nie ma to jak spaść z rynny pod deszcze

@Mieszkaniec 2

i to jedyny argument? to na co konkretnie może się to przekładać, że tak Cię to niepokoi?

a
@xxx

Tak opłaty są zawyżone. Nie ma żadnych przeliczeń tylko wpisana (usunięte przez administratora) cena do zapłaty. Mieszkańcy powinni mieć wgląd do wszystkich faktur!!! Szanowni miejmy szacunek do siebie i zmieńmy zarządcę bo gorzej być już nie może!

Mieszkaniec 2
@Edyta

Może wysokością opłaty do wspólnoty. Bloki wcześniej mają innego zarządce i mniejsza opłatę. Bloki z I etapu green park mają większą opłatę. A Bloki z II etapu mają jeszcze większą opłatę. I tak jak ktoś wcześniej pisał. Ewidentnie ten pan (usunięte przez administratora) Do zmiany.

Don Amadeo
@Mieszkaniec

A do czego konkretnie ma Pan uwagi

właściciel
@a

dokładnie tak, trzeba zmienić firmę zarządcy - też mi wysłano kwotę do zapłaty za "moc" przy czym nie w oparciu o zużycie lecz o udział, podejście nie jest prawidłowe. Nikt w moim mieszkaniu nie mieszka a ci mi naliczają grubą kasę.

Jakie są warunki zatrudnienia w DVL Progres Sp. z o.o.?

Szefuncio

Warunki są bardzo dobre :) polecam

Leszek
@Szefuncio

To może podałabyś jakie konkretnie. Bo mnóstwo komentarzy od klientów a nic od pracowników. Te problemy z terminowym oddaniem gotowych mieszkań wpływają jakoś na warunki zatrudnienia?

@Leszek

W żaden sposób! Praca w komfortowym biurze. Rodzinna atmosfera. Świadczenia socjalne. Ja polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DVL Progres Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Obserwator

Wczoraj bylem na budowie. Prace w B6 idą, choć wolno ale do przodu. Ocieplenie bloku zrobione w połowie, dach też jest robiony, tak więc pracę idą.. Trzeba być wytrwałym.

Sasiad

Mógł sąsiad dać znać o sprawie, myślę że więcej osób by się znalazło do pozwu zbiorowego.

Klient

Możecie napisać jak to się skończyło Albo gdzie o tym przeczytać

Adwo
@Klient

Mozna poczytac na grupie osiedla na fb Green Park Sarni Stok . Green Park , 3 lipki , Eko park to ten sam dev ;/

Pol

Ktoś tam pisze że klienci szykują dym chyba jak rozpalą ognisko a potem zgaszą. A kiedy będziecie mieli gotowy blok ? Wystarczy iść obok tam budują eko park to oni będą kończyć wasz blok najprawdopodobniej będzie to lipiec 2023

@Pol

Mądry cwaniaczku od dewelopera. Nie rozumiesz, że klientów B6 oszukano? (usunięte przez administratora)

@Pol

Ale łaska. Miały być klucze w październiku 2020, a nie w lipcu 2023(usunięte przez administratora)czekali 2 lata dłużej niż w umowie. To też w porządku, Cwaniaczku?

@Pol

Przecież Eko park to ten sam deweloper tylko pod inną spółką z kapitałem 5 tysi.

Basia

Ale klienci szykują dym. Deweloper będzie miał pozamiatane. Ostatnia szansa, żeby ruszył z budową i skończył przed zimą.

MiniMajk

Czy chodzi o artykuł?

@MiniMajk

Nie, to był tylko wstęp.

MiniMajk
@Basia

Czy wkoncu zajmą się nim odpowiednie instytucje?

@MiniMajk

A to nie działa tak, że trzeba osobiście coś zgłosić?

Y
@Edyta

Tym się już zajmują prawnicy i przygotowywują dokumentację i jeśli nadal będzie tak wyglądać sytuacja, ruszą temat po kolei do odpowiednich podmiotów

Leszek
@Y

To dobrze opóźnienia podlegają karze. Było to zapisane w podpisywanych umowach z deweloperem?

@Leszek

Tak. Symboliczne (usunięte przez administratora)

Tak

@Brat

Symboliczne...? Czyli ile w zasadzie ta kara wynosi?

Nik

Np 200 lub 300 zl msc

Czy możecie napisać która kancelaria prawnicza się tym zajmuje bo nie jesteście tylko wy

Obserwator

W B6 zaczynają elewacje, rusztowanie już jest rozłożone.

Obserwator

Info - w B6 zaczynają robić elewacje, rusztowanie już stoi..

Skoro zatem B4 I B5 oddane do odbioru, to co z B6, na początek? Blok niszczeje, ludzie czekają na mieszkania a deweloper udaje głupa.

Justyna
@Marek

I nic w ogóle nie wiadomo na ten temat? Może to kwestia jakichś procedur urzędniczych?

@Justyna

Nie urzędnicy zawinili, tylko deweloper, który olewa klientów i nic nie robi.

@Brat

I nie grożą mu za to żadne konsekwencje?

SzalonyMajk

Czy coś wiadomo nt wydawania mieszkań do zamieszkania w B4, B5 ?

Ciekawski
@SzalonyMajk

Nic nie wiem ale podobno jedna rodzina już mieszka w bloku a on nie jest odebrany przez PINB ciekawe bardzo ciekawe

Ula
@SzalonyMajk

Narazie cisza, ale widać że już kończą budowę. Więc niedługo pewnie będą umawiane akty notarialne.

Qqq

Też jest (usunięte przez administratora) przez dewelopera budynek miał być oddany (usunięte przez administratora)kazali zapłacić (usunięte przez administratora) bo budynek jest na ukończeniu po dzień dzisiejszy 2022.07.26 nie jest oddany budynek

Qqq

Te budynki prędzej się (usunięte przez administratora) niż deweloper wykończy śmieje się pobrał (usunięte przez administratora)za mieszkanie (usunięte przez administratora)dalej frajerów

Miki

Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat odbiorów i wgl stanu budowy

Polack
@Miki

Robią, powoli ale coś się dzieje - układają kostkę nadal, skuwali ostatnio stopnie schodowe te które uszkodzono podczas prac, nakładali silikony, wiec coś tam robią, szału nie ma, mało ekip, ale idzie do przodu. Piszę o B5, B6 raczej cisza. Co nie zmienia postaci rzeczy że spóźnieni są haniebnie i nikt u nich już pewnie nic nie kupi, skoro tak to wygląda.

dvLOVE
@Polack

Kupią kupią :p B4 i B5 też kupowali a już było wiadomo jak działa ten developer po pierwszym etapie.

@dvLOVE

(usunięte przez administratora) nie było takich informacji jakie są dzisiaj. I sprzedawali (usunięte przez administratora). Za to nie rozumiem jak można było się wpakowac w(usunięte przez administratora), jak forum już huczało o opóźnieniach. Swoją drogą, mieszkania(usunięte przez administratora) już wykupione

dvLOVE
@Basia

Najlepsze jest to, że zagospodarowanie terenu jeszcze w powijakach. Nie ma bramy, wiaty, ogrodzenie i kostka dalej się robią. A ludzie wierzą dev. Że złożył dokumenty do nadzoru....

Ula
@dvLOVE

Chyba ktoś wcześniej pisał, że bramy ma nie być bo juz jest na wysokości B1. A dokumenty są złożone. Po co rozsiewasz nie prawdziwe informacje?

@dvLOVE

Z tego co wiem i co mam na mailu papiery są złożone do PINB bo mam zdjęcie dokumentu wraz z datą i podpisami

Klient

Witam , czy to prawda ze DVL (usunięte przez administratora) Czy DVL (wiem ze to czyta ) odpowie wszystkim klientom o co chodzi z tak ogromnymi opóźnieniem ? Czy zdaje sobie spółka sprawę jak krzywdzi swoich klientów ? Którzy płaca kredyty z większym oprocentowaniem bo nie otrzymali m nadal swojego mieszkania . Żyją na wynajmach i płacą kredyt za mieszkanie wykupione ale termin nikomu nie jest znany ? Nie mogą normalnie funkcjonować zakładać rodzin , przez wasze zasrane opóźnienia !!! Zdajecie sobie sprawę jaka ogromna krzywdę robicie swoim klientom? (usunięte przez administratora)

Wkurzona

Tylko co można wygrać w sądzie jeżeli firma dvl ogłosi upadlosc? Z kim się wtedy będzie można sądzić? Niestety prawo w Polsce jest jeszcze na takim poziomie, że tylko złodzieje mogą coś ugrać w naszym kraju. A zwykli uczciwi ludzie tylko na tym cierpią.

Ilona
@Wkurzona

skoro jest taki problem to moze warto od razu zadbac o swoj interes i wniesc teraz pozew a nie czekac jak piszesz do tej upadlosci bo jeszcze zdaje sie tego nie zrobili ?

@Wkurzona

Skąd takie informacje o upadłości? Przecież firma kończy budowę i buduje dalej. Bardzo dużo jest tu podsycanych, błędnych informacji, zamiast realnych informacji, które są potrzebne. Widać tu zupełny brak wiedzy, a przede wszystkim wiedzy prawniczej. Troszkę wzajemnej empatii.

@Klient

Jaka budowę kończy? Co za głupoty gadasz. B6 nie może skończyć dachu, (usunięte przez administratora)klientom, (usunięte przez administratora) podwykonawców.

@Brat

Nie kończą? A może u nich akurat tak? Możliwe, że selekcjonują sobie klientów po prostu?

@Klient

Co to za głupoty Pani pisze ? Widzi Pani co tam się dzieje 2 budynkach b6 i b 7 ? Dokładnie nic się nie dzieje … Ludzie czekają na swoje mieszkania a DVlL buduje (usunięte przez administratora)

Osoba

To jest coś niesamowitego co się dzieje na tej budowie. Ludzie nie są w stanie otrzymać mieszkań za które zapłacili. Są ciegle oszukiwani z terminem odbiorów. Inni deweloperzy byliny stanie wybudować nieruchomości i oddawać, tylko tu jeden wielki ciągły problem. Zero szacunki do klienta. (usunięte przez administratora)

Klient

Czy to prawda ze podwykonawcy maja (usunięte przez administratora)? DVL (usunięte przez administratora)

DVLOVE
@Klient

Tak, tylko nie wiem co w tym nowego. Od początku DVL opierał się na podwykonawcach, bo nie mają własnej ekipy. Jedynym problemem jest tutaj fakt, że DVL (usunięte przez administratora)i nikt nie chce dla(usunięte przez administratora)pracować. DVL od ponad roku jest (usunięte przez administratora)próbuje szczęścia pod(usunięte przez administratora), ale zł y PR i tam zacznie sięgać, zwłaszcza, że nadal klie nci są jawnie osz u kiwa ni z nowymi termina mi.

@DVLOVE

Ale to co się dzieje, że tam tak podwykonawcy(usunięte przez administratora) opieszale pracują? Nam adwokat powiedział, że dużo deweloperów ma opóźnienia, ale tu już jest „przesada”. Szokujące jest też to jak bardzo ludzie odchodzą z pracy w tej firmie. Nikt nie jest w stanie tak pracować.

Klient

Macie na swoim sumieniu ludzi którzy wam zaufali

Ciekawski

Witam co tam słychać na budowie B4 i B5 ktoś coś wie? Kiedy mają być odbiory przez PINB kominiarza straży pożarnej UDT?

Zostaw merytoryczną opinię o DVL Progres Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DVL Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DVL Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DVL Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DVL Progres Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Piastowska 55
    43-300 Bielsko-Biała