Opinie o DVL Progres Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DVL Progres Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DVL Progres Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DVL Progres Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Zaciekawiony

Witam ktoś z B4 tutaj jest macie już prąd w mieszkaniach? Jak długo się czeka na prąd w mieszkaniu? Ktoś coś już robi w mieszkaniu? Urządza?

@Zaciekawiony

Nie ma prądu, zresztą i tak jak się Pan zapozna z meilem którego otrzymałem i pan również też to na jakieś remonty bym nie liczył. Mimo że remontawac mieliśmy 2020. A jest 2021 połowa roku i dalej nic nie wiadomo, a wszystkie zapewnienia dewelopera i pisma zapewniające to można sobie nimi jedynke (usunięte przez administratora) podetrzeć.

@Zaciekawiony

Ja już mam prąd i za niedługo będę się brał za urządzanie ;)

Znudzony
@Zaciekawiony

Ja rowniez mam prad w mieszkaniu. Natomiast z tego co sie dowiedzialem, to nie mamy co liczyc na to ze w sierpniu mieszkania bede do naszej dyspozycji(z maila rozumiem , ze wtedy juz moglibysmy zamieszkac). Realnie to jest ponoc wrzesien/pazdziernik, takze bardzo slabo...

Mieszkaniec
@Zaciekawiony

Tak w b4 i b 5 ludzie już sobie remontują także można.... Wystarczy spytać i działać... ????

@Mieszkaniec

Co ty (usunięte przez administratora) za przeproszeniem a dostawę to mam na plecach nosić z ulicy

E?
@Śmiechu warte

A wolisz mieć auto poniszczone? Jak będą robić z brukiem?

romero

przerażenie po lekturze wpisów. Czy ktoś z Państwa jest tutaj z etapu III? Budynek B6? Z developerem nie ma kontaktu, nie odbierają telefonów, nie odpisują. Nie wiadomo co się dzieje.

@romero

Panie Romero na b6 proszę się nie nastawiac prędko. Obstawiam rok czasu. Bo B4 B5 są w takim stanie jakim są teraz od paru miesiecy a w tym roku były już 3 oficjalne pisma i narazie stanelo na tym że dopiero w sierpniu można remontować.

Gościu
@Debowiec

Z tego co mi wiadomo bo mam mieszkanie w B4 to już można "remontować" tylko trzeba poczekac na podłączenie prądu i można robić tylko na wprowadzenie trzeba poczekac gdzieś do września

Nikt

A skąd ta pewność że ten Pan nic nie wie?

śmiechu warte
@romero

Nie ma kontaktu i nie będzie. Jak wiecie B6 został wyrzucony z etapu drugiego i dostał się do etapu trzeciego. Nie nastawiajcie się absolutnie na ten rok. Nawet końcówka roku 2022 jest zagrożona. Wiosna 2023 realna. Przedłużajcie najmy na cały przyszły rok żebyście nie zostali bez mieszkań jak nasi poprzednicy z etapów I i II. I proszę żeby Ci mądrale z etapu I i II nie pisali że nie uczymy się na Ich błędach. Ja kupiłem dziurę w ziemi w roku 2019 kiedy nie było żadnych negatywnych opinii o DVL więc Wasze argumenty są nietrafione. Jedyne co nam pozostaje w tej sytuacji to czekać na odbiór, następnie akt notarialny i albo idziemy w pozew zbiorowy za zaniżone odsetki za zwłokę lub każdy z powództwa cywilnego skarży indywidualnie. Ja NIE ODPUSZCZE

@śmiechu warte

Czy to przejęzyczenie ? WIOSNA 2023?!

@śmiechu warte

Dasz jakiś kontakt do siebie? Chetnię pogadam o temacie bo jestem w takiej samej sytuacji...

@śmiechu warte

Na Sarnim jest inwestycja Złote apartamenty. 3 budynki 5 piętrowe. Cała epidemie piely się regularnie w górę. Miały być w 2021 oddane, wiec zdecydowaliśmy się na B6 bo miał być rok wcześniej. Teraz płaczemy. Ten 2022 to chyba jakiś żart? Liczę na koniec tego roku. Ale krew mnie zalewa, bo zobaczyliśmy wczoraj B7 u tego dewelopera. Wykupione mieszkania w środku lasu. Zaczyna nowe a starego nie umie dokończyć. Ciekawe czy nowym klientom powiedzieli że na B6 mają już ponad rok opóźnienia.

@romero

Tam podobno wszystko poszło za gotówkę po nowych cenach wyższych cenach.. Też tego nie rozumiem dlaczego tamto się buduje skoro tego jeszcze nie skończyli..

OP
@XXX

DVL jest deweloperem, lecz nie oznacza to, że kompleksowo zajmuje się całą budową. Od większości działań mają podwykonawców, elektryka, hydraulika, od wznoszenia konstrukcji, okien, elewacji czy wykładaniem kostki. I tutaj jest główny problem, by zgrać wszystkie te firmy i to jest przyczyna opóźnień. Przykładowo położenie elektryki w B6 na 2 ost. piętrach trwało 2-3 tyg, a trzeba było czekać na elektryka 5 miesięcy. Jeśli w lipcu nie wstawią wszystkich okien, a od sierpnia nie rozpoczną elewacji, to nie ma szans na wejście tam przed 2022. Wiem, że w Bielsku jest sporo deweloperów, którzy bez znaczenia na pogodę lecą z budynkami itp. Tutaj akurat jest plus, że u nas robią to na pierwszy rzut oka dobre firmy, bo np. przerwali robienie tynków maszynowych w zimie przez temperatury, natomiast spowodowało to kolejne opóźnienie.

@XXX

Oni każdemu potencjalnemu klientowi mówili, że ich mieszkania cieszą się taka popularnością, że za gotówkę schodzi cały blok.

@OP

Czy coś jeszcze Ci wiadomo co tam robią w środku?

@OP

Ciekaw jestem który z pracowników wypisuje takie androny ? Deweoloper właśnie od tego jest żeby w imieniu klientów zarządzać kompleksowo budową i tym się chwali na stronach. Deweloper ustala harmonogram prac poszczególnych etapów i firm wykonawczych i firmy podpisują umowy , które z terminami wpisują się w ich plan pracy. Wystarczy płacić terminowo podwykonawcom i nie będzie problemu. !!! Tynki to się zaczyna robić wiosną żeby naturalnie sezonowały i budynek mógł wyschnąć. Na tej budowie wszystko robione od (usunięte przez administratora) strony.

@OP

No to chyba jest kiepskim deweloperem, jeśli nie potrafi skoordynować swoich podwykonawców?

@romero

na b6 nic nie robią. roboty może rozpoczną się w październiku ! drodzy klienci b6 realnie do oddania za rok jeśli wszyscy wykonawcy będą na czas płaceni. przed jesienią wypadałoby zamknąć dach , wstawić okna , tynki w środku potem elewacja i cała reszta w środku a to jest trochę pieniędzy i pracy i jeszcze jak DVL nie ma wpływu na podwykonawców to koordynacja będzie ciężka.

@obserwator

Skąd masz takie informacje, że roboty będą kontynuować dopiero w październiku? Czy ktoś dostał jakieś pismo odnośnie przesunięcia terminu?

tak zakładam , że nastąpią odbiory b4 i b5 a to jest trochę powiązane

@obserwator

Załamka. Wydawało mi się, że w mieszkaniach z B5 i B4 wisiały już firanki. Więc była ulga, że zabiorą się za B6. Jak sprzedali B7 to powinni mieć kasę.

@XXX

XXX to nie było przejęzyczenie ;-(

PEWNIE WYJECHAŁ NA URLOP

XXX

Czy ktoś z B6 dostał w maju/czerwcu jakąkolwiek informacje na temat przesunięcia terminu oddania budynku?

YYY
@XXX

Tak, prace na B6 będą kontynuowane dopiero jak zostanie oddany B4 i B5 a jak się nam nie podoba to możemy odstąpić od umowy i oddadzą pieniądze.

@YYY

Aha to ja nic takiego niestety nie dostałem, jaki dali teraz termin oddania budynku? Kiedy dostałeś takie pismo jeśli można wiedzieć?

@XXX

Nie dostaliśmy teraz żadnej informacji o B6. Ostatnia była że stycznia.

@XXX

prace na budynku b6 zostaną wznowione najwcześniej końcem roku. Można pytać dział sprzedaży bezpośrednio za b6 jest biuro często można tam spotkać ludzi odpowiedzialnych.

@YYY

dokładnie klient może odstąpić od umowy i zostaną zwrócone środki , myślę nad takim rozwiązaniem ponieważ szlag mnie już trafia żeby placić wyższe odsetki i za wynajem mieszkania następny rok.

@romero

po upływie 120 dni od planowanego terminu przeniesienia własności klient ma prawo odstąpić od umowy tak jest zapisane. DVL ma obowiązek oddać wpłacone pieniądze z odsetkami zawartymi w umowie. Może deweloper na to liczy. Niestety nie pozostaje nam czekać. (usunięte przez administratora)

@klient

No chyba pozostaje czekać bo tak jak mówisz, może na to liczą żeby odstąpić od umowy. Myślałem, że będę poznawać moich przyszłych sąsiadów na parapetówce a nie na forum :D Pozdrowienia !

@obserwator

Dział sprzedaży nie odpowiada na maile ani telefony. Nie chcemy odstępować od umowy. Deweloper tylko by się ucieszył. Chcemy mieszkania, ale termin jego oddania to jakaś masakra. Już ponad rok opóźnienia. I będzie więcej? Nikt nie chce uwierzyć jak mówimy jakie jest opóźnienie. To jakiś cyrk. A deweloper w najlepsze stawia kolejny budynek B7 i jakieś Trzy lipki...

@romero

Może się spreżą po wakacjach, zobaczymy..

T534
@XXX

Nie napisałam że dostałam pismo. Nie dali terminu ale zakładam że najwcześniej połowa przyszłego roku.

@T534

Nawet tak nie mów...

@T534

połowa przyszłego roku nierealna, uwierz mi na słowo póki co ;-(

obserwator

drodzy przyszli lokatorzy b6 do oddania dla klientów w maju przyszłego roku. proszę się nie łudzić , zostaje czekanie albo rozwiązanie umowy na co dvl czeka albo sprawy o odsetki. każdy mądry prawnik powie proszę skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy z winy dvl. cierpliwości życzę

@obserwator

Chcieliśmy tylko zacząć spokojne życie w fajnej okolicy...

@XXX

B6. Czy ktoś ma jakieś dobre wiadomości? Ktoś rozważa rezygnację?

ona

A I etap już zakończony? Ludzie mieszkają?

@ona

Tak pierwszy etap gotowy i juz mieszkaja prawie rok

@Gość

I nie ma żadnych problemów? Nie było żadnych bubli w mieszkaniach?

@ona

Nie wiem czy były buble tylko jak sie odbiera mieszkanie warto patrzec na okna szyby bo bywaja porysowane sam czekam na 2 etap b4

@Gość

Buble były i są dalej. Zresztą tapet do dziś nie ma.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DVL Progres Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Dariusz

Czy pseudo (usunięte przez administratora)deweloper odbiera od państwa telefony?

@Dariusz

Nie odbierają telefonów. Nie wiadomo co się dzieje. Przy B6 cicho. A w czerwcu miały być odbiory. Tak pisali w styczniu.

Zzzz
@romero

Od marca wiadomo, że deweloper skupia się na oddaniu 2 etapu, a ukończenie B6 to najszybciej końcówka roku lub początek 2022. Jeśli skończy się tylko na pół roku opóźnienia, to nie będzie tak źle.

@Zzzz

Jakie pół roku opóźnienia? Klucze mieliśmy otrzymać w październiku 2020 r. W styczniu było pismo, że otrzymamy mieszkania w czerwcu. A teraz widoki na koniec roku? To będzie ponad rok opóźnienia. Pół roku niebyloby jeszcze zle. Do końca marca miały być akty notarialne, potem do końca grudnia, a teraz nie wiadomo...

@romero

Witam, Dokładnie, ja się dodzwoniłem, to Pani powiedziała, że czeka na pismo od zarządu, które miało być w czerwcu ... mamy koniec czerwca i cisza. Jakaś kpina... Mogli by dać chociaż jakąs informację...

@Dariusz

Co z tego odbierania jak Pani sama nie wie co z budową

Już w styczniu dobrze wiedzieli, że czerwiec to nierealny termin na B6

@romero

W styczniu dostałem pismo, że przekładają przepisanie aktu na wrzesień, natomiast wykańczać można od czerwca w zależności od piętra... Jest czerwiec i nawet nie pokusili się, żeby jakieś pismo wysłać... Kiedyś to skończą

@XXX

Kiedyś to trochę za mało. Nie wiadomo jakie będą fuszerki. Poza tym nie wiadomo co pozmieniają w projektach. Podobn w innych budynkach wprowadzili zmiany. Piszą tu o jakichś schodach.

@romero

Skąd masz takie informacje?

@XXX

Z tego forum. Po przeczytaniu wszystkich wpisów.

klient

Czy macie Państwo jakieś informacje odnośnie drugiego etapu budowy? Opóźnienia są bardzo duże! Nie spodziewałam się tego podpisując umowę. Wtedy była mowa o wykańczaniu mieszkania w sierpniu 2020. W październiku mieliśmy już tam mieszkać. I co się dzieje?

Damian
@klient

A macie wpisaną w umowie opłatę za opóźnienie w oddaniu budynku? Jaka to kwota jak mogę wiedzieć?

@klient

Ale wystarczyło przeczytać komentarze na internecie. Informowali ludzie z pierwszego etapu jakie cyrki się dzieją z tym deweloperem. Przecież to jest powtórka z rozrywki. Co wy myśleliście że was to ominie

@klient

Zdziwiona?? A wystarczyło poczytać na internecie opinie.. Przecież to było do przewidzenia. Co pani na budowę nie chodziła? Trzeba było patrzeć na 1 etap podpisujac umowę. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć klientów z pierwszego etapu bo byli nieświadomi ale drugi etap powinnien być bardziej przygotowany na takie sytuacje

@Anika

Wówczas jeszcze nie było żadnych opinii. Zawsze miałam pozytywne doświadczenia z deweloperami. Wszystko było na czas, a nawet przed czasem i kontakt super. Tu nawet odpowiedzi na e-mail nie dostaję.

Maro
@Klient

Zapraszamy na grupe na (usunięte przez administratora):) tam wiecej szczegołów

Anika

wow ! wystarczy sprawdzić ich stronie na której widnieje co budują przecież to nie tajemnica!

nowy
@Anika

Czy nie można budować oficjalnie i nieoficjalnie ,nie ma takich przypadków?

@nowy

No nie słyszałam..

Romek
@Anika

Tak... na ich stronie informacje są tak lakoniczne, ze głowa mała. Nie traktował bym tego jako wiarygodne źródło...

@Anika

My decydowaliśmy się w lipcu 2019 roku. Wtedy wiedzieliśmy, że opóźnienie było w pierwszym etapie spowodowane przez pseudo ekologa. Rozumieliśmy, że deweloper ma problem z terminami, bo musiał wyburzyć i stawiać budynek od nowa. Ale na budowie B6 nic się nie dzieje chyba od roku. A odbiory miały być w czerwcu 2021 r. To jest dramat.

Niestety klient

Drodzy przyszli mieszkańcy drugiego etapu budowy! Czy posiadać ktoś wiarygodne informacje odnośnie odbiorów budynku, zagospodarowania terenu zewnątrz? Nie mówię tu już o zakończeniu budowy samych bloków. Jest początek marca 2021 czy są szanse, że my tam w tym roku zamieszkamy?

@Niestety klient

Strona została utworzona by przestrzec potencjalnych klientów. Widzę jednak, że nikt nie uczy się na błędach które popełnili nieświadomie klienci I etapu. Nie czytając wcześniejszych komentarzy póżniej się lamentuje. Trzeba trzeżwo patrzeć, a nie wierzyć w to co mówią niekompetentni pracownicy DVL. Po co odbierać mieszkanie i rezygnować z pseudo odsetek to jest tylko na korzyść dewelopera nie klienta. Ponieważ remont potrwa dwa miesiące góra, a czekanie na zamieszkanie potrwa o wiele wiele dłużej. Bez zagospodarowanego terenu bez parkingu żaden odbiór nie będzie miał miejsca. Obstawiam koniec roku prac wokól bloków. Proszę się przygotować na 2022 rok o myśląc o jakimkolwiek zamieszkaniu. My mieszkańcy I etapu nie mieliśmy możliwości zasięgnąć opinii innych mieszkańców, które są szczere bo z własnego doświadczenia.

@Anika

Nazywajcie po imieniu które dokładnie inwestycje macie na myśli. O którą budowe pani chodzi?

@Zainteresowany

A DVL ma jakis drugi etap budowy oprócz sarniego stoku?

@Anika

trochę mijasz się z prawdą. opóźnienie jest ale wszystkie prace w środku i na zewnątrz tj. układanie kostki są prowadzone cały czas i max. dwa tygodnie zagospodarowanie będzie skończone. wiem ponieważ mieszkam obok i cały czas napieprzają mi pod oknem ubijarkami. także kostka będzie. co do samych odbiorów przez urząd to tylko złożenie dokumentacji bo urzędasy nadal nie chodzą po budowach. to nie zmienia faktu , że opóźnienie jest

mieszkaniec
@obserwator

to "tylko złożenie dokumentów" trwało u dewelopera w tamtym roku tylko 2 miesiące, ale to i tak nic w porównaniu do ponad rocznego opóźnienia całej inwestycji I etapu.

zniecierpliwiony
@obserwator

to poczekajmy te max 2 tygodnie i zobaczymy kto ma rację. jestem pewien że za 2 tygodnie budowa będzie na tym samym etapie a my musimy uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to że może w tym roku się wprowadzimy

@obserwator

Nie mijam się z prawdą... Co z tego że teraz robią jak za chwilę przestaną bo braknie ekipy. Kostka, balkony,klatka, bramy do garażu, miejsca postoje uważasz ze to zrobią w 2 tygodnie? Z tego co pamiętam to na 1 etapie takie rzeczy robili 7 miesięcy! Dodatkowo same odbiory trwają w ich przypadku 2 miesiące.. Więc na prawdę życzę jak najlepiej ale nie mydlmy ludzia oczu jeśli sami przez to przechodziliśmy.

@Anika

Droga Aniu odniosłem się Twojej wypowiedzi , że nie robią zagospodarowania terenu. Także kostka jest kładziona cały czas, balkony, klatki również. Co do reszty tj. bramy to nie wiem, ale do odbioru budynku są konieczne. Pytanie . Akt masz już podpisany ? Czy swoje uwagi zgłosiłaś deweloperowi podczas podpisywania ? z jakim skutkiem ? to może w tym temacie byś wszystkim udzieliła porady.

@Niestety klient

tak jest szansa , realnie to połowa lipca.

@Anika

A I etap się już zakończył? Ludzie mieszkają?

Witam, czy udało się z kimś skontaktować? Mam zamiar rozmawiac z nimi o zakupie. Pozdrawiam

Lola

Proszę o podanie maila do kontaktu

Podaj maila

Roksana

Witam, jestem posiadaczem mieszkania w inwestycji Laguna Beskidów. Zapraszam do kontaktu na meila tomiczekr@o2.PL. :)

@Klient - czy udało się skontaktować z kimś kto dokonał zakupu w Lagunie ? Też się zastanawiam ale opinie mnie wystraszyły

@wzburzona
@Kasia

Na Lagunie deweloperem jest ktoś inny. DVL nie jest tam deweloperem. Też się orientowałam w temacie bo chciałam kupić mieszkanie. Chyba Kombi invest się nazywają.

@@wzburzona

a coś o nich wiadomo ? dobrego albo złego ;)

wzburzona
@Kasia

Tak, wiadomo.

BP

Czy ktoś z Państwa myślał o wystąpieniu na drogę sądową? W umowach prawnik stwierdził klauzulę abuzywne, plus zainteresowanie UOKiK i mediów. Developer nie jest chyba skóry do kar umownych ale nie tych z umowy bo ponosimy obecnie straty w związku z rocznym opóźnieniem rocznym dwóch terminów Czy ktoś myślał o Sądzie?

Zaciekawiony

Czy jest ktoś z 2 etapu budowy i coś wie na temat kiedy skończą to robić jakieś maila podesłali lub coś innego w tym temacie?

Informacja od fachowca Amadeusza za 2 miesiace

@Debowiec

Pismo bylo koniec kwietnia początek marca, później cisza i nikt nie odbieral, i teraz jest nieoficjalna ściema że za 2-3 miesiace. Pozdrawiam

@Debowiec

to jest realna data , Fachowiec się nie myli.

Kliennt
@Zaciekawiony

Jest progress od 1 czerwca beda przekazy zdawczo-odbiorcze mieszkan w b4 a w b5 od 15 czerwca. A w sierpniu maja byc odbiory urzedu tylko okres urlopowy to moze sie przedluzyc ;/ ale juz jest dobrze

@Kliennt

A akt notarialne? Kiedy będzie przekazanie prawa własności? Zgodnie z Umową Deweloperską podpisaną u notariusza maiły być jesienią 2021. Boję się, aby to nie było przeciągane.

kliennnt
@klient

Jesienią 2020, bardzo przepraszam za błąd :)

@kliennnt

W mailu jest ze od sirpnia beda odbiory nadzoru budowlanego itd ale ze to okres urlopowy to moze sie przesunac o 2 miesiace wiec akta notarialne pewnie beda po nowym roku zaiste. Pewnie zamieszkamy wczesniej niz bedziemy miec akta notarialne.

Gościu
@Inny klient

Na 100% nie będzie

@Zaciekawiony

Kto jest z B4 kiedy macie termin protokołu zdawczo odbiorczego? Bo ja mam 10 czerwca jak ktoś ma wcześniej niech sie podzieli czy są jakieś problemy i czy są jakieś problemy.

anty DVL

Ludzie z etapu 2 i 3 , dawaliśmy wam znaki i komentarze na tej stronie wiec jak macie problem to miejcie do siebie , bo my nie mieliśmy wcześniej przy etapie 1 żadnych informacji. Budowa tego osiedla to jeden wielkii cyrk , (usunięte przez administratora) to co tu sie dzieje to sie nadaje pod nagranie filmu komedia a płaca za to naiwni .

Klient

Kolejne opóźnienia drugiego etapu! Zupełny brak realnych informacji. To co się dzieje nadaje się do telewizji i do gazet! Media powinny się tym zainteresować!

@Klient

To zgłoś do mediów to taki problem?

Jeszcze inny klient
@Klient

Oczywiście, zgłoś do mediów - chociaż nie wiem czy taurona albo pgnig będzie to interesować. Może Aqua lub therma ale też wątpię.

odp.
@Jeszcze inny klient

Media środki masowego przekazu, mass media, np. Magazyn reporterów emitowany w telewizji. W kupie siła. Jedna osoba nic nie zrobi. Ludzie płacą kredyty, płacą również za wynajem mieszkań i pewnie jeszcze bardzo długo będą musieli płacić, a kary umowne są "symboliczne".

@odp.

Jeżeli chcesz aby Pani Jaworowicz się za to wzięła to nie polecam za co się brała to wszystko zniszczyła

obserwator

widzę , że jest problem czytanie ze zrozumieniem nie idzie w parze.

Zawiedziony

Ten developer to totalna porażka.W do biurze nikt nie odbiera tel. A miała być informacja kiedy będą protokoły zdawczo odbiorcze.A tu nic.

klient

Cierpliwie poczekac trzeba na wymarzone mieszkanie .Widać ,że solidnie budują w tym roku pewnie się uda .Znam takich co kupili u konkurencji,którzy szybko budowali a potem był grzyb i same poprawki.Cierpliwości wszyscy czekamy.

DVL znów buduje na Sarnim Stoku tylko pod nazwa Trzy Lipki już są nawet na (usunięte przez administratora).Wydaje mi się ze zdjęć ze to sąsiaduje z osiedlem

Witam, czy ktoś z tu obecnych kupił mieszkanie z inwestycji Laguna Beskidów? Jeśli tak, to jak wygląda na chwile obecną ta budowa, czy sa tak samo problemy jak w większości tych opinii poniżej?

@Zainteresowany

No ale to inny wykonawca.

@Lola

Jak to inny wykonawca? To buduje też firma DVL z Bielska Białej przecież. Coś pomyliłem?

@Zainteresowany

Ale tutaj chyba głównym wykonawcą jest firma Kombi

@Lola

A na jakiej podstawie tak twierdzisz?

@Zainteresowany

Witam. Też jestem zainteresowana szerszym tematem na ten temat bo widzę że pierwszy etap zakończony ale opini nie widzę. Czy też Pani zakupiła?

Też jestem ciekawa...

olo

W Gliwicach też był projekt inwestycyjny, nie wiem jak teraz aktualnnie.

Jakie wartości są cenione w DVL Progres Sp. z o.o.?

Oj tam

A co :) tak będzie jak w rodzinnej firmie :) tylko Pawełku cza zatrudnić odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach.. a nie powzięli na krzesłach

Zibi

No dobrze, same opinie klientów... A jak się pracuje???

@Zibi

Polecam, na spokojnie, w deweloperce nie ma ciśnienia. Co masz zrobić dziś, zrób jutro, a jak się klient czepia to mówisz że to standard, COVID się panoszy i proszę więcej nie pytać.

Pyta :( szkoda a co ja ci powiem :)

Od Września 2020 nie mam z nimi kontaktu, nikt nie odbiera telefonu, wysłali pisemko o opóźnieniu (z tego co czytam to już wiele takich wysłali ludziom), podali tam maila i telefony do siebie aby się kontaktować...i cisza. Próbuję coś więcej się dowiedzieć - nikt nie odbiera telefonu w tej firmie, kierownik budowy odrzuca połączenie. Próbowałem wielokrotnie kontaktu. CO JEST GRANE ???

M.arek
@Marek

I taka cisza potrwa długo

@M.arek

To co się dzieje? Jak postępy na budowie? Wie katoś z Państwa?

Obserwator

DVL usunęło ze swojej strony www zakładkę "Aktualności" - chyba sami doszli do wniosku, że takie opóźnienie to już gruba przesada.

@Obserwator

A czy wiadomo coś jak idą postępy budynków B4 i B5?

doradca
@Klient

prace są wstrzymane! nikt nic nie robi. także życzę cierpliwości i powodzenia.

@doradca

@doradca Witam! Dziękuję za odpowiedź. A co jest powodem, że prace są wstrzymane w B4 i B5? Pandemia wprowadza wiele restrykcji jednak bez przesady.

były
@Klient

Tu nie chodzi o pandemie , b4-5-6 raczej nie beda wczesniej niż 2022 , budowa cała stoi, nie pisze tego ze złośliwości tylko z tego co widać na budowie . Nadal etap 1 nie jest skończony, ani aktów nie ma, ani piwnic, a jest listopad prawie ,dramat ta budowa .

@były

Dokładnie, organizacyjna porażka. Nie ma tam nikogo, kto poczuwa się do odpowiedzialności żeby doprowadzić budowę do końca.

@były

zdegustowany
@Klient

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o? ludzie żądajmy od dewelopera planu prac z terminami w celu ukończenia budowy b4, b5. klatki są niewykończone jak mamy remontować mieszkania od stycznia jak nie ma wylewek, drzwi, kaloryferów , my tam nie wejdziemy w lecie 2021

@zdegustowany

Proszę nie odbierać mieszkań wczesniej według protokołu to nic nie da.. to nic nie przyspieszy!! remont mieszkania nie bedzie trwał pół roku, a na pewno nie wejdziecie wczesniej niż listopad 2021( oby)! Ludzie czytajcie opinie w internecie to Wam dużo pomoże, to nie konkurencja tu pisze, ale klienci. I Wy z etapu II mogliście to przewidzieć widząc etap I.

Megamocny
@Anika

Dokładnie. Przed latem 2021 nie ma sensu nic odbierać. Mokry tynk będziecie gipsować ? dla developera to na reke gdy podpiszecie protokół i zaczniecie remont. Nie dostanie kar a przecież nie odstąpicie od umowy jeżeli wykończone mieszkanie. Coś tam sie dzieje na tych budynkach ale front robot jest żenujący. Dokładnie to samo co na pierwszym etapie

Zostaw merytoryczną opinię o DVL Progres Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DVL Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DVL Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DVL Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DVL Progres Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Piastowska 55
    43-300 Bielsko-Biała