Opinie o DVL Progres Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DVL Progres Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DVL Progres Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DVL Progres Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

On

Odsetek od nieoddanych bloków w terminie praktycznie nie ma jak są to starczą na pizzę dozucicie do interesu to przyspieszy sprawę wpływ na taki stan rzeczy może mieć też powalony blok i tak efekt domina padł na inne bloki trzeba czekać a siatki to nie efekt złego wykonastwa tylko wadliwa partia kamienia tak słyszałem....

Mozart
@On

Moze i złej parti materiału ale opieszałość w naprawie wynika tylko ze złej woli Developera i nie wróży dobrych relacji na przyszłość.

Zawiedzony

No to mozemy zapomniec o wprowadzeniu sie w pazdzierniku...z informacji jaka uzyskalem koncem roku moze uda sie zamieszkac( potwierdzone telefonicznie przez pracownika DVL)Grzejniki ponoc zamontuja w pazdzierniku.Totalny brak uczciwosci...

Chyba kogoś poniosło. Nie zamierzam dopłacać! (usunięte przez administratora)Tylko nie na naszą inwestycje.

Aga

Dlaczego nie widać Pana Sławka inżyniera budowy co się stało że prezes nie potrafi zatrzymać takich ludzi? Dobrze że jest w ekipie P. Ewa bo to też kompetentna kobieta. Żal tych którzy podobno odeszli..... Choć nie ma co ukrywać że wydajność podległych im pracowników spadła.... Może warto, by było przywrócić tych ludzi z powrotem do firmy??? Boom budowlany trwa mogą przebierać w ofertach. Teraz trzeba więcej płacić takie czasy....

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DVL Progres Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Czy coś wiadomo o B6? (usunięte przez administratora)W zimie tynków robić nie będą, wiec w kwietniu kluczy nie dostaniemy na pewno. Deweloper śmieje się nam w twarz, bo wie, że nie zrezygnujemy, bo ceny poszły mocno w górę. Odsetek za zwłokę prawie nie ma. (usunięte przez administratora)Czy ktoś próbował pisać do Urzędu Ochrony Konsumentów?

Czy ktoś coś wie o budowie B6? Przez cały roknic się nie dzieje. Potem zima i też nic się nie będzie działo. Co dalej z tą budowa?

ACTA

Słyszeliście że teraz na budowie trzeba chodzić w kasku? Czy oni są normalni? Ja wiem jak to jest chodzić w kasku.

OP
@ACTA

Na budowie w kasku? Coś niesamowitego... Jeszcze jakieś rewelację? (usunięte przez administratora), to bardzo dobrze, że przynajmniej dbają o bezpieczeństwo.

@OP

w kasku się chodzi jeśli trwaja jakieś prace na wysokości albo jest żuraw zamontowany. a tu echo i nic więcej , potrafią tylko ludzi(usunięte przez administratora)

Ludzie z etapu B4-B6 juz nie wspomnę o b7, zacznijcie reagować, wasze budynki stoją i nic sie nie dzieje na nich od miesięcy (usunięte przez administratora)

Konkret

Czyli co według Ciebie - bo w/g mnie tylko (usunięte przez administratora)Ciekawe ilu się na to zdecyduje i ruszy du..ę.

Konkret

Kierownik budowy niby delikatnie ale jednak namawia do podpisywania odbiorów lokali, ja nie podpisze póki nie ukończą co mają ukończyć. Przypuszczam że jakaś mina jest z tym odbiorem, dlatego tak im zależy. Ale jak odebrać mieszkanie i jego składniki, skoro nie wszystko zrobione ?

@Konkret

jako klienci mamy prawo odstąpić od umowy i to jest pierwsza rzecz , która powinna być zrobiona a dopiero później sądy. Na tą chwilę właścicielem mieszkań jest dvl. (usunięte przez administratora) Niestety sytuacja trochę ujowa dvl dobrze wie że ceny poszły do góry. (usunięte przez administratora)

@klient

No mocno "średni" masz pomysł z tym odstąpieniem - ceny wzrosły tak bardzo, że jak odstąpisz od umowy to tylko umożliwisz dodatkowy zysk za free na mieszkaniu które się developerowi "zwolniło". A my za te pieniądze już nic podobnego nie kupimy. No i to tak jakby dvl budował na krechę, której to krechy my klienci byliśmy gratisowymi poręczycielami , a nawet daliśmy na sobie (za czekanie) zarobić parędziesiąt tysięcy od każdego mieszkania. Więc jak to ktoś tu pisze - sytuacja jest ujowa, co moim zdaniem wykorzystuje dvl.

@Konkret

Wszyscy rzucają tutaj jakąś bombę typu oj wiem coś, ale nie powiem o ci chodzi i się świetne bawią patrząc jak biedni ludzie się miotają.

Gall

Pytanie dla mieszkańców o ile jeszcze tu są czy jest już może ogrzewanie puszczone przez Therme? Bo było parę dni zimna

XXX

A na dodatek takie opóźnienie... Żenada

Ona

Można wykańczać mieszkania na B4 i B5 zgłosić się trzeba do biura i mieć identyfikatory na bramę wjazdową....

Rozczarowany
@Ona

Fajnie, tylko jak mam tachać graty remontowe do bloku, skoro nie da się podjechać, po ludzku zaparkować, wnosić swoje rzeczy - miejsca postojowe nie istnieją, wejście do bloku kładką z drewna...Poza tym jak tu podpisać protokół zdawczo-odbiorczy skoro nie wszystko można ocenić (a podpisanie tego protokołu jest punktem zezwalającym na rozpoczęcie jakichkolwiek prac w lokalu).

@Rozczarowany

To materiały trzeba w się po kładce? Płytki do łazienki?! Worki?! Przecież kurier mi nie będzie wnosił po pudełku po kładce. Myśleliśmy, że zapakujemy do windy...

@Brat

Wind nie ma i nie będzie w najbliższym czasie ze względu żeby nie zniszczyć przez transportowanie materiałów tak mówił Amadeusz

@A

Wnoszenie płyt na 3 piętro? 30 paczek ważących po 20 kg każda. Masakra. Kręgosłup mi siedzie. Brak wind. No rewelacja. Dzięki za info.

Ja już 20 płyt gipsowo kartonowych wniosłem na 3 piętro

@A

W B1 - B3 windy były na tym etapie, ale wyłączone (aby ich nie uszkodzić). Jeśli wcale ich nie ma w B4-B5 to przyczyna leży gdzie indziej, a DVL jak zwykle wciska kit.

Zuza
@Klient

Ja mam na finiszu nas wszystko dobrze się z nim w tym tygodniu zu mieszkanie i dało się bez windy nawet firmę wykonczeniową mi polecono i jestem zadowolona... ????

@Zuza

Myślę, że dużo osób wykończy mieszkania i mam obawy, że będą one stały i stały i tak do przyszłego roku. Ale to jest tylko moje zdanie.

Tarb
@Brat

W głowę się puknij nie myślący człowieku - to jest winda osobowa a nie towarowa. Winda osobowa służy do przewozu osób a towarowa do przewozu towarów. Jak chcesz wykończyć windę od razu po jej zamontowaniu i żebyśmy mieli wszyscy jako mieszkańcy problem do zgłoś się najpierw do zarządcy aby wiedział kogo obciążyć kwotą 20 tysięcy naprawy.

GrubaBabazKucykiem
@Brat

Nikt Ci nie broni wynająć zwyżki aby Ci podała na balkon.

@Tarb

Sam się puknij. Nie każdy ma warunki, żeby latać z paczką 20kg na 3 piętro. I tak po kilka razy.

Klient

Czy ktoś z Państwa ma świeże informacje odnośnie zagospodarowania II etapu, oraz termin powstania placu zabaw? Tak to wszystko może trwać i trwać

Adela

Powiem tyle ile mogę. Będzie z tego niezły dym

@Adela

A co to znaczy? Chociaż z grubsza?

@Adela

A można coś więcej? Jakaś podpowiedź?

Klient

Czy jest już wyznaczony termin odbiorów B4 i B5 przez PINB? Ile czasu trwają takie odbiory?

Gg
@Klient

Z tego co dostałem pismo od Adadeusza to mówi że październik ale czy to jest realne? Kto to wie? Teraz w sierpniu mają robić bruk i parkingi wiec zobaczymy co będzie.

My
@Gg

My dostaliśmy zupełnie inne informacje. Myślę, że warto osobiście zadzwonić, albo podejść do biura, aby wiedzieć na czym się stoi. Jesteśmy już zrezygnowani w tym wszystkim. Pozdrawiam

Gg
@My

A jaką dostaliście informacje?

Krakus

Na fb jest profil utworzony dla mieszkańców (usunięte przez administratora), sam też dołączyłem po zmianie miejsca zamieszkanie z Krakowa na Bielsko, więc polecam dołączać. Trzeba wpisać w wyszukiwarkę(usunięte przez administratora)

Czekający

Okolica budynków prześliczna tylko nie można doczekać się na swoje m bo wszystko się przedłuża

Ona

Tak my już prawie mamy wykończone także wam też tak radzę odrazu w tym czasie za jednym kurzem i hałasem udostępnili mi prąd i wodę. Tylko trzeba do biura zgłosić się po identyfikatory dla siebie i wykonawców do biura.

Xyz

Witam, ma ktoś informacje kiedy można zacząć remontować mieszkania w b4 b5? Kiedy jest planowany odbior b4 i b5, kiedy będzie można się wprowadzac. Konkrety.

@Xyz

Już można wykańczać mieszkania w B4 i B5 a z zamieszkaniem to nie wiadomo gdyż musi być parking zrobiony aby PINB mógł odebrać budynki

Czekający klienci
@A

A wiadomo kiedy Firma zacznie to robić? Ile może to potrwać? Czy ktoś coś nowego wie? Z miesiąca na miesiąc mamy mniejsze szanse, aby w tym roku tam zamieszkać. Myślałam, że przez lato zostanie to wszystko zrobione. Idealna pora na takie prace! A tu widzę, że zastanie nas jesień i możliwe kolejne ograniczenia. My przestajemy już się tym denerwować. Tylko dwa lata temu zgodnie z umową za wszystko zapłaciliśmy!

klient

Czy macie drodzy, przyszli Sąsiedzi aktualne informacje na kiedy zostaną oddane nasze budynki (II etap). Czy są już zaczęte prace na zewnątrz np. kładzenie kostki.

Mieszkaniec moze?
@klient

Byłem dzisiaj na B4 i nic z brukiem ciekawe kiedy będą robić dopóki nie zrobią nie mamy co liczyć ze zamieszkamy bo PINB nie odbierze budynków

Dvl

Chyba trzeba złożyć wniosek o upadłość developera i odpowiedzialność karną dla prezesa. Plus media

doradca
@Dvl

Witam , wniosek o upadłość dewelopera może złożyć wierzyciel ( wykonawca ) lub sam deweloper. Klienci mają prawo rozwiązać umowę i otrzymać wpłacone pieniądze na tym koniec.

DVL
@doradca

Nie w sytuacji, kiedy przegra proces o zapłatę. (usunięte przez administratora) Jest jeszcze forma zabezpieczenia roszczenia

Tereska

A ja myślę że to świetny pomysł, zachęcam do szturmowania skrzynek mailowych bielskich i ogólnopolskich mediów jak traktuje się ludzi w naszym pięknym mieście

romero

chodziło mi o wstrzymanie budowy B6. Nowy budynek będzie za B6.

Zostaw merytoryczną opinię o DVL Progres Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DVL Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DVL Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DVL Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DVL Progres Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Piastowska 55
    43-300 Bielsko-Biała