Opinie o Z4 Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Z4 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Z4 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z4 Sp. z o.o. w Katowice

Betaa

Szczerze polecam, firma wychodząca na przeciw klientowi, słuchająca potrzeb i pomagająca w potrzebie. Niestety mało a raczej nie ma w ogóle takich firm, które mimo ciężkiej sytuacji klienta chcą pomóc i to realnie robią. Indywidualnie podchodzą do każdego, tłumaczą, odpowiadają na nurtujące pytania. Umowa nie jest tematem tabu. Przeanalizowaliśmy każde zdanie i nie znaleźliśmy żadnych kruczków, a jeśli było coś dla nas nie jasne otrzymaliśmy wyczerpująca odpowiedź na nurtujące nas pytania. Warunki uczciwe, wszystko na czas. Nie ma się do czego przyczepić. Miły kontakt e mailowy, telefoniczny jak i w trakcie podpisania umowy. Cieszymy się że trafiliśmy na tą firmę, pomogła nam wyjść na prostą i teraz już żyjemy sobie spokojnie bez strachu w oczach a z nadzieją spoglądamy w przyszłość. Polecamy.

@Betaa

Bzdura jest że Pani pisze takie rzeczy. Sprawdzałam ten fundusz. W kontakcie są tylko przedstawiciele a nie pan Patryk. Po kilku mailach okazało się że nie mogą udzielić wsparcia bo są pod nadzorem KNF i już nie jest tak łatwo. Więc Astanie się kobieto co piszesz i nie wprowadzaj innych ludzi w błąd!!!

Dariusz B.

Polecam, wszystko poszło dość sprawnie, przelew na koncie pojawił się następnego dnia, pomimo, że w umowie był późniejszy termin. Na wszystkie pytania dostałem merytoryczną odpowiedź.

Wioletta Nowy wpis

Polecam. Wczoraj o godz.15 w kancelarii notarialnej Pani Marty Wróbel w Katowicach podpisałam umowę z firmą z4.money. Przy umowie był Pan Patryk Szczabel. Wszystko zostało wytłumaczone przez Panią notariusz i Pana Patryka. Samą umowę dostałam tydzień temu na e-maila. Nie zapłaciłam żadnej prowizji jak chciały inne firmy. Jednym słowem polecam dla osób, które nie mogą uzyskać kredytu w banku. Dziękuję.

Izabela Nowy wpis
@Wioletta

Tak tak tak. Pan Patryk oczywiście jako przedstawiciel musi być przy podpisaniu umowy ale tylko w tym momencie bo w ogóle cała sprawa się nie zajmuje tylko jego przedstawiciele, którzy już na samym początku odmawiają finansowania. Nie pisz głupot kobieto bo nikt na to się nie nabierze.

Betaa

@Betaa

Jako pracownica tej firmy wystawiająca pozytywne opinie musisz tak pisać A w rzeczywistości tak nie jest. Pośrednicy pracujący tam nie starają się pomagać a tylko zasłaniają się jakaś rada która nie wyraziła zgody na pozyczke

Iza
@Betaa

Zero nowych pozytywnych opinii, a te wszystkie negatywnesa od razu kasowane

Betaa Nowy wpis
@Izabela

Bzdura. Żadnym pracownikiem nie jestem. Dostaliśmy z mężem finansowanie z tej firmy i był wzorowy kontakt, podejście i finalizacja. Myślę że napewno nie muszą pisać sobie pozytywnych komentarzy bo firma się sama broni...swoją polityką podejściem i warunkami. Pomagają. Pozdrawiam

Izabela Nowy wpis

Izabela

Same dobre opinie sami sobie wystawiają , a PAn Patryk w ogóle się tym nie zajmuje tylko jacyś pośrednicy. Nigdy nie dzwonił, nie pisał i nie rozpatrywał osobiście żadnej sprawy. Ludzie nie dajcie się oszukać !!!! I szybkiego kontaktu też nie ma z nimi

Klienci
@Izabela

A tu się Pani zdziwi, bo naszą sprawę prowadził osobiście Pan Patryk. Wszystkie e maile były wymieniane z Panem Patrykiem, rozmowy telefoniczne oraz finalnie podpisanie umowy również w kancelarii w Katowicach odbyło się z obecnością Pana Patryka. Więc dlaczego Pani tak twierdzi, na jakiej podstawie ??

Antek

Klientka ostatnio sugerowała, że firma zatrudnia ludzi od pisania pozytywnych opinii. A jeśli tak, to czy jest to praca w całości zdalna, czy musi się jednak odbywać w jednym z oddziałów? A wymieniają na swej stronie, że mają siedziby w Katowicach, Warszawie i w Poznaniu. Poza tym, czy ktoś wie, na podstawie jakiej umowy byśmy współpracowali?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Z4 Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Izabela

A ja nie polecam firmy Z4money jako pożyczkodawcy. Odpisywanie na maile dopiero po 2 dniach, brak konkretnych odpowiedzi, po wysyłaniu dużo dokumentów odmowa pożyczki bez wyjasnienia

Adam Z

Polecam Wszystkim firmę Z4, firma godna zaufania, bardzo szybki proces podpisanie umowy, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.Pan Patryk bardzo mi pomógł i jestem mu za to bardzo wdzięczny cieszę się bardzo, że firmę Z4 udało mi się znaleźć super, że jesteście.

Szymon Adamski

Po kilku niezbyt przyjemnych "przygodach" z firmami pożyczkowymi, które okazywały się totalnym nieporozumieniem firma Z4 sp. Z o.o. jest wyjątkiem!!! Polecam! Wszystkie czynności związane z uzyskaniem kredytu przebiegły bardzo sprawnie. Na każdym etapie byłem wyczerpująco informowany o wszystkim. Każda moją wątpliwość była wyjaśniana w sposób zrozumiały i przejrzysty. Mogę powiedzieć, że to była duża przyjemność współpracować z firmą Z4!!!!!

katpatrzalek

Rzetelna firma. Wszystko jasno i szczegółowo wyjaśniają, pomagają, o wszystkim informują (umowa pożyczki jest przesyłana wcześniej mailem do wglądu). Zdecydowanie NIE są to (usunięte przez administratora) serdecznie polecam każdemu w kiepskiej sytuacji

Beata.Mika.

W tym roku zdecydowaliśmy się z mężem na otworzenie trzeciego sklepu spożywczego . Na początku udaliśmy się do naszych banków w których zawnioskowaliśmy o kredyt .Niestety przez mój brak historii w BIK ,a u męża niewystarczający scoring w BIK, żaden z banków nie chciał nam udzielić kredytu. Próbowaliśmy również przez firmy zajmujące się pozyskiwaniem finansowania, ale również i one nam nie pomogły . Kiedy już myśleliśmy że otwarcie trzeciego sklepu pozostanie tylko marzeniem jedna z tych firm poleciła nam fundusz 4Z.Money. Postanowiliśmy złożyć wniosek o pożyczkę w tym funduszu . Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni współpracą z panem Marcinem. Dzień po wysłaniu wniosku zostaliśmy poinformowani na jaką kwotę możemy liczyć , jakie są warunki współpracy, jak wygląda przykładowy harmonogram, również mogliśmy wybrać i lat chcemy spłacać pożyczkę oraz mogliśmy wybrać dzień miesiąca do spłaty pożyczki. Również odsetki 14% w skali roku uważam za uczciwe. Po tygodniu od złożenia wniosku pożyczka zaakceptowana i przekazana do wypłaty. Podsumowując współpraca z panem Marcinem to czysta przyjemność, przekazywanie informacji oraz odpowiedzi na pytania poprzez pocztę elektronczną odbywały się bez zbędnej zwłoki z jego strony, również kontakt telefoniczny bez zarzutu. Po tygodniu od złożenia wniosku pożyczka zaakceptowana i przekazana do wypłaty. Polecamy z całego serca fundusz 4Z.Money, ponieważ , tylko pan Marcin wyciągnął nas pomocną dłoń kiedy inni jej odmawiali.

Ciekawy
@Beata.Mika.

Jakie potrzebowała Pani dokumenty by doszło do realizacji pożyczki ? Pożyczka na samochód czy pod nieruchomość ? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Beataa

Firma godna polecenia !! Staraliśmy się z mężem o pożyczkę w lipcu 2023 roku i ją otrzymaliśmy. Po tym czasie stwierdzamy, że to była najlepsza decyzja.Pan Patryk bardzo pomocny, serdeczny, wszytsko wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania, nawet te z pozoru bardzo banalne. Od początku do końca było widać profesjonalizm ale również "ludzkie" podejście, bez oceniania ale za to z bardzo dużą chęcią pomocy. Po podpisaniu umowy pieniążki na drugi dzień były już na koncie. Umowa czytelną, nieskomplikowana. Po wypłacie pożyczki nawet Pan Patryk zadzwonił i zapytał czy wszytsko w porządku, czy jesteśmy zadowoleni z przebiegu procesu. To naprawdę niespotykane ! Widać, chęć pomocy a nie jak inne firmy żerowanie na bardzo trudnej sytuacji życiowej...bo nie ukrywajmy, że Z4 to firma od przypadków trudnych...ale widać nie beznadziejnych bo właśnie oni dają nadzieje i możliwość nowego startu. Polecam, naprawdę jeśli ktoś się waha to śmiało, proszę się do nich zgłaszać !! Uczciwie, szybko, miło i na korzystnych warunkach.

Agnieszka

Polecam tą firmę pożyczkową. Wszystkie ustalenia i umowa były jasne i bez żadnych kruczków. Polecam też pana doradcę z obsługi klienta za pomoc w dostaniu pożyczki, pomógł mi z wszystkimi formalnościami i wyjaśnieniu warunków pożyczki. Wszystko przebiegło sprawnie, w ustalonym terminie i uczciwie

Martysia

No dobra ja rozumiem, że obsada jest stała, ale chyba kiedyś ludzie się tu zmieniają? Bo przecież ludzie zmieniają pracę lub odchodzą na emeryturę. Kiedy można spodziewać się najbliższego zwolnienia stanowiska? Wtedy jest szansa, że ogłaszacie nabór czy zatrudniacie kogoś ze swoich ludzi?

Polecam firmę Z4 Sp. z o.o. Warszawa, profesjonalne podejście do klienta, jestem bardzo zadowolona.

Cześć. też szukałam tu jakiejś posady, ale nie ma ogłoszeń. Ale firma generalnie zatrudnia ludzi, tak? Bo ktos tu pisał, że firma ma pełną obsadę, ale w sieci widziałam też jakiś wpis, że firma nie zatrudnia pracowników. I nie wiem, co jest prawdą. Czekać na wakat tu czy nie ma to sensu??

Profesjonalne podejście do klienta. Pan Patryk cierpliwie i ,,po ludzku,,wytłumaczył mi wszystko dokładnie ,podziwiam że miał tyle cierpliwości do mnie. Umowę dostałam na maila ,mogłam.sie spokojnie w domu z nią zapoznać. Wszystko przebiegło szybko I sprawnie. Pieniądze miałam na koncie kilka godzin po tym jak podpisałam umowę. Bardzo dziękuję Panie Patryku ,teraz śpię spokojnie . Z czystym sumieniem polecam firmę Z4 naprawdę pomagają ????

Mira

Klienci pozytywnie wypowiadają się co do usług firmy i ich obsługi. Pracowałam w usługach parabankowych kilka lat ale wyprowadzam się i szukam czegoś w tym kierunku. Doradca klienta ma zagwarantowana jakaś podstawę? Ile ona wynosi? Samochód służbowy wchodzi w skład zatrudnienia?

@Mira

Mamy pełną stałą obsadę od 6 lat :) U nas nie znajdziesz pracy.

@Marcin

To przypadek? Obawa zatrudnionych tu osób przed zmianami, czy zasługa osób odpowiedzialnych za zarządzanie zespołem i całą firmą? Jeśli to ostatnie, to może przybliżysz, w jaki sposób jest to czynione?

@Marcin

OK, pełna obsada pełną obsadą, ale może rozwój firmy pozwoli na zatrudnienie nowych pracowników? Czy są na to widoki np. w tym roku? Czy raczej zgłosić się z tym pytaniem ponownie w 2025 :) ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Z4 Sp. z o.o.?

Sylwia

Polecam Wszystkim firmę Z4, firma godna zaufania, nie przeszkadzało, że jestem z innego miasta, nie musiałam nigdzie jeździć na podpisanie umowy, bardzo dobry kontakt telefoniczny, Pan Patryk bardzo mi pomógł i jestem mu za to bardzo wdzięczna, cieszę się bardzo, że firmę Z4 udało mi się znaleźć super, że jesteście.

AG
@Sylwia

Witam czy Pani może mi powiedzieć po jakim czasie dostała Pani decyzję i ile można wziąć

Czy któryś z oddziałów firmy zatrudnia bądź planuje zatrudniać pracowników w 2024 roku? Nikt taki się póki co nie wypowiadał na forum. Czy to znaczy, że tak dobrze się tu pracuje? Czy może nie ma w planach żadnych rekrutacji w najbliższym czasie?

Mariusz Kozioł

Profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu aż po finalizację umowy. Umowa przejrzysta i zrozumiała, jasne zasady współpracy. Wypłata środków odbyła się w tym samym dniu, w którym podpisaliśmy umowę. Wraz z żoną polecamy serdecznie!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Z4 Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Z4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z4 Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Krasińskiego 29 lok. 9
    40-019 Katowice