Opinie o Bank Spółdzielczy W Zgierzu w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Spółdzielczy W Zgierzu. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Spółdzielczy W Zgierzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy W Zgierzu w Zgierz

Antośka Nowy wpis

witam, czy sprawa względem tych chorób i podziękowania za współpracę została już wyjaśniona? Pisano o tym ze dwa lata temu, lecz wole mieć pewność. dostępna jest teraz oferta dla doradcy klienta w banku. Proszę o opis atmosfery przy Długiej. Do tego czy wysokość podstawy jest znana? Zastanawiam się czy jest to minimalna + prowizja czy może byłaby wyższa?

Grzegorz

Jak jest teraz z pracą w banku? Mam doświadczenie na stanowisku doradca klienta i szukam podobnej pracy. Ktoś mi powie czy w najbliższym czasie będą szukać nowych osób? Bo może kadra jest stała i rekrutacje nie są przewidziane?

Dawaj Grzesiu
@Grzegorz

Takk będą szukać, bo właśnie zwolnili pracownika, który powiedział im, że udaje się na długie leczenie na raka. Jak chcesz być potraktowany jak gówno pod butem to się staraj.

Grzegorz
@Dawaj Grzesiu

Serio? Przecież jak ktoś idzie na takie leczenie to jest na zwolnieniu chorobowym i wtedy pracodawca nie może go zwolnić. Może coś ci się pomyliło i przyjmują kogoś na zastępstwo? Tak czy inaczej atmosfera chyba nie za ciekawa skoro jest taka sytuacja?

Dawaj Grzechu Nowy wpis
@Grzegorz

Ale przed zwolnieniem L4 mogą wręczyć wypowiedzeniem umowy. A jeżeli umowa jest czasowa to nie trzeba go uzasadniać. Tym niemniej to może być powód do oskarżenia o dyskryminację.

Młody Nowy wpis
@Grzegorz

Co i raz się coś zwalnia. Trzymaj rękę na pulsie.

lol Nowy wpis
@Młody

jeszcze kogoś zwalniacie z powodu choroby?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy W Zgierzu - Zgierz

Bank Spółdzielczy W Zgierzu