Opinie o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

wegus

tylko jedna oferta pracy do was?? nikogo wiecej nie potrzeba?

WIKTOR
@wegus

może nie ma tu dużego przemiału ludzi

Fonde
@wegus

Ostatnio jak szukałem pracy to też nie mogłem znaleźć nigdzie, a potem wpadłem na ich profil na o l x i tam jakieś pojedyncze wisiały to możesz sprawdzić, może dalej coś jest

Fonde
@WIKTOR

Czyli praca stabilna? Teraz żałuję, że może bardziej się nie zaparłem i nie próbowałem się tutaj dostać...

funde
@Fonde

nie żałuj!- nie ma czego ! serio! firma kiepsko płaci, warunki złe, ludzie parszywi- jak wszędzie ! jest wiele lepszych firm w okolicy !

Szymon
@funde

Kiepsko płacą? Tzn. ile? Mógłbyś podać tak w przybliżeniu? Na poziomie minimalnej czy jednak coś więcej? Zapytam jeszcze - o jakich warunkach mówisz konkretnie, masz może tutaj na myśli UoP, bo właśnie chciałem też zapytać czy oferują stabilne zatrudnienie w postaci umowy o pracę.

Adolf

Jak na umiejętności i kwalifikacje co niektórych, to dwukrotnie za dużo. A zwłaszcza w biurowcu.

Joanna

A istnieje na tym stanowisku system premiowy? Czy tylko to 3300 zł netto i nie można już liczyć na żadne inne dodatki?

Tamur

Czy przysługują pracowniką jakieś świadczenia wakacyjne? Jakieś dodatki świąteczne?

szakalaka

o, to dobre by to było, a powiesz czy trzeba przepracować nie wiem rok czy coś, żeby dostać czy od razu to przysługuje?

szakalaka

a okej, czyli zatrudniając się jakoś  teraz nie będę miał jeszcze możliwości ubiegania się o to, dobrze rozumiem?

wex

waź sie nie kompromituj - 840zł netto na gwiazdkę , po przepracowaniu 3 lat w firmie (jak mniej lat to jeszcze mniej), albo 1200zł wczasowego to "dobry poziom" i wielkanocne równe połowie tego co na boże narodzenie czasami rzucą jakiś bon za 150zł ::P:P:P nie bądź śmieszny serio :) wiele firm daje 2-3 razy tyle na gwiazdke czy święta (i nie mówie tu o vw jak by co :P) - trza tylko wiedzieć gdzie szukać :)

krox
@wex

to dobry poziom, bo jest całe mnóstwo firm o podobnym profilu, które takich dodatków w ogóle nie gwarantują

Gini
@wex

Jak byś miał trójke dzieci na utrzymaniu i chciał byś dać im na święta jakiś fajny prezent, to byś dopiero wtedy docenił… pracowałam już w wielu firmach i nigdy nie dostałam żadnych pieniężnych dodatków na święta tylko może kilka słodyczy..

Furiat spod monopola
@wex

Kwoty, o których piszesz wcale nie są małe. Pracując u kilku poprzednich pracodawców o podobnych strukturach i również zachodnim zwierzchnictwie, wiem, że nie ma na co narzekać. Można również zmienić pracę na taką, w której dają więcej, a można te 800 zł dostać na Brajanka albo Dżesikę.Twoja wola. Nie zniechęcaj, bo w zależności od stanowiska praca w tej firmie może przynosić satysfakcję. Zawsze jest coś i ktoś, kto nam nie pasuje, ale tak jest w każdej organizacji. Osobiście nie żałuję, że trafiłem do tej pracy. Pracuje się co prawda dla Niemca, ale co zrobić :P

ważniak
@Furiat spod monopola

a długo tu już pracujesz? da się zaczepić na dłużej, bo pasuje mi już gdzieś osiąść hehe i mieć stabilną robotę ;)

lvl2
@ważniak

z tego co wiem to raczej tak, no wiadomo przy obustronnym zainteresowaniu współpracą ;))

Wegmann miał kiedyś jakąś inną nazwę? Bo coś tu chyba pisaliście o tym ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem.

_

tak przed wegmanem był aligator i wegman , przedtem aligator i stomil , a przedtem sam stomil - adres firmy, parkingi, autobusy, ludzie (choć wiadomo- ci się zmieniają) praktycznie cały czas ci sami :P

@_

ok, dzięki za odpowiedź, wiecie skąd te zmiany nazw może?

niby alligator przejął stomila (na początek część jego udziałów) podobnie była z wegmanem i aligatorem , ale oni muszą co pare lat zmieniać nazwe firmy aby jakiś wysokich podatków nie płacić czy jakośtak ....- żałosne

DaDA
@_

osoby które tu się wypowiadają mam wrażenie że nie mają pojęcia co się dzieje w firmie. Adres może ten sam ale firmy OSOBNE, zarządzane przez innych właścicieli... to tak jakbyś mieszkał na zamkniętym osiedlu i sprzedał samochód sąsiadowi, ale rodzinie mówił, że to nadal TWÓJ samochód... bo stroi na na parkingu pod twoim oknem... Wegmann kupił Aligatora ale nie całego, a Aligator zmienił nazwę na Aigo Tec. Właściciele są inni, zarządzanie też... a reszta to już przyzwyczajenie ludzi, bo faktycznie dojeżdżają tym samym autobusem. A autobus dobra rzecz, jedzie dłużej ale przynajmniej oszczędzasz kasę. Przelicz sobie ile oszczędzasz nie tankując samochodu.

:P
@DaDA

dada- ale pamiętaj że jadąc autobusem tracisz minimum godzine dziennie- pewnie więcej (zakładając że masz 18zł na godzine netto to wychodzi 400zł miesięcznie ) ,a za to nikt ci nie zapłaci :P - a czas tracisz :P plus wcześniejsze wyjście na przystanek, pilnowanie godziny i stanie na autobus. , zakładając przykładowo że twoje auto pali 6l/na 100km to za paliwo wychodzi 250zł na miesiąc :P - także pomyśl zanim napiszesz :P wiadomo, że dochodzą jeszcze koszty zużycia auta co przy waszych tam śmiesznych wypłatach ma znaczenie :P, no ale... no właśnie ale niech każdy sobie sam to oceni.

DaDA
@:P

i tak uważam, że za darmo autobus dowożący pracowników jest korzystny.... ten co jedzie samochodem też stoi w korkach i traci czas na dojazd a koszty ponosi... a jeśli znasz wypłaty jakie mamy to wiesz, że każda oszczędność się przyda

xd
@DaDA

no chyba ,żę mieszka się niedaleko i nie stoi w korku :P ... -0 no ale przy tych waszych wypłatach ...- no właśnie ;)

teo

jest jakaś strona internetowa gdzie można coś o nich więcej poczytać?

koks
@teo

nie mają polskiej strony internetowej, tylko niemiecka i angielska

Ciri
@teo

jedyne co możesz zrobić to na chromie włączyć tłumaczenie strony. Ale co do Polski to albo ogłoszenia albo pytania tutaj

yuyu
@Ciri

a te ogłoszenia to gdzie, przepraszam bardzo?

Ciri
@yuyu

chyba łatwiej to na (usunięte przez administratora), teraz jest chyba na nastawiacza wielowrzecionowych automatów tokarskich

anakonda
@Ciri

w jakich godzinach się pracuje na tym stanowisku?

Firma Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sola

Jakie wegmann oferuje benefity?

koks
@Sola

wszystkie benefity masz wypisane w ogłoszeniu o pracę

Ponury Żniwiarz
@koks

Niby są wypisane ale co z tego. Na dofinansowania nauki języka oraz kursów i szkoleń nie ma pieniędzy w tym roku dla tych, którzy chcieliby po raz pierwszy z tego skorzystać. Dla osób które kontynuują naukę z zeszłego roku przedłużają opłacanie. Natomiast jeśli ktoś chciałby w tym roku rozpocząć jakikolwiek kurs, to nie dostanie dofinansowania ???? To tak w kwestii uczciwie wypisanych benefitów w ogłoszeniach tej firmy xD

@Ponury Żniwiarz

masz rację powinni wpisać tą informację w benefitach, że finansują tylko tym którzy już się uczą i że nie ma kasy dla nowych... może ich inflacja i drożyzna dopadła

Pytanie do pracowników

witam, widzę do was ofertę pracy na nastawiacza automatów. czy jak się zgłoszę to zostanę na rozmowie oprowadzony po firmie? tak żeby jak coś by mi nie podpasowało to można sie wycofać?

fornir
@Pytanie do pracowników

tak, w przypadku obustronnego wstępnego zainteresowania pokazują miejsce pracy

Pytanie do pracowników
@fornir

to dobrze, nie lubię nie widzieć naocznie na co się piszę

Riczard
@Pytanie do pracowników

oprowadzą cię, będzie git, spodoba ci się

@fornir

na nastawiacza biorą tylko osoby z doświadczeniem?

@Pytanie do pracowników

gdzie ta oferta jest dostępna??

Moss
@nastawiacz

Tak, jest to pogrubione w wymaganiach, więc na pewno jest kluczowe

@nastawiacz

Tak, teraz potrzebują tylko ludzi, którzy mają doświadczenie na tego typu maszynach a maszyny są stare i nie każdy je potrafi nastawiać

+=
@Pracujący

No to sobie poszukają, bo takich maszyn jak na lekarstwo :P .... jeszcze trochę i braknie im ludzi bo starzy odchodzą... - wtedy się dobiero zacznie :Pxd

@+=

dlatego ciągle wisi ogłoszenie, bo trudno o fachowców na te maszyny

aro
@Pracujący

właśnie kurde nie widzę tego ogłoszenia, zatrudnili kogoś czy jak?

nie
@aro

nie ma nikogo- a ogłoszenie jest non stop - patrz miejscowość środa wlkp - bo oni lubią miasta zmieniać:P

!
@aro

dzisiaj weszło znowu- jak by co :P

@+=

też tak myślę, że starzy pracownicy mają wiedzę, którą nie za bardzo chcą się dzielić a nowym bez doświadczenia będzie trudno. Obecnie tylko szukają z doświadczeniem.

młody
@Tosia

dobra a tak z ciekawości to do przyuczenia właśnie nie przyjmują? może by faktycznie ci doświadczeni przeszkolili i poszłoby to jakoś??

Katarzyna
@fornir

hej, a jest coś takiego jak dzień próbny czy to po prostu właśnie pokazanie firmy tylko? Co to za stare maszyny, jakiś konkretny model skoro tak mało osób umie obsługiwać? Sory ja sie nie znam, robię rozeznanie małe dla taty ;p

jakie
@Katarzyna

napisałby ktoś jakieś konkrety? dołączam się do pytania wyżej

Ludwik

Jak sie pracuje na automatach tokarskich?

Yyyy
@Ludwik

Nic ciekawego, smród, brud, duchota, olej i pył plus hałas wielki, zarobek śmieszny, kierownictwo do (usunięte przez administratora) ludzie też podli, nie wszyscy oczywiście. To tak po krótce.

Filen

Przyjmujecie studentów, jakich kierunków? na jakie stanowiska? Na czym polega praca, na przynieś/podaj czy do normalnej pracy?

@Filen

zadzwoń do kadr... z tego co się orientuję to tak ale też pewnie zależy do którego działu

Artur
@Pracujący

Przyjmują na staż czy do normalnej pracy bo to różnica. Ciekawy jestem czy jak jest staż to normalnie płatny? Wiesz coś?

Prezes

Jak żyje to nie pamiętam aby dobrze w stomilu/aligatorze /wegmanie /aigo techu płacili, zawsze ochłapy i grosze dawali i to już się pewnie nie zmieni nigdy, nie uratują was ani bony, ani groszowe dodatki, tam jest złe zarządzanie i tyle, kasiora nie idzie do was tylko trza biurowych utrzymać, opłacić wasze autobusy "niby darmowe", brygadzistą premie dać. Po prostu ta firma zawsze będzie w tyle za zmieniającymi się stawkami, inflacją, zawsze pensjami będziecie ileś tam lat do tyłu i tyle! A jak wasze wypłaty wzrosną na tyle to.... Zmienią wam system płacenia, jak to było z akordami indywidualnymi, grupowymi, teraz macie "płacę zasadniczą" i śmiesznie stawki godzinowe które i tak nie mają wpływu na Wasze wynagrodzenia! Premie, szkodliwe i dodatki za pranie to już szkoda komentować. Nawet wjazdu wam dziurawego nie chcą załatać! A za remonty aut płacicie wy - tak! Nie oni.

quiz
@Prezes

jeszcze te dziury na parkingu są? hahaha jaka firma taki wjazd

SASIN
@Prezes

Racja- firma dno , śmieszne pensje,śmieszne premie i dodatki- co chwila ktoś nowy przychodzi i odchodzi- nic szczególnego- tylko dla desperatów, bo co mądrzejsi z olejem w głowie już daawno poodchodzili, za takie pieniądze nie da się godnie w obecnych czasach żyć (np. po kilkunastu -KILKUNASTU (!!!) latach pracy mieć 2800 netto - obecnie 3100netto wypłaty ?! - toż to śmiech na sali!) - w takich warunkach jeszcze?!- kompletne nieposzanowanie ze strony kierownictwa "starszych" pracowników.

@Prezes

Panie Prezesie czy Pan nie widzi tych ludzi co nic nie robią tylko chodzą po zakładzie i wszystkich podburzają a myślą ze nie wiadomo kim są i nie chce im się pracować tylko wymyślają

Trol
@quiz

dawno chyba nie byłeś, może nie parking ale wjazd jako tako zrobiony...

Agro

Jak wygląda rekru na produkcje? Jeden etap i po bólu, czy maglują jakoś bardziej?

@Agro

u mnie jeden etap, zaprosili na rozmowę, coś popytali, samo poopowiadali o zakładzie i potem pokazali jak to wygląda wszytsko

spec
@bird

a na stanowiska specjalistyczne ile etapów macie zazwyczaj?

@spec

a to nie wiem, logiczne, że wiem jak to wygląda tylko na moim stanowisku, nie chodziłem hobbystycznie na rozmowy na inne

bird

prawda jest taka, że na rozmowie nigdy się nie da do końca zweryfikowac osoby, to praca weryfikuje, więc moim zdaniem dobrze, że przynajmniej ograniczają etapy rekrutacji do minimum, bo nie sadzę, żeby więcej etapów miało cokolwiek zmienić

qorin

jak masz lepszy pomysł na prowadzenie rekrutacji to może zgłoś się na ochotnika do działu kadr?

fikus

stawki to na rozmowie według mnie podadzą

bird

nie wiem jakie proponują każdemu, wiem jakie zaproponowali mnie, a innym do portfela nie zaglądam. a swojego nie otwieram publicznie, więc no.

$

a ja uchyle rąbka "tajemnicy" stawka na godzinę na "monterze wyrobów" to 26zł brutto - 2940zł netto na ręke/na miesiąc - 1-2 zmiany, na "operatorze automatów " płaca zasadnicza- 2900-3000zł netto plus 400zł premi wychodzi koło 3300-3400 netto na miesiąc - tyle obecnie płacą. Z pozapłacowych dodatków to dają na wczasowe - 1000zł netto (ale nie można chorować) , na święta 850zł netto po przepracowaniu 3 lat - a jak mniej niż 3 lata to 450 netto, i na wielkanoc do 450 netto - jak sie krócej niż 3 lata robi to mniej. Jest jeszcze ten ich niby darmowy dojazd- "niby" bo jest za darmo, ale traci się na niego ponad 1,5 godziny dziennie, i potajemnie zarząd odciąga wam z wypłaty na te autobusy :P - także nie do końca darmowy

Halina
@$

jesli ktos ma status studenta to stawka 26 bruto= netto u nich czy licza normalnie dla kazdego tak samo ?

@Halina

w sumie nie zastanawiałem się jak to działa w takim przypadku, da ktoś znać?

@Agro

Jakie magiel człowieku! Normalna rozmowa o tym co potrafisz robić i jakie masz oczekiwania wobec pracy. Dobre jest, że oprowadzają po firmie i pokazują maszyny na których będziesz pracował. Myślę, ze to jest dobre że zanim podejmiesz decyzję to wiesz na jakich maszynach będziesz pracował

trójka

za kiepską trójke netto na montażu lub za trójke z "groszem" na operatorze- nie warto tam pracować XD :P

Hubert
@trójka

a czy płacą za nadgodziny? wiem, że kiedyś znajomy tym sobie ładnie nadrabiał wypłatę

znowu

ogłosili się wegman (znowu) na te same stanowiska potrzebują HAHAHA !!!!!:P Monter wyrobów | praca w Nekli Operator automatów tokarskich | praca w Nekli Zatrudnimy nastawiacza automatów tokarskich oczywiście każde ogłoszenie na inne miasto (środa, września i nekla :P) - kołomyja kręci się dalej !

Wojciech

hmm. z jakiego to powodu trzymać się z dala? jaki jest powód do takiego stwierdzenia? co bym zarobił, jako nastawiacz wielowrzecionowych automatów tokarskich? w ogłoszeniu tego nie ma.

@znowu

Ty wiesz naucz się czytać ogłoszenia na olx, wszystkie są na wegmann nekla a że dojazdy są z Wrześni i Środy to dlatego tam się ukazują ogłoszenia, szukają ludzi bo jest więcej roboty, jak dla mnie proste i logiczne

XD_
@Wojciech

wiesz chłopie, jak masz taką wiedzę i potrafisz te maszyny obsługiwać to na pewno cię docenią

marjan
@XD_

taaa- docenią ! - dobre! - obecnie najlepsi nastawiacze(a może/raczej nastawiacz...) ma koło 6500zł netto na rękę (dwukrotność pensji podstawowego operatora- jest tak od wieeeelu lat) - ale nikomu sie do tego nie przyzna, taki gorszy nastawiacz- pewnie koło 4 tys netto, a operatorzy po 3300 netto (płaca zasadnicza z premią) - i niech nikt nie próbuje nawet pisać i wspominać ,że jest inaczej bo nie jest, nie piszcie że dają więcej (chyba że brutto -xd bo co niektórzy w tej firmie nawet tego nie ogarniają :P) bo nie dają- nie kłamcie ludzi w żywe oczy!

Riczard
@marjan

ale nikt tu nie pisze że jest inaczej, nikt nawet stawki swojej nie podał wyżej, to o co ten raban robisz?

iss
@Riczard

przecież tam jest płaca zasadnicza :P- amatorze! - a stawkei podałem przecież i są prawdziwe i realne - nie pisz ,że inaczej jest bo nie jest- pewno nawet nie pracowałeś tam/ ani nawet na oczy firmy nie widziałeś człowieczku! - nie rób z siebie (usunięte przez administratora) :P!!!!

qorin

zgadzam się, u sąsiada zawsze ładniejszy trawnik. a to co się ma tego się nie docenia. taka nasza mentalność.

rekrutacja

hej jak stoi firma z zatrudnieniem są jakieś rekrutacje obecnie? widziałem że poniżej już był wątek ale jeszcze wole się dopytać

@rekrutacja

z tego co wiem do końca roku nie będą zatrudniać

tomson
@Tosia

do końca roku aż? pewne info?

@tomson

tak myślę, ale zadzwoń do kadr

romeo
@rekrutacja

Ja tam składam nawet jak nie ma ofert. Moze ktos sie odezwie

torcik
@romeo

a kiedykolwiek sie ktoś do ciebie odezwał po czymś takim w jakiejś firmie?? osobiście jakoś nie widzę w tym sensu ale może się mylę....

Lolek
@Tosia

Najlepszy okres to nowy rok jak juz mysle

@torcik

Aplikacje inicjujące istnieją i nie są aż tak rzadkie, więc jakiś tam procent szans może być, nigdy nie wiadomo

@torcik

Ale to akurat zależy od firmy

@torcik

Jak mają pełen komplet, to nic się nie zrobi, nie będą kogoś zwalniać, tylko, żeby przyjąć kogoś kto przysłał cv w ciemno

romeo
@zenson

zawsze podnosi to szansę. nawet jeśli o 1%, to wciąż więcej niż zero, więc no

dolfin
@rekrutacja

wpadło coś na pracuj.pl zobacz sobie czy cie interesuje

@rekrutacja

właśnie widzę że są nowe ogłoszenia więc zatrudniają

Naami

Czy firma współpracuje może z jakimiś agencjami pracy?

Fig
@Naami

Nie wiem w sumie, chyba raczej wszystkich pod siebie zatrudniają

@Fig

A, to lepiej. Często dużo firm najpierw bierze pod agencję i musisz przepracować swoje, a dopiero potem umowa pod firmę. Ale skoro da się od razu bezpośrednio, to spoko.

@Fig

Ale też to znaczy, że nie ma przyjęć, a myślałem, że może chociaż pod jakąś agencją coś znajdę. No ale nic, posucha to posucha, co zrobię.

alay

ogólnie spoko według mnie. jak ktoś ma jakieś pytania to mogę coś odpowiedzieć.

@alay

też nie na wszystkie co nie. tak w miare rozsądku bo nie wiem też jeszcze o wszystkim jakoś bardzo dokładnie. nie pracuje jeszcze jakoś b długo

@alay

jak początki? ogarniałeś od razu? można liczyć nas jakieś wdrożenie?

@rezi

wdrożenie jest, ogólnie to na rozmowie było oprowadzenie po zakładzie a już po zatrudnieniu to też na spokojnie wszystko pokazane i objaśnione

@rezi

a no i jakoś długo mi nie zajęło ogarnięcie wszystkiego, jakby co to zawsze jest kogo zapytać o pomoc

@alay

czyli atmosfera w porządku? ludzie pomocny?

ta
@rezi

tak, ja z nikim problemu nie mam, ogólnie idzie się dogadać

@ta

a jeśli chodzi o nadgodziny to zdarzają się czy nie bardzo?

@ta

to samo urlopy dużo wcześniej trzeba zgłaszać czy można się dogadać?

light
@dark

wczasowy urlop dwutygodniowy już ponad pół roku na przód trza zaplanować i podać termin .... :(

@light

okej, czyli to już wszędzie tak chyba jest, bo jednak 2 tyg to sporo i wymaga trochę reorganizacji pracy

Halina

czy w firmie jest jakies zaplecze socjalne osobne dla kobiet i mezczyzn, zeby sie mozna np w stroj roboczy przebrac na ta produkcje? czy firma ciuchy zapewnia ?

@Halina

Jest wszystko przecież jest 21 wiek gdzie ty pracowałaś ostatnio ze taki pytania zadajesz

Shrimp
@Marian

Wiesz, różnie w różnych firmach się zdarza, nie wszystkie są na miarę tego 21 wieku, sam niejedno widziałem

Shrimp
@Marian

Nie dla każdego takie pytania są od czapy. Ale w sumie dobrze, że taka reakcja, to by świadczyło, że tu jest normalnie

@Shrimp

Akurat słowa "jest tu normalnie" nie pasują do wegmana/aligatora/aigo teka/stomilu - bo to ten sam adres , ludzie itp itd :) - nie ma co się (usunięte przez administratora)

@Marian

a na produkcji cieżko? czy idzie przywyknąć?

@Marian

nie szukają tam teraz kogoś? ewentualnie myślisz że osoba bez jakiegoś dużego doświadczenia ogarnie? czy średnio?

green
@dober

Nie ma żadnych ofert, więc hcyba nie bardzo...

green

chyba*

@green

No właśnie nie ma i dlatego pytam czy może z jakimiś agencjami pracy współpracują...

@dober

Ale główne pytanie było o co innego a tutaj dyskusja na inne tematy. Powinniście to w osobnych wpisach pisać, bo idzie się pogubić...

@Naami

Pogubić? To tylko kilka komentarzy już bez przesady

@Naami

po prostu się podpinam pod temat, to chyba nie zbrodnia, a drugi raz nie będę już zadawał pytania w osobnym watku, bo bez sensu, więc no mleko się rozlało, co zrobisz

Ramen

Czy kobiet w firmie jest o wiele mniej niz mezczyzn?

@Ramen

po co ci ta wiedza?

GrandePapa
@Ramen

Jakis ogromnych roznic nie ma

@mixer

Może sama jest kobietom i chce wiedzieć czy nie będzie w dużej mniejszości albo coś

@zenson

co za nurtujące kwestie..

@rezi

No dla niektórych mogą być, co tobie w tym do oceniania

dur

jest coś na święta? jakieś paczki czy coś, jestem nowy i jeszcze nie wiem jak to wygląda

Akira Kurosawa
@dur

Tak dostaniesz talon na (usunięte przez administratora) i balon

@dur

jak co roku premia świąteczna ale podobno ma być spotkanie wigilijne dla wszystkich

o to spoko, dzięki

@Kasia

myślisz że będzie barszczyk z uszkami?

Ed Sheeran
@dur

Inflacja tak (usunięte przez administratora) że będzie szczawiowa z jajkiem i kompot z mirabelek

@Ed Sheeran

dobre i to

mikołaj
@Kasia

premia świąteczna do 900zł netto jak sie nie chorowało i robi ponad 5 lat- a jak krócej to odpowiednio mniej - jak zawsze dziesięć grup płacowych będzie (kowid już minął więc za chorobowe pomniejszają świąteczne jak by co )

@mikołaj

chłopie załóż sobie profil pracodawcy aigo bo zamęt tylko siejesz, to co piszesz nie dotyczy firmy wegmann... u nas były dwa progi wypłaty nagrody świątecznej do 3 lat i powyżej 3 lat... i nie było odciągane za chorobowe, ale słyszałem że w zeszłym roku była jakaś dodatkowa kasa za brak chorobowego i fajnie by to WRÓCIŁO bo to docenia tych co nie chodzą z byle czym do lekarza i biorę L4

mikołaj

nie do końca- ale kwote podałem prawidłową :P HAHAHA

kandydat
@mikołaj

a ile trzeba minimum przepracować, żeby coś dostać? w sensie po zatrudnieniu pytam, rok co najmniej?

kk

każdy coś dostanie, ino więcej ci co ponad pare lat przepracują - jak zawsze :)

@kk

logiczne dość moim zdaniem...

juwor

ogólnie widzę że dużo ludzi narzeka, dla mnie firma była okej, drogi się rozeszły ale z personalnych powodów, nie wszystkim musi odpowiadać ale dla mnie było w porządku, pracę swoją lubiłem robić i to chyba najważniejsze

bruno
@juwor

mam podobne wrażenie, że ludzie tu ciągle narzekają. Ja pracowałem i pracę wspominam dobrze. Musiałem wyjechać za granicę i teraz rodzinę widzę od święta

tatuś
@bruno

no. ja sobie nie wyobrażam nie być codziennie w domu, czas zasuwa, za granicą już też kokosów nie ma, co jak co ale tu jest stabilnie, umowa o pracę i jestem z rodziną, to się docenia po latach

gru
@tatuś

no jest w porządku, umowa o pracę, ekipa zgrana, więc robota leci

wonton
@tatuś

w sumie zależy gdzie zagranicą, bo znam ludzi co wyjechali i sie dorobili tak dość porządnie, no ale ja tak samo jak ty bym nie mógł jednak zostawić wszystkiego i pojechać, za dużo rzeczy mnie tu trzyma

wonton
@gru

no i w sumie też dość spoko mi się pracuje więc nawet nie mam zbytnio powodu, żeby gdzieś się ruszać

bipo
@wonton

a w czym robicie?

KwiatLotosu
@juwor

W sumie podobna sytuacja co u ciebie.. ogolnie wspominam okej

wonpon
@gru

zgrana ekipa - dobre-dobre :)! a umowa o prace wszędzie jest...

pol
@wonpon

nie wszedzie co ty za bzdury opowiadasz

pol
@wonpon

no chyba że ci sie poszczęściło i nigdys na czarno nie musiał pracować to gratulacje zazdroszcze

hehe
@pol

a- widzisz !!!!

@wonpon

no przyznaje że uop to nie jest jakaś wyjątkowość czy coś ale jednak na plus z ich strony bo bywają gdzie indziej przekręty z tym...

Zostaw merytoryczną opinię o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 526 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.