Opinie o Nunner Logistics Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nunner Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nunner Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nunner Logistics Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy Nunner Logistics Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

NUNNER Polska

Drodzy Państwo, jeszcze raz proszę nie łączyć firmy holenderskiej z polską. To są dwa odrębne przedsiębiorstwa. W sprawie ogłoszenie proszę kontaktować się z nadawcą ogłoszenia.

Paweł Nowy wpis

Czy firma ma jakieś aktualne oferty pracy? W sieci znalazłem jedynie 1 i to nieaktualną, na stanowisko spedytora. Swoją drogą jest tam wspomniana praca hybrydowa, może ktoś napisać jak to konkretnie wygląda? Ile dni w domu, a ile w siedzibie i czy zapewniany jest sprzęt?

Spedytor międzynarodowy to tylko po niemiecku pracuje czy inne języki też wchodzą w grę w praktyce? Nie chcę się zatrudnić i mieć problemu, że nie będę w stanie się dogadać. Niby w ogłoszeniu tylko niemieckiego wymagają i to też tak, że dodatkowy atut. To nie rozumiem chyba.

NUNNER Polska Nowy wpis

W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane, że język niemiecki będzie dodatkowym atutem, a w wymaganiach jest język angielski jako wiodący: "znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)"

Czy Nunner Logistics Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

NUNNER Polska

Zależy od działu. Spedycja ma elastyczne godziny pracy.

@NUNNER Polska

O, skoro spedycja ma elastyczne godziny pracy, to jak one wyglądają? Pracownik może sam zdecydować, w jakich godzinach będzie pracował? Czy chodzi tylko o elastyczność godzin rozpoczęcia pracy?

NUNNER Polska

Nie ma ściśle wyznaczonych reguł to jest indywidualna kwestia ustalana podczas procesu rekrutacyjnego.

@NUNNER Polska

Ale jest szansa, aby pracować tylko nocą? Czy raczej to nie jest przewidziane? Wyjaśnij, jeśli możesz.

NUNNER Polska

Obecnie praca nocna jest tylko w magazynach na stanowisku operatora wózka widłowego we Wrocławiu.

@NUNNER Polska

Tylko w nocy pracuje operator czy okazyjnie? Ja to właściwie chciałem uniknąć pracy nocnej, ciekawe czy tu jest jakaś dowolność. Jest zmianowa praca czy stała?

NUNNER Polska

Magazynierzy pracują na 1 i 2 zmianę, a w nocy tylko 2 tygodnie w 1 kwartale czyli 8 tygodni w ciągu roku.

@NUNNER Polska

A jak ze stanowiskiem administratief medewerker–‘s, czyli asystentem administracyjnym? Czytam, że pracując na tym stanowisku jest się odpowiedzialnym za codzienną pracę... Czy to oznacza, że pracuje się również w weekendy? A szczególnie ciekawi mnie, w jakich tych godzinach.

NUNNER Polska Nowy wpis

Nunner MOERDIJK

Piszecie o NUNNER MOERDIJK a ja Wam przekaze info co do NUNNER MOERDIJK w NL.Calosc prac to zbieranie zamowien,zaladunek oraz rozladunek kontenerow.Szefostwo (dziwnie to zabrzmi ale)glowny szef pan M jest najlepszym czlowiekiem jakie poznalem. Wymagajacy ale ucsiskac jego dlon to same pozytywy sa wyczuwalne ale jego podwladni w postaci Pana K i Pana A to totalna porazka jesli chodzi o "zaciemnianie ludziom oczu".Pan A to jedna wielka p....a bo nie dosc,ze gada z Toba jak BABA to tez ma taki styl w pracy - porazka jesli chodzi o znajomosc lub tez bedac jego pracownikiem.Nie da rady go polubic lub tez zrozumiec. Zarzadzajacy magazynem Pan K to p.. a nr.2.Po prostu szkoda ich nawet poznac i do dnia dzisiejszego niewiem dlaczego zostali popchani na te stanowisko przez czlowieka czyli Pana M,ktory jest jak lekarstwo dla pracownikow i plonie madroscia bo te dwa "osly" nawet do podeszwy buta mu nie dorosna. A koordynatorzy to porazka nr.3.NIE POLECAM PRACY W NUNNER MOERDIJK i niewazne czy to przyjecie towaru czy tez wysylka. Zmiany co chwile i z niewiadomych przyczyn.Kasa to porazka w calej HOLANDII a o podwyzkach - zapomomnij nie wazne jakie stanowisko czy to TL czy tez zwykly pracownik.Poniesli porazke w DRUNEN bo klient zrezygnowal z ich uslug takze to o czyms swiadczy,a magazyn w MOERDIJK to produkty LIDL-a takze tez raczej dlugo nie pociagna bo jakiekolwiek inwestycje tam to tylko sen.

@Nunner MOERDIJK

Serdecznie proszę Wszystkich byłych i obecnych pracowników z Holandii o komentarze na temat pracy w firmie holenderskiej nie polskiej NUNNER Logistics sp. z o.o.. To są dwie całkowicie odrębne i niezależne firmy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nunner Logistics Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Magazynier - Operator wózka widłowego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Nunner Logistics Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

No to jest jasność, a skoro nie ma profilu GW dla Tychów i Wrocławia, to chyba można nadal tutaj pisać:) Mam pytanko o ten Wrocek i pracę spedytora. Jak sprawdzacie znajomość angielskiego? Jakiś test słownictwa branżowego, czy rozmowa z kimś?

NUNNER Polska

Luźna rozmowa z przełożonym, bez stresu. Chodzi o to żeby sobie radzić w komunikacji z obcokrajowcem.

Halina

W tym roku było takie ogłoszenie o prace dla spedytora/spedytorki. Przyszłam tu dopytać o prace, ale jeden komentarz mnie zadziwił, ze umowa z magazynem w Sosnowcu została rozwiązana. Wybaczcie, ale nie wiem o co chodzi. Magazyn przeniesiono? Zmiana lokalizacji wpływa jakoś na stanowiska w spedycji? Czy na przyjęcia? Nie wiem czy jest po co aplikować, a oferta mi podpasowala. Co prawda nie podali widełek, ale wymagają 3 lat doświadczenia, to chyba płaca dobrze?

@Halina

W Sosnowcu firma NUNNER Logistics nie ma już swojego oddziału. Obecnie dział spedycji zlokalizowany jest w biurze w Tychach i we Wrocławiu.

@NUNNER Polska

Dzięki za informacje. Ludzie którzy pracowali w Sosnowcu przenieśli się do oddziału w Tychach czy wszystkich zwolnili w związku z likwidacją? Znasz powód zamknięcia?

NUNNER Polska

Wszyscy zostali przeniesieni, wybór padł na tą lokalizacje w Tychach również z uwagi na dojazdy do pracy (większość pracowników właśnie tam mieszka)

Tokar

Firma to totalne nieporozumienie atmosfera do kitu kierownik (usunięte przez administratora)po podstawówce szef nie płaci nadgodzin (usunięte przez administratora) brak kultury osobistej ( nie spuszczają wody po załatwieniu swoich potrzeb )

Wiktoria
@Tokar

Kolejna osoba zwraca uwagę na tego kierownika, ktoś pisał że dostał posadę po znajomości, może to firma rodzinna i dlatego zatrudniają osoby z rodziny czy znajomych? Właściciele nie zauważyli jakiejś negatywnej zmiany w firmie od kiedy jest tam ta osoba?

@Wiktoria

Również nie rozumiem dlaczego pojawiają się te komentarze o tej osobie. Te człowiek nie pracuje już w firmie od września 2020 r.

Honorata
@Nunner Polska

Skoro nie on to kto zaraz po nim przejął to stanowisko?

@Honorata

Nikt, w lipcu 2021 r umowa na wynajem magazynu w Sosnowcu została rozwiązana

Robi

Witam. Powiem Tak, pracowalem w action na wozku widlowym od 24 do 6 Rano. Praca super kasa jak na 2019 rok OK. 420 Euro. Ale wyzucili mine o 23 z domku I wywiezli na dworzec do venlo. Dla czego? Poniewaz odmowilem pojscia na zastepstwo na pieczarki . Ptzypominam pracowalem na nocna zmiane. Koordynator David zucil sie na mine z rekoma. Po zjezdzie do PL dzwonil do mnie z action brygadzista. Przectawilem cala sytuacje zapewnil mnie ze da mi inne lokum I ze man wracac. . Same biuro OK. Ale Koordynator pijak I cpun.

Honorata
@Robi

No to teraz mnie zaskoczyłeś, to zabrzmiało jak jakaś akcja z filmu, ale... Za pieczarki? widzę, że urwałeś niestety pod koniec, posłuchałeś się tego brygadzisty i wróciłeś po tym wszystkim?

@Robi

Przepraszam, ale nie pracował Pan w Nunner Logistics w Polsce tylko w agencji pracy w Holandii. To są odrębne całkowicie nie związane ze sobą firmy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Nunner Logistics Sp. z o.o.?

Kieras

Tak dość często ale Boss nie płaci bo mówi że nie ma wiecznie pieniędzy i firma wiecznie nie zarabia a szefostwo jeździ lexusami

Yolo

Czy ta wsza tam nadal pracuje?

@Yolo

czyli kto?

Antyameba

Firma jak najbardziej spoko, atmosfera przyjazna była, dopóki arek nie dostał się po znajomości i jej nie zepsuł, chłop nic nie ogarnia, systemu nie zna, zwykły (usunięte przez administratora) ale czego się spodziewać po gościu w podstawowym wykształceniem i umysłem ameby. Zazdrości każdemu, a dlaczego? Bo huia się w życiu dorobił, a kierownikiem został przez przypadek. Tacy ludzie nie powinni obejmować takich stanowisk, jemu można powierzyć kierownicze stanowisko na miotle, albo co najwyżej na paleciaku tiry ładować. Na pieska jest za glupi, jeszcze by krzywdę komuś nim zrobił, bo już nie raz dało się o tym przekonać. Marcinie, przyjrzyj się tej marnej personie.

@Antyameba

Nie zgadzam się z tą opinią ponieważ miałem możliwość pracy w tej firmie i atmosfera była dobra , kierownik wymagający. osoba pisząca ten wątek moim zdaniem jest leniwa i przychodziła do pracy odpocząć.

Angelika

Jestem ciekawa rekrutacji do tej firmy/ Czy są jakieś oferty pracy i jaka umowa ?

Zawiedziony

Nie polecam

pracujący

Jeżeli przymknie się oko na pewne prywatne połączenia ( a w sumie co one nas obchodzą ;-) to całkiem spoko. Tyle że firma nigdzie na rynku polskim nie dojdzie i będzie tylko na siebie zarabiać. Słaby właściciel? Nie! Odpowiedź jest inna.

Zostaw merytoryczną opinię o Nunner Logistics Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Nunner Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nunner Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nunner Logistics Sp. z o.o.?

Nunner Logistics Sp. z o.o.
  • Innowacyjna 8
    41-208 Sosnowiec

Nunner Logistics Sp. z o.o.