Opinie o Yougov Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Yougov Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yougov Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yougov Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka

Widziałam, że jakiś czas temu mieli rekrutację na posadę Saas Product Manager. To ogłoszenie jest po angielsku. I mam pytanko, czy rekrutacja tez jest po angielsku? I czy CV też lepiej wysłać w tym języku? Ktoś coś?

Wiola
@Developer

I to tylko na tym stanowisku jest wymagany angielski czy generalnie wszystkie etaty tak mają? Jeśli ktoś się nadaje do pracy, a z językiem kuleje to może jest szansa nauki już podczas zatrudnienia?

Martyna

Jeden wielki scam. Ankiety przychodziły normalnie co jakiś czas aż do momentu gdzie zostało mi 175 punktów do odebrania vouchera. Nagle od kilku miesięcy żadnych ankiet i w ogóle nic, zero. Zmarnowałam tyle czasu na te ankiety i (usunięte przez administratora) z tego mam, stanowczo odradzam zwykły scam.

Ewelina
@Martyna

Ile punktów trzeba żeby coś odebrać? I jak punktowane są te ankiety? Możesz napisać tak żebym mogła sobie szybko policzyć ile czasu trzeba pracować żeby coś z tego wyciągnąć?

kosmita Nowy wpis
@Ewelina

2500 pkt na 100 zł , Podobno w ciągu kilku godzin przychodzi link z kodem, u mnie zaraz miną 24 godziny,i ani kodu ani punktów,na maile też nie odpowiadają

@kosmita

No to dawaj, dzwoń na jakiś numer podany w sieci, może odbiorą. Chyba, że już próbowałeś i to też nic nie dało. Daj znać czy ostatecznie przyszło Ci coś na maila, bo minął już miesiąc od Twojej opinii.

Łukasz W Nowy wpis

Nie otrzymałem kart podarunkowych Allegro za wypełnione ankiety. Firma Yougov nie odpowiada na emaile.

Czy w Yougov Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Skarbek.jablon@o2.pl

Nie dostała moja siostra nagrody z aciezka pracę nie polecam

@Skarbek.jablon@o2.pl

A na jakim stanowisku siostra pracuje? Miała ją obiecaną, a finalnie wyszło inaczej czy jak? Zastanawiam się jakie są tu nagrody, czy to dodatkowa kasa lub materialne towary. Możesz napisać jaką ciężką pracę siostra wykonała, za którą spodziewała się nagrody?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Na pewno nie kandydat

Nie sądziłam, że w XXI wieku spotkam jeszcze taki formularz aplikacji, który wypytuje o takie rzeczy jak: wyznanie, uważanie siebie za chorą umysłowo / fizycznie lub przewlekle chorą, orientację seksualną czy też zobowiązania takie jak posiadanie dziecka, dziecka niepełnosprawnego, dorosłego niepełnosprawnego itd. itd. NIKT nie powinien w ogóle docierać do końca tej ankiety. To jest absolutny RED FLAG. Śmierdzi dyskryminacją bądź baitowaniem na wypełnienie jakiejś nieludzkiej ankiety w miejsce aplikacji o pracę. PS. Nieświadomie użyłam określenia "ankiety" zamiast formularza aplikacyjnego. :) O czymś to świadczy. Szanujmy się. Coś takiego powinno być bojkotowane.

Na pewno nie kandydat
@Na pewno nie kandydat

PS. Najbardziej absurdalny jest wpis w opisie oferty: "As an Equal Opportunity Employer, qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex (including pregnancy, gender identity or expression, and sexual orientation), parental status, national origin, marital status, age, disability, genetic information, HIV status, political affiliation, socioeconomic background, veteran status or any other characteristic protected by law or in line with our responsibilities as a fair and ethic employer. All employment decisions are made based on occupational qualifications, merit, and business need." Szkoda tylko, że gdyby te rzeczy nie miały znaczenia, nie padałyby pytania o nie (chyba logiczne). Firma albo próbuje się wybronić albo niejawnie buduje na siłę "różnorodność", którą mogłaby się pochwalić.

Katarzyna
@Na pewno nie kandydat

A te kwestie, które wymieniłeś to stają na przeszkodzie żeby tu dostać pracę? Jest jakiś klucz, w który można się wstrzelić? Myślisz, że te pytania mają jakoś przełożenie na codzienną pracę?

Czym w Yougov Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wiesława

Wymieniłam w marcu 2023 punkty na 100 zł do allegro, miałam dostać kod po czterech tygodniach i nie dostalam Oszukujecie ludzi, co z moim czasem zmarnowanym na Wasze ankiety?

Magdalena
@Wiesława

Za ankiety to można tylko takie kupony dostać? Czy jest opcja żeby gotówkę wypłacili? Dużo ankiet trzeba na takie 100zł wypełnić? Na to jest jakaś umowa?

Agnieszka

Developer
@Agnieszka

Tak, całą komunikacje wewnętrzna mamy po angielsku i podczas rekrutacji angielski będzie sprawdzany

Ewelina
@Developer

Cała rozmowa jest w języku angielskim? Czy tylko sprawdzają? Kto te rozmowy prowadzi? Angielski znam dobrze, ale jednak warunki umowy wolałabym negocjować w ojczystym języku...

Maria
@Developer

Co do tematu właśnie rekrutacji, to z ilu etapów ona się składa? Rozumiem, że angielski biegły obowiązkowy. Jakie kwalifikacje jeszcze decydują o zatrudnieniu?

katarinka fleszińska-wyzwalacz
@Agnieszka

boze wam już od tego angielskiego się całkiem pomieszało w głowach. żyjemy w Polsce to mówmy po polsku. dlaczego mam się męczyć w obcym języku we własnym kraju? to są jakieś odmęty szaleństwa. rozumiem powiedzieć 2-3 zdania po ang i zrobić test z angielskimi pytaniami, żeby sprawdzić ogólny stan wiedzy, ale cała rozmowa to jest gruba przesada. powodzenia w szukaniu expertów

Wiola

Krzysztof

Co oznacza konkurencyjne wynagrodzenie w przypadku pracy dla Yougov? Zwrotu takiego użyto w archiwalnym ogłoszeniu na stanowisko Saas Product Managera. Zachwalano też kulturę pracy, pisząc, że jest przyjazna, otwarta i wspierająca. No to z jakim wsparciem miałbym do czynienia, gdybym niedługo podjął tu pracę?

Witam uzbierałem punkty i niby otrzymałem bon do allegro na 100 zł ale nie można wyświetlać kodu, jak sprawdzałem to inni też tak mają jest to wielka ściema,a pozytywy są od nich pisane

Prospero1406

22 marca uzbierałem wystarczającą ilość pkt i przyznano mi bon w wysokości 100 zł na zakupy w allegro do dnia dzisiejszego go nie otrzymałem. Nikt nie odpowiada na maila. Uważam że to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam szkoda czasu na ankiety które nie są wynagradzane.

Oliwia

Otrzymałam bon do wykorzystania na Allegro jednak nie pokazuje wcale kodu abym mogła go zrealizować. Pisałam już kilka mailów i jednak nikt nie odpisuje. Czy ktoś może pomóc w tej sprawie ?

Zielarka

11 kwietnia wymieniłam punkty na kartę podarunkowa i do chwili obecnej nie otrzymałam kodu

Pablo

Nie polecam. Wypełniłem ankiety, zleciłem odbiór bonu, otrzymałem link do odbioru nagrody a po wejściu musiałem długo czekać i wyskoczył jakiś błąd. Kod się nie wyświetlił. Napisałem do obsługi klienta odpowiedzieli że bon został przeze mnie wykorzystany. Ciekawy jestem jakim sposobem skoro nawet mi się nie wyświetlił? Za pierwszym razem jak odbierałem nagrodę kod otrzymałem bez żadnych problemów, teraz za drugim razem problemy. Obsługa klienta odpisuje dwóch, trzech tygodniach od wysłania do nich wiadomości. Nikomu nie polecę wypełniania tych ankiet.

naked

Nie dają żadnych nagród. Jeśli wyślesz im przypomnienie dostaniesz maila o treści: Your Allegro PL gift card is delayed You will receive a second email containing the link to your card in 1-3 business days. Stanowczo odradzam. Strata czasu.

Ela

otrzymałam dość szybko kupon o wartości 250 zł. niestety nie mogę go zrealizować w całości.

Gosia

Już drugi miesiąc czekam za przyznaniem nagrody a nie wspomnę jak długo musiałam na nią pracować porażka

piotrdar@poczta.wp.pl

Czekam od 15.12.2022 na realizacje nagrody i do dzisiaj nie ortzrymałem. DP

Dante

Trochę to trwało ale uzbierałem wystarczającą ilość punktów na 1 próg wymiany na nagrodę. Trochę się obawiałem, że zostałem (usunięte przez administratora) ale po 2 czy 3 dniach przyszedł mailowo kod kuponu do Allegro na 100 zł więc w sumie wszystko ok, mogę polecić.

@Dante

A udało Ci się może bezpośrednio z firmą skontaktować? Chodzi mi o jakiegoś przedstawiciela / pracownika... Bo tu niektórzy latam mają z tym problem i się zastanawiam o co chodzi. Wiadomo ile osób tu pracuje?

Ilona

Witam. Kontakt z wami bardzo utrudniony. Wysłane meile bez odzewu z waszej str. Zlecenie realizacji vouchera na allegro 29.04.2020 bez rezultatu!! Do tej pory brak. Nie polecam.

@Ilona

2020 roku? To w ogóle możliwe, żeby od lat to się tak ciągnęło? Chodzi mi w kontekście innych osób, bo komentarze na świeżo tu się pojawiają. Wiadomo ile osób tu w firmie pracuje przy tym wszystkim?

@Izabela

Iza opinie i ta strone wyszukałam przypadkowo. Stąd mój komentarz dopiero teraz. Na dowód mam e maile, i rozmowy poprzez komunikator bez odzewu, ze str Yougov.

Dorota
@Izabela

a jakaś infolinia? z tego co widzę to nie tylko Ty masz taki problem.... ciekawe z czego wynikają takie opóźnienia/brak kontaktu? hmm, może zbyt mała ilość pracowników? Ktoś z firmy powie?

Zostaw merytoryczną opinię o Yougov Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Yougov Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yougov Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yougov Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yougov Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Yougov Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yougov Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 10
    00-480 Warszawa