Opinie o Albis Mazur Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Albis Mazur Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albis Mazur Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albis Mazur Sp. z o.o. w Kalisz

Krzysztof maz

Ja tylko tak to tutaj zostawię.. Pani Justyno, zazdrość o szefa nic nie da, bo świat nie kręci się w okół Pani.. a swoje tajemnice zostawcie dla siebie! Jest również taki artykuł w kodeksie pracy Art. 943 z którym powinna się Pani zaznajomić a Pan Artur przestrzegać! No chyba że ma się coś do ukrycia a szef na to przyzwala bo tajemnice osobiste są na piedestale! Oby się nie wydało … o tak plotkujących osobach w jednym miejscu dawno nie słyszałem! Jedna osoba jedzie na drugą i tak w kółeczko. Nie wiem jak wy się możecie jeszcze lubić.. no chyba że zgadza wam się kasa! A tak na koniec Panie Arturze.. jeśli nie ma pan odwagi odpisać na niewygodny, bo negatywny komentarz o Pana firmie i tym co się w jej środku dzieje, to mówi samo za siebie! Przerobiłem już kilku poprzednich pracodawców żony i tym razem postanowiłem w końcu zabrać głos, by tacy pracodawcy jak Pan w końcu (mam cichą nadzieję, bo wierzę w dobro ludzi) zabrali głos i zrobili coś z własną firmą a nie milczeli i zamiatali pod dywan niewygodne sprawy, bo tak lepiej. Nie skomentował/odpowiedział na napisaną opinię przez żonę a miał Pan jednak śmiałość zadzwonić i napisać smsa… no to jest bardzo profesjonalna i godna podziwu postawa.. brawooo ;) polecam zadzwonić do mnie, bo chętnie opowiem Panu kilka ciekawych i interesujących Pana sytuacji z życia byłych pracowników o których Pan tak chętnie mówi w firmie innym pracownikom…bo ryba psuje się od głowy! ;) Numer mogę Panu podać w odpowiedzi ;) a Pani Justyno.. można już było się chociaż podpisać Justyna a nie jakieś inicjały ;)

M.

Nie polecam firmy. Prezes własne sprawy prywatne przerzuca na pracowników. Humory jak u dziecka. Myśli, iż płaci dobrze, ale to chyba tylko jednej grupie. Bez problemu można znaleźć lepsza i lepiej opłacaną prace. W dzisiejszym czasach pracownika znalezienie pracy jak się ma dobre kwalifikacje za 6 tys netto to nie problem. Helllo mamy 2023 rok a nie 1993. Reasumując świadomość właściciela zatrzymała się przy zarobkach 20 lat temu. Nadal twierdzi jak to się tam nie zarabia. Jak ktoś chce niech spróbuje, ale długo nie wytrzyma. M.

@M.

zgadzam się z Panem - należy mieć dobre kwalifikacje. Proszę szukać. p.s. nie przypominam sobie w ostatnich latach abym współpracował z osobą o osobą o inicjale M. Anonimowo - można opluwać bez końca. trzymam kciuki. Artur Mazur

W. Miedzianowska Nowy wpis

Dziś wielu szefów się dziwi i puka w głowę że młody praciwnik chce godnie zarabiać a najlepiej dużo powyżej minimalnej. Ci ludzie są tak samo oderwani od rzeczywistości jak Kaczor. Jeżeli taki młody człowiek chcący wyjść z rodzinnego gniazda i założyć sówka rodzinę już na wstępie zderza się z rzeczywistością jaka jest koszt wynajmu mieszkania lub rata kredytu to normalne że musi zarobić nie 3500-4000 zł a conajmniej 6000 zł na rękę. Rata kredytu czy też wynajem to ok 3000 zł, opłaty stałe dodatkowe 1000 zł, dojazd do pracy 200-500 zł, wrzucić coś skromnie do lodówki to też 1000 zł. Wychodzi na to że z tych skromnych ale dla szefów wygórowanych 6000 zł niż zostaje niewiele. Jeśli teraz dołożymy dziecko i żonę/matkę która dziecko to wychowuje to koszta rosną znacznie. Dziś domaga nie się pensji 7000-8000zl nie powinno nikogo dziwic. Po rozmowie z zeszłego roku po przedstawieniu swoich oczekiwań, nikt się do mnie nie odezwał. Szkoda

artur mazur Nowy wpis
@W. Miedzianowska

Szanowna Pani, wiele osób do nas aplikuje, wybieramy potencjalnych pracowników o najkorzystniejszych dla nas umiejętnościach. to chyba jasne i nie powinno nikogo dziwić. jednocześnie ja jestem zdziwiony Pani postawą: istotą biznesu jest utrzymanie się na rynku w dobie wielkiej konkurencji. Jednocześnie oczekując 8000 zł wynagrodzenia trzeba mieć świadomość, że potencjalnie kolejne prawie 8000 zł należy przeznaczyć na podatki ( biorąc pod uwagę kolejny próg podatkowy i wynagr. tzw. brutto brutto). Ile pracownik musi wypracować swoją pracą aby był przydatny? Zawsze może Pani aplikować do administracji państwowej lub samorządowej - tam pracuje już bez mała 1 000 000 aktywnie zawodowych Polaków i zapewne jakieś miejsce się znajdzie na satysfakcjonująca pracę. No i jest minimalne wynagrodzenie. To nie pracodawcy tworzą warunki pracy w Polsce. Życzę powodzenia. Artur Mazur

W. Miedzianowska Nowy wpis
@artur mazur

Szanowny Panie Arturze rozumiem Pana podejście. Jednak każdy pracodawca liczy się z całościowymi kosztami pracownika. Ja jako osoba w wieku 29 lat rozumiem to doskonale. Pracowałam w korporacji we Wrocławiu. Mój dochód netto wynosił 9000 zł netto jednak nie rekompensowało mi to drogich kosztów utrzymania w tak dużym miesicie i wolała wrócić do domu rodzimego w Kaliszu. Dziś jednak otrzymałam pracę w grupie Antczak. Z wynagrodzeniem 9700 zł brutto. Nie jest to tak dużo jak w wielkim mieście, ale pozwala mi to na życie na przyzwoitym poziomie w Kaliszu. Życzę wiele sukcesów w pracy zawodowej. Najważniejsze jest dobre podejście do życia. Pozdrawiam serdecznie.

Jak często w Albis Mazur Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 2 października na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Były pracownik Nowy wpis

W tej firmie nie odbywają się żadne szkolenia !!!

M.

@M.

Czy zarabianie 5500 PLN na stanowisku Telemarketer w mieście Kalisz jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Telemarketer?

a.

Możliwe. Jeśli jest się osoba zorganizowaną, sumienną, konsekwentną i skuteczną. pzdr

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Albis Mazur Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Krzysztof maz

JCK

Jeśli ktoś narzeka na tak dobrą firmę to niech zmieni prace i nie psuje atmosfery!

Rozczarowana

Zdecydowanie nie polecam. Praca w tej firmie jest jak „Sztuka wojny”. Być może jest założona jakaś strategia działania, lecz jej realizacja pozostawia wiele do życzenia. W moim odczuciu nie jest złym ogniwem sam Prezes. Problemem jest kadra menedżerska, dla której nie liczy to, jak ktoś wykonuje swoje obowiązki i to czy ma potencjał, ale osobista sympatia lub antypatia. To właśnie w tej organizacji stanowi klucz do sukcesu. Jeśli nie podpisujesz jej, możesz liczyć na intrygę godną najlepszych thrillerów kryminalnych. Panie Prezesie - miał Pan rację. Wyciągnęłam wnioski i poradziłam sobie świetnie w kolejnym miejscu pracy.

Czy urlop w Albis Mazur Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Artur Mazur

Czy osoba zadająca pytanie wie jak działa spółka z 0.0.? W zeszłym roku otrzymaliśmy nagrodę Forbes'a dla najlepszych firm. To najlepsza rekomendacja, ze działamy wg prawa i osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Nie udałoby sie to bez zaangażowanego i bardzo dobrze opłacanego zespołu, któremu w tym miejscu raz jeszcze bardzo dziękuję . Artur Mazur

Na jakie wsparcie w Albis Mazur Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

artur mazur

Prawo reguluje wszelkie kwestie dotyczące wsparcia kobiet które są w ciąży. Respektujemy prawo. z poważaniem Artur Mazur

Jak się pracuje z ludźmi z Albis Mazur Sp. z o.o.?

Nie szukamy osób do pracy i współpracy na chwile obecną. ;-) Artur Mazur

Natalia
@artur mazur

Może obecnie rekrutacji nie ma ale na przyszłość warto wiedzieć, jak się pracuje i co pracodawca ma do zaoferowania. Mnie też ciekawi jak się tu pracuje, szczególnie jak wygląda struktura w firmie?

@Natalia

zapraszam - opowiem;-) pzdr

Mariusz
@artur mazur

To opowiadaj. Czy trzeba udać się do firmy żeby się czegoś dowiedzieć. Jakby co, to na forum też możesz podać warunki:)

@Mariusz

nie szukamy osób do pracy

Niko
@Mariusz

W firmie powiedzą.

Czy Albis Mazur Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Brodaty John

Tak szkolenia są organizowane przez pracodawce. Bardzo polecam firmę!

Aleksandra
@Brodaty John

Ooo, a jakie to szkolenia? Tzn. jak wyglądają? Są organizowane w wewnątrz firmy, czy jakieś zewnętrzne? :)

@Aleksandra

w chwili obecnej nie szukamy osób do współpracy, jak wspomniałem w poprzedniej opinii. Po ustaleniu średniego wynagrodzenia na rękę pomiędzy 2,96 a 4,23 średniego wynagrodzenia mamy bardzo zaangażowany i sumienny zespól. O szkolenia prosze bezposrednio mnie zapytać. pzdr Artur Mazur

Renata

Hej czy oni serio tak źle traktują ludzi? Czy kogos zwolnili i się wyzywa?

@Renata

Udostępnię anonimowo listę płac - zapraszam do odwiedzenia nas. W bonusie paczka z akcesoriami dziecięcymi do 100 zł z linii akuku.eu odwaga premiuje! ktoś? z szacunkiem artur mazur

artur mazur

- zapraszam do obejrzenia strony www.albis.com.pl i www.akuku.eu - wraz z zaprezentowaniem na filmie naszej nowej siedziby. Proszę zwrócić także uwagę na zaparkowane (i ich ilość) za firmą samochody Koleżanek i Kolegów związanych z albis. Pozdrawiam konkurencję i poproszę o opublikowanie przez Nią wymaganych prawem raportów finansowych. I tyle. Osobie nie podpisującej się życzę wszystkiego najlepszego w realizacji planów osobistych. Pzdr Artur Mazur

Wiki

Im lepsze opinie o firmie tym bardziej konkurencja inspiruje do negatywnych wpisów.

artur mazur

dzień dobry, "wszechwiedzący" pisane jest łącznie to do opinii z marca 2020. Dziwne ale od bardzo dawna nie szukamy nikogo do pracy. Mamy stabilny i zarabiający duzo ponad przeciętną zespół, pracujący w bardzo dobrych warunkach. rozumiem, ze to opinia naszej konkurencji. szczerze życzę powodzenia, ponieważ rynek nie może istnieć bez konkurencji. Artur Mazur

bolek

Pracowałem w firmie Albis przez jakiś czas, brak kompetencji (usunięte przez administratora)do prowadzenia firmy , nie mówiąc o dziele sprzedaży - gdzie pracują ludzie bez jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego . Oferują produkty , o których nie mają bladego pojęcia .

Zostaw merytoryczną opinię o Albis Mazur Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Albis Mazur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albis Mazur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albis Mazur Sp. z o.o.?

Albis Mazur Sp. z o.o.
  • Stawiszyńska 10 lok. 2