Opinie o Kapica Sp. z o.o. w Zawadzkie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kapica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kapica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kapica Sp. z o.o. w Zawadzkie

Kapica to (usunięte przez administratora) z brakiem szacunku i poszanowania do pracownika. W firmie panują układy rodzinne, szefostwo nigdy nie wstawia się za pracownikiem,.oddaje pełną władzę nad produkcją swoim podopiecznym którzy czując to, że mogą sobie na wiele pozwolić zuchwale to egzekwują. Obelgi i wyzwiska od brygadzistów są na porządku dziennym, nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, zmuszanie do nadgodzin jest na porządku dziennym, jeśli ci się nie podoba, będziesz w jakiś sposób zwolniony prędzej czy później. Nie jesteś wołem roboczym i masz swoje zdanie, będziesz zwolniony. Zastanówcie się zanim zechcecie pracować w tej rodzinnej firmie. Nie polecam.

@Nowy

Może i dobrze były wypłacane nadgodziny, ale jeśli ich nie ma to nagle się otwierają oczy ile zarabiasz za 8 h w takiej atmosferze. Co z tego, że zarabiasz dobrze skoro pracujesz 200-220 h w miesiącu. Zresztą zawsze były osoby chętne na nadgodziny, ale nie szanuje się osób, które nie chcą zostawać na nagodzinach. Tu chodzi o zmuszanie. Słabe to jest.

Firma zabiera prawie cały urlop zamiast zrobić postojowe.

Burczak Nowy wpis

Strzeżcie się takich firm jak @Pracodawca. Mają ludzi za idiotów. Jak nie zatańczysz jak Ci szefostwo zagra to wypad.. no chyba, że masz znajomości :-)

Rysiu

Witam, zamierzam aplikować na pracownika ds. wsparcia sprzedaży na rynek włoski. liczyłbym przed tym na opinie odnośnie samej pracy ale również rozmowy rekrutacyjnej. Jak docelowo może wyglądać i ile to etapów?

@Rysiu

Brak działu HR, często rekrutacja wygląda tak, że rozmawiasz z przyszłym bezpośrednim przełożonym, czasem kierownikiem, a czasem z samym dyrektorem. Wgl nie jest to poukładane. Czasem masz dwie rozmowy czasem jedną i ewentualnie kontakt telefoniczny w odpowiedzi.

@Tomek

Skoro mowa o nadgodzinach to wypłata pewnie ładna na koniec miesiąca?

@Nowy

Witam. w ogłoszeniu ze strony dla specjalisty ds. eksportu zaznaczono, że przysługuje pakiet szkoleń. Jakich konkretnie i kiedy są one organizowane?

KAPICA

Dzień dobry Szkolenia są organizowane dla osób, które zostały przyjęte do pracy. Zachęcamy do złożenia cv

0000 Nowy wpis

Szkoleń nie ma. Nawet przeszkolenie do stanowiska jest słabe...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kapica Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK FIZYCZNY MAGAZYNU wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma zabiera prawie cały urlop zamiast zrobić postojowe.

Mari

Nie wiecie czasem czy nie będą jeszcze szukać pracowników ds. wsparcia sprzedaży na rynek włoski? Wiem, że wcześniej taka oferta była widoczna w internecie. głownie ze względu na znajomość języka się nią interesuję. Dobrze byłoby jednak móc poznać stawki, ile wynoszą?

@Mari

Oferta jest nadal aktualna. Zapraszamy do przesłania cv - https://www.kapica.pl/praca/

Barbara P.

Duże słowa uznania dla ekipy montażowej pod kierownictwem p. Arka G. Szybko, sprawnie i bardzo starannie zamontowali okna, żaluzje i parapety. Panowie sympatyczni, komunikatywni i dbający o czystość w pracy. Dziękuję.

Wspierał tu już ktoś sprzedaż na rynku włoskim? ;) jest teraz oferta na LinkedIn. ze dwa tygodnie już widnieje, jedna osoba chyba się zgłosiła przez portal z tego co widzę, ja raczej tez to zrobię. Jednak macie jakieś porady już do samej rozmowy? ona cala po włosku będzie?

Wolff67

Okna zamówiłem i były w terminie, świetnej jakości sami monterzy to potwierdzili, a montaż to jakaś bajka nie uszkodzili elewacji,,,,dopasowali do parapetów.... wszystko najwyższa klasa.....sprawnie i z kulturą...polecam

Czyli nie było tamtej redukcji o której z rok temu pisali? Upewniam się, bo w tym bieżącym jest tu tak cicho, że zastanawiałam się czy ktokolwiek pracuje? chłopak ma doświadczenie jaki magazynier, a na LinkedIn widzę ze wisi taka oferta od spółki. na ile teraz polecicie mu prace? Warto bym mu podesłała odnosnik?

Operator

Firma od od dłuższego czasu nie dostarcza terminowo zamówionych okien i boryka się z brakiem surowców do produkcji. Mniejsza produkcja = mniejsze zatrudnienie. Czy jeszcze w tym roku zacznie się redukcja etatów?

??
@Operator

Ile osób dostało wypowiedzenie na koniec roku?

Pomocwpigułce
@??

Redukcji etatów nie było, ale każdy kto ma inne zdanie niż kierownik może polecieć.

Hanna

Jakoś nie chcecie chyba pisać o pieniądzach, a przy tej inflacji to chyba najważniejsze jest... Ile montażysta teraz zarabia w firmie, bo wygrzebałam stare ogłoszenie z PUP, i tam w 2019 roku było 4,5 tys. brutto. Jak w tym roku?

????
@Hanna

Montażysta to filmy w Hollywood montuje. Monter może okna montować. Są monterzy i montażyści.

Dorota

W zakładce Praca na stronie firmy można się zgłosić poprzez formularz, ale nie ma żadnych ofert. Czy to znaczy że w ciemno też mozna aplikować? Odzywają się do takich osób? A może ktos mi powie czy na dniach jakieś rekrutacje się pojawią? Zarobki w ogóle poszły w górę u was po nowym roku?

Niktwazny
@Dorota

Nie odzywają się do takich osób. Sam latałem kilkukrotnie składać CV, bo akurat miałem nadzieje ze zadzwonią. Nie zadzwonili. Może dlatego, ze biorą jedynie ludzi z polecenia ludzi już tam pracujących i kto pierwszy ten lepszy? Masz kogoś kto tam pracuje? Żaden problem, wystarczy miejsce sobie zaklepać a zwykły człowiek nawet się nie ma co tam wybierać. Nawet już przy tylu negatywnych opiniach nie ma co tam się pchać.

Zofia
@Niktwazny

A taki szeregowy pracownik mógłby mnie polecić czy to się tyczy tylko polecenia przez kogoś na wyższym stanowisku? Myślisz, że udałoby się w taki sposób dostać tam do pracy? Szukam czegoś na szybko, może akurat

Jan

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie.Nie dajcie się nabrać na nową hale, nowe salony, jakieś mieszkania. Jest to typowo rodzinna firma i jeżeli nie spodobasz się kierownictwu to cię zwolnią albo nie przedłużą Ci umowy bez podania jakiegokolwiek powodu. Myślałem, że obozy pracy się skończyły się w latach 40 XX wieku - myliłem się!!!

@Jan

Czyli jakiś "powód" jednak jest skoro należy wcześniej podpaść? :/ Często dochodzi do jakiś odejść? Jaka rotacja?

Ja 2000
@Jan

Czy ktoś wie jaka praca na tej nowej Hali ? Jaka produkcja? Na ile zmian? Kiedy są przyjęcia? Ogólnie jaka jest praca ? Uzykam odpowiedz?

Katarzyna
@Ja 2000

Cześć, a to nowa hala jakaś już jest otwarta? Wiesz, czym się będzie różniła, będą zamówienia dla innego klienta tam robione czy coś? Daj znać, jeśli coś wiesz.

Ja 2000@ Katarzyna
@Katarzyna

Właśnie nie wiem pytam więc wiem że budują hale ale co tam będzie jaka produkcja? Praca ? Ktoś wie ?

@Ja 2000@ Katarzyna

Zapraszam serdecznie do śledzenia naszego oficjalnego bloga, a także naszego FB. Znajdują się tam zawsze aktualne informacje o naszej firmie. https://www.kapica.pl/blog/2022/03/31/nowy-zaklad-produkcji-stolarki-aluminiowej/ https://www.facebook.com/kapicacom

Chętna
@KAPICA

Podanej strony nie da się otworzyć. Gdzie mam się zgłosić do podjęcia pracy? Bo wiem że ciężko się do was dostać...

@Chętna

Aplikować można poprzez stronę https://www.kapica.pl/praca/ lub zapraszamy do osobistej wizyty w siedzibie firmy

Czarownica

Witam wszystkich zainteresowanych, pracuję w firmie dopiero kilka miesięcy. Zaimponowała mi nowoczesność, innowacyjność, dbałość o szkolenie nowych pracowników. Fakt, jakta firma zmieniła się na przestrzeni lat, jest imponujący. Widzę, że pracownicy są tu dobrze traktowani, wszyscy traktowani są z takim samym szacunkiem, czy to pracownik produkcji, kierownik, kierowca, sprzątaczka czy pani z biura – wszyscy dostają takie same premie świąteczne, myślę ze jest bardzo ważne. Właściciele to bardzo porządni i pobożni ludzie, widać, że zależy im na wszystkich pracownikach . najważniejsza jest wizja, to że firma wciąż się rozwija, inwestuje i zatrudnia. Co do negatywnych opinii to proszę sam nie być negatywnym, po opiniach... nie byłam do końca przekonana jednak co ludzi to opinii, zazwyczaj te złe to jakaś prywatna gierka miedzy tymi, którzy nie potrafią wyjaśnić sprawy twarzą w twarz , moja rada sprawdź sam! :) Zarobki przyzwoite - polecam.

Agata

Szukają właśnie informatyka :) ktoś wie jak wyglada rekrutacja na to stanowisko? To jeden etap, czy dłuższy proces?

praca

Ta firma zrobiła się (usunięte przez administratora), tego przykładem jest choćby ostatni incydent na firmie. Jedna z pracownic powiedziała swojemu majstrowi Adamowi Sz. ( szafarz w kościele) jak on źle traktuje pracowników ( a traktuje ich jak (usunięte przez administratora) więc duży chłopczyk się obraził i przeniósł ją na inne stanowisko tak żeby spowodować samo zwolnienie przez pracownika (bo przecież firma nie zwalnia ludzi). Lecz dziewczyna miała „jaja” i poszła z tym do szefa myśląc że on coś zrobi z tą agresją majstra wobec pracowników lecz szef nic z tym nie zrobił nawet nie zapytał innych pracowników czy to prawda co słyszał złego o majstrze Adamie Sz. bo jego uszy nie mają prawa słyszeć nic złego o jego firmie lecz tylko dobre opinie. Przez to dał do zrozumienia jej i pracownikom że kierownik jak i majstrowie mają wolna rękę co do traktowania pracowników. Teraz tylko czekać jak majster podejdzie do pracownika splunie mu w twarz i powie że ma szybciej robić bo jak nie to zmuszą go do zwolnienia. Pracuje tam już ponad 5 lat i stwierdziłem że tu lepiej nie będzie i szukam już pracy gdzieś indziej bo ta firma już od ok. 2 lat w okolicy ma status (usunięte przez administratora)” a kiedyś była dumą pracownika. Tak że sami sobie odpowiedzcie na pytanie: Czy chcecie pracować w firmie KAPICA?

Mieczysław
@praca

Niezbyt motywujące zachowanie szefa. Powinien coś z tym zrobić bo jak konflikt z majstrem przybierze na sile to tylko mogą być problemy. Może jedna pracownica nie wystarczała tylko trzeba było iść grupą na skargę, co?

praca
@Mieczysław

Podobno ta pracownica chciała żeby zrobić anonimową ankietę odnośnie mistrzów z poszczególnych zmian i podobno usłyszała że on nie ma na to czasu a co z tego wynika że ten system zachowania mistrzów mu bardzo odpowiada.

ciekawy
@Mieczysław

Może ale kto pójdzie?

Co jaki okres czasu w Kapica Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Średnio raz do roku są jakieś. Czasem kierownicy mają dodatkową pule kasy w ciągu roku. Wiec jesteś w stanie drugą dostać. Ale standard to raz w roku.

Bożena
@0000

Super, że w Kapica można liczyć na podwyżkę. Czy trzeba się o nią jakoś ubiegać czy przyznawana jest wtedy wszystkim pracownikom firmy? Zastanawiam się też jak wygląda kwestia awansu. Czy jest możliwy?

@Bożena

Te roczne są przyznawane odgórnie. Te dodatkowe na podstawie rozmowy z kierownikiem czy podania. O awans bardzo ciężko.

Na jakie benefity można liczyć w Kapica Sp. z o.o.?

Pomocwpigułce

Są premie miesieczne od obrotu po pewnym czasie przepracowanym. Dodatki na święta Bożego Narodzenia, dodatek wakacyjny, stażowe po 5 latach.

Czy w Kapica Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pomocwpigułce1

Nie. Tragedia w ostatnim czasie. (usunięte przez administratora)przez kierowników/ka na porządku dzienny w ostatnim czasie...

Zostaw merytoryczną opinię o Kapica Sp. z o.o. - Zawadzkie

• Jak się pracuje w Kapica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kapica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kapica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kapica Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Strzelecka 7
    47-120 Zawadzkie