Opinie o Ecco Rail Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ecco Rail Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ecco Rail Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecco Rail Sp. z o.o. w Katowice

Czy Ecco Rail Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Konkretnie

Sprecyzuj konkretnie w jakim zawodzie biuro czy pracownicy torowi. Jeśli chodzi o maszynistów nie ma konkretnych ustalonych godzin. Chyba że jakieś manewru stałe ale ich jest nie wiele. Także pracuje w bloku pracy gdzie jestes 24h dostępny pod telefonem.

Agata
@Konkretnie

A biuro w jakich godzinach pracuje? Zdarza się siedzenie po godzinach czy można zrobić swoje i do domu? Dobra jest w ogóle atmosfera w pracy?

Wiechu panewka

Tak ma. Jesteś do dyspozycji przez całą dobę.

Elegancko

Małaszewicze rozwalone gratulacje dla dyrektora i instruktora ludzie się zwalniają i będą się zwalniać nadajecie się do zarządzania piaskownica zadowoleni jesteście ? Oszukujecie kłamiecie prosto w oczy nie szanujecie ludzi kto wam dał taka posadę .. robicie dalej interesy za plecami Pani prezes, skandal !!! 15 osób odejdzie przez was przez rok czasu zarządzania wszystko zniszczyliście

Krzysztof
@Elegancko

Grubo pojechane ale konkretów mało. Co takiego się stało, że jak podajesz, ludzie szykują się do odejścia?

Pracownik Ecco Rail
@Krzysztof

Niech dyrektor wyjedzie z amoku omotania przez pana z Sokółki bo dobry chłopak w sumie jest ale złych osób słucha a jak chce się czegoś dowiedzieć więcej to niech podzwoni po firmach gdzie pracował ten człowiek. Było nas kilku na świadectwo mieliśmy zrobić maszynistę w tym roku ale specjalnie zostały zrobione grafiki żebyśmy nie wyjeździli tych godzin w tym roku i zdamy na nowych zasadach , tak się szanuje ludzi w Ecco którzy pracują po 5 lat ale ich chamskie ruchy odbija się na firmie może w końcu Pani prezes spojrzy na oczy że firma jest niszczona od środka , a ludzie niechętnie chodzą do pracy przez takich delikwentów.

Pita golas
@Pracownik Ecco Rail

No trudno jak ktoś słowa nie dotrzymuję... Są Panowie inne spółki które was docenia ! Ale tak szczerze współczuję Wam takiej sytuacji bo robisz wszystko dla firmy , a traktują Cie jak ... I śmieją się prosto w twarz

Witam Mam pytanie jak wygląda w Eco praca Ustawiacza gdzie jest praca na Śląsku? Jaki system pracy jest? Na co można liczyć poza pensja jakieś premie itp? Dzięki za info z góry

Seba

Trudno Panowie i Panie pora pomyśleć o innej spółce. Tutaj się sypie robota, kasa słaba także dowidzenia. Idę jako kierowca zarobie więcej :D

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ecco Rail Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko People & Culture Advisor?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Dominika

czyli tak naprawdę jakieś wartości wstępne nie były orientacyjnie określone o ile będą skłonni podwyższyć? Ostatnie wypadły podobnie? Ciekawa także bym była poziomu rotacji z tego powodu czy zapowiada się sporo odejść?

Metyl

Wy zwyczajnie nic nie rozumiecie. Firma stawia na zlecenie i emerytów. Zwyczajnie są tańsi w utrzymaniu i nadgodzin nie trzeba płacić. Druga sprawa dostali podwyżki już przed nowym rokiem i jakoś nie słyszałem aby któryś narzekał. Ps. Ci co tak grożą zwolnieniem może niech w końcu złożą wypowiedzenia to może nam będzie lepiej...

@Metyl

No tak ale z tego co ktoś pisał to podwyżki były niskie. Nie ma innych umów niż zlecenie? Wszyscy jadą tylko na śmieciówkach?

Misiek
@Jan

Możesz pracować na zlecenie albo na umowę o pracę

Mati

Czekałem do końca roku na dobre wieści. Nie doczekałem się. Ktoś dobrze wymyślił te "podwyżki". Tutaj dali, tutaj zabrali. Potrafię liczyć. Odchodzę z tej firmy. Nie szanujecie tych ,którzy pracują na wasze utrzymanie. A bez maszynistów,możecie zamknąć tą firmę.

Dlaczego zabraliscie nam premię??? Naprawdę chcecie ,żebyście sami pociągi prowadzili? Dlaczego?????

Labrador

Wymażone podwyżki, nareszcie ? Dobrze pomyślane, nie dla wszystkich . Maruderzy, którzy nie będą chcieli wychodzić poza grafikiem zostali ogołoceni z premii. Teraz zamiast 30 % premii będzie 20 . Gratuluję pomysłu. Brawo.

Szukajacy

Chciałem się czegoś tutaj dowiedzieć ale widzę, że trzeba dzwonić do firmy. Ta strona to straszne (usunięte przez administratora) Konkurencja albo kilka niezadowolonych się spełnia. Z resztą jak na profilu każdej firmy tutaj…..Zawsze mnie ciekawi jedno dlaczego ta osoba pisząca sie nie podpisze?? Boi się, że zostanie zwolniona z firmy której nie nienawidzi tak bardzo? I pójdzie tam gdzie chce pracować? Hahahahah

Wyjaśniam
@Szukajacy

Twoj komentarz jest mało inteligenty jak i pewnie twoja osoba która nakręca zbędna dyskusje i awanturę ta strona jest po to by była anonimową, poza tym jeśli ktoś się podpisze to jest rodo I administrator usunie dane, a kolejna kwestia jest taka że można podszyć się pod kogoś i podpisać się czyimś nazwiskiem więc nie rozumiem twojej wypowiedzi

Krzysiek
@Szukajacy

Chciałbyś się czegoś dowiedzieć a jednak tu trafiłeś hahaha dobre sam sobie Zaprzeczasz i sam się nie podpisałeś skoro tak wielce tego wymagasz xD to po co się udzielasz jak sam sobie odpowiedziales na pytanie że trzeba dzwonić do pracodawcy o szczegóły. Pamiętaj że kij zawsze a dwa konce o opinie tutaj z czegoś wynikają, i zawsze w tym jest większość prawdy. Jak gdzieś jest dobrze to forum jest puste. Ale życzę Ci powiedzenia "szukajacy" hahahaha xd

Paszka

Gdzie? Gdziekolwiek. Wszędzie są większe pieniądze. Jedynie w cargo są niższe pieniądze(jest to już bardzo mała różniąca) ale oni mają wczasy pod grusza, swiateczne, jezdza wokol komina i co noc sa w domu. Dyrektorowi sytuacja wymyka się spod kontroli bo ponad 10 osób z ecco poszło na zlecenie do bliskiej konkurencji bo taka stawkę dali, więc nadgodzin robić nie będą bo się poprostu nie opłaca. Ta smieszna premia roczna opiewajaca na (usunięte przez administratora)zl jest nizsza niz premia w biedronce.Jeszcze chwila nim się obejrzą a nie będzie komu robić.

Iks

Serio myślałem ,że zarząd zauważył panującą wszędzie drożyznę w tym jedzenie na hotelach i podniósł nam stawkę (usunięte przez administratora) . Co się okazuje, wymusiły to przepisy prawa pracy odnośnie diet w podróżach służbowych. Gdyby nie to, dalej byśmy mieli (usunięte przez administratora) , co w obecnych czasach starczyłoby na cienką zupkę. Straciłem resztę nadziei ,że w tej firmie będzie lepiej. Czas stąd wiać!

Ecco ! Ecco! Ecco!

Bardzo podoba mi się podejście firmy, ciągłe zwodzenie , na temat podwyżek , pseudo ankiety które są ukierunkowane na tym co firma robi najlepiej, A tak naprawdę w porównaniu na tle konkurencji zostają z tyłu , i to coraz dalej , a pracownicy otwierają oczy , prędzej czy później zaczną uciekać , a firma jak widać nie uczy się na błędach , No szkoda że podejście do pracowników jest tylko na zasadzie ty jesteś dla nas a od nas nie oczekuj niczego , bo i tak nie dostaniesz , Pojeździsz sobie po Polsce siedząc w taxi kilka godzin za darmo , a później jeszcze 12 h za nastawnikiem to zapomnisz że chciałeś podwyżkę , ho ho ho Wesołych Świąt życzę firmie świątecznego oświecenia nim gwiazdka zgaśnie .

Do Ecco
@Ecco ! Ecco! Ecco!

No tak, też jestem zawiedziony tą ankietą. Odczułem wrażenie ,że zamiast podwyżek czekają nas obniżki. Zarząd pytając o wynagrodzenia w grupie PKP ,chyba zapomniał ,że jesteśmy już praktycznie na równo , a na korzyść PKP czy innych kolejowych przewoźników (także tych prywatnych) świadczy choćby to ,że oni co roku mają jednak do grupy więcej a i na święta pieniądze dostają, na kolejarza (my tylko życzenia) , są wczasy pod gruszą,dodatek do wypoczynku dla dzieci itd. Suma summarum ja jako JESZCZE pracownik tej firmy czuje się zniesmaczony i trochę (usunięte przez administratora) . Czekam cierpliwie co się wydarzy po nowym roku. W przypadku braku poprawy warunków,po prostu odejdę. Nic kompletnie w tej firmie w dzisiejszych czasach mnie juz nie trzyma.

Kuli
@Ecco ! Ecco! Ecco!

Oo proszę... Niestety tak jest jak się nie udolnym ludziom daje rządzić i planować grafiki dzielić ludzi na lepszych i gorszych dawno już nikt tak ludzi w malaszewiczach nie podzielił. Jak mają być pieniążki na podwyżki czy km na pociągach już nie wspomnę o jeździe taxowka jak instruktorek zdejmuje maszynistę po 3 h pracy żeby pojechać sobie na Bruzgi ze swoim kolega na granicę żeby nie wiadomo co tam załatwić... Jakie pomówienia ? Dajcie spokój... BR232-505 Czeremcha-Bruzgi , a co najlepsze jest tyle faktów że masakra ...Pani prezes się na to godzi czy nie wie wszystkiego?

...
@Do Ecco

Ja jeszcze od siebie dodam, że w grupie PKP maszyniści mają mniejszą normę godzin, dodatkowy urlop tzw "tetki" i dodatkowo płatne niedziele i święta. Także blado dziś Ecco wygląda pod względem zarobków.

Ho ho ho!
@Ecco ! Ecco! Ecco!

Dziękuję za życzenia świąteczne również życzę spokojnych Świąt. A co do ankiety serio tylko potrafią porównywać się z grupami PKP bo obecnie tylko od nich nie wiele więcej mamy bądź już na równi , od reszty przewoźników prywatnych nie...Ankieta zrobiona typowo żeby podkreślić że zarabiamy najlepiej w kraju i nasz system płacowy jest najlepszy , system tworzenia grafików jest najlepszy... Ogólnie podsumowując ankietę tworzył jakiś "narcyz".. Ślepo zapatrzony w firme... Żyjąc przekonaniem że zarabiamy najlepiej w Polsce... To na goworku lepsza ankietę byśmy zrobili :D

@Ho ho ho!

Ja myślę ,że ta cała ankieta jest tylko po to ,żebysmy się tu przymknęli. A prawda jest taka ,że ona i tak nic nie zmieni. Drogi zarządzie,po co te podchody? Wystarczyło bez mydlenia oczu podnieść wynagrodzenie lub też zadać w tej ankiecie jedno sensowne pytanie. Czy chcecie podwyżek ?Tak i Nie. Czy nie uważacie ,że czas najwyższy podnieść pensje o wskaźnik inflacji? Bądźcie poważni.

Helena

Jest oferta pracy na Mid Fullstack PHP Developer do zakładu, wie ktoś, ile trzeba mieć doświadczenia, żeby na stopień mida się dostać? Co, jeśli ktoś ma kilka lat doświadczenia jako junior? Dajcie znać, jakie są szanse.

Łukasz

Niestety praca w tej firmie staje się coraz bardziej uciążliwa, pracownicy w żaden sposób nie są zachęcani aby pozostać w tej firmie , a zarobki za tą ilość godzin które spędza się poza domem i w Taxi wogole nie zachęcają aby dłużej pozostać w tej firmie , Na rynku jest bardzo dużo przewoźników którzy mają o wiele lepsza siatkę plac i system doceniania pracowników ,nie wspomnie o dodatkach , których w Ecco praktycznie niema , Grafik w tej firmie to jakaś fikcja , planiści chyba na oglądali się matrixa tworząc grafiki pod tytułem blok pracy , w której mamy być w pełni dyspozycyjni, w przykładowo 5 dniowym cyklu pracy totalny absurd , za takie coś należą się dodatki , Rozmawiając z kolegami z pracy Ecco powinno szykować się na wysyp zwolnień pracowników, Ile czasu możemy być zwodzeni na temat podwyżek, !!!

Misiek
@Łukasz

Ja czekam do końca roku. Jak nie będzie podwyżek i nie zrobią coś z tymi blokami ( 24h dyspozycją) darmowymi dojazdami na lok itd , to składam wypowiedzenie. Niech sobie zatrudniają golasów z osobowych. Jeśli taka jest polityka firmy, to ja dziękuję.

Jurek

Bo go znam.

Daro

Przepis art. 138 § 1 zd. 1 k.p. stanowi, że w przypadku pracy w ruchu ciągłym jest dopuszczalne przedłużenie czasu pracy do 43 godzin przeciętnie na TYDZIEŃ w okresie rozliczeniowym.Tak mówi KP. W związku z tym mam pytanie. Czy jeśli w nowym miesiącu na 10 kolejnych dni kalendarzowych,mam zaplanowane (usunięte przez administratora)pracujących ( 1 dzień wolnego) . To jest w porządku? Czy moze PIP byłaby tym tematem zainteresowana? Pracuje tu od niedawna i ten grafik mnie zabija. Mnie i moją rodzinę.

Święto kolejarza

Ciekawe czy z Okazji dzisiejszego święta firma nas miło "Zaskoczy" i da premie ;)? Hmh ???? Miło że składają życzenia ale w obecnej Sytuacji gratyfikacja by miło zaskoczyła. Dobra schodzę na ziemię nic nie będzie ????????

Gabriela
@Święto kolejarza

I jak, co z ta premią? :D Było coś, czy nie było? A tak na serio, firma nie oferuje żadnych benefitów pieniężnych? Moze jak nie premie, to podwyżki za staż pracy czy ze względu na inflację?

Slawcio
@Gabriela

Zapominasz że to ecco. Tutaj nie ma nic. Za życzenia zarzadzie dziękujemy ,tylko jak z tych życzeń mamy opłacić rachunki???

Xyz

Witam czy jest możliwość zatrudnienia się na umowe zlecenie na stanowisko manewrowy ?

Leszek

Niech Pani prezes się obudzi ! Brak podwyżek , brak socjalu , brak km na pociągach porządną firma Ecco zostaje w tyle. Już nie wspomnę o jezdzeniu taxowkami po kilka godzin za które nie są płatne. A i układy ukladziki podobno grafiki planuje instruktor z Sokółki który emerytom daje po (usunięte przez administratora)w grafiku i emeryt po (usunięte przez administratora)robi w miesiącu

Mefiu
@Leszek

Cieszy mnie to ,że zaczynamy się budzić. My maszyniści! Oprócz podstawy i tej premii ,która raz jest raz nie ma ,bo ktoś raczy zachorować nie mamy nic! Po 4h w taxi za free i później (usunięte przez administratora)za nastawnikiem, brak za km i te bloki pracy! Ten system to jakaś porażka! Bloki rozpisane po 8h a każą robić po (usunięte przez administratora), gdzie nadgodziny?

Paszka
@Mefiu

Poza domem (usunięte przez administratora)godzin (taksowki, wypoczynki na hotelach i norma godzin), zaliczone godzin pracy 170 a wypłaty (usunięte przez administratora). Licząc wszystki godziny poza domem wychodzi ze za normę zarabiamy (usunięte przez administratora). Porażka. Co 3 osoba zastanawia się nad wypowiedzeniem jeśli nie będzie podwyżek. Dyrektor mówi żeby zgłaszać problemy na pouczeniach a jak się mówi o podwyżkach to się śmieje w twarz ludziom.

Pracownik1
@Paszka

Źle się dzieje w Ecco ...oj dawno tak źle nie było. .. za niedługo znów emeryci na zlecenie będą was ratować , bądźcie dalej głusi na prośby o podwyżki. (usunięte przez administratora)( pod warunkiem że premie całą dostaniesz)za tyle godzin poza domem, już na nikim wrażenia nie robi. Mam nadzieję,że macie tego świadomość drogi zarządzie. Trzeba uderzyć do LTG. Tam też w domu Cię nie będzie ,ale przynajmniej zarobisz .

Mechanik
@Paszka

Dokładnie, biorąc pod uwagę,że nie mamy złotówki za socjal , żadnych dopłat do niczego, te wypłaty w obecnych czasach za nieobecność w domu to jest śmiech. 1zl za km na loku , 10 zł za godzinę w samochodzie + 13 wypłata na święta zamiast tej śmiesznej premii i można myśleć żeby dalej tu pracować. Na chwilę obecną jednak nie widzę Takiej możliwości. Takie coś bym widział ,skoro nie chcą podnieść podstawy. Wtedy dojazdy staną się odrobinę mniej upierdliwe a i każdemu będzie zależało ,żeby dojechać jak najdalej. Teraz wszyscy mają wywalone i z Rzepina do malaszy potrzeba czasem 4 podmian.

Major
@Leszek

To akurat prawda. Emeryci na zlecenie zarabiają więcej niż maszyniści na etacie. Trochę to dziwne i trochę podpada. Ale co tam, za chwilę w Ecco będą tylko pracować starsi panowie, reszta z etatu ucieknie, jeśli w końcu zarząd nie podniesie wynagrodzeń o wskaźnik inflacji.

Labrador

Teraz to pojechałeś, nie chce mi się wierzyć, że w takiej firmie jak Ecco-rail takie rzeczy mają miejsce. A z drugiej strony, każdy chyba wolałby siedzieć na (usunięte przez administratora) jak zwał tak zwał, i brać te same pieniążki jak ci, którzy mają oprócz 12h na szlaku dodatkowo 5 czy 7h w aucie.

Mario
@Leszek

Obudzą się jak zabraknie ludzi do pracy... Co do taksówek racja powinien być dodatek za każda 1h spędzana w aucie... Żeby robili te bloki po 12h to jeszcze można by zrozumieć...chodz za taka dyspozycyjność 24h powinna być gruba kasa.

Karolek
@Labrador

To wysyłajmy na siłę ludzi miejscowych na pociągi a emerytów trzymajmy, tak żeby mogli robić (usunięte przez administratora). Na (usunięte przez administratora) nikt nie siedzi bo mlodzi też jeżdżą na pociągach ale dla "zemsty i widzimisię" dwóch miejscowych jeździ cały miesiąc z dala od domu w pociągach. Czy jest tu sens? Jeśli w grudniu nic się nie poprawi - składam wypowiedzenie.

@Karolek

Oczywiście, że jest sens. Na przestawianiu pudełek z toru na tor nie nabiorą doświadczenia i nie nauczą się jeździć na szlaku. Będą bardziej przydatni dla firmy z takimi umiejętnościami i po części dla nich, bo będą podnosić kwalifikacje i będą bardziej wartościowi. Nawet gdy będą chcieli zmienić pracodawcę będzie im łatwiej. A nawiasem mówiąc, chyba sporo z nas wyśle dokumenty na Chorzowską w styczniu albo zawiezie osobiście, bo nie tylko tam na wschodzie jest niezadowolenie. Dobrze , że na śląsku jest w czym wybierać.

Faktycznie zaczyna źle się dziać, ostatnio dużo wypowiedzi tych negatywnych, atmosfera robi się nieciekawa, jak 5 lat temu. Dobrze byłoby, gdyby w końcu zarząd powziął konkretne decyzje a nie tylko czeka, oby w porę zareagował, zanim maszyniści zaczną składać wypowiedzenia....

Niedługo w polregio strajk, a my długoletni pracownicy - głównie maszyniści- nie dostaliśmy jednej złotówki więcej, mimo galopującej inflacji i rosnących gwałtownie cen, od całych pięciu lat, bo... zarząd zatrudnia maszynistow, którzy wyrabiają(usunięte przez administratora)h/miesiac a ci, później powodują wypadki i generują straty, za które my, tzn Ci którzy pilnują wypoczynku i są odpowiedzialni, później cierpimy. Myślę, że czas coś z tym fantem zrobić, bądźmy jak polregio, pieniądz traci wartość, a stawki z przed pięciu lat, już na nikim wrażenia nie robią, tymbardziej, że nawet u prywatnych przewoźników stawki rosną. Czy wśród obecnych pracowników znajdzie się ktoś, ktoś myśli podobnie? Tak tylko pytam, zanim i ja położę wypowiedzenie, czy będzie nas więcej?

Krzysztof

Widzę, że temat podwyżek był tutaj wałkowany od dłuższego czasu, ale bez powodzenia. Udało się w końcu je uzyskać?

Jan

Myślisz że takie zachowanie wymusi na dyrekcji podwyżki? Nie lepiej się dogadać i stopniowo zwiększać wypłatę? Bo porzucenie pracy na miesiąc może dać odwrotny efekt. Jak myślisz?

Eryk

Mam podobne zdanie.

Gabriela
@Eryk

I jak tam z tymi podwyżkami? Udało się coś wywalczyć? ;)

@Gabriela

Myślę, że nie ma się co łudzić, z całokształtu raczej wynika, że podwyżek nie będzie. Jeśli komuś nie odpowiada atmosfera i wynagrodzenie w Ecco-rail musi szukać szczęścia u innego przewoźnika. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Agata
@pracownik

A jeśli wszyscy zaczną szukać szczęścia gdzie indziej? Co wtedy firma zrobi, może jednak dadzą te podwyżki żeby ludzie nie uciekli?

Jan

Czyli kilka osób musi złożyć wypowiedzenia żeby coś się ruszyło w wypłatach i dali podwyżki? To kierownictwo samo nie widzi że jest inflacja i wypłaty powinny pójść choć trochę w górę?

Hmm
@Gabriela

Tak,hip hip hurra! Zarząd zauważył ,że wzrosły koszty prania ! Tak, zdrożał proszek i woda!szkoda ,że nie zauważył ,że prąd w tym czasie wzrósł o 100% jak i wszystko inne dookoła. Nie mam już motywacji do tej pracy, świątek, piątek, niedziela, nocki itd za stawkę sprzed pięciu lat! Idę do biedry, będę żył z socjalu

No, nie widzi.

Dominika

A jakie konkretnie "tąpnięcie" masz na myśli? Wtedy serio już to podziała?

Emilia

czemu dziwne? jest ciekawa to pyta.. ja też bym chciała wiedzieć o co chodzi, mam zamiar zanosić cv więc wszelkie informacje się przydadzą

Dominika

Podchody? Po prostu jakoś niepokojąco to zabrzmiało, bo raczej każdy wypowiedzenia nie złoży. Czyli w najbliższym czasie 0 perspektyw na te podwyżki, brak info?

niko
@Dominika

Za chwilę mili państwo maszyniści,bo nie wiem czy macie świadomość ,kierowcy którzy nas wożą do pracy , będą zarabiać więcej niż my!!!to jest skandal! Bardzo dziwi mnie fakt,że nie jesteśmy w stanie stanąć ramię w ramię i powalczyć o swoje.

Pracownik4691
@niko

Drogi kolego dopóki firma będzie miał stały dopływ świeżego rekruta - głównie z PR i IC- to możemy sobie pomarzyć o podwyżkach. Zauważyłem, że wolą pozbyć się doświadczonych pracowników, a zainwestować w ,,golasów" których trzeba wyszkolić. Ale za to nowy rekrut siedzi cicho. Tak firma kalkuluje.

Darek
@Hmm

Sprawdź co oferuje rynek. Dobrą ofertę i socjal dla maszynistów ma LTE od Austriaków i LTG Litwinów. W moim rejonie niestety nie jeżdżą.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecco Rail Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Ecco Rail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecco Rail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecco Rail Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecco Rail Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 19 ocen.

Ecco Rail Sp. z o.o.