Kolprem sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Kolprem sp. z o.o.

hgt 2017-05-12 11:16
Ja proponuje zrobić załączanie z smartfona ta super młodzież napoewno sobie poradzi i nie zapomni ściągną sobie aplikacje i będzie super zabawa
podinspektor Gadżet 2017-05-12 11:43
O czym kolego mówisz? To pomyśl, jak opóźnieni w rozwoju muszą być ci, dla których w biurowcu ponaklejali nalepki w dwóch językach, wyjaśniające do czego służy poręcz. Szkoda, że na powietrzu nie da się nakleić nalepki, że służy ono do oddychania.
Beton 750 2017-05-12 13:46
Ja tylko pije do tego wyobraź sobie jaka będą mieli polewkę goście w jakimś zakładzie naprawczym albo wejdzie w gości jakiś inny maszynista z innej firmy
Wewnętrzny rozpierdalacz 2017-05-12 14:41
Hahahaha caly ten Kolprem to jedeny wielki cyrk, nie ma takiej wielkiej plandeki by zakryć całą HK.
No ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektorzy, kierownicy i polowa ludzi tam nie ma pojecia o wielu sparawach. Co do języków obcych już sie nie wypowiadam kierownik i nie umie podstaw angielskiego, So hold on tight, everyone i niech przyjmują wiecej osób bez doswiadczenia o tym co sie ma robić, kurs w miesiąc czasu nic nie zmieni.
A oni myslą że są fajni, H Nie chce mi się rozwijac tematu ale długo by pisać.
Pozdro dla prawilnych ludzi .... powodzonka
Beton 750 2017-05-12 14:51
No i tak czymac o tym mowa
Beton 750 2017-05-12 14:59
Panowie z pokoiku leszczy byście sie nie ośmieszali najlepiej opisać nie dotykać nie patrzeć bo zepsujesz
Zong 2017-05-12 22:04
Jak może być dobrze w tej śmiesznej firmie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostali karę na elektrowozy a uczciwi maszyniści są poniewierani jak można mieć do tej firmy szacunek jedni mogą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] walić aż miło i jest git a drugiego poniewiera komuś puszcza nerwy i kiedyś taki śmieszny dyspozytorek lub planista pójdą do stomatologa mam tylko nadzieje ze nowy dyro przyjrzy sie sprawie
skitelsi 2017-05-12 23:28
Masz. racje skończyły się banieczki to zaczęli liczyć KM-y Ja proponuje ten cały burde....nik podj...ać znowu do PIP-u
tricolor 2017-05-12 23:40
Chyba nowy dyrektor jednak powoli dobiera im się do du.. Przedtem czterech albo pięciu nierobów z pokoiku leszczy osiem godzin tępo wpatrywało sie w monitory albo łazili na plotki, kawkę i papieroska. Teraz widać kiedy dyrektor jest w Dąbrowie, bo wszystkie leszcze mają wtedy pilne zajęcia w terenie.
Szpek 2017-05-16 19:06
No panowie maszyniści skończyło sie babki sranie po licznych wpadkach tj pantografy silniki obręcze nastał blady strach nowy wódz nie ma litości za wszystko będą kary tj upomnienia nagany i oczywiście kasa jakby ktoś potrzebował wsparcia finansowego to kolega na pietrze służy pomocą wszyscy wiedza o kogo chodzi no a w ogóle tak narzekaliscie na poczciwego kartofelka jest takie powiedzenie szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego jak do tej pory zawsze sie sprawdzało jak to mówią panowie bajlando dela more
małpa.com 2017-05-16 19:54
No i kółko się zamyka. Ciemniaki z góry tak wyszkolili maszynistów, że usterki mnożą się jak króliki. Sami pochowali się za biurka choć powinni jeździć. Młode jeszcze byczki grzebią w papierkach bo już lokomotywami się pobawili. Ściągnęli kasiarza, żeby było skąd wziąć pożyczkę na przesunięte obręcze. Wychodzi na to, że zatrudnienie speca od kasy już wcześniej miało swój cel.
Misiek 2017-05-19 14:54
A ja tam ich uwielbiam są wspaniali kompetentni i uczciwi.
Będę ich bronił bo są tego warci .
Biurowy 2017-05-19 16:04
Zgadzam sie naprawdę są dobrzy i niesamowici fachowcy mam tylko nadzieje ze inne firmy nie podkupią ich bo co w tedy zrobimy a naprawdę dużo starań czeba było włożyć żeby taka ekipę stworzyć
cypis 2017-05-19 21:26
Najlepsi maszyniści są z Tucznawy.
Wielki powrót człowieka Gumy. Wie jak się ustawić
salamandra 2017-05-20 13:42
Uczciwi są, bo jak weźmie w kieszeń, to na pewno będziesz na maszynie bez GPS, a ich kompetencja polega na tym, że doskonale wiedzą które to są.
Zulu 2017-05-21 14:49
Ale najbardziej kryształowy i uczciwy jest kasiarz
R36 2017-05-21 14:52
Czy może ktoś podpowie która pieprzona małpa bawi sie w nagrywanie rozmów a potem idzie z tym do biura
ali 2017-05-21 19:19
czyżby to pan M?
Winetu 2017-05-21 22:00
Powie ci jesteś dobry
vv 2017-05-24 07:43
Jest coraz lepiej.
Mam nadzieję ze w końcu będzie normalnie !
brake down 2017-05-24 12:00
Nowy "stary" zaczyna naprawdę działać. Żeby mu tylko wystarczyło cierpliwości i żeby pogonił tych doradców, którzy z kartoflem współtworzyli ten grajdoł ignorantów i kombinatorów.
gif 2017-05-24 12:12
Można mu podrzucić dobrego mechanika od układu paliwowego .....zęby zjadł na tej robocie
brake down 2017-05-24 14:07
Właśnie tych, co korzystali z dobrodziejstw układu paliwowego i zostali na tym procederze przyłapani "za karę" wozi się na elektrykach. Z nogami na pulpicie.
Billaden 2017-05-25 21:24
Ponoć kasiarz z biura bezpieczeństwa wyłożył sie zabral sie za układ paliwowy wyjaśniał jak go obejść i totalna klapa dobra rada jeżeli nie masz pojęcia o czym dyskutujesz to weź sie za sprawdzana profesje chodzby Kasa Strfczyka
kuku 2017-05-26 08:09
on nie wie tak dobrze jak jego kolega instruktor, jak obejść plomby na układzie paliwowym, ale może niedługo będzie wiedział jak obejść spacerniak
456 2017-05-26 15:02
Król był tylko jeden zęby zjadł. Na tej robocie to jest poświęcenie i oddanie firmie....wracaj do nas zębuszku ze swoim szczerym uśmieszkiem...
Wonga 2017-05-26 19:02
Jestem ciekaw co słychać u naszego przeuroczego (usunięte przez administratora)
kji 2017-05-26 21:06
A pewno nic dalej mieli ozorem
kak 2017-05-27 12:06
Ale poetę mamy w ty bur.......elu
Wonga 2017-05-27 14:20
Ej budyń a kto mówi o usmieszkach chyba ze ty a jak wytlumaczysz fakt jak jakaś z gnój nagrywa na przykład twoje gadki i donosi także przestań pieprzyć i odniosę sie do twoich wypowiedzi to ci tylko powiem między innymi takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ty mnie tego nauczyły samo życie
sensimilla 2017-05-27 15:02
Z takimi właśnie budyniami trzeba walczyć, żeby z tego bur....lu powstał normalny zakład. Największy opór stawiają ci, co lubią tarzać się w gnoju. Przejrzystość, jasność reguł i uczciwość ich przeraża. Jeszcze jeden problem się pojawił: - Niech osoba która zatrudnia nowych pracowników, zainteresuje się, za co zostali wywaleni z poprzednich zakładów. W przeciwnym wypadku jest duże prawdopodobieństwo wciągnięcia do swojego zespołu kanalii której potem trudno się pozbyć.
tylkoja 2017-05-28 16:14
człowieku o jakim zespole ty mówisz ,łapią wszystkich co tu chcą pracować,mechanicy odchodzą na potęgę w DPZ już nie ma kto pracować , myśleli że z DPW nikt nie odejdzie a tu kicha KR tak przetrzebiony i następni mają odchodzić podwyżki mają być podobno tylko dla ,,pilotów,,żeby ich zatrzymać,resztę załogi mają w d..e do końca roku to zostanie tylko prezes i grupa wsparcia
hrupek 2017-05-28 18:17
Masz racje skończyły się bańeczki dziesiątki oczekiwać nadgodziny to ci najbardziej pyskaci bez zę.... Wiedzy pouciekali
trefl 2017-05-29 10:05
Rządy bezmyślnego kartofla będą długo odczuwalne
walimięto... 2017-06-02 22:28
No, a jak myślisz? Ćzy nowy "stary" zdaje sobie sprawę, że dyspozytorzy na pewno nie są obiektywni (przynajmniej część) jeszcze ich nie poznał, a już sie opiera na ich opinii. Panie dyrektorze, zajmowanie stołka dyspozytorskiego jeszcze nikogo nie naprawiło. Może spróbuje pan przeprowadzić sondę wśród maszynistów o przekupności, fachowości, pracowitości i zwykłej głupocie w gronie tzw. dyspozytorów. Tylko, na Boga, niech pan nie słucha tych ignorantów z pokoiku leszczy.
Kristo 2017-06-07 07:10
Zly to ptak co w swoje gniazdo sra i uwierzcie ze w Kolpremie nie jest tak zle jak niektorzy pisza a pracowalem w paru firmach kolekowych
icotynato? 2017-06-07 09:36
Widzisz gościu, pracować i nie pojmować co się wokół dzieje to cecha konia, osła i innych pracujących zwierząt. Nawet nie potrafisz odróżnić kto w to gniazdo naprawdę sra, a kto to chce doprowadzić do porządku. Zbyt dużo zmian miejsc zatrudnienia cechuje lawirantów i leni unikających miejsc gdzie każą im pracować.
Mistrz 2017-06-08 13:13
To tak samo jak non stop jest usuwana ksywa kretyna M który Miele ozorem a przecież na wagonowce dali mu taka piękna ksywę
x 2017-06-08 22:45
Panowie
Dzisiaj niespodziewanie odszedł jeden z maszynistów
( usunięte przez administratora )
Fakty i mity. 2017-06-09 12:37
Jak dostać podwyżkę wynagrodzenia na dyspozyturze ?
Wyskakujemy z hasłem dostałam ofertę pracy w Kolejach Czeskich.
Przyjaciel idzie z tym do Dyrektora i prosi o podwyżkę dla pani (nie ładnie oszukiwać ale podobno wiara tak ma a przynajmniej niektóre osoby mieniące się wierzącymi)
A w Kolejach Czeskich nikt tych osób by nie przyjął ponieważ mają stałą obsadę oraz potrzebują osòb kompetentnych.
W innych spółkach dyspozytor zarabia 2800 - 3200 plamista 3700 - 4000.
Kpina. A efekty pracy widać.
bolero 2017-06-15 08:24
Z tego co wiem, to Czeskie nie składają takich propozycji ignorantom o umyśle ameby. Jeśli to prawda, to został pan, panie dyrektorze zrobiony na szaro. Takie praktyki mają miejsce od dawna, podwyżki dostają kolesie od kielicha, sąsiedzi i kochanki. Niezależnie od kwalifikacji, umiejętności, pracowitości czy wiedzy.
tango z bolcem 2017-06-15 13:04
Która kolpremowska "gwiazda" niby to miała zabłysnąć na czeskim firmamencie, mniej więcej wiem, ale nie daję głowy za tego przyjaciela. Może to być mały, gruby tucznik, który wynosi na ołtarze łapowników, rodzinę mimo że sam nic nie potrafi. Kandydat nr 2 to gość z biura który goli się jak normalny facet- od ucha do ucha, tyle że... w obydwie strony i jest pies na baby. Nawet paskudne. Jak myślicie, komu przypadł dowód wdzięczności?
Kojak 2017-06-17 22:46
Ale i tak ta gwiazda nie przebije kasiarz niczym Halo szpic brodka król kasiarzy a tak w nawiasie ja typuje gładkiego
1234 2017-06-19 08:44
A ja wierzę w sok z buraka
Winetu 2017-06-21 07:30
A co to Mister Donos sprzedał Golfa w tdi żeby nie rzucać sie w oczy z czeskimi niezła ściema na klęczkach został w Dpz i proszę 4500 jest tak sie robi interesy
portos 2017-06-21 09:14
Mister Donos jeszcze żyje za pieniądze z zaoszczędzonego ON. Pieniędzy za sprzedane radio ledwo starczyło na paliwo. Ale inna rewelacja też ciekawa: Jeden następny kretyn zasilił grono instruktorów. Razem z kurduplem z pierwszej strony gazetki zakładowej schowali naszemu koledze portfel ze wszystkimi dokumentami. Po trzech dniach dopiero się przyznali, kiedy tamten zablokował już karty i teraz musi wyrabiać wszystko od nowa. TRZY DNI!!! To już nie jest dowcip, to już chyba podpada pod paragraf. Panie instruktorze, czy pomyślał pan o jakimś zadośćuczynieniu dla poszkodowanego? Jeśli nie, to czas pomyśleć o hodowli np. królików pod Kluczami, bo instruktor o mentalności opóźnionego w rozwoju dziecka, to nie to czego oczekują koledzy.
portos 2017-06-22 20:18
I co, kolego sympatyczny? Młodego było stać na słowo "przepraszam", a ty, jak słyszę wypierasz się wszystkiego a jeszcze się odszczekujesz, mimo że byłeś pomysłodawcą tego głupiego żartu. Jak jednak widać, to magiczne słowo nie trafiło jeszcze na wieś. Wygooglaj je sobie, może coś zrozumiesz.
ELADE 2017-06-24 09:32
Cześć mam prośbę,
Mógł by mi ktoś podać ile w kolpremie zarabia osoba prowadząca pojazd wyłącznie w obrębie bocznicy lub maszynista który jezdzi w obrębie bocznicy? chodzi mi najbardziej o osoby z niewielkim stażem pracy. Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)
pracownik kolpremu 2017-06-25 10:11
Prowadzący lokomotywę zdalnie sterowaną na bocznicy za normę godzin zarobi 3 000 podstawy
(niektórzy mają trochę mniej, a niektórzy trochę więcej) + 930 dodatku zmianowego + 210 premi + 500 dodatku stabil + 1680 dodatku za prowadzenie lokomotywy zdalnie sterowanej więc razem miesięcznie około 6320 brutto za normę godzin. Do tego 140 zł na posiłki na kartę płatniczą, nagroda roczna 1300, program emerytalny płacony przez firmę, ubezpieczenie medyczne . Całość zależy od tego ile godzin wypracujesz, bo można robić nadgodziny, które są płatne +100%. Teraz są podwyżki i każdy otrzyma +105 do podstawy z wyrównaniem od 1 stycznia.
ELADE 2017-06-25 12:42
A na lokomotywach normalnych (chodzi mi tutaj o te które nie są zdalnie sterowane) jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem?
Zostaw swoją opinię o Kolprem sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolprem sp. z o.o.