KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

W Kolpremie stawka jest taka jak sobie wywalczysz, + 1 zł za przejechany kilometr + premia + karta za dojazdy + karta posiłkowa. Na + jest grafik i spokojna praca

Wychodzi z tego co piszesz że negocjacje na rozmowie kwalifikacyjnej są istotne na przyszłość. Ile jest premii a ile na karcie posiłkowej zeta? Bo jakby się pojawiła oferta na kierowcę to byłbym zainteresowany, chciałbym poznać zarobki :)

QWERTY Nowy wpis

Witam, szukam informacji na temat pracy pracy elektromontera. Pisaliście, że każdy ma inną podstawę w firmie w zależności co wynegocjuje. Uprawnienia na suwnice mam więc to spory plus. Od jakich stawek mógłbym negocjować? Ponad 6 koła netto wyjdzie lekką ręką?

Bogdan

a ja mam pytanie czy bendąc maszynista mozna mieć cukrzycę bo mam znajomego co ma cukrzyce z wysokimi cukrami a jest u was maszynistą

A tak całkiem poważnie już? Jak to wygląda na tle zdrowotnym? Jaka jest granica schorzeń przy których już na pewno nie można się dostać? i w jaki sposób prowadzony jest ewentualny nadzór?

Gosc Nowy wpis
@Bogdan

Ty tak na poważnie??? Jak sobie wyobrażasz prowadzenie lokomotywy przy ryzyku zaśnięcia za nastawnikiem???

Na pracuj.pl znalazłem ogłoszenie na stanowisko manewrowego - praktykanta. Ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć? I jeszcze jedno pytanie - jak rozumieć dofinansowanie usług turystycznych, wymieniane jako jeden z benefitów? Chodzi o zniżki / darmowe bilety na przejazdy kolejowe? Czy może także inne środki transportu (statki, samoloty) też wchodzą w skład pakietu?

Jakie są warunki zatrudnienia w KOLPREM Sp. z o.o.?

Nikt

Obecnie fnansowo poniżej średniej na rynku. Stały roczny grafik 6 18 18 6 Jazda w większości na eu07. Teraz w koło komina - bardzo mało relacji portowych - przegrane przetargi.

Misio

Cześć odpowiem na pytania odnośnie pracy w kolprem na stanowisku maszynista

@Misio

Ja się zastanawiam nad wystawionymi ofertami właśnie na lokomotywy. Chodzi o to ze są podzielone na po trzy województwa a samych ogłoszeń jest teraz trzy. Czy w zależności od lokalizacji warunki mogą się bardzo różnic? Dla przykładu zestawienie Dolny Śląsk – Mazowsze? Zarobki będą i tak identyczne?

karmzy
@Misio

Cześć zdałem licencję maszynisty i rozglądam się nad firmą co by chciała zatrudnić na przyuczenie do świadectwa maszynisty. Czy firma prowadzi takie szkolenia? Chodzi mi o województwo Śląskie

@karmzy

Tak szkolą maszynistow po licencji, zarobki jakie tu są w dużej mierze zależą od tego ile się uda wynegocjować. Każdy ma inną podstawe

Franciszek
@Misio

Jako pracownicy i osoby, które rozmowę kwalifikacyjną mają już za sobą wiecie, co może pomóc uzyskać, jak najwyższą podstawę? I jaki jest maks firmy, by nie przegiąć w negocjacjach?

@Franciszek

No wiadomo że jak masz uprawnienia i szlaki to możesz więcej wołać ale jak zaczynasz od niczego to szału nie ma, to oni Ci proponują dana stawkę jeśli będziesz się szkolić.

@Misio

Ale wtedy dają najniższą czy trochę więcej? Jak ktoś ma rzeczywiście uprawnienia to początkowo o ile więcej może dostać? Po jakim czasie można dopytywać o podwyżki? Ile takich szkoleń musiałbym odbyć, aby pensja się poprawiła?

Misio

Szlak na porty masz ponad 7k podstawy plus dodatku za kilometr 1 zł, do tego w delegacji rozlakowe hotelowe i coś tam jeszcze jest z dodatków no ale trzeba mieć szlak bo żeby z formy zrobimy to jest może 10% szans

Firma KOLPREM Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Maszynista. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 10000 .

gagarzbipom

Chyba ktoś na głowę upadł. Średnie zarobki 10 tyś? To ja po 13 latach mam niecałe 7 tyś. Średnio mogę zarobić 10 tysięcy jak będę spać na wagonach przez pół życia…

@gagarzbipom

I rozumiem, że to 7 tysięcy to jest podstawa, tak? Możecie liczyć tutaj na jakieś premie, dodatki? Może z nimi da się wyjść koło 8 tysięcy? Czy raczej to niemożliwe? Szukam dobrze płatnej pracy, nie chcę wyjeżdżać za granicę, a potrzebuję sporo odłożyć...

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w KOLPREM Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 28 września na GoWork.pl.

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko elektromontera, umowa o pracę jest, więc to spory plus dla mnie, przedstawione są również dofinansowania do wypoczynku, nie tylko dla pracowników ale ich dzieci również, super. A zarobki? Nie ma ich podanych w ogłoszeniu? Ile wychodzi w skali miesiąca?

Tosia

Ja mam takie pytanie a propos tych różnych uprawnień wymienionych w ogłoszeniu na dyżurnego ruchu dodatkowych, czy pracodawca ułatwia jakoś albo oferuje opcję, żeby je wyrobić? Albo może można dofinansowanie dostać na jakieś? Pytam, bo czuje, że nie mam wystarczających kompetencji jeszcze mimo wszystko.

tk

Trzeba trochę pozmieniać na dyspozytuach kadrowo i merytorycznie i to wystarczy. Tylko trzeba chcieć podjąć konkretną decyzję.

Paula

Ale o co chodzi, bo ja nie rozumiem? Szukają teraz dyżurnego ruchu. Jakby mąż się dostał to na jakie szkolenia może liczyć na tym stanowisku? Bo w ogłoszeniu piszą o doskonaleniu kwalifikacji itd na koszt pracodawcy. Później można przejąć jakieś inne obowiązki dodatkowo i za dodatkowe pieniądze czy jak?

Iza

W internecie mąż znalazł ogłoszenie o pracę dla elektromontera. Piszą, że zatrudnienie jest na umowie o pracę. Chciałabym się dowiedzieć. Jak długo trwa okres próbny i czy po tym czasie umowa zwykle jest przedłużana na stałe?

@Iza

W sprawach rekrutacyjnych proszę kontaktować się z HR Business Partner, po uprzednim kontakcie SMS-owym na numer telefonu: 668 263 965

Aktualność
"Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym" to Konkurs organizowany przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego.

Celem Konkursu jest możliwość wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz rozpowszechnienie dobrych praktyk związanych z promowaniem kultury bezpieczeństwa.

W VI edycji konkursu wyróżnienie otrzymało Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o. o.

To już czwarta nagroda dla KOLPREM w dotychczasowych edycjach konkursu.

WIELKIE GRATULACJE!!!

KOLPREM, CZAS NA NASZĄ KOLEJ…

#KOLPREM
#PROGRES
#KOLEJ
Roman

a czy zatrudniacie ludzi z cukrzycą

posiadam cukrzyce typ 2 i chciałbym pracować u was jako maszynista czy jest taka możliwość

@Roman

@Roman

@KOLPREM Sp. z o.o.

Iza

Czy na stanowisku maszynisty lokomotyw za godziny nocne jest inna stawka? Jak można wyjść miesięcznie z wypłatą? Na start można już zrobić jakieś szkolenia?

Dorota

Rekrutują obecnie na stanowisko dyżurny ruchu. W ogłoszeniu jest, że umowa o pracę, różnego rodzaju dodatki. A czy ktoś się orientuje ile miesięcznie da radę na tym stanowisku zarobić?

Maszynista

Pytanie do pracowników. Czy grafik obowiązuje. Ile dni wolnych ile pracujących. Dojazdy na lokomotywę są płatne ? Jakie macie wypłaty? Czy jest dużo hoteli? To dofinansowanie do wczasów,to ile wynosi? Macie kilometrówkę? W jakich rejonach PL zazwyczaj pracujecie?

Xyz

Witam Czy firma zatrudnia na umowe zlecenie ? stanowisko ustawiacz/manewrowy

@Xyz

Aktualność

Jak wygląda rozmowa w KOLPREM Sp. z o.o. na stanowisko Ustawiacz? Z iloma osobami się rozmawia? 2 marca pojawiło się ogłoszenie.

MaszynistaŁódzkie

Witam Potrzebujecie zatrudnić maszynistę z Łodzi pozdrawiam

@MaszynistaŁódzkie

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.