ZAKŁAD PRZEWOZÓW I SPEDYCJI "SPEDKOKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ZAKŁAD PRZEWOZÓW I SPEDYCJI "SPEDKOKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

admin 2015-10-29 05:40:36
Wiesz coś na temat firmy Spedkoks Sp. z o.o. Zakład Przewozów i Spedycji, charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.
kaskas 2016-04-14 21:11:23
witam, tak z tego co wiem to poszukują właśnie elektromechanika do pracy na terenie dąbrowy górniczej, chcą zatrudnić na umowę o pracę więc uważam, że warto próbować złożyć do nich swoje cv :) poza tym poszukują kogoś od zaraz z tego co jest napisane w ofercie
zub 2016-04-21 01:37:52
Dla tych co mają "barwną" przeszłość i uprawnienia kolejowe to ciekawa alternatywa,kokosow nie zarobisz ale papiery wyczyscisz.
Kiedyś owszem placili...
Max 2016-04-28 12:23:50
Dostalem oferte jako ustawiacz..powiedzcie jakie sa zarobki na tym stanowisku?
JamCi 2016-07-29 11:10:36
Żyje tu kto?
Zub 2016-08-24 22:59:39
Zyje to zarząd i grupa przydupasow,reszta wegetuje.
JamCi 2016-08-27 20:26:18
To tak jak wszędzie w morde jeża
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD PRZEWOZÓW I SPEDYCJI "SPEDKOKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRZEWOZÓW I SPEDYCJI "SPEDKOKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ