KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Aktualność
Rewident Taboru

Witam, czy jest obecnie prowadzona rekrutacja na stanowisko rewidenta taboru (okolice DĄBROWA GÓRNICZA / SOSNOWIEC) Oczywiście z posiadanymi uprawnieniami.

@Rewident Taboru

W sprawach rekrutacyjnych proszę kontaktować się z HR Business Partner, po uprzednim kontakcie SMS-owym na numer telefonu: 668 263 965

Jedrzej

Witam serdecznie. Pracuje 10 lat na stanowisku maszynisty pracuje u przewoźnika prywatnego w Gdańsku. Posiadam szlaki w każdą stronę z Trójmiasta około 400km w każdą stronę. Czy jeździcie w moich okolicach ? Czy przyjmujecie i jak wygląda praca ?? Zarobki dodatki hotele mazyny i dojazdy jak to u was wygląda ?

@Jedrzej

Byly pracownik

Jako były pracownik ,choc sam odchodzilem zmęczony atmosferą itp do teoretycznie lepszej firmy ,chyba jednak okazalo sie to bledem ,aczkolwiek wszędzie sa plusy i minusy.Patrzac obiektywnie Kolprem caly czas sie rozwija ,placa sie polepszyla i nie ma co na Nich narzekac,a wiadoma sprawa jest fakt,ze licencjat nie umniejszajac mu nie będzie zarabial na poczatku tyle co maszynista z wyższym stażem,zreszta w kazdej profesji tak jest.Wiec taka rada jak chcecie cos zmieniac to trzeba sie gleboko zastanowic czy jest sens,w mysl zasady ,,wszędzie dobrze,gdzie Nas nie ma,, Co do przewozow wewnętrznych to tam zawsze byl ,,kociol,, Dla mnie mimo gorszych i lepszych chwil będzie to firma ktora bede wspominal z sentymentem

???
@Byly pracownik

Ciekaw jestem którym z byłych pracowników jesteś ?

Ciekawy
@Byly pracownik

Skoro pracuje Pan na stanowisku maszynista musi wiedzieć, że co innego jest wysługa lat, która w związku z upływem czasu rośnie na jednakowych zasadach każdemu, a co innego jest podstawa, która dla jednego jest wyższa dla innego niższa niewiadomo dlaczego

Digidong

Witam, jak wygląda praca na stanowisku maszynisty? Praca tylko na bocznicy, tylko po pobliskich szlakach czy może częste delegacje? I czy zapewniają Państwo Legitymację Kolejową?

@Digidong

Maist3r

Czy są przyjęcia do kolpremu na stanowisko mechanik taboru kolejowego?Z doświadczeniem i uprawnieniami na suwnice ,kutrufy,zapadnie ,Ca i shp ?

@Maist3r

Obecnie nie rekrutujemy na to stanowisko.

Ledzo

Witam. Jest możliwość pracować tylko na dniówki ( tzn nie mieć planowanej pracy na godzinę np 18)? Dziękuję

@Ledzo

W zależności od stanowiska na jakim jest zatrudniony pracownik, obowiązuje jednozmianowy lub równoważny system czasu pracy. Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami, zapraszamy na rozmowę. Jesteśmy otwarci na propozycje i zmiany.

Co wchodzi w socjal KOLPREM Sp. z o.o.?

Zakres działalności socjalnej realizowanej w oparciu o środki Funduszu Świadczeń Socjalnych obejmuje: 1) dofinansowanie do zorganizowanych form wypoczynku dzieci tj. kolonii, obozów, zimowisk, wypoczynku śródrocznego oraz specjalistycznego, 2) dofinansowanie pracownikom raz w roku tzw. „wczasów pod gruszą”, 3) świadczenia turystyczno - rekreacyjne w formie kilkudniowych wyjazdów turnusów turystyczno-rekreacyjnych czy zajęć rekreacyjnych, 4) dofinansowanie do wypoczynku po pracy do wycieczek, karty Multisport, 5) dofinansowanie do pobytu dzieci w żłobku i przedszkolu, 6) zapomogi udzielane w przypadku długotrwałej choroby, indywidualnego zdarzenia losowego, trudnej sytuacji materialnej.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KOLPREM Sp. z o.o.?

JamCi

Zapomnij to nie ta firma...

Mickel

Jestem obecnie pracownikiem na prywatnej bocznicy. Posiadam i w chwili obecnej i wykonuje obowiązki ustawiacza, prowadzącego pojazdy kolejowe i dyżurnego ruchu. Bardzo ciekawy jestem czy kolprem jest zainteresowany zatrudnieniem mojej osoby z gotowymi uprawnieniami i prawie siedmioletnim doświadczeniem??

@Mickel

Łukasz

Dzień dobry, Czy firma Kolprem prowadzi lub będzie prowadzić nabór dla kandydatów na maszynistów? Czy raczej poszukuje doświadczonych pracowników i nie doszkalaą ludzi po samej licencji bez świadectwa? Pozdrawiam, Łukasz

@Łukasz

Czy zdarzają się nadgodziny w KOLPREM Sp. z o.o.?

Jak w każdej firmie w niektórych okolicznościach występuje potrzeba pracy w godzinach nadliczbowych. Staramy się ograniczać taką formę ze względu na chęć zapewnienia naszym pracownikom odpowiedniego balansu pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Także z tego też względu, na prośbę pracowników wprowadziliśmy system równoważnego czasu pracy, który wymaga około 14-15 tzw. „dni pracujących” w miesiącu, wobec 21 dni w poprzednim systemie czasu pracy. To pozwala pracownikom bardziej elastycznie zaplanować wypoczynek oraz czas poza pracą. Pracownicy z własnej inicjatywy zorganizowali referendum w tej sprawie, większość pracowników była za zmianą systemu czasu pracy, a pracodawca zaakceptował wybór pracowników.

Agnieszka

Dzien dobry, czy robia Panstwo rekrutacje rewident ustawiacz w tym dla kobiet? Jakies wymagania? Dziekuje za informacje

Agnieszka
@Agnieszka

Dzień dobry, czy odbywa się rekrutacja na stanowisko rewident ustawiacz? Jakie są wymagania? Dziękuję za informacje

@Agnieszka

Łukasz Opałka

Dzień dobry, Posiadam licencje maszynisty bez świadectwa i chciałbym podjąć pracę w Państwa firmie. Jeśli będą Państwo prowadzić nabór proszę o informacje. Pozdrawiam, Łukasz Opałka tel.579635131 classicluckyluck@gmail.com

@Łukasz Opałka

Dziękujemy za zainteresowanie, przekazaliśmy Pana dane kontaktowe do osób zajmujących się zatrudnianiem.

Dawid

Witam. Czy w najbliższym czasie KOLPREM będzie prowadził nabór na kandydatów na maszynistów? Posiadam licencję maszynisty i szukam przewoźnika, który mnie wyszkoli.

@Dawid

Prowadzimy rekrutacje osób nieposiadających jeszcze świadectwa maszynisty. Przyjęcie będzie możliwe pod koniec 1 półrocza 2020 roku, początkowo na warsztat utrzymania lokomotyw, następnie na bocznicę w celu uzyskania uprawnień na nasze bocznice. Kolejnym etapem może być uzyskanie świadectwa na linie kolejowe. Szczegóły kontaktu w zakładce praca. Wystarczy kliknąć „Aplikuj” w ofercie dla maszynisty.

Szukający który sorawdził
@KOLPREM Sp. z o.o.

Ściema mydlenie oczu 0 spowiedzi a ponad 6 klocków wywalone na kurs plus dojazdy i materiały no i brak setkowych nadgodzin bo na kurs się chodziło KOLEJ TO (usunięte przez administratora)

Bartek

Posiadam licencję maszynisty. Czy w waszej firmie planowane są szkolenia na świadectwo maszynisty? Nie umiem się dodzwonić pod Wasz numer 668 263 965.

@Bartek

W najbliższym czasie nie planujemy szkolenia na świadectwo maszynisty.

Witam czy chwili obecnej jest prowadzona rekrutacja na stanowisko maszynisty? Jeśli nie to czy przewidujecie coś w najbliższym czasie? Jestem czynnym maszynista! Pozdrawiam

@Kandydat

Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniami zawartymi w zakładce dot. ofert pracy (bezpośredni link: https://www.gowork.pl/praca/kolprem-sp.-z-o.o.;pr ). Wszystkie niezbędne informacje i dane kontaktowe znajdują się w przygotowanych ofertach, a aplikować można m.in. za pośrednictwem portalu GoWork.

Jaki jest wkład kierownictwa KOLPREM Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Staramy się, aby relacje pomiędzy wszystkimi pracownikami były pozytywne, traktujemy i oceniamy wszystkich pracowników według tych samych transparentnych kryteriów. Mamy także świadomość, że budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników jest nierozłącznym elementem sukcesu.

ksawery9007@gmail.com

Witam. Poszukuje osoby, która pracuje w Kolpremie na stanowisku maszynisty. mam pare pytań ksawery9007@gmail.com

Komar

Witam, posiadam licencję maszynisty i chciałbym dowiedzieć się czy Państwa firma szkoli lub czy będzie szkolić w najbliższym czasie na świadectwo maszynisty?

@Komar

W celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem – link: https://www.gowork.pl/kolprem-sp.-z-o.o.,14006/kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.