Opinie o Renggli Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Renggli Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Renggli Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renggli Sp. z o.o. w Białystok

Kandydat Nowy wpis

Cześć ???? czy firma renggli zatrudni spawacza TiG ?

Ona Nowy wpis

Ogolem praca jest spoko tylko pelno osob ktore nawazjem donosza do wlascicieli troche dezzorganizacja skladu

Kierownik Nowy wpis

Taki pracownik nigdy nie pracował w naszej firmie. Wpis ten został zgłoszony na policję jako szkalowanie marki Renggli i naszej firmy o doskonałej międzynarodowej reputacji i renomie.Sprawą będą zajmowały się odpowiednie organy.

Bolek Nowy wpis
@Kierownik

Powyższy komentarz jest tylko potwierdzeniem mojej opinii. Oczywiste jest to, że Bolek to tylko nick bo podając prawdziwe dane można narazić się na nieprzyjemności ze strony tej firmy. Nie jest to szykalowanie marki a jedynie moja opinia.

Nadgodziny są co 3 miesiące rozliczane, ale pensja jest normalnie co miesiąc?

Czy po rozmowie w Renggli Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Fifa20

Siema. Jak zarabia spawacz u Was? Pozdrawiam.

tre

Jak to teraz wygląda na spawacza?

Orkan.

Witam. Znalazłem ogłoszenie pracy dla spawacza w firmie Renggli. Może ktoś mi powiedzieć ile zarobi tam spawacz i czy są jakieś premie, dodatki ? Jaka jest sytaucja w firmie. Pozdrawiam.

Iwona
@Orkan.

Czy zdecydowałeś się na aplikację na wspomniane przez Ciebie stanowisko? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami informacją, na jakim etapie rekrutacji jesteś i jakie są Twoje spostrzeżenia z nią związane. Udziel kilku wskazówek osobom również zainteresowanym przystąpieniem do rekrutacji. Twoja wypowiedź będzie dla nich bardzo cenna.

trewq
@Orkan.

mnie też to interesuje, masz może info?

Mariolka

Cześć czy w Renggli nadgodziny są rozliczane raz na 3 miesiące ? To prawda ?

@Mariolka

Tak, rozliczają raz na 3 miesiące, z tym ze często się w tym mylą i trzeba się upominać o swoje

Koala
@Mariolka

Tak co 3 miesiące. Odczucia Adama zapewne wynikają z jego niedbałego wypełniania dokumentacji. J mnie problemów nigdy nie było.

Orkan
@Adam

Acha to podziekuje za pracę w Renglli.

Wujek Tom
@Orkan

Nie ładnie tak się pod kogoś podszywać. Widać, że Ty to nie ty. „ orkan.” i „orkan” Trochę brakło inteligencji i sprytu...a z tego co wiem to Tobie podziękowali:-)

Pracowałem w dziale planowania przez dość krótki okres (niecały rok) i naprawdę ciężko powiedzieć złe słowo, żeby nie sytuacja rodzinna i konieczność wyprowadzki - pewnie pracowałbym dalej. Wypłaty były zawsze przed czasem wg umowy miały wpływać ok 10, a zazwyczaj już 1 były na koncie. Pensja jak wiadomo, mogłaby być wyższa, ale jak na warunki panujące w białostockich firmach było lepiej niż u konkurencji. Nadgodziny były płatne, jednak rozliczane tylko raz na 3 miesiące. Na duży plus zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy - oczywiście darmowe.

ian moon
@Adam

żaden Adam tu nie pracował i nie pracuje a darmowy angielski trzeba odpracować klakierku ;) pensja płacona na czas to nie bonus a obowiązek z KP

Czarny
@ian moon

I nigdy nie istniał dział planowania ;)

Biała
@Czarny

No jasne ze nie istniał, bo fabryka nie potrzebuje działu planowania :-) Czarny daj spokój, to zwolniona z hukiem koleżanka. Dobrze, że jej już nie ma z nami.

Pracownik produkcji

Pracuję już od ponad roku i ciężko powiedzieć złe słowo, Renggli płaci nie tylko zawsze na czas (ale zdecydowanie wcześniej!) dodatkowo stawka była lepsza niż o konkurencji. Może sytuacja wygląda inaczej w innych działach ale na produkcji, dochodzą nowe osoby a odeszła może jedna lub dwie od kiedy pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Renggli Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Renggli Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renggli Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renggli Sp. z o.o.?

Renggli Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Handlowa 6A
    15-399 Białystok