Opinie o NDT Reports Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NDT Reports Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie NDT Reports Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDT Reports Sp. z o.o. w Szczecin

Karolina Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w NDT Reports na stanowisku Sekretarki/Asystentki. Moja przygoda z tą firmą powoli dobiega końca. Na wspomnianym stanowisku pracowałm prawie rok. Mam pozytywne odczucia co do stanowiska, atmosfery w pracy i przełożonej. Wszystko bez zarzutu, fajna praca, fajne godziny od pondz-pt od 8-16:00, 0 nadgodzin, fajni inspektorzy - bezproblemowi, pomocni, pozytywni. Sąsiedzi z innych firm tez super. Praca ciekawa (nigdy wcześniej nie pracowałam w tej branży), można się wiele nauczyć. Przełożona przyjazna, zawsze chętnie służąca pomocą i cennymi radami. Wynagodzenie godne, zawsze na czas, umowa o pracę. Jeśli szukasz ciekawej, biurowej pracy to ta jest właśnie dla Ciebie :-) Polecam.

Bee Nowy wpis

Pracowalam jako sekretarka Pani prezes, nie polecam i zaluje. (usunięte przez administratora) nie robi nic. Na wszystko potrzebuje ludzi, a w ogłoszeniu pisali, ze zakres obowiazkow taki, a taki, a Ty robisz sto razy wiecej. Nie polecam, bo szacunku do człowieka nie czułam.

Iza Nowy wpis
@Bee

Widzę, że jesteś bardzo rozczarowana pracą w NDT Reports. Trochę się zmartwiłam, ponieważ myślałam, iż jest to godne polecenia miejsce pracy. Tak duża ilość obowiązków może wynikała z chęci sprawdzania, jak sobie potrafisz radzić w trudnych sytuacjach. A jak oceniłabyś poziom swoich zarobków?

Bartosz

Firma rekrutuje obecnie na stanowisko inspektora i młodszego inspektora: https://ndtreports.eu/pl/kariera.html Miki już napisał, że atmosfera w pracy jest dobra. Jak natomiast ma się sprawa z wynagrodzeniem i potencjalnym rodzajem umowy?

Lysy Nowy wpis
@Bartosz

Ty nie jestes z ndt przypadkiem? Ten co nie umie ut, ale zarabia krocie, bo z rodziny Dougopolow? Hahhahhaha

Qc

Firma jak firma... ani to korporacja ani nic.(usunięte przez administratora). Preferują zatrudnienie na (usunięte przez administratora)warunkach. (usunięte przez administratora)Zmaczy za dużo, kursy zdal (usunięte przez administratora), wymadrza sie znajomościami(usunięte przez administratora) Pracownicy sie nie rozwijaja. Wolasz ich na badania, a czekasz kilka dni... jeszcze mialem recheck ma hali po nich(usunięte przez administratora)wiecej ich nie zamowie, w mieście sa inne laboratoria i lepsze. Pozdrawiam.

Czy rekrutacja na stanowisko Inspektor NDT w firmie NDT Reports Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Miki

Stanowisko inspektora przyjazne, bezpieczne. Zespół zgrany, przyjazny i pomocny. Pracownik administracyjny/ asystent biura nie polecam. (usunięte przez administratora) Jeśli miałbym określić czy jest to firma przyjazna dla pracownika... tak, jeśli jesteś inspektorem(usunięte przez administratora)

Znajdująca
@Miki

Właśnie pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji na asystenta/kę biura, więc tę osobę będziecie mieli bardziej przyjazną. Zamierzałam aplikować, ale po twoim wpisie... Możesz napisać coś więcej(usunięte przez administratora)?

Zostaw merytoryczną opinię o NDT Reports Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w NDT Reports Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NDT Reports Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NDT Reports Sp. z o.o.?

NDT Reports Sp. z o.o.
  • Jana Pawła II 23 lok. 12