Opinie o HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o. w Częstochowa

Miałem ,,przyjemność” uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko handlowe. Rekrutacja na słabym poziomie, myśle,że to dobór złej osoby na stanowisku, tutaj radziłbym zejść na ziemie jeżeli chodzi o zadania(plany)oraz wynagrodzenie. Również wprowadzacie kandydatów w błąd, ponieważ wynagrodzenie które jest proponowane nie jest finalnie takie jak na stronie. Niestety za takie pieniądze wątpię,że znajdzie sie ktoś żeby obsługiwać tak duży teren.

@Paweł

… i tez bylem na rekrutacji na handlowca. Poziom ok. Niektóre pytania zaskoczyły Jasne odpowiedzi co do zarobków (podstawa zależna od doświadczenia), wielkości regionu (ma być 5-6 handlowcow na PL) i zasad współpracy. Wysokość podstawy na spotkaniu nie padła, to mnie pytano o moje oczekiwania finansowe. Nie dostałem pracy. Trochę czuję nie dosyt, ale firma obiecała odpowiedz bez względu na decyzje i słowa dotrzymala. A to rzadkość ;)

Koko2000

Jestem po rekrutacji w MP. Bardzo miła atmosfera w pracy, ale także na rozmowie. Miałam już 2 dni próbne i wszystko w jak najlepszym porządku. W miejscu pracy panuje naprawdę miła atmosfera. Komu nie chce się pracować to nigdy nie będzie zadowolony i będzie pisał błędne opinie. Ja polecam.

Kasztan

Jak tam, pracownicy dalej są nagrywani i głos i video?

Kotek

Na pewno nie pieniądze. myślę że prędzej zapisy w kontraktach, bo nikt normalny tam tyle lat by nie wytrzymał

Basia Nowy wpis

Po komentarzach widzę, że rożnie opowiadacie się o zarobkach i ogólnych warunkach dla handlowców. Podkreślone zostało rzecz jasna doświadczenie jako kluczowy czynnik i tak patrząc po ofertach zastanawiam się na ile dobre są te szkolenia, które oferują. to jest jeden cykl czy macie coś powtarzane?

Nikifor Nowy wpis
@Basia

Ale jakie szkolenia i jacy handlowcy? Nie ma ani szkoleń ani typowych handlowców. Polecam przyjść, popracować miesiąc dwa na dozwolonym stanowisku a wszystko co jest tu napisane okarze prawda . Jedyne co dobrze im wychodzi to usuwanie negatywnych komentarzy

Drakula Nowy wpis

Polecam spróbować wziąć urlop w tej firmie - właściciele nie wiedzą co to kodeks pracy

Kasztan

Jak tam, pracownicy dalej są nagrywani i głos i video?

Kotek ;)
@Kasztan

Przecież w tej firmie nic się nie zmienia :) oprócz pracowników którzy albo są zwalniani bo są niewystarczający, albo sami odchodzą bo mają dość wykorzystywania za grosze i traktowania poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Alicja
@Kotek ;)

Niewystarczający? A ci pracownicy, którzy są zwalniani rzeczywiście słabo wykonują swoje obowiązki? Często właśnie firma sama rezygnuje z pracownika?

Kotek
@Alicja

Nie słabo, tylko za wolno, teraz już nie zwalniają, nikt tam nie chce pracować więc trzymają nawet jak ktoś jest dla nich za słaby. Jeśli stara gwardia się trzyma dalej, to podziwiam, bo trzeba mieć nerwy ze stali żeby pracować w MP

@Kotek

Ciekaw jestem czy tylko te wspomniane silne nerwy trzymają takie osoby przy pracy czy może jednak coś jeszcze. nie jest tak może że ze względu na stać pracy mogą mieć po prostu jakieś lepsze warunki? są podwyżki stażowe?

Kotek Nowy wpis

Witam, warunki pracy wcale do dziś się nie zmieniły? widzę po ostatnich opiniach takie właśnie stwierdzenie. Bardziej jednak zaczynam się zastanawiać nad tym czy działalność jest stale prowadzona? nie mogę odszukać żadnych ogłoszeń z ostatniego czasu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Hanka

To prawda ze ktokolwiek był nagrywany? To ostatnie zapytanie zwróciło moja uwagę. W dodatku ktoś podpisał swój nick jako pozew zbiorowy. Czy były co do niego faktycznie przesłanki? Wiecie cos więcej o tym? Nie wiem czy to sprawdzone informacje a potrzebuje mieć pewność

Część, czemu pytasz o to czy nie pracuje? widziałeś gdzieś może ofertę? jeśli tak to gdzie? Pytam, bo mi się nie wyświetla a ciekawią mnie ewentualne wymogi. Wskazane są może stawki? I czy na takie stanowisko proces rekrutacyjny jest może bardziej skomplikowany? Jak wygląda?

Kraken

Ludzie fałszywi, zmanipulowani, praca na akord, najlepiej nawet nie wychodzic do toalety, bo wtedy się nie pracuje. Chory system, a tak naprawde brak systemu. Bo zasady ustanawiane są jak wiatr zawieje

@Kraken

Opisz mi szerzej ten akord. Jakie macie normy? I ogólne warunki na miejscu? interesują mnie szczegóły dotyczące specyfiki pracy. są osoby które normalnie wyrabiają? Chodzi o jakieś szczególne predyspozycje?

Kraken

Predyspozycje? Trzeba wyłączyć mózg i się podporządkować, zasady są zmieniane co sekundę, by nikt nie dostał premii - niezależnie w którym dziale pracujesz, na dzień przed zakończeniem kwartału dowiadujesz się że zmieniony został kalkulator i nawet 1zl więcej nie zarobisz. Kreują się na wspaniałą firmę, ale tak naprawdę wszystko jest na pokaz, a ludzie którzy tam zostali mają po prostu wyprane mózgi.

pozew zbiorowy
@Kraken

i po temacie :) przeciez daje informacje przed rozpoczeciem okresu premiowego na jaki cel zespol pracuje. nie zmienia sie tego w trakcie gry

Lucy

Jak sobie wyobrażasz taki prawdziwy (usunięte przez administratora), upokarzaniem pracownika i robieniem go w konia - to tak wygląda praca tutaj

Aa

Nie polecam, fałszywi zakłamani ludzie. Najbardziej przebija wszystko ta wielka "Pani"P. z biura największa dwulicowa osoba jaka można spotkac, kabluje jak leci, a sama non stop bledy popełnia i zgania na innych. Info do wielkiej "Pani" : pamietaj ze klamstwo ma krotkie nogi jak twoje i karma nie zna litosci.

Lotek

Nie polecam nikomu. Co by nie robić, będzie źle, (usunięte przez administratora). Słabe pieniądze,(usunięte przez administratora), szkoda czasu

Fruzis

Proszę o informację na temat pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,jakie wynagrodzenie,samochody?

@Fruzis

Podają w ogłoszeniu 12k na handlowca. Mi od razu się na to oczy zaświeciły!!!!!!!!!!! Padły wymagania sprzedażowe aby tyle dostać. Podobno targety realne do uzyskania jak masz doświadczenie i kontakty branżowe. Ja tego drugiego nie miałem ;) Auta maja być nowe. Zawsze to lepsze niż wyjeżdżone samochody do których strach wsiadać , coś o tym wiem

@Tez Paweł

12 tys netto na b2b w dzisiejszych czasach jest standardem, średnio 10-14 netto. Przy dużym ZUS-ie zostanie ok 8 tys netto. Patrząc na oferty pracodawców którzy proponują umowę o prace, mówię tutaj o obsłudze 2-4 województw podstawa waha się od 6-9 netto. Moim zdaniem na niższa kwotę niż te 12 netto nie ma się co godzić. Doświadczenie doświadczeniem, umiesz sprzedawać to sprzedasz.

@Paweł

Koko2000

refuss

(usunięte przez administratora) Może ja ogólnie podsumuję pracę. Czy warto? Nie Atmosfera w pracy? Okropna. (usunięte przez administratora). Ogólnie kiepsko się pracowało jeśli chodzi o ludzi. Czy płaca jest dobra? Jak dla mnie to płaca spoko, najniższa krajowa z premią. Jak się chce i pracuje ciężko to można wypracować sobie fajną pensję. Mi spokojnie starczało na wszystko a nawet więcej. (usunięte przez administratora) Imo nie sądzę bo podpisując umowę każdy jest zobowiązany do zachowania zasad etyki zawodowej, której nie było tam widać. Podsumowanie? 2/5, średnio polecam tego pracodawcę. (usunięte przez administratora)

@refuss

A inni sobie chwalą... Nie trzeba nam malontentow i słabych pracowników! Podnieśmy do 600! Niech odpadną gorsi!

Były
@Magazyn

Niedługo w ogóle nie będą mieć pracowników z takimi wymaganiami i atmosferą :) W tej firmie rotacja jest większa niż w ZF, o czymś to świadczy.

@Były

Z jakich przyczyn liderzy zostali w ten sposób ocenieni? jakie warunki zatrudnienia im przysługują na dany moment? Można teoretycznie awansować na takie stanowisko?

Magazyn

Szukają kierownika magazynu... Nosił wilk razy kilka... Czyżby nie "spełnił oczekiwań"?

morgi
@Magazyn

Były kierownik nie dał rady psychicznie ,wcale mnie to nie dziwi

refuss
@Magazyn

nic nie wiecie to co się wypowiadacie? kierownik magazynu jest od tego by ograniczyć koszty i zoptymalizować pracę ;) wiem to bo tam pracuję

@refuss

Aż tak macie słabe wyniki, że to podkreślasz? I czy ktoś może już się znalazł? Ciekawa jestem w jaki sposób problem może zostać rozwiązany o ile występuje. Z czego konkretnie teraz te koszty wynikały?

OLMAG

Dużo obiecują i na tym się kończy. Praca do wykonania za 4. Płaca żałosna bez perspektyw. Nie polecam

@OLMAG

Ale powinieneś mieć satysfakcję z pracy w takim miejscu. Płaca nieistotna. Tzn. wg tego pracodawcy.

Praca super
@OLMAG

Nieprawda gdy się wykona normę lub ponad normę dostaje się premie. Naprawdę warto się starać. Ci co nie dają rady odpadają, prawo dżungli i kapitalizmu. Tylko najlepsi zostają i dostają super pensje. Nawet kierownik odpadł. Nikogo to nie omija.

@Praca super

tylko najlepsi? a co z ewentualnymi szkoleniami? podasz szczegóły odnośnie bycia najlepszym? jakie predyspozycje trzeba mieć? i co do tych premii to podacie szczegóły? wczesniej widziałam info, że są ponoc nieosiągalne

Info

Wartości Muscle Power: 1. NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT. 2. ZAWSZE MÓWIMY PRAWDĘ I TYLKO PRAWDĘ. 3. PRZYKŁADAMY WIELKĄ WAGĘ DO JAKOŚCI W KAŻDYM ASPEKCIE NASZEJ PRACY, ROZPOCZYNAJĄC OD PIERWSZEGO KONTAKTU Z KLIENTEM, A KOŃCZĄC NA PRODUKCJI NASZYCH PRODUKTÓW. 4. ŁĄCZY NAS WSZYSTKICH SERDECZNA, PROFESJONALNA RELACJA, W KTÓREJ KLIENT I STANDARDY FIRMY SĄ NAJWAŻNIEJSZE. 5. WYZNAJEMY ZASADĘ – NAJPIERW DAJ COŚ OD SIEBIE, A DOPIERO PÓŹNIEJ OCZEKUJ CZEGOŚ W ZAMIAN. 6. SZANUJEMY WSZYSTKICH DOSTAWCÓW TOWARÓW I USŁUG, KONKURENCJĘ ORAZ CZŁONKÓW ZESPOŁU BEZ WYJĄTKU. 7. U NAS MOŻESZ POPEŁNIAĆ BŁĘDY, JEDNAK WYCIĄGAJ Z NICH WNIOSKI, ABY NIE POWTARZAĆ ICH W PRZYSZŁOŚCI. 8. CENIMY LOJALNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ. 9. KOCHAMY CIĘŻKO PRACOWAĆ I NIE TOLERUJEMY WYMÓWEK!

@Info

Zasady brzmią super, pytanie tylko czy każdy rzetelnie się do nich tutaj stosuje?

on
@Info

9 punkt jest sednem tej pracy . Kto kocha ciężko pracować ?

@on

Być może osoby, które za wysiłek są właściwie doceniane? Pisali kiedyś coś o nieosiągalnych premiach, obecnie są już dostępne? Ile mogłyby wynieść i za co konkretnie byłyby przyznawane?

Paulina

Czemu jako kandydata tak Cię to bawi? Było coś na rozmowie już na ten temat? Co mówili w takim razie i jak długo taka rozmowa teraz trwa?

Były.

Dużo nowych ofert pracy na stronie firmy. Zwolniło się sporo dobrych miejsc pracy. Powodzenia!

Łysy z przedziałkiem

Rotacja większa niż standardowa. Tyle ogłoszeń o pracę na to stanowisko to mówi samo za siebie... Byłem zobaczyłem i się załamałem ;)

Maga Zyn
@Łysy z przedziałkiem

Byłem, na szczęście odpadłem po rozmowie rekrutacyjnej i nie żałuję. Może ktoś się spełni w tego typu pracy, lecz już opis pracy odstrasza, nie mówiąc o pensji. Próbującym powodzenia życzę!

@Maga Zyn

A jakiś konkretny powód dlaczego to ty właśnie odpadłeś znasz? dali szerszy feedback w którym opisali co ewentualnie należy poprawić żeby móc się dostać następnym razem? Teraz piszesz że opis pracy cię odstrasza... to czemu kandydowałeś?

Maga Zyn
@Paulina

Opis przedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zero wyjaśnień powodu odmowy, ale nie żałuję szybko znalazłem dobra pracę w normalnych godzinach za godziwą stawkę.

Hans

Brak szacunku dla pracowników jest domeną tej firmy. Jesteś tylko trybikiem, jak się zużyjesz to wymieniają na nowy. Jeżeli cenisz sobie życie prywatne, własne zdrowie i atmosferę w pracy, to omijaj szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o.?

HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Śląska 22 lok. 16
    42-200 Częstochowa

HEALTH AND LOGISTICS Sp. z o.o.