Opinie o Ubea Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ubea Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ubea Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubea Sp. z o.o. w Wrocław

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Ubea Sp. z o.o.?

Bartek

Spoko praca z klientem, luzna atmosfera. Mozna dopasować grafik także pod studia. Szkolenia moglyby być ciekawsze i bardziej użyteczne.

Hirek

Jak najbardziej na TAK. Polecam Ubea

Artur
@Bartek

Praca jest OK. Dobra atmosfera, fajni i pomocni ludzie.

Julia
@Artur

fajnie bardzo ze mozna liczyc na pomoc innych, nie zawsze jest to mile widziane z tego co czytam i slysze ... a napiszecie cos o samych zarobkach, tez sa na tyle dobre ze mozna miesiac spokojnie przezyc ?

@Julia

Zapewniamy stawkę godzinową i premie za osiągane wyniki sprzedażowe. Szczegóły możemy podać na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Bartek

Ostatnio zdecydowanie zwiększyliśmy zakres naszych szkoleń, także zapraszamy wszystkich chętnych to swojego rozwoju osobistego

@UBEA

A można spytać jakie kierunki tego zakresu obrano? ;) No i czy szkolenia są w trakcie godzin pracy?

@Hanna

@Hanna nasze szkolenia obejmują kwestie technik sprzedaży ubezpieczeń przez telefon oraz szkolenia z produktów ubezpieczeniowych organizowane we współpracy z ubezpieczycielami. Konsultant ma prawo wybrać sobie szkolenia. Szkolenia odbywają się w trakcie godzin pracy.

@UBEA

Jaki wynik sprzedażowy trzeba osiągnąć, aby mieć jakąkolwiek premię?:)

UBEA Nowy wpis
@Jolanta

Mamy aktualnie różne premie. Szczegóły przekaże Ci nasz kierownik sprzedaży.

Jolanta Nowy wpis

Jakie to są premie?

UBEA Nowy wpis
@Jolanta

@Jolanta bardzo nam przykro, ale takich informacji nie udzielamy publicznie. Są one podawane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Omg

Omijać szerokim łukiem, właściciel rozlicza jak chce i kiedy chce nie stosując przepisów prawa pracy . Dodatkowo KRS powinien zainteresować się praktykami które panują w tej firmie!!!!!!

Ubea
@Omg

Szanowny OMG, skontaktuj się z naszymi kadrami jeśli uważasz że coś zostało nierozliczone. Nasza firma jest spółką prawa handlowego i nie ma jednego właściciela. Być może pomyliłeś nas z inną firmą. Zdecydowanie szanujemy prawo w tym prawo pracy. Na spokojnie skontaktuj się z nami. Wyjaśnimy całą sprawę.

Janek

W ubiegłym roku zakończyłem ponad roczną pracę w Ubea. Ceniłem sobie w niej standardy, kontakt z zarządem oraz komfort pracy. Tam pracuje dużo młodych ludzi i studentów. Atmosfera jest naprawdę spoko. Jeśli pracujesz możesz zarobić fajne pieniądze. Jeśli chcesz się tylko zalogować i nie poświęcasz się pracy to nic dziwnego, że masz później pretensję @Pawel

Pracownik A-Z
@Janek

Jak na standardy polskie nie ma się do czego doczepić w tej firmie

@Pracownik A-Z

Co takiego powinno się domyślnie rozumieć przez te standardy polskie, żeby faktycznie uznać firmę za wartościową?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ubea Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak wygląda sprawa grafiku w Ubea Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

UBEA

Trudno o bardziej elastyczny grafik niż u nas :) Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Ustalimy szczegóły.

Ile czasu trzeba czekać na odpowiedź aplikując do pracy przez Olx?

UBEA

Nasza reakcja na aplikacje kandydatów z reguły nie trwa dłużej niż 2 dni robocze. Kontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie i umawiamy na rozmowę zdalną lub u nas w biurze.

Bart

Potrzebowałem zdalnej pracy którą będę mógł połączyć ze studiami i ubea dała mi taką możliwość. Atmosfera w pracy dobra, klienci czasami nieco trudni, ale tak to już jest przy obsłudze telefonicznej. Trafiają się różni ludzie. Szkolenia ok.

Telepracownik
@Bart

Jeśli faktycznie szukacie elastycznego czasu pracy i fajnej atmosfery to Ubea jest idealnym miejscem

@Telepracownik

Można sobie samemu wybrać dni i godziny pracy?

@Jolanta

Tak. Podchodzimy elastycznie do grafika pracy.

@UBEA

suuuper! a jakąś minimalną liczbę godzin trzeba przepracować?

@Jolanta

Wszystko rozpatrujemy indywidualnie :). Wykazujemy dużą elastyczność.

DLA POTENCJALNEGO KLIENTA OD BYŁEGO PRACOWNIKA, kolejno dla przyszłych aplikantów na stanowisko akordowego konsultanta: (inne porównywarki zaczynaja od tego od czego tutaj proces się kończy) Proszę nie spodziewać się najtańszego ubezpieczenia, niestety porównywarka ubezpieczeń nie ma nic wspólnego z idea ich istnienia. Proces zawarcia ubezpieczenia jest następujacy nałożony przez (usunięte przez administratora) JAK SIĘ NIE UDA POŁĄCZYC Z UBEZPIECZYCIELEM PZU I GENERALI, KTÓRE ZAPEWNIAM ,ŻE BĘDZIE O WIELE DROZSZE. (konsultanci na siłę próbuja połaczyc bo właściciel ma płacone za przekazanie danych kontaktowych) Następnie zostanie przekazana najkorzystniejsza/najtańsza propozycja po zakończeniu powyzszego procesu (inne porównywarki od tego zaczynaja). Dla potencjalnego pracownika, który wspomni te słowa jak w akcie kaskaderskim ,czy też desperacji da się (usunięte przez administratora)jak obecni: Praca z podstawa wynagrodzenia to tylko legenda(usunięte przez administratora) pracodawca miał płacić (styczeń-listopad) podstawę + prowizję okazuje się ,że płaci kwotę która usłyszycie za godzinę pracy ale wydzowniona. Co oznacza, że tylko i wyłacznie czas, który słyszycie w słuchawce reszta charytatywnie... Pozostala kwote wyplaca na podstawie raportow od towarzystw ubezpieczeń. W momencie jak postanowiłem zrezygnować z współpracy stwierdza ,że tym razem rozliczy mi podatki (wcześniej ich nie rozliczał bo pracowałem bez umowy i podatków). Nikt nigdy nie widzial tych raportów, na prośbę o ich ukazanie każe oddać klucze do biura. Po zdaniu sprzętu pojawia się absurd: - poprosiłem (usunięte przez administratora),żeby mi pokazał raport z mojej pracy bo nie jestem w stanie uwierzyć ,że ponad 60% mojej pracy nie zostało zaliczone w raportach u ubezpieczycieli bo potwierdziłem to u klientów zaczał mnie straszyc kosztem sprzętu bo nie pomyślałem o tak niskiej pilce i nie odebrałem protokołu zdawczo/odbiorczego... Zapraszam do kontaktu zainteresowanych, posiadam na wszystko dowody. Potencjalni zainteresowani praca już w pierwszy dzień usłysza co tam sie dzieje... NIE POLECAM

@Paweł

O Boże masakra, dzisiaj tam byłam na rozmowie o pracę i zastanawiałam się jak to jest z tą wypłatą....

@Hanna

Z Hanią jesteśmy już po rozmowie. Wyjaśniliśmy jej wszystkie kwestie związane z Pawłem. 1 lutego przychodzi do nas do pracy. Dziękujemy za zaufanie.

@Paweł

Paweł Kiciński to osoba niezrównoważona emocjonalnie, której pomogliśmy 2 razy. Dopuściła się gróźb i szantażu wobec naszej spółki i tą opinie traktujemy jako ich realizację. Podobny wpis zamieścił w innych serwisach. Sprawa jest wyjaśniana przez naszą kancelarie prawną. Wszystkie ustalenia związane z wynagrodzeniem wpisywane są do umowy i nie ma możliwości abyśmy się z tych ustaleń wycofywali. Żadna inna osoba nie zamieściła podobnej opinii o nas. Szkoda, że nie podał swojego kontaktu. Poznalibyśmy człowieka.

@UBEA

Dlaczego widoczne jest nazwisko? @admin @administracja. Wspomnę, (że moje). W przeciwieństwie do autora postu, ja poważnie mogę zrobić proces cywilny. Nigdy nic nie poruszył autor przez kancelarię- śmiechem by go zabiły i może dlatego nie ma innych komentarzy. Dla precyzji słowa klucze, do których administracja powinna jednak zwrócić uwagę: (usunięte przez administratora) przekleństwa). Po roku coś takiego zauważyłem... Absurd, że to nie zostało usunięte przez administratora... W jaki sposób miałaby wyjaśnić to kancelaria, skoro ja tego nie mogę wyjaśnić z Tobą Kuczyński. Metaforycznie (chciałeś zrobić proces komuś kogo pobiłeś ale złamałeś sobie na nim rękę i domagasz się odszkodowania...) W jakim celu miałby być mediator/kancelaria... w sprawie, której boisz się bardziej niż ognia i jesteś absolutnie przegranym. Pokazujesz jakim jesteś pracodawcą... Mam nadzieję, że to będzie przestrogą dla wszystkich, skoro publicznie w najpopularniejszych portalach rzucasz nazwiskami i opiniujesz byłych pracowników, którzy Ci firmę tworzyli... Kontakt Ty podałeś, a dziękuj że w każdym momencie mógłbym Cię zgłosić o podatki,a jak widać nie jestem takim człowiekiem jak Ty postacią...

Jak długo trwa proces awansu w Ubea Sp. z o.o.?

Ubea

Staramy się wyławiać szczególne predyspozycje naszych pracowników poznając ich w trakcie codziennej pracy. Z reguły wystarczy nam okres około roku aby zaproponować dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego w naszej firmie.

Wiecie czy Ubea Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ubea.pl

Zapewniamy wszelkie narzędzia niezbędne do prowadzenia rozmów i sprzedaży przez telefon.

Mati

Warunki pracy są ok. Praca zdalna, grafik można w miarę dopasować, jasne zasady. Potrzebna jest jednak cieprliwość do rozmów z różnymi klientami

OM

Do Ubea trafiłam szukając zdalnej pracy w elastycznych godzinach. Nauczylam się wiele o pracy z klientami. Nie bylo problemów z połączeniem studiów z pracą. Ogólnie na plus

Monia

Ciekawa praca w elastycznych godzinach. Atmosfera OK. Dobra opcja dla chcacych podszkolić sie w telefonicznej sprzedaży i obsludze.

Praca zdalna, ciekawe produkty, dobra atmosfera i wsparcie kierownictwa oceniam zdecydowanie na plus. Pozdrowienia dla całej ekipy!

Magda

Pracowałam w Ubea. Bardzo ciekawy czas, dużo szkoleń i przyjazna atmosfera. Na zarobki nie mogę narzekać.

Zatrudniają studentów dziennych ?

@Michał

Zatrudniamy. Zapraszamy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ubea Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ubea.pl

W firmie bardzo rzadko występują nadgodziny. Preferujemy jednak możliwość odbioru godzin.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ubea.pl

Warunki zatrudnienia są wynikiem kompetencji kandydatów oraz stanowiska na które aplikują w naszej firmie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ubea Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ubea.pl

Rekrutacja opiera się o analizę CV kandydatów oraz rozmowę kwalifikacyjną.

Izabela

@MG co masz na myśli mówiąc o narzędziach pracy? Co się dokładnie dostaje ?

@Izabela

Nasza firma zapewnia narzędzia niezbędne do prowadzenia rozmów i sprzedaży przez telefon. Dodatkowo w aktualnej sytuacji koronawirusa proponujemy pracę zdalną.

Zostaw merytoryczną opinię o Ubea Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ubea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ubea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Ubea Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Powstańców Śląskich 52C lok. 1
    53-333 Wrocław