Opinie o TDK Plus Sp. z o.o. w Czarnków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TDK Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TDK Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TDK Plus Sp. z o.o. w Czarnków

Mati

Pracuję w tej firmie trochę czasu i wiem jedno że z roku na rok jest co raz gorzej. Osoby które pracuja w biurze sa w ogóle niekopetetne nie wiem za co im płacą a żeby te Panie miały wypłatę my musimy ciężko pracować. Co do szefostwa też by można wiele zmienić ale nie jest tak źle. Szkoda tylko starej ekipy biurowej wszystko można było załatwić w bardzo krótkim czasie a teraz trzeba się prosić o wszystko miesiącami.

@Wiola

Szanowna Wiola. Prawię każdy dostaję taki sprzęt i z tym nie ma problemu. A czy jest rotacja już nie.

Czy w TDK Plus Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nikt

Nie wypłaca pracownika którzy pracują w terenie. A biurowi pracownicy topią się w luksusach i dostają dodatkowe nagrady. Nie radzę nikomu tam pracować!!!!!!!

Kuak Nowy wpis

Chyba wiele osób myli tutaj dwie różne firmy. To nie oddział plusa

Czy w TDK Plus Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Maciej z Torunia

Chyba że biurowym. Bo mi na pewno nie.

@Maciej z Torunia

A poza nagrodami możecie liczyć na jakiekolwiek benefity, dodatki, takie jak np. premia? Jeśli tak, to w jakiej jest wysokości i od czego zależy? Jak oceniasz wynagrodzenie, na plus może? Mógłbyś podać przedział? :)

Maciej z Torunia

Napisze tylko w moim imieniu ja nie dostaję żadnych nagród, benefitów ani premii. Co do zarobków ja nie narzekam bo bym skłamał są dobre zarobki

@Maciej z Torunia

No to tyle dobrego, że przynajmniej rekompensują ten brak benefitów zarobkami, a jesteś w stanie przybliżyć w takim razie widełki płacowe? Jak już jesteśmy przy wynagrodzeniu, to zdarzają się u nich podwyżki inflacyjne lub indywidualne?

Nikt Nowy wpis

Maciej

Firma TDK plus nie płaci za wykonaną usługę po kontakcie telefonicznym z panią Sylwia i upomnieniu o zapłacenie faktury zostałem okłamany że sprawę wyjaśni i od tamtej pory nie odbiera telefonu przestrzegam przed współpracą z oszustami sprawa trafia do sądu.

Aleksandra Nowy wpis
@Maciej

Naprawdę nie wypłaca za wykonaną usługę? Ale są to jakieś obsuwy, czy w ogóle nawet po dłuższym czasie nie są one wypłacane? Jak długo już starasz się o odzyskanie należności? Na jakim etapie ma się ta sprawa?

Jak jest z pakietem medycznym w TDK Plus Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TDK Plus Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Asia

Jestem od lat w plusie i tylko do salonu idę jak mam potrzebę zawsze miła szybka obsługa asz chce się wejść do takiego punktu byłam w innych masakra odpowiedzą to co muszą jak by za karę pracowali.Oczywiscie mowa o innych punktach

No właśnie, a tam jest jakaś praca? Bo też mi szkoda, że nie mogę znaleźć nic bezpośrednio o firmie, a ktoś mi podpowiedział że mogą być oferty. Zależy mi na pracy biurowej, jest tam coś takiego?

Uk1

Nikomu nie radzę pracować w tej firmie zero szacunku dla pracowników

@Uk1

No widzisz, a ja właśnie w tym tygodniu chciałem się skontaktować z kadrami w sprawie pracy w obsłudze klienta. No nic, zdradzisz czemu tak sądzisz? Mega mi pomożesz, nie chce pakować się w kolejne słabe warunki. Z czyjej strony jest ten brak szacunku do pracownika? Kierownictwa, czy jeszcze wyżej - zarządu? A kasa jak tam? Ktoś tu wspomniał coś o nagrodach, ale w sumie stanęło na niczym. To są jakieś dodatki do podstawy czy nie ma? :)

Cześć wszystkim :) Jak często powiększają zespół, jeśli chodzi o biuro? Czytam wątek i podobno rotacji nie ma, ale może firma się rozwija i potrzebuje dodatkowych rąk do pracy? Ostatnią ofertę, jaką znalazłam dla pracownika biurowego opublikowano w 2018 roku :( Możecie mi streścić krótko, co oferuje firma dla pracownika? Jakie widełki oferują?

@Mati

co się stało że starą ekipa w biurze? Jakieś wielkie zmiany były? Rekrutują na te stanowiska czy już jest komplet? Orientujesz się?

@Alicja

Alucja nie wiem tam ciągle jest młyn z wymianą pracowników

@Mati

Co za ściema, od co najmniej 1,5 roku nie ma żadnych zmian w pracownikach biurowych, a jak Mati Ci się nie podoba to dlaczego dalej pracujesz w TDK? Przez mój okres pracy był taki jeden wiecznie niezadowolony ze wszystkiego, dostał podwyżkę, dostał nowy samochód, telefon, tablet itd. przez miesiąc dobrze a za chwile znowu jakieś fochy. Jeśli jesteś tym właśnie niezadowolonym z Torunia to może się nie wypowiadaj :)

@Ruda

Nie jestem z Torunia. Czy Sprzęt o którym piszesz to myślisz że to wszystko to grubo się mylisz a gdzie reszta???

Eh

Reszta ? Czyli co ?

Wiola
@Ruda

A czy tylko on dostał taki arsenał służbowy, czy może każdy pracownik dostaje taki sprzęt do pracy? Dobrze wnioskuje, że skoro nie ma rotacji przez ostatnie półtora roku to dlatego nie poszukują nowych pracowników? Bo nie widzę nigdzie w sieci żadnych ogłoszeń o pracę i zastanawiam się z czego to wynika...nie powiem, gdzieś miałam ta firmę na uwadze i chciałam do nich aplikować..

@Wiola

Czy TDK Plus Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie możesz sobie pomarzyć

@Mati

A są jakieś inne benefity? Jakaś opieka medyczna? Wczasy pod gruszą? Teraz to prawie wszędzie można dostać takie dodatki

@Alicja

Jak sobie sama wykupisz cokolwiek za własną kasę

@Mati

Za własną mówisz? A ciekawa jestem ile jej teraz po nowym roku tutaj wpada. Zwiększyli stawki?

@Iwona

Po co Ci taka informacja?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TDK Plus Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nie ma nadgodzin, a jak już się zdarzy taka sytuacja to do odbioru

@Anonim

A jest może w takim razie jakiś inny sposób niż nadgodziny, żeby móc sobie więcej dorobić?

@Iwona

Zmienić pracę xD albo iść na tory

@Anonim

Haha, nie no zmiana to ostateczność, myślałam że coś w firmie da się zorganizować. Te tory to w metaforycznym sensie? :(

Iwona

Dobra, bo to serio zabrzmiało dwuznacznie, nawet dramatycznie bym powiedziała. ;p Ale ogólnie to polecasz?

@Iwona

A jakie to ma znaczenie, firma nikogo nie poszukuje obecnie, i polecam i nie, jak w każdej firmie jeden będzie zadowolony innemu będzie wszystko przeszkadzać

@Anonim

Opowiedz może w takim razie plusy i minusy pracy w tej firmie. Bo napisałeś, że z jednej strony ją polecasz, a z drugiej nie...

@Marta

A po co? Chcesz się zatrudnić w firmie TDK Plus?

Daj5zloty
@Anonim

Po co wywody na temat plusów minusow jak nie poszukuje pracowników ????

NickKK

To jest tylko miejsce rejestracji firmy. Praca i biuro jest w Poznaniu. Nie polecam, niskie zarobki, nerwy i stres, ciągle kłótnie i krzyki szefa.

@NickKK

Niskie zarobki czyli jakie, możesz to dookreślić?

Mhm
@NickKK

Pracuje 7 lat tam, atmosfera jest świetna! Rozwój ? Mamy ukończone mnóstwo szkoleń i szef nigdy nas nie ogranicza. Zarabiam ponad 6 tys. Netto plus auto służbowe. Owszem jak ma się wiedzę zerowa i nie potrafi się wypełnić nawet koperty a sprawie ogromne problemy to co tu liczyć na wyżej niż najniższa ????????

@Mhm

O to to właśnie :) i co tu się dziwić że szef szału dostaje xD

@Ruda

W sensie, że o co szału dostaje? Że niedojdy tu pracują? Bo widzę, że ten z 7-letnim stażem akurat ładnie tu wychodzi

@Iwona

No a jak określisz osobę, która jak wyżej wspomniano nie potrafi prawidłowo koperty wypełnić, to akurat najprostszy przykład.

Iwona

Naprawdę pracodawca wybiera sobie kandydatki po foteczkach w cv? Bo tak ktoś przynajmniej napisał parę miesięcy temu. Padło też dość jednoznaczne oskarżenie odnośnie celu zatrudniania tych pań. :/ To fejk czy naprawdę jest coś na rzeczy? Orientuje się ktoś?

@Iwona

Pracowałam w firmie Tdk Plus ponad 5 lat i dalej bym pracowała gdyby nie to, że postanowiłam się przeprowadzić do innego miasta bliżej rodziny. Kompletna bzdurą jest że kandydaci byli wybierali pod kontem zdjęcia w CV, ponieważ ja ich wybierałam, ważne były umiejętności oraz doświadczenie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie było ono adekwatne do umiejętności, zaangażowania, doświadczenia oraz wykonywanej pracy. Jest to praca typowo biurowa, nie są trudne zadania, jeśli komuś nie pasuje to droga wolna nikt nikogo na siłę nie trzyma. Natomiast jeśli chodzi o samego szefa tak to prawda jest wybuchowym człowiekiem, ale szybko mu przechodzi, poza tym rzadko się to zdarza, tym bardziej jak jest wszystko dobrze zrobione nie ma powodu do nerwów. Każdy szef ma swoje wady i zalety. Tyle w temacie. To nie jest żadne biuro matrymonialne!!! Atmosfera w firmie jest bardzo rodzinna, szacunek do drugiego człowieka przede wszystkim, świętowanie urodzin czy imienin i innych ważnych dla pracowników uroczystości. Nie wiem jak jest teraz, ale jak pracowałam nie było mowy o podkładaniu sobie nóg, bardzo zgrana ekipa, pracują tam dalej te same osoby co w momencie mojego odejścia więc podejrzewam że nic się nie zmieniło :) Czy polecam jak najbardziej, albo się spodoba albo nie, jak się nie spróbuję to się człowiek nie dowie. Mi osobiście ciężko było odejść po tylu latach pracy.

Sławomir
@Ruda

A wynagrodzenie jest adekwatne do podziału obowiązków? I ile obecnie wynosi?

@Sławomir

Wynagrodzenie zawsze było adekwatne do wykonywanej pracy. Nie pracuje już w firmie i nie wiem ile wynoszą po nowym roku.

NickKK

Płaca minimalna, zero dodatków i możliwości rozwoju, brak organizacji pracy, stres, nerwy, ciągłe kłótnie i krzyki szefa. Nie polecam !!!

....

Po pierwsze to nie jest żadna agencja pośrednictwa pracy. Mowa o oddziale w Poznaniu. Co ciekawe w internecie nie ma mowy że w ogóle taki oddział istnieje, a jednak jest taki oddział. Pracodawca wybiera sobie kandydatki po zdjęciach zamieszczonych w CV, zadaje pytania osobiste na rozmowie (dzieci, stan cywilny). Dodatkowo namawia na dzień próbny przed podpisaniem umowy. Wydaje mi się że firma nie szuka pracowników, tylko panienek wiadomo w jakim celu...

Zostaw merytoryczną opinię o TDK Plus Sp. z o.o. - Czarnków

• Jak się pracuje w TDK Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TDK Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TDK Plus Sp. z o.o.?

TDK Plus Sp. z o.o.
  • Rolna 1