Opinie o NGT Serwis Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NGT Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NGT Serwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NGT Serwis Sp. z o.o. w Wrocław

ALICJA Nowy wpis

Mi się udało ściągnąć płatności z pomocą kancelarii. Komornik w moim przypadku akurat nie zadziałał. Podam namiar na p.Michała bo może przyda się komuś kto chce kase odzyskać. 534996035

Iwona Nowy wpis

Piszecie o długach i prokuraturze.. A te zadłużenia to u pracowników? Pojawiało się jakieś niepłacenie wypłat albo coś w tym stylu?

Sebastian Nowy wpis

Komornicy coś tam ściągają. Bardziej z młodszego we Wrocławiu.

A firma ma długi? Ktoś tak poniżej napisal

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NGT Serwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
zainteresowany

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć informacje o ewentualnej pracy w firmie?

1000 korun

No to jest cios poniżej pasa. Ale gratulacje - własna restauracja to dobry biznes.

Do boota gowork
@zainteresowany

(usunięte przez administratora)firma istnieje tylko na papierze. Dokładnie na długach. (usunięte przez administratora)

Błąkają się po Wrocławiu. Ktoś pracuje w Brico na maślicach. Ogólnie nie spłacają długów.

Sebastian

Mają kilkanaście spraw w różnych sądach na kilka ich spółek. Można ich nieraz we Wrocławiu spotkać ale ostatnio coraz rzadziej. Nie płacą.

@Sebastian

Dość niepokojące wpisy, jakie są powody tych spraw w sądzie, o których piszesz?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NGT Serwis Sp. z o.o.?

Wierzyciel

Ciężko będzie bo to prokurator usiłuje z nimi porozmawiać.

@Wierzyciel

@Hard-Plast NGT Serwis ma jakieś problemy finansowe? Chodzi o nieuregulowane wypłaty wobec pracowników? Odpisz proszę.

Darek

Taka cisza na forum ma jakiś powód? Czy firma potrzebuje pracowników?

kolega

Macie jakieś wieści na temat tych dwóch złod_iei?

@kolega

Mam a co potrzebujesz

pepik
@Poszkodowany

Wiesz gdzie teraz się ukrywają?

Niki

Niepokojące informacje zamieściliście. Miałem starać się o pracę!

Przyjaciel

100 lat Darku na spłatę długów.

Poszkodowany

NGT, NHC, NGT serwis, Darktech, Coldhvac to ich firmy.

nie Kolega

Coraz cieplej mają bracia. Policja kolejne ofiary przesłuchuje.

Klient
@nie Kolega

Czy prokuratura już poszukuje ich listami?

Przemo

Ta firma to wałek braci M.

@Przemo

Wałek przez duże W. Oni to maja w genach.

Raffi
@Kasia

Kupię ich faktury

K
@Raffi

NGT Serwis Przemka faktury na 80 tyś.

Rafi
@K

To ile oni mieli tych spółek? Ja ngt sp zoo.

Ss
@Przemo

Obaj ukrywają się przed wierzycielami i prokuraturą. Młodszy w Brnie i walki na Coldhvac Barbara robi.

Poszkodowany

Wszystkim wierzycielom obu braci życzę w nowym roku dożo sukcesów oraz aby już nigdy nie byli oszukani. Powodzenia w sprawach sądowych. Ja Wam dziękuję że nie patrzycie biernie na wykorzystywanie uczciwych ludzi przez taką patologie. Niech Wam się darzy !!!

Tadeusz
@Poszkodowany

Bardzo nie uczciwi bracia i ich klony firmy.

@Poszkodowany

COLDHVAC to nowa firma klon Darka

Konrad

Najłatwiej jest oskarżać. Gdyby było tak jak piszecie to firma miałaby kłopoty. Czasami trzeba przemyśleć nasze zdanie.

Tadek
@Konrad

Darek z Przemkiem ukrywają się przed prokuraturą. To nie oskarżenia tylko fakty.

Tomasz
@Tadek

Zrobili ludzi na kilka milionów. Planowali to z pomocą rafiego.

@Konrad

Niewątpliwie masz bardzo zdrowe podejście do tej kwestii i dlatego nie sposób jest się z Tobą nie zgodzić. Rozumiem, że pracujesz w NGT Serwis i chwalisz sobie tego pracodawcę. Powiedz proszę, czy wysokość wynagrodzenia podstawowego jest w tej firmie adekwatna do pełnionej funkcji?

Daria
@Justyna

Moim zdaniem tak. Ale to zależy od stanowiska.

@Daria

Czyli w takim razie firma NGT Serwis sprawiedliwie podchodzi do sprawy, związanej z wynagrodzeniem. I to się oczywiście chwali. Doceniamy to, że postanowiłaś włączyć się do dyskusji i dodać coś od siebie. Będziesz tak uprzejma i powiesz Nam, jaką posadę tam obejmujesz? Zachęcam Cię jeszcze do opisania tego, jak wygląda tam atmosfera między pracownikami.

Rafal
@Justyna

Ławdnie sobie piszesz. A tak serio firma nie istnieje bo bracia M. Wiszą wielu ludziom miliony. Od 2016 firma klon jak NGT.

Rafal

Chłopaki dalej się ukrywają przed prokuraturą we Wrocławiu. Łącznie kilka milionów długów.

Tesciowa

Uwaga na obu braci. W dalszym ciągu szukają naiwnych. Wiszą kasę nawet rodzinie.

K

Rafi mogę ci sprzedać faktury NGT Serwis Przemka na około 80 000 zł

Zostaw merytoryczną opinię o NGT Serwis Sp. z o.o. - Wrocław

NGT Serwis Sp. z o.o.
  • Północna 15-19