Opinie o KMC Global Europe Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KMC Global Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KMC Global Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMC Global Europe Sp. z o.o. w Opole

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w KMC Global Europe Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 29 sierpnia na Pracuj.pl.

Andrzej Nowy wpis

Witam chciałbym zapytać jak wygląda praca w firmie(organizacja, atmosfera, zaplecze techniczne)

Jak dużo osób pracuje w KMC Global Europe Sp. z o.o.?

Grzegorz B. Nowy wpis

Dzień dobry. Obecnie w Opolu pracuje 25 osób. Pozdrawiam Grzegorz

Czy KMC Global Europe Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Grzegorz B.

Dzień dobry. Wszystkim pracownikom oferujemy umowę o pracę.

No nie

Chyba że przez agencje

Iza
@No nie

W sensie, że są tu też inne formy umowy dostępne? Jakie?

@No nie

Od wielu lat, nie zatrudniamy pracowników produkcyjnych poprzez agencje pracy.

@Iza

Tak jak napisałem, wszystkim pracownikom oferujemy umowę o pracę. I jest to forma preferowana. Jeśli ktoś byłby zainteresowany b2b, i posiadał odpowiednie kompetencje, Zarząd rozważyłby taką możliwość.

Artur
@Grzegorz B.

Powiesz jeszcze na jaką stawkę można liczyć? Nowi dostają na próbnym kasę która potem jest podwyższana jak przejdą na normalną umowę?

@Artur

Aby poznać stawkę, zapraszam do kontaktu. produkcja(at)ovibra.eu lub 6O3 937 492

Kamila
@Grzegorz B.

Czyli nie ma żadnego okresu probnego na umowe zlecenie? :) Tylko od razu umowa o prace?

@Kamila

Dokładnie tak :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KMC Global Europe Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier sprzedaży.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w KMC Global Europe Sp. z o.o.?

Grzegorz B.

Dzień dobry. Zaczynamy od umowy o pracę na czas określony - 3 miesiące. Kolejna umowa to dwa lata lub czas nieokreślony. Wszystko zależy od ustaleń na linii pracownik - pracodawca.

Julia
@Grzegorz B.

wczesniej nie ma jakiegos okresu probego na umowe zlecenie, czy te 3 miesiace to okores probny po prostu tylko tak nietypowo na umowe o prace?

@Julia

Traktujemy pierwszą umowę o pracę na czas trzech miesięcy jako "okres próbny". Jeśli pracownik się nie sprawdzi, wtedy nie zawieramy kolejnej umowy.

Aneta
@Grzegorz B.

a czy te kolejne umowy wiążą się z podwyżkami czy stawka pozostaje ta sama?

@Aneta

@Aneta zmiana umowy wiąże się z podwyżką. Wysokość podwyżki zależy od umiejętności pracownika.

Iza
@Grzegorz B.

Jakie z umiejętności w waszym mniemaniu są kluczowe do tego, żeby pracownik mógł rzetelnie pokazać, że jest wartościowy dla firmy?

@Iza

Oprócz sumienności, najważniejsza jest umiejętność czytania ze zrozumieniem rysunku technicznego.

Izabela
@Grzegorz B.

Trzeba to umieć z dniem przyjęcia do pracy? Czy pracownik się uczy tego na miejscu :-) ?

@Izabela

Aktualnie celujemy w pracowników którzy już potrafią czytać rysunek techniczny. Niemniej, zachęcam do składania CV. Jeśli zainteresują nas doświadczenie, uprawnienia lub umiejętności - na pewno się odezwiemy :)

Mateusz

Słyszałem ze tutaj na produkcji są dobre warunki. Szukałem na stronie zakładki co do ofert pracy, ale niczego nie mogę znaleźć, oni gdzieś wstawiają ogłoszenia?

Mag

Tragedia tragedia jeszcze raz tragedia. Polska kadra zarządzająca to jakieś nieporozumienie. Słoma z butów. Jeśli się ktoś waha to niech szuka pracy gdzie indziej bo w tej firmie tylko się nerwicy nabawi

anonimowy Amerykanin

Brak stabilizacji, ciągłe balansowanie na skraju opłacalności, problem z zarobieniem na koszty własne. Dobrze, że właściciel - Amerykanin posiada inne zakłady m.in. w USA, dlatego może sobie pozwolić na dokładanie. Złe zarządzanie w Polskim zakładzie, przekłada się na niskie wynagrodzenia i ciągłą rotację personalną zwłaszcza w dziale handlowym. Oczywiście wąskie grono, nie musi narzekać na wynagrodzenie oraz stabilizacje, if you know what I mean ;)

Antonio
@anonimowy Amerykanin

w końcu się za nich zaczynają brać . Jeszcze właściciel lub firma audytorska powinni sprawdzić zgodność wszystkich projektów związanych z dawaniem dużych upustów na wadliwe technicznie systemy a przede wszystkim jak wybierani są dostawcy komponentów , zawsze te same firmy przez tyle lat, przypadek? Zawsze można sobie dorobić do pensji...

Zostaw merytoryczną opinię o KMC Global Europe Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w KMC Global Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMC Global Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KMC Global Europe Sp. z o.o.
  • Niemodlińska 89
    45-864 Opole

KMC Global Europe Sp. z o.o.