Opinie o Solumus Gas Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Solumus Gas Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solumus Gas Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solumus Gas Sp. z o.o. w Warszawa

Jedn wielka ściema. Najgorsza firma w całej warszawie. Nadgodziny obowiązkowe, brak możliwosci odmowy. Całkowity brak organizacji. Nikt nad niczym tam nie potrafi zapanować.

@FA

Rekrutacje sa przez nich cały czas jak widze prowadzone, rotacja jest u nich bardzo duża. Ja miałem rozmowy na początku roku, obserwuje teraz co jakiś czas jakie mają kolejne rekrutacje, ludzie im muszą tam uciekać po kilku dniach bo co chwila mają nowe... Wyciagają dane i chcą żeby się robiło niby zadania sprawdzające- z wykorzystaniem swoich danych osobowych(!!!)

zadowolony pracownik

Nie wierzcie w te bzdury, które wypisuje jedna i ta sama osoba, używając różnych nick. Polecam pracodawcę. Jest miła atmosfera pracy, szkolenia pracowników, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej. Nowe rekrutacje wynikają z rozwoju firmy, a nie dużej rotacji pracowników. Jeśli przychodzisz do pracy by pracować, jesteś zaangażoway to będziesz zadowolony i na pewno zostaniesz na długo, jak większość zatrudnionych tu osób :-)

Ja Nowy wpis

Nigdy nie korzystałem z goworka, bo nie kierowałem się opinia innych, niestety pracując w Solumus i czytajac opinie w 100% sie z nimi zgadzam, wykorzystywanie ludzi, nie płacą za nadgodziny. Atmosfera słaba i ciągła rotacja ludzi to jakiś koszmar. Sam szukam teraz pracy by stad uciec.

Zielony Nowy wpis

W którym dziale pracujesz, że masz nadgodziny i nikt o tym nie wie? Ty pracujesz w nadgodzinach ? Z czego wynikają nadgodziny? Porszuałeś te kwestie ze swoim przełożonym ?

Ja Nowy wpis
@Zielony

Każdy wie o nadgodzinach bo wszyscy je mają. Ciągle pod telefonem, mailem. Niestety dla większości praca po godzinach stała się normą pewnie dlatego takie zaskoczenie... Praca po 16h dziennie to już standard.

Solumus Gas Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Warszawa. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Pracodawca Nowy wpis

Na obecną chwilę nie prowadzimy innych rekrutacji.

Stonka

Pracownicy siedzą po godzinach, nawet do nocy. Czasami od 9 do 24. Nie mogą wyjść do domu, bo muszą robić za ośmiu. Po co zatrudnić więcej pracowników, jak można wykorzystywać pojedyncze osoby. Nie dziwię się, że ludzie odchodzą skoro są traktowani w taki sposób. Najlepsi są zwalniani, a osoby bez jakiejkolwiek wiedzy dostają awans. Zarobki w stosunku do ilości pracy to żart. Pracownicy mogą pożegnać się z życiem osobistym i rodzinnym, bo mają (usunięte przez administratora)jak mrówki. Szefowie ciągle mają uwagi do wykonaywanej pracy, ale zamiast wytłumaczyć o co chodzi, wolą traktować człowieka jak (usunięte przez administratora) Ktoś wreszcie powinien coś z tym zrobić... Nie polecam.

@Stonka

Stonka zgadzam się z Tobą w 100%. Zastanówcie się dwa razy zanim rozważycie ofertę tej firmy. Dobrze wam radzimy.

MalaMi

@Stonka @Były pracownik Podaj wyznaczniki według których mam się zastanowić dwa razy? Jestem już po pierwszym przemyśleniu. Radzić możesz komuś kto tego potrzebuje a Ty jak mantra wkoło to samo. Oczywiste nie życzysz firmie dobrze bo wkoło szkalujesz.

Stonka
@MalaMi

Ja tylko ostrzegam, mówie o swoich doświadczeniach. Wpisów jest dużo i są na dole strony takie sprzed kilku ładnych lat... Każdy zrobi jak będzie uważał, ale tak na logikę to chyba warto mieć na uwadze tyle negatywnych opinii.

Informujemy, że firma nadal się rozwija dlatego publikujemy ogłoszenia i zapraszamy do współpracy. Publikujemy na pracuj.pl i stronie internetowej https://www.solumus.pl/kariera Niestety także nas spotkała sytuacja, w której nowy pracownik był zaledwie kilka dni i nasze drogi się rozeszły. Przypomnę, że Pracodawca przetwarza dane zgodnie z art 21. KP.

Firma Solumus Gas Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodsza księgowa ds. należności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
zadowolony pracownik

Uważajcie na tą psełdofirme, wykorzystują wasze dane do robienia sobie darmowej bazy! Wszystkie ich rozmowy kwalifikacyjne to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i marnowanie czasu!

FA
@Kandydat

Już prowadzą rozmowy? @Kandydat byłeś już na rozmowie? Jak wrażenia?

MalaMi
@Kandydat

Jak odbywa się rozmowa kwalifikacyjna? Do czego im ta baza?

Niestety, najgorszy czas dla mnie. Nadgodziny to był przymus, bez dyskusji. Czy dziecko czeka czy jest pilna sprawa, nic nikogo nie obchodziło. Męczarnia lekko ponad rok. Najwieksza radosc jak ostatni raz zamykały sie za mna tam drzwi.

@FA

Ciągłe nadgodziny to norma za które nie otrzymuje się wynagrodzenia! Do tego (usunięte przez administratora) ,brak zainteresowania kierowników ,komentarze sexistowskie to jest codzienność! Jak się ciesze że znalazłem siłę żeby odejść. Koszmarny czas! Zastanówcie się dobrze czy chcecie tak zmarnować swoje szanse zawodowe...

@JJ

Informacja do osób zainteresowanych pracą w Solumus GAS: - pracujemy zarówno w stacjonarnie, hybrydowo jak i zdalnie - pracujemy w biurach w Warszawie i Płocku - pracujemy w branży hurtowego handlu gazem płynnym - pracujemy w oparciu o systemy informatyczne - pracujemy także na Excelu - korzystajac z wielu funkcji - pracujemy tworząc relacje, bo firma to ludzie - pracujemy, bo znamy się na tym co robimy

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Solumus Gas Sp. z o.o. dla pracy jako Specjalista Ds. Księgowości są dla was satysfakcjonujące?

Justyna

Jeśli rozważasz taką propozycję to zastanów się kilka razy. W Księgowości panuje totalny chaos, nadmiar obowiązków oraz zostawanie po godzinach, które nie są dodatkowo płatne. Do tego jest spychologia. Każde sprawy , które wymagają wysiłku są odkładane i spychane. Nie polecam z doświadczenia.

Elżbieta
@Justyna

A przynajmniej te nadgodziny można odebrać w postaci dni wolnych?

Dove
@Elżbieta

Zapomnij. Na listach pracy każą wpisywać zaniżone ilości godzin przepracowanych. Nikt nie ma odwagi tego zgłosić odpowiednim służbom. bo każdy ma niestety zobowiązania, kredyty, rodziny. Wiec wykorzystują sytuacje.

Krystyna

Czy pracodawca w Solumus Gasie zapewnia swoim pracownikom jakieś szkolenia? Można w firmie liczyć na rozwój osobisty?

@Krystyna

Niestety firma nie oferuje ani szkoleń ani jakiejkolwiek możliwości podnoszenia kwalifikacji. Pensja ponizej średniej krajowej poza tym proponuja tylko luxmed i karta na siłownię i nic poza tym. Benefity bardzo ubogie A właściwie żadne w porównaniu z tym co oferują inni. Bo teraz na większości rozmów w innych firmach to jest cały socjal dla pracownika. Wiec oni totalnie sa nie nastawieni na praconika jesli o to chodzi .

Czy jest tu w ogóle opcja, że student może zostać zatrudniony na umowę o pracę?

Darek

Firma przez lata pracy zdobyła ogromne doświadczenie, wielu klientów i jest dobrze oceniana. Szkoda, że o pracy nic nie możemy się dowiedzieć.

eli

Dobrze oceniana gdzie?

@Darek

@Darku A konkretnie to gdzie? Na rynku ma bardzo zła opinie popytaj. A jeśli chodzi o warunki pracy to nie wiem czy gdzieś są gorsze. Bardzo zła atmosfera, ciagle pretensje, donosy, podnoszenie glosu i uzywanie niecenzuralnych slow , telefony po godzinach, słabo placa, niczego przydatnego się nie nauczysz .. kazdy myśli o sobie. Ludzie zmieniają się jak rękawiczki ciągle rekrutacja na pracuj pl wyszukaj ofeety LPG. Odradzam pracę tam. Nic dobrego Ci nie zaoferuja. Są dużo lepsze oferty na rynku, dlatego dla wlasnwgo dobra szkoda czasu, nie warto.

Mobber
@Darek

Na początku może i firma była dobrze prowadzona. Ale pozbyto się zespołu zatrudniając oskarżaną o mobbing i zwolniona z koncernu Panią. Te same praktyki zastosowała w S. Teraz jest tam zespół mierny ale wierny. Bez wiedzy i doświadczenia. Kto lubi ryzyko może z nimi pracować. Pracy ani współpracy nie polecam.

Pracujecie zdalnie czy nie?

Kostek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

eli

Kwestia czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Solumus Gas Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Solumus Gas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solumus Gas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solumus Gas Sp. z o.o.?

Solumus Gas Sp. z o.o.
  • Zdrojowa 40