Opinie o GF Trans Sp. z o.o. w Zdunowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GF Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GF Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GF Trans Sp. z o.o. w Zdunowo

Jak dużo osób pracuje w GF Trans Sp. z o.o.?

Robert 36 Nowy wpis

Witam. To ile Wy tam zarabiacie? Bo ja ta sama robotę robię i mam 8.5 za 2 kolka salatowe. W pojedynczej. Gf znam od podszewki.

Czy w GF Trans Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jak wygląda ścieżka kariery w GF Trans Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Gość Nowy wpis

Nie było, nie ma i nie będzie tutaj żadnych podwyżek, firma ledwo co funkcjonuje, nie ma czym jeździć wszystkie auta w fatalnym stanie, jak nie stoją w serwisie w naprawie to gdzieś po drodze rozkraczone. KATASTROFA!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GF Trans Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co jaki czas w GF Trans Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Gargamel

Można.

Agata
@Gargamel

A to fajnie, że można a z jaką częstotliwością? Chyba, że raz na rok po prostu występują? Na co ewentualnie jakoś szczególnie patrzą podczas ich przyznawania, wiadomo?

Gargamel
@Agata

Jak często chcesz...

Irena

Większość wpisów negatywnych, raczej nie polecacie tej pracy. Szkoda, bo mąż szuka nowej firmy, ale po przeczytaniu takich informacji pewnie nie wyśle CV - ma problemy z kręgosłupem. Czy często zdarza się, że jesteście delegowani do załadunku lub rozładunku? Napisaliście, że takie zadania wykonujecie w ramach podstawy, czyli mimo nadgodzin nie otrzymujecie za tę pracę dodatkowego wynagrodzenia?

Były Siofer
@Irena

Nic dodatkowo nie jest wyplacane, od lutego b.r. wynagrodzenia jeszcze mniejsze, nie spotkałem sie jeszcze z firmą ktora tak slabo placi za tyle wyjezdzonych km. Nie mam na myśli ze placone jest tutaj z kilometra, do lutego byly diety i delegacje ale bardzo słabe, w podstawie sa nadgodziny, premie uznaniowe itd itd.. Na Warszawie są firmy ktore o wiele lepiej płacą. Jesli ktoś tutaj przyjdzie pracować na stanowisko kierowcy to straci swoj czas. Pozdrawiam kierowcow z GF Trans i zycze by znaleźli lepszą firmę, jest ich wiele i nie trzeba daleko szukać

Prowokator
@Były Siofer

Niby były ale ciągle w temacie ????

Nosferatu

Coś się zmienia w temacie? Lepiej gorzej? Warto wracać?

Były kierowca

W firmie źle się dzieje. W tej chwili są firmy co płacą wiele lepiej za spokojniejszą pracę. Tyle co w tej firmie w miesiącu nabijesz to z km lub z frachtu w innej firmie lepiej zarobisz za tą samą wykonaną pracę. O myjnie to musisz dzwonić o pozwolenie a przecież auto tez jest wizytówką firmy, a trzeba jeździć brudnym i smierdzacym autem, bo kilkuletnie auta nigdy nie byly prane w środku ani materace zmieniane a tyle osób przez nie się przewinęło od kąd się pogorszyła sytuacja w firmie. Firma miała i ma dobrych oraz uczciwych kierowców lecz ich nie szanuje, dlatego jest tak duża rotacja. Z Panem Bogiem.

Karol

Czy firma wymaga studiów wyższych ?

Kuba
@Karol

Tak i dodatkowo jeszcze doktoratu. Zastanów się o co pytasz... Po co Ci wyższe wykrztałcenie w tym zawodzie?

Realista
@Kuba

Wyższe wykształcenie nawet nie wskazane... Za szybko byś się zorientował co tu się odbywa????

Starysiofer

Minusy -brak szacunku do kierowcy (usunięte przez administratora) -o jakoś naprawdę to miesiąc prosisz żeby zrobili. -każą jeździć na jeździe poza zakresem. -obiecują gruszki na wierzbie. -ich głupie zasady (parkować na strzeżonych, ale bezpłatnych) no chyba że za swoje zapłacisz... Parkingu trzeba szukać w ostatnich 30min jazdy. -trzeba zgłaszać nawet jak pauzę o 1h wydłużysz. -aneksów do umowy to nadają ze godzine podpisujesz. -wybrańcy na weekend zjeżdżają. A reszta jak biduini w środku tygodnia. -jeden drugiego kabluje żeby premie mieć. -za żarówkę potrafią premie zabrać. - wyciągają kierowcę na serwisy, załadunki, rozładunki w ramach podstawy... Nawet jak masz 150km do bazy to dzwonią że czyjeś auto rozładować trzeba. Plusy -wypłacalność na czas. -tacho święte (ale poza zakresem się jeździ) -tonaz też legal Nie polecam. Mam nadzieję że komuś pomogłem tą opinia. Pozdrawiam

Darek

Bardzo dobry pracodawca, konkretny i szanujący ludzi. Z całą pewnością zasługuje żeby polecać firmę.

@Darek

Jak prezenty z Hiszpanii przywozisz to i może dobry dla ciebie.

Szeryf

Teraz żeby zarobić to trzeba tak ściemniać jak kierowcy z GFT6. Jeżdżą wolno a do tego niewykozystuja czasu pracy.

Kierowca
@Szeryf

Szeryfie Pussy zapewne z ciebie taki kierowca jak z Godlewskiej modelka. Polecił bym tobie też powtorzyc klasy 3- 5 szkoly podstawowej a sciślej matematykę. Jeśli ktoś jeździ wolno i nie wykorzustuje czasu do konca to nie zrobi 4 kolek na Hiszpanię. A z tego co wiem GFT6 robi caly czas po 4 kółka w miesiącu. Ps. " Szeryf" ???????????? z kąd ten nick wziałeś? ????????????????????

Kama

W jaki sposób w firmie przejawia się wyzysk o którym mówicie ?

@Kama

Przyjdź po paru miesiącach będziesz wiedziała...

Robocop

Niestety wiele prawdy jest we wcześniejszych negatywnych opiniach. Amatorszczyzna, wyzysk, bajkopisarze w firmie, mówiący o czymś czego nie spełnią, porażka. Pracuj w myśl zasady, do przodu wio.

Janusz

Jak wygląda praca kierowcy? Jest wszystko w porządku z autami, są w dobrym stanie technicznym? Można bezstresowo jeździć?

KierowcaBombowca

Kiedyś w tej firmie było naprawdę w porządku, jeszcze za czasów poprzedniego prezesa. Może nie było idealnie ale w porównaniu do tego co jest teraz to niebo a ziemia! I nie chodzi o pieniądze, to nie jest najważniejsze.(usunięte przez administratora), współpraca, wsparcie, to się skończyło i już nie wróci. Pozdrowienia dla drajwerów i drajwerek z gftransu ????

Traktorzysta

Nie polecam tej firmy nikomu! Firma na rozmowie wstepnej obiecuje zlote góry co do wynagrodzenia po miesiącu okazuje sie że wyplate za csly miesiąc dostales poniżej (usunięte przez administratora). Premia to fikcja! Diety powinny byc na wysokosci 50€ za Hiszpanię a dostajesz 39€ to samo Włochy. W Polsce mają 3 punky, kolo Poznania, Płońska i Zakroczymia. Często wypadnie Ci pauza 24h w Poznaniu po czym odbijasz na Wlochy lub Hiszpanie, tak naprawde wyjdzie ci tej pauzy ponad 30h za którą dostaniesz aż (usunięte przez administratora)na dodatek pauze kręcą na funkcji AUT i jestes do dyspozycji zeby przetawic jakies inne auto z pod rampy lub podstawic na zaladunek. Diety liczone dopiero po przekroczeniu granicy.

ZiELONY CiECHAN

W firmie było dobrze, ale to już historia. (usunięte przez administratora)Rozładunki i załadunki za granicą bardzo często robione są na skoka, za przyzwoleniem i nie rzadko na polecenie przełożonych. Chodzi o to żeby zbyt długo nie stać za granicą, żeby nie płacić więcej diet, odpoczynek kierowcy mają w (usunięte przez administratora) . Atmosferę w biurze pozostawię bez komentarza, premi (za tak zwane zasługi) również nie skomentuję. Pracowałem w tej firmie, w tym momencie za żadne pieniądze bym tam nie wrócił. Z pozdrowieniami.

kierowca

pracuje już długo i jestem bardzo zadowolony

Nieznajomy
@kierowca

Oj widzę że komuś się nie spodobał bardzo dobry komentarz jaki napisał kolega o nicku Pracownik czyżby kogoś prawda bolała jaką się napisało.Oj kolego kierowca to chyba za mało pracujesz bo dużo wcześniej było w tej firmie miło i przyjemnie ale jak to mówią wszystko co dobre szybko się kończy.A to chyba nie jest dobrze w firmie jak pracownik idzie na L4 a firma kontrole na niego nasyła każdemu się zwolnienie należy jak psu buda.A kolego Pioter zwrócę się do Ciebie widocznie Tobie pasuje żeby zarabiać mniej kasy np za 3 Hiszpanie to musisz jezdzić żeby jakieś w miarę dobre pieniądze zarobić a o jakich kwotach mowa to każdy co pracował wcześniej to będzie wiedział ile można było zarobić wcześniej za dobrych czasach w firmie a w rzeczywistej sytuacji;)Pozdrawiam wszystkich kierowców i powodzenia wam życzę w dalszej pracy;)

Pioter

No tak no jak się na l4 siedzi albo się jest leniem ze tylko 3 kółka w miesiącu to nic dziwnego że mało sie zarobi! Najlepiej to nic nie robić I narzekać ze ciągle ci mało pieniędzy! Widać młody jesteś i życia nie znasz!wirus wykończył już nie jedna firmę! tu się cieszymy że mamy robotę! i będzie się jeździło i kase zarabialo! A ty siedz i narzekaj dalej powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o GF Trans Sp. z o.o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w GF Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GF Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GF Trans Sp. z o.o.?

GF Trans Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 48
    09-142 Zdunowo