Opinie o Citonet-Kraków Sp. z o.o. w Kraków Gromadzka 52

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Citonet-Kraków Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Citonet-Kraków Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citonet-Kraków Sp. z o.o. w Kraków Gromadzka 52

Olaboga

Kto pracuje w Citonecie, ten w cyrku się nie śmieje. Pozdrawiam garstkę ogarniętych , którym się chce, reszta do tarcia chrzanu.

@Olaboga

My też pozdrawiamy, i już wysiadamy, po prostu odpuszczamy nie widzimy już sensu dbania o cały ten rozgardiasz. Siąść i płakać, wciąż jest żle źle I źle, wciąż mało i za pomału i za krótko pracujemy. Codzienne prawie po 12 godzin i w sobotę na dwie zmiany. Można się zajechać.

Timon i Pumba

Dzień dobry, jestem byłym pracownikiem Citonet-Kraków. Czytając te wszystkie komentarze kreujące Citonet-Krk jako okropnego pracodawcę przyznam, że jestem zdumiony. Zacznę od mojej opinii: praca jest ciężka-to na pewno, czasami można odnieść wrażenie, że panuje tam duży zamęt. To jest charakter pracy na pralni, taka branża. Sugeruję zwrócić uwagę na pewne kwestie, które pracodawca zapewnia. Zapraszam na inne pralnie województwa małopolskiego (nienależące do TZMO). Praca w 40 st. C, brak pomieszczeń socjalnych, (usunięte przez administratora) w wiele innych "udogodnień", nawet 10 zł socjalu nie dostaniecie. Tam już nie wyjdą sobie Państwo na papieroska w trakcie godzin pracy. Starałem się pracować, najlepiej jak potrafię (bo do tego zobowiązuje umowa o pracę z pracodawcą) i przysięgam Wam, że nikt mi nigdy premii nie zabrał. Można także dodatkowo zarobić na nadgodzinach i wyjść całkiem fajnie na swoje. W tym miejscu chciał bym się odnieść do pracujących tam ludzi pochodzenia Ukraińskiego. Ludzie, zawsze miałem dobre zdanie o naszych sąsiadach z Ukrainy lecz po tym jak zobaczyłem jakie macie podejście do Polskiego pracodawcy, szanowania powierzonego mienia to nie chciał bym z Wami spuścić nawet muchy w toalecie. Pamiętajcie, że przyjęliśmy Was do naszego kraju nie po to żebyście siedzieli non stop na L4, wykorzystywali do granic możliwości socjal, szukali możliwości do obijania się cały czas i mądrowali się jak to Wy byście zorganizowali zarządzanie taką spółką. (usunięte przez administratora) jaki pozostawiacie w pomieszczeniach socjalnych, toaletach w mojej ocenie powinien pozbawiać Was wszystkich praw pracowniczych bo nie zachowujecie się jak cywilizowany Pracownik. Takie rzeczy możecie Państwo robić sobie na Ukrainie, a nie tutaj. Tutaj jesteście gośćmi a w gościach wymagana jest chociaż podstawowa kultura osobista. Czy w domu też wrzucacie co macie pod ręką (albo co gorsza gdzie indziej) do toalety? Piszecie w komentarzach o Waszych prawach, zasiłkach socjalnych, niskich pensjach ale chciał bym Was uświadomić, że u Polskiego pracodawcy najpierw trzeba coś od siebie dać, żeby móc później wymagać. Takie są tutaj zasady, jak nie pasuje to do widzenia. Część głupio-mądrych komentujących wytyka kadrze zarządzającej brak profesjonalizmu, brak pomysłów. Szanowni Państwo-jeżeli ktoś z Was ma pomysł na usprawnienie pracy to proszę się z tym podzielić i z tego co znam spółkę to zostanie to docenione. To w Polsce nazywa się INICJATYWA PRACOWNICZA i jest bardzo pożądanym zjawiskiem. Jest też to najlepszy sposób żeby podwyższyć swoje aspiracje zawodowe, może ktoś to dojrzy, zapyta, doceni. Jest to duża satysfakcja dla takiej osoby. Jeżeli ktoś z Was ma konkretne i merytoryczne zarzuty co do Pani Kierownik, Pani Koordynator to przypominam, że te osoby mają swojego przełożonego i tam się zgłasza swoje uwagi. Pisanie komentarzy nie niosących za sobą argumentów nic nie dają bo wpadną w eter Internetów, a szczera i merytoryczna rozmowa z przełożonym przełożonego da znacznie lepszy efekt, serio. Podsumowując: dobrze, że są ludzie którzy potrafią racjonalnie ocenić pracodawcę, nie tylko przez pryzmat "dużo roboty" , "niski socjal" itp. A reszcie powiem tak: weźcie się do roboty Ludzie i szanujcie to że ktoś przyjął Was jak swoich, miejcie inicjatywę, szanujcie Pracodawcę , a za jakiś czas część z Was mam nadzieje zmieni zdanie. Ale zacząć trzeba od siebie....pozdrawiam

@Timon i Pumba

Wiesz co? Nawet nie che mi się odpisywać na te brednie które Ty piszesz. Proponuję wrócić do pracy w Citonecie popracować trochę i wtedy się wypowiedzieć na temat obecnej sytuacji. Jest takie powiedzenie ,,Co było a nie jest nie pisze się w rejestr" Na temat godzin nadliczbowych to nie masz zielonego pojęcia, bo jeśli Twoim zdaniem za te 3 godziny tygodniowo można nie źle dorobić do pensji to albo coś z Tobą nie tak albo za dużo używek bierzesz. Najlepiej doinformuj się o obecnej sytuacji a później zabieraj głos. Na resztę Twoich pochwał Citonetu nie mam ochoty pisać, widać że lubisz być wazeliną. Ps. Jakbyś porozmawiał z tymi osobami co zostają na drugiej zmianie po godzinach i rąbią za darmo tam nieraz nawet do 1-wszej lub drugiej to th Ci się otworzyły oczy. Nie masz zielonego pojęcia.

Ukrainka pracująca w Citonecie
@Timon i Pumba

Interesuje mnie, czy na przykład w Niemczech, czy Brytanii tak samo tolerują pracujących Polaków , czy w tam tych krajach ludzie są bardziej cywilizowani? Jeżeli znałabym Pana/Pani imię, na pewno zgłosiła bym ten post za rasizm i ksenofobię. Czemu Pan/Pani opuszciła takie cudowne miejsce z takimi miłymi pracodawcami?

@Bbs

Drogi Człowieczku, po pierwsze to jeżeli Ci się nie chce to nie odpisuj na brednie, które pisze Twoim zdaniem. Zdanie napisane żeby coś napisać, śmieszne zjawisko. Po drugie to jeżeli cytujesz polskie przysłowia to dobieraj je do właściwej sytuacji bo ktoś kto to czyta może nie ogarnąć. Po trzecie młody chłopaczku ja Ciebie nie obrażałem natomiast Ty starasz się nieudolnie mnie obrazić. Rozmawiajmy merytorycznie tzn. wymieniając konkretne argumenty. Otóż nie masz bladego pojęcia ile pracowałem w Citonet i ile godzin nadliczbowych przerobiłem, na jakich stanowiskach operatorskich, taśmie czy wydaniu pracowałem. Nie wiesz nic ale w swojej wypowiedzi jedziesz po mnie jak po łysej kobyle jak byś przynajmniej mi grafik układał. Niestety takie zachowanie to standard dla pewnej grupy społecznej. Zauważyłem również, że Ty i Twoi krzykacze/koledzy z pracy lubią słowo "wazelina". Czy mam szukać jakiś przyczyn takiego zamiłowania do tego słowa czy znowu idziesz na łatwiznę? Bo każdy przejaw pozytywnych informacji o tym konkretnym pracodawcy nazywacie "wazeliną". Może zmieńcie taśmę na np. "lubrykant" tak będzie ciekawiej. Trzymam kontakt z kilkoma osobami które cały czas pracują w Citonet-Kraków i jakąś tam wiedzę nt. temat mam. I co kwiaty mamy kupić tym osobom co pracują czasami do 1 lub 2 w nocy? Są takie sytuacje w pracy że niestety ale trzeba zostać i właśnie między innymi w takich ekstremalnych sytuacjach można poznać wartość człowieka, jak można na niego liczyć, na ile można mu coś odpowiedzialnego powierzyć. Po Twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś młodym człowiekiem, możesz wszystko, sam kreujesz to kim będziesz za parę lat. Czy warto tą uwagę poświęcać na krzyczenie i obrażanie się na cały świat bo trzeba trochę zacisnąć poślady i popracować? Sam sobie odpowiedz. Jak na tą chwilę swoją postawą prognozujesz że na szczycie swojej kariery zawodowej zapytasz mnie "czy może frytki dołożyć do zamówienia?" Zadecyduj o co wolisz pytać ludzi...

@Ukrainka pracująca w Citonecie

Pewna osoba z bliskiej mi rodziny pracuje w Niemczech. Jest Polakiem pracującym w Niemczech. Pracuje, robi co do niego należy, nie traci czasu na pisanie głupot na różnych portalach, nie pełni kierowniczego stanowiska ale zawsze kiedy Szef go o coś prosi to robi co może żeby wyjść temu na przeciw. Jaki był tego efekt? Podczas masowych zwolnień w jego zakładzie z powodu spadku produkcji o ponad 80 %, on i jego kolega pracę zachowali. Bez żadnych skrupułów kilkunastu Niemców wyleciało nagle z pracy, a on został choć Polak. Próbuje Tobie i Panu Wazelina wytłumaczyć, że w pracy oprócz wypłaty, urlopów i socjali są jeszcze inne wartości takie jak zaangażowanie, odpowiedzialność, inicjatywa. Spłycając to do kilku słów: poczucie że jest się potrzebnym spółce/firmie. Oczywiście ma Pani prawo zgłosić post ale gwarantuje Pani, że gdyby w moim poście były jakiekolwiek przejawy rasizmu to Szanowny Pan Moderator lub Administrator usunął by ten post zanim Pani zdążyła by go przeczytać, to szanujący się portal. Więc wydaje mi się, że troszkę jest Pani przewrażliwiona. Odsyłam również do definicji słowa "ksenofobia" bo ja nie mam lęków przed Panią ani żadną osobą pochodzenia Ukraińskiego czy innych Narodowości. Pyta Pani czemu musiałem opuścić to miejsce to nie mam ochoty Pani tłumaczyć bo są to moje osobisto/rodzinne sprawy. Powinno Pani wystarczyć sformułowanie "Z przyczyn prywatnych". Ale wiem, że wrócę :)

@Ukrainka pracująca w Citonecie

Dodam jeszcze, że to co Pani napisała o zgłoszeniu postu o rasizmie i ksenofobi jest bardzo typowe. To taka Pani autoprojekcja, że wszyscy są po to żeby Panią obrazić, wykorzystać i Bóg wie co jeszcze. Troszeczkę optymizmu, empatii Pani zalecam :)

@Timon i Pumba

Twoja wypowiedż jest z okresu Twojej pracy, a moja z teraźniejszości i wiem co piszę. Jeszcze raz powiadam Ci ,,Co było a nie jest nie pisze się w rejestr" Nie wypowiadam się na temat o którym nic nie wiem, kiedyś było inaczej, to wiem z opowiadań kolegów i koleżanek, ale obecna sytuacja jest całkiem odmienna niż kiedyś. A siedzenie po godzinach pracy bez zapłaty Ty uważasz za obowiązek wobec pracodawcy??? Zmień lekarza! !!

Ukrainka pracująca w Citonecie
@Timon i Pumba

Ja ze swojej strony zalecam Panu/ Pani zaprzestania oskarżania całego narodu, a w tym przypadku Ukraińców o ignorancję i brak kultury. Styl napisanego przez Pana / Panią postu mówi o dobrym wykształceniu ale niesprawdzone oskarżenie kogoś o niemożność korzystania z toalety wskazuje na brak elementarnego taktu:(

@Bbs

Panie Wazelina, kolejny raz piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Skąd wiesz od kiedy nie pracuje? Skąd wiesz, że nie jestem w danej chwili pracownikiem, skąd wiesz że jutro nie będę z Tobą na zmianie? Może nie chcę się podlizywać i dlatego podałem się za byłego pracownika? Tego nie wiesz i nie będziesz wiedział., a ludzie w internecie piszą różne rzeczy, sam jesteś tego przykładem. Ale pewny siebie jesteś jak mało kto i dalej używasz przysłów których znaczenia nie znasz. Czytaj proszę ze zrozumieniem co piszę, bo w żadnym punkcie nie powiedziałem że praca po godzinach jest obowiązkiem w obec pracodawcy. Ja bym to nazwał swojego rodzaju możliwością wykazania się. Proszę też nie wycieraj sobie buzi lekarzami, trochę szacunku do tego zawodu szczególnie w tych czasach. Czytelnicy portalu widzą naszą wymianę zdań i sami ocenią kto tutaj góruje intelektem. Podam Ci przykład z dnia dzisiejszego obrazujący Twoją formę intelektualną: Swoim krzyczeniem i komentarzami starającymi się mnie obrazić podbiłeś mój pierwszy komentarz praktycznie na samą górę wszystkich opinii dając tym samym przyszłym czytającym moją pozytywną opinię na dzień dobry. Cieszę się bo uważam, że jest sprawiedliwa. Szczególnym brakiem szacunku do siebie jest pisanie bardzo negatywnych komentarzy nt. swojego pracodawcy, a następnego dnia przyjście do niego do pracy jak gdyby nigdy nic. Budzi to we mnie pewnego rodzaju odrazę. 63

@Ukrainka pracująca w Citonecie

Proszę Pani czemu Pani pisze fałszywe rzeczy i stara mi się wmówić nieprawdę? Czy ja napisałem, czy zabroniłem Pani korzystać z toalety?! Zresztą kim ja jestem żeby takie polecenia wydawać?! Ale skoro Pani o tym to z tego co wiem to inne działy spółki musiały zamykać SWOJE toalety bo nie potrafiliście zachować najmniejszego stopnia higieny. Czy toaleta służy do spuszczania w niej podpasek, tamponów, starych majtek, zostawiania ekskrementów? Rozmawiałem z chłopakiem z Działu Technicznego, pokazywał mi zdjęcia jak wygląda studzienka kanalizacyjna wychodząca z szatni. W domu też by Pani takie rzeczy wrzucała do toalety? No trochę szacunku dla czyjejś pracy. Sprzątaczka brzydzi się wchodzić sprzątać te szatnie po zmianie bo tam jest codziennie rano meksyk. Naprawdę, proszę mi wierzyć że to co piszę nie wynika z moich uprzedzeń do obcokrajowców. Nie jestem jakimś skinem czy innym fanatykiem rasizmu. Ja po prostu tak zostałem wychowany, że o rzeczy powierzone należy dbać jak o swoje, a nawet bardziej, żeby zawsze zostawiać po sobie porządek, szanować pracę innych pracowników. Razi mnie jak widzę takie rzeczy. To też nie jest zarzut skierowany personalnie do Pani, bo nie wiem kim Pani jest i mam nadzieję że nie zalicza się Pani do tych osób. Bo choć widzę, że mnie Pani nie lubi to zachowuje Pani kulturę osobistą.

Prawdomówna

Witam wszystkich , moja opinia na temat Citonetu Kraków jest taka ze nie jest tak kolorowo jak jest napisane w odpowiedziach , pragnę nadmienić i zwrócić uwagę ze te super odpowiedzi które tak świetnie opisują prace i kadrę kierownicza w samych superlatywach jest wielce przesadzone , proszę zwrócić uwagę na odpowiedzi które pisane są tej samej daty w odstępie kilku minut dziwny zbieg okoliczności i tekst sam nasuwa ze jest odpowiedz kierownictwa pralni wysłuchać zawsze mogą tylko jakiś plotek , ta kadra która jest aż tak zapracowana widzi wszystko w kamerach , moim zdaniem nie maja pojęcia o pracy z ludźmi i zarządzaniem tak wielkim przedsiębiorstwem , kierownictwo nie posiada odpowiedniego wykształcenia a co za tym idzie brak kompetencji, niskie pensje brak ludzi nadmiar pracy faworyzowanie swoim informatorów, zła atmosfera pośród załogi , kadra wyszkolona doświadczonych pracowników odchodzi nie potrafią docenić naprawdę dobrze pracujących pracowników , gdyż są zajęte swoją kariera , brak obiecanych premii , sama myśle o odejściu z tej firmy gdyż atmosfera jest taka jak nadmieniłam wyżej A co do samej pani prezes to niech wróci do Łodzi bo w Krakowie szkodzi !

Mamut
@Prawdomówna

Słaba kasa. Robota jak robota miało się gorsze. Ale pieniędzy mało.

@Prawdomówna

Ja też pracuje w tej pralni i nie zgadzam się z twoja "prawdomownoscia" . Atmosfera na zmianie na której pracuje jest fajna, widocznie z tobą jest coś nie tak i nie umiesz się dopasować do reszty. Bony są a premi mnie nigdy nie zabrali.

Prawdomówna

A jak tam multisport ? Chodzisz ?

@Prawdomówna

Opowiadasz bzdety, chyba nie chciało Ci pracować, ja jakoś nie narzekam na pracę, wcale a wcale nie jest ciężka. Pracowałam w 3-krajach przez 6-ść lati wiem co to znaczy praca. A atmosferę w pracy? No cóż w każdej pracy jest tak że nie wszyscy się lubią. I jaki to problem? Żaden.Nikt nie jest doskonały i nawet kierownictwo może czasem zawodzić, przecież to tylko ludzie. Może kokosów nie ma, ale nikt tam nie wymaga żadnego wykształcenia, a nawet jeśli jesteś studentem weekendowym to tam można pracować.

@Prawdomówna

Kim Pani Jest i jakie ma Pani doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie, że na forum ocenia Pani działania swoich przełożonych? Nie jest przypadkiem, że to Pani pracuje pod, a nie nad swoimi przełożonymi. Z Pani wypowiedzi widzę tylko że kiepsko u Pani z formułowaniem poprawnych zdań, ortografią ale za to rymy jak u Dona Wasyla :D

Ciekawe czy ktoś z Was rozmawiał z Panią Kierownik. Czy może jedyne co potraficie robic to anonimowe burze w internecie?

Timon i Pumba

Dokładnie, trafione w samo sedno! Generalnie łatwiej jest poklepać parę zdań przed kompem niż mieć cywilną odwagę odezwać się, zrobić coś więcej niż tylko przychodzić do pracy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Citonet-Kraków Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Bbs

Pani kierownik! Kraków od kiedy w Polsce obowiązuje 6-cio dniowy tydzień pracy? Proponuję poczytać Kodeks Pracy. Tam jest to ściśle określone, jak również płacą za soboty!

Bbs

To co dzieje się w Citonecie Kraków woła k pomstę do nieba. O ilość pracy szkoda mówić, od 2-ch miesięcy trzech nowych klientów i ani jednego nowego pracownika. Kierownictwo wyciera kąty tą samą ilości pracowników non stop, oni myślą że po wejściu na hale my się dublujemy. Primo- klientów przybywa pracy też tylko nam pracownikom kasy za tą pracę nie przybywa. Za to op........ na każdym kroku, Krzyki i wrzaski! Nie interesuje kierownictwo że nie jesteśmy w stanie ogarnąć tej roboty, bo jest jej od groma, a szczerze mówiąc to my jako pracownicy też ich nie obchodzimy, my jesteśmy robole i mamy z.... dla ich firmy za miskę ryżu. Białe murzyny w akcji.

POLSKA

UWAŻAJCIE NA UKRAIŃCÓW!!!

Xyz
@POLSKA

To prawda. Liderem jednej zmiany jest Ukrainka, w zwiazku z czym Ukraincy maja luz (chodza, gadaja, ogolnie wywalone na prace). No i donoszą do kierownictwa.

POLSKA
@POLSKA

Rozumiem Cię Bardzo Dobrze.Nie jestem rasistą ale dużo widziałem do czego są zdolni Ci mściwi ludzie.Dla pracy utopili by Cię w łyżce wody

@Xyz

Xyz !!!!!Opowiadasz głupoty, Ukraińcy są tak samo opieprzani za nierubstwo a takich tu nie brakuje, za równo Polaków jak i Ukraińców. Jest tylko garstka osób którym zależy na pracy.

Zawiedziona! Masz 100% racji, ale cóż to da, tyle co sobie pogadamy. Nasze kierownictwo tak z tego sobie nic nie robi, no chyba że tylko zebranie a my nie oczekujemy tych pustych słów. Tylko czynów!!! A więc drogie kierownictwo gdzie Ci nowi pracownicy??? My ich z radością powitamy.

Zawiedziona

Pracy ogrom, nie do ogarnięcia, pracowników mało a na dodatek nowy klient. Masakra. Najgorsze jest to że żadnej reakcji że strony szefostwa, żadnego sensownego rozwiązania problemów narzuconych pracownikom. Pierwszym i podstawowym punktem szefostwa jest zabraniem 5% premi za tydzień za nie wysłanie prania, aż tyle kierownictwo jest w stanie zrobić. Nic więcej!! A może jednak kierownictwie pomyśli też o NAS czyż MY nie jesteśmy ludźmi, czy my jesteśmy pozbawieni rodziny??? Godziny pracy są nie do przyjęcia, tak dalej być nie może. Niech kierownictwo przemyśli temat, jak długo taką sytuację można wytrzymać. Nie jesteśmy ROBOTAMI tylko ludźmi!!!

JOJO

Witam, mam pytanie jak wygląda podejście do nowych pracowników na stanowisku Operator procesu sterylizacji w Krakowie ? Jak prezentują się zarobki ?

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Citonet-Kraków Sp. z o.o. w mieście Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ala

Praca ok, wcale nie ciężka a kasa jaj to kasa, dla jedntch dobra, a dla drugich mała. Jeżeli nie masz innej pracy to uszanuj to co jest. Przyjęcia do prach nadal aktualne!!!!

Gosc

Czy są przyjęcia na pralnie ,jakie stawki ? Ile można zarobić na miesiąc

@Gosc

Są przyjęcia, jak brakuje na chleb i opłaty a ma się chęci do pracy to można pracować. A w szczególności w obecnym czasie gdy brak pracy króluje wszędzie. Pracując tam można być pewnym stałej pracy i wypłaty miesiąc w miesiąc o stałej porze.

@Gosc

Przyjęcia są nadal

Shield

Tak jak napisał Janusz mocno się zastanowić nad pracą tam. Jesli chcesz pracować jak operator sterylizacji to ze szczerego serca odradzam. Pani prezes, Pani kierownik sterylizatorni jak również Panie z biura to bardzo mili uprzejmi i dobrzy ludzie. Problem tkwi w pracownikach.... Zatrudnisz się na 3 miesiące próby, ale jeśli nie masz mocnego charakteru i silnej psychiki to nie dasz rady. Zasada jest taka,że nowa osoba podczas tych 3 miesięcy ma się uczyć a pracownicy mają obowiązek nauczyć. W praktyce wychodzi inaczej... Przez pierwsze dni to coś tam robisz, ale już po tygodniu nie ma że nie wiesz, masz pracować tak jak oni. Jeśli pracujesz średnio lub wolniej - to nadzwyczajnie w świecie będziesz obiektem drwin i obgadywania. Co jest naprawdę nie w porządku. Polecam uważać na młodą ukrainkę przeważnie w warkoczu. Traktuje Polaków jak śmieci, jej odzywki ewidentnie wskazują że jest rasistką. Pani koordynator na takie zachowanie pozwala. Pracuje tam kilka bardzo fajnych osób, ale niestety wszyscy na jedną zmianę nie mogą pracować :D wiadomo :P Dopóki Pani kierownik nie zrobi nic z tym towarzystwem, dotąd nic się niestety Nie zmieni. Uważam że po prostu nikt z kadry zarządzającej nie wie jak się tam ludzi traktuje.... Albo się ktoś zwalnia bo nie wytrzyma albo ktoś jakimś cudem przetrwa.

@Shield

A w jakich godzinach jest praca ? Czy w weekendy też się pracuje ?

Sterylizacja 3 zmiany i jedna w sobotę. Pralnia 2 zmiany i dwie w sobotę. Handlowy 1 zmiana Techniczny różnie

Grażyna
@Shield

Ta Ukrainka już nie pracuje.

Olga
@Grażyna

Skąd wiesz? Pracujesz w Citonet? Właśnie znów szukają pracownika sterylizatorni. Jak tam teraz po tych zmianach kadrowych z atmosferą?

Grażyna
@Olga

Tak, pracuję w Citonet. Zapraszam do zespołu Pralni. Trochę pracy jest ale da się wytrzymać:) Fajna atmosfera, sympatyczne kierownictwo i pracownicy.

@Shield

Ja tam pracuje 10miesięcy i mam całkiem odmienne zdanie. Są ludzie wredni i wredniejsi, ale ja tam poszłam po to żeby pracować a nie po to żeby zawiązywać przyjaźnie lub szukać przyjaciół. Praca super i wcale nie ciężka. A stawka jak dla mnie też ok, mieć 2500 tys a nie mieć to kolosalna różnica.

Polak
@Shield

Ukraińcy myślą jak z Polski dolary wywieźć na Ukraine.Oni Cię będą uczyć?.Śmieszne:-)

Polonista
@Ala

ALA to chyba ukraińskie imię?

@Polonista

Żartujesz? A od kiedy to imię zaliczasz do Ukraińskich?

Klaudia

Jakie są plusy i minusy firmy?

---

Chciałem podpytać jak obecnie sytuacja w firmie czy są osoby zadowolone lub jest więcej niepochlebnych myśli na temat firmy?

Iza

A jaki macie socjal?

Na jakie benefity można liczyć w Citonet-Kraków Sp. z o.o.?

Murzyn

Multisport, paczki na Mikołaja i Dzień Kobiet, wczasy pod gruszą, kasa na święta, dofinansowanie do przedszkola i wiele innych.

@Murzyn

Nie ma multisportu tylko OK System - @Murzyn nie wprowadzaj ludzi w błąd Te wczasy pod gruszą to są jakieś grosze o których też nie warto wspominać.

Greg
@pracownik

Pracownik to różnica tylko w nazwie, ćwiczyć można i to ze zniżką. Wczasy pod gruszą dostałem ponad 600zł i jak dla mnie to jest spora gotówka. Pracownik - widocznie zarabiasz więcej niż ja...

Kobietka
@Greg

Greg..... jak piszesz,że 600 zł w dzisiejszych czasach to spora kasa to nie jesteś facet ....tylko nieudacznik,

Malina
@Kobietka

@Kobietka nazywanie kogoś nieudacznikiem to już przesada. W internecie będąc anonimowym każdy jest mocny, co? Na żywo też taką jesteś?

Witam. Lepiej "kopać rowy" niż pracować w tej firmie. Kierownictwo niekompetentne. Kompletnie nie potrafią zarządzać produkcją. Jeżeli jest jakiś problem to zwalają albo na kogoś pod sobą albo inny dział. P. Prezes nie potrafi postawić na swoim i tak naprawdę jest samowolka co do kierownictwa pralni. Nie wiem jak w innych działach ale słyszałem, że kolorowo nie jest. Co do pensji to najniższa krajowa + 20% premii którą Ci mogą za byle pretekst obciąć. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Bąk

Pracuje w pralni i nie jest tak źle. Kierownik i Koordynator to całkiem uprzejme dziewczyny. Jak tylko masz problem to wysłuchają i pomogą. I chociaż mają bardzo dużo pracy to jak trzeba to przychodzą i pracują razem z nami. Jedynie techniczni mogliby wziąć się za robotę...

Mamut
@Bąk

Umowa Ci się kończy i się podlizujesz?

@Bąk

Pracują z ludźmi? Chyba tylko w soboty gdy mają dodatkowo płacone :) Jak tutaj pracuję nie widziałem, żeby kierownik czy koordynator pracował z pracownikami w zwykły powszedni dzień. Podsumowując: pracy jest ogrom - świadczy o tym ilość nadgodzin pensja nie oszukujmy się - dramat i atmosfera ciężko powiedzieć, między nami pracownikami jest ok, między nami a kierownictwem kolejny dramat Praca dla ludzi, którzy przyjdą jak mu się każe, zrobią co mu się każe. Każde powiedzenie słowa nie oznacza problemy z kierownikiem.

Ben

Piszę w dobrych intencjach,by przestrzec innych przed pracą w tym kołchozie. Zarobki marne,wymagania ogromne,pracownik traktowany jak (usunięte przez administratora) do podłogi. Niekompetentne kierownictwo, a pani prezes to już brak słów, mleko pod nosem i pusta głowa..

Zygmunt
@Ben

Czyżby Panu umowy nie przedłużyli? Dziwne, wystarczy odrobina dobrych chęci i można tam długo i spokojnie pracować. Musiało Ci się baaaaardzo nie chcieć pracować.

Martyna

Widzę ze jest problem ze wprowadzaniem nowych pracowników do firmy. Czy naprawdę jest tak ciężko przejść przez okres probny?

Marcela
@Martyna

Nie, nie ma problemu z przechodzeniem okresu próbnego. Żeby pracować w Citonet dłużej musisz spełniać jeden warunek - musi Ci się chcieć ???? Praca nie jest trudna, jest dużo fajnych ludzi. Nowa Pani Prezes też jest przesympatyczna. Nie wart określać tej firmy przez pojedyncze osoby które i tak już nie pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Citonet-Kraków Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Citonet-Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citonet-Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citonet-Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Citonet-Kraków Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.

Citonet-Kraków Sp. z o.o.