Opinie o Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K. w Węgrzce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K. w Węgrzce

Do teraz tak jest, że na CV się tu nie odpowiada? Przynajmniej jedna Pani miała z tym jakiś problem. Mnie też kiedyś wyświetlało się to ogłoszenie dla sprzedawcy aut, zastanawiało mnie to czy przypadkiem nie ma jeszcze jakiegoś mechanika? Partner nim jest i z ciekawości patrzę co w okolicy mogą mu oferować.

Ada Nowy wpis

Ile w tym roku zarobi sprzedawca aut? Upewniam się, bo widziałam ostatnie opinie od klientów i ciekawa jestem jak odzwierciedlają się w oferowanych prowizjach. Z dawniejszego ogłoszenia wiem, że można było nawet do 15 tys wyciągnąć, a przynajmniej tak było napisane, jak jest obecnie? są jakieś normy?

Paula Nowy wpis
@Ada

Nikogo nie zatrudniają, szef chyba chciał zmobilizować pracowników ogłoszeniem o pracę, zero odpowiedzi po wysłaniu CV, a wystarczyło napisać NIE ????

Grzegorz Nowy wpis

Firma SAMOCHODY Z KLASĄ posiada oprócz niekwestionowanych klasowych aut - klasową i profesjonalną obsługę. Podziękowania dla Pana Adriana i całego zespołu za sprawną, kompetentną i okraszoną dużą dawką dobrego humoru transakcje zakupu wymarzonej Audi A7 w wersji Competition. W tym salonie klient możne się prawdziwe poczuć w pełni "zaopiekowanym" jak pacjent w serialowym szpitalu w Leśnej Górze.

Czy pracownicy Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tomasz

Tak

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K. na stanowisko Pracownik Biurowy w Salonie Samochodowym? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Sławek

Witam Zakupiłem pięknego mercedesa Cls. Jestem bardzo zadowolony z auta jak i z przebiegu transakcji . Sprzedawca Pan Adrian Czokało bardzo profesjonalnie i kompleksowo poprowadził sprawę wraz z doradztwem finansowania auta na firmę. Polecam wszystkim miłośnikom motoryzacji „Samochody z Klasą” .Mają tam wspaniałe auta.

Ile jest zmian w Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K.?

Mariusz

Dwie

Kacper

Firma działa w weekendy?

@Kacper

Tak działamy 7 dni w tygodniu jednak przed przyjazdem prosimy o wcześniejsze potwierdzenie dostępności danego samochodu i umówienie się z handlowcem na konkretną godzinę.

Mariusz

Macie jakieś narzędzia pracownicze ?

@Mariusz

Tak każdy z naszych współpracowników otrzymuje narzędzia niezbędne do wykonywania pracy między innymi takie jak telefon, komputer.

Cezary

W styczniu 2021 zakupilem V klase. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji. Miła i profesjonalną obsługa, auto 100% zgodne z opisem. Firma godna polecenia.

Roman

chcialbym wyrazic opinie o firmie Samochody z Klasa : moja opinia jest bardzo pozytywna . pelen profesjonalizm ; dokumenty ,prezentacja samochodu p. Sebastian /b.sympatyczny /. musze napisac ze po przyjezdzie do firmy otrzymalem produkt ten ktory byl prezentowany przez p. Sebastiana w 100% zgodny z opisem. Jezeli ktos decyduje sie na samochod z klasa bardzo polecam ta firme a szczegolnie kontakt z p. Sebastianem i otrzyma to czego oczekuje.

Damian

Witam serdecznie. Jestem nowym właścicielem Maserati ghibli s. 2017r 410 km. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Wszystko zgadzało się 100% z opisem a nawet było jeszcze lepiej. Pan Sebastian to profesjonalista i wszystko zostało sprawnie zorganizowane. Jakby było więcej takich firm to zmieniał bym autko co dwa miesiące!!! Gratulacje i pozdrawiam

Łukasz.

Polecam bardzo gorąco firmę Samochody z Klasą. To co mogę napisać o firmie to przede wszystkim, że są uczciwi, profesjonalni oraz że szanują swoich klientów. Samochód wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciach, wszystko się zgadzało. Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić to miejsce każdemu.

Tom

Polecam bardzo gorąco firmę Samochody z Klasą. Pełna profesja , podejście do klienta i ogólnie jestem zadowolony już nie po raz pierwszy ! Za jakiś czas miło będzie wrócić po kolejna super (bryczkę). Pozdro i powodzenia Panie Sebastianie

Zostaw merytoryczną opinię o Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K. - Węgrzce

• Jak się pracuje w Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K.?

Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 101B
    31-268 Węgrzce

Samochody z Klasa Sp z o.o. Sp.K.