Everli

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Everli. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Everli o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everli w Warszawa

Czy zamawiając zakupy jest możliwość wybrania konkretnego, sprawdzonego szopera??

@Anna

Zawsze można wpisać w uwagi dla szoper koordynatorzy patrzą i mogą przekierować , ja mimo iż nie byłam wpisana w godziny otrzymałam zlecenie z prośbą abym to ja dowiozła zakupy

Czesc, Pracowałem pare tygodni w tej firmie (wwa) i chciałbym sie z wami podzielić moimi wnioskami. + Brak przelozonego ktory męczy Tobie głowe. + Zdalna umowa. + Mily support. Minusy: - Niestety zarobki są dramatycznie małe. Amortyzacja samochodu nie istnieje , nawet koszty paliwa nie sa pokrywane (tak wiem od sklepu do klienta pokrywacie, ale przecież od tego klienta do sklepu również trzeba dojechać). - Klienci zamawiaja zakupy tonami. Srednio myślę że ok 20-30kg ważyły każde zakupy a zdarzało się że nosiłem na 2x, gdyż klient zamówił np 6 zgrzewek wody. - Szukanie jakiś randomowych produktów o których istnieniu nie mają pojecia pracownicy sklepu którzy wykładają towar xd Resumując jest się kierowcą, order pickerem, tragarzem za ok 15-20zl/h (w tym wliczone sa koszty paliwa). Gdyby Everli samo utrzymowało auta i za zakupy powiedzmy powyżej 10kg byłby by dobre premie to może bym został tak niestety nie opłacało mi się.

Mam pytanie- dlaczego w formularzu aplikacyjnym mam podać numer pesel?

@Ania

Pesel podają państwo w celu identyfikacji. Abyśmy wiedzieli z kim podpisujemy umowę.

Piszę z zapytaniem czy podejmując pracę w tej firmie można dojeżdżać do klienta za pomocą transportu publicznego typu autobusy, tramwaje? Ma to znaczenie dla firmy i trzeba tylko samochodem czy można samemu sobie wybrać? Oraz chce zapytać czy można sobie wybrać dane zamówienie które się zrealizuje? Chodzi mi o to, żeby zobaczyć sobie co dany klient zlecił aby mu kupić i ja jako shoper zdecyduję czy wezmę to zlecenie czy nie? Będę wdzięczna za odpowiedzi gdyż rozważam pracę w tej firmie, a chcę dowiedzieć się jak wyglądają te kwestie, ponieważ czy będzie przeszkadzać to, że dojeżdżać będę komunikacją publiczną.

@.

Podasz dyspozycyjność i system będzie Ci wrzucał zamowienie, może małe a może duże. Małe zamowienie tez może mieć np 2 zgrzewki wody. Możesz zmieniać lokalizację sklepu i wtedy zaraz po przyjęciu zamówienia masz wgląd w listę produktów. Więc tu scenariusz wygląda tak; że przyjmujesz zamowienie, przeglądasz listę i pewnie w 80% rezygnujesz, bo nie dasz rady tego tramwajem ogarnąć. Chcesz połazić to chyba listonoszy szukają na cały lub część etatu

@.

Szoper nawiązujący współpracę z nami musi mieć do swojej dyspozycji samochód. Jest to warunek konieczny.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Dzień dobry, podoba mi się firma z wielu stron- pytanie teoretyczne: czy jako pracownik biurowy Everli można być dodatkowo szoperem po pracy? Lub czy doświadczenie jako szoper jest atutem przy ubieganiu się o pracę np w obsłudze klienta w Warszawie?

@Ania

Na stronie Everli, na samym dole jest zakładka "Pracuj z nami", w której mogą Państwo znaleźć wszystkie otwarte rekrutacje w Everli - na całą Europę. Do rekrutacji może podejść każdy. Na wszystkie pytania dotyczące możliwości pracy i rozwoju w firmie odpowiadamy na rozmowach rekrutacyjnych.

@Ania

Szoperem u nas może być każdy - tę pracę można jak najbardziej traktować jako pracę dodatkową. Do pracy biurowej natomiast każdy musi przejść taką samą rekrutację niezależnie od tego czy jest Szoperem czy nie. Niemniej znajomość firmy i sposobu jej działania, może jak najbardziej okazać się atutem w trakcie rekrutacji. Wszystko zależy od kandydata i tego jak się zaprezentuje. Zapraszamy

Rt

Zastanawiam się czy warto podjąć się pracy jako szoper. W ogłoszeniu pisze że zarobki od 20 do 25 zł za zlecenie. Czy rzeczywiście oni tyle płacą i nie ma zleceń poniżej 20 zł ? Pracę bym wykonywał w Poznaniu.

@Rt

Są zlecenia poniżej 20 i to sporo . Najmniej to 15zl ;/ ale trafiają się również i za 50zl ;)

Rt
@Hej

To po co w ogłoszeniu jest ok 20 - 25 zł za zlecenie ? Czy to jest średnia ? A paliwo koszty jest osobno wyszczególnione ile kilometrów przejechanie do Klient A że sklepu ?Ile produktów jest jak dostaje się za zlecenie 15 zł ?A ile musi być zeby bylo np.20 zł ? Czy jako kurier ile mam brać reklamowek oceniając ile jest towaru i na koniec jest jakiś okres wypowiedzenia na umowie zlecenie i gdzie trzeba wysłać jak się okaże że to lipa i zarobek marny

@Rt

Piszesz po prostu ze rezygnujesz i tyle. 15zl to jak klient zamawia w miejsce chyba do 1km , już nawet nie wiem . Muszą jakoś zaciekawić ludzi to pisza bzdury . Nie ma czegoś jak koszty za paliwo. Oni doliczają do zlecenia 1.10 od rozpoczętego kilometra i to tyle

@Rt

A reklamówki sam oceniasz ile wziąć , ja zawsze więcej biorę żeby nie braklo

@Hej

Z tego co czytam po opiniach, to bardzo rzadko się coś takiego trafia, a i trzeba się nadźwigać, średnia to chyba przedział 10-13-18zł.

@Rt

Do wynagrodzenia podstawowego dochodzą liczne bonusy stałe i czasowe. Obecnie dla każdego aktywnego Szopera oferujemy również zniżkę w wysokości 12gr/l w jednej z wiodących sieci stacji na rynku.

@Hej

Nie zalecamy brania większej liczby reklamówek niż to w rzeczywistości potrzebne. Klienci są mocno wyczuleni na kwestie ekologiczne i często wyrażają niezadowolenie z tego, że toreb było za dużo. Negatywna opinia klienta może zaś wpłynąć na ocenę pracy Szopera. Oczywiście należy odpowiednio rozdzielać poszczególne kategorie zakupów, np. mięso, chemia, świeże warzywa i owoce, tak aby nie było możliwości "pobrudzenia" pozostałych produktów.

MR165
@Everli

No dobra a jak użyć tej zniżki bo w apce nie ma czego zeskanować a nie dostałem karty zniżkowej. Więc pytam jak wykorzystać tą niby zniżkę na paliwo która i tak jest śmieszna bo to tylko 2% gdzie inne firmy dają nawet 5%?

@MR165

Kartę zniżkową należy wyrobić osobiście na stacji, a rejestrując ją postępować zgodnie z informacjami udostępnionymi w komunikacji na temat tego benefitu. Jeśli nie może Pan znaleźć tego komunikatu, proszę skontaktować się ze swoim City Managerem. pozdrawiamy

NASA

jak wygląda wypowiedzenie/rozwiązanie umowy? Co powiecie na temat opłaty kary w jakim przypadku taką karę mogą naliczyć??? Nurtuje mnie również zapis art2 punkt 5 dotyczący weryfikacji pełnoletniości przy dostarczeniu artykułów z akcyzą, skoro piszecie ze klient nie otwiera drzwi czy nie odbiera telefonu i każe zostawić zakupy pod drzwiami? Na razie pytam zanim podpisze cyrograf ????

@NASA

Umowę rozwiązuje się poprzez wysłanie pisemnego wypowiedzenia do managera. Okres wypowiedzenia dla obu stron, to jeden dzień. Jeśli chodzi o kary, proponuje porozmawiać o tym również z managerem. Zapis ten służy zabezpieczeniu interesów firmy, jednak ZAWSZE jesteśmy skłonni wysłuchać każdego z osobna i uwzględnić jego sytuację osobistą. Szoper nie może zostawić zakupów pod drzwiami bez opieki. Zdarzają się kradzieże. W razie braku kontaktu z klientem zalecamy kontakt z Zespołem Wsparcia.

Mariusz
@Everli

Jak chcecie się zabezpieczyć to zamiast badziewnych i bezprawnych kar w ramach badziewnej umowy zatrudniajcie na umowy o pracę. Ciekawe czy jakieś kary sobie narzucacie za uchybienia z Waszej strony,aby interes pracownika też był zabezpieczony

Krakowska klientka

Miałam dzis super szopera - to oni są firmą, pamiętajcie o tym kochani managerowie :D Link z sms o opinię jest niezabezpieczony odpowiednio (s24.be...) Wesołych Świąt!

Everli pobiera opłaty i daje zlecenia szoperom.Jezeli je anulowali to ma pani kontakt w aplikacji i proszę się kontaktować ,a nie wyzywać się na szoperach bo oni nie są nic winni

Wszelkie problemy dotyczące zleceń prosimy o kierowanie do Działu Obsługi Klienta. Są one ZAWSZE rozpatrywane.

Patryk1997

Ja pracuje w everli od listopada 2020 roku i powiem że jako pracę dodatkową sobie ja szanuje i jestem zadowolony choć stawkę minimalną powinni zwiększyć do 18zl. Pracuje od pn do pt po 4h i tygodniowo mam około 400zl do wyplaty. Miasto Bydgoszcz

@Patryk1997

Może po nowym roku coś zwiększą. Chodzą jakieś plotki czy nic nie wiesz? Zastanawiam się nad taką pracą dorywczą...

@Halina

Poza wynagrodzeniem podstawowym oferujemy Szoperom szereg bonusów - które mogą się zmieniać. Proponujemy również różne benefity, tak jak np. ostatnio zniżka na paliwo - 12gr/l w jednej z wiodących sieci stacji benzynowych.

Jaaa

Pisałam do Pani Danuty wczoraj niestety brak odpowiedzi. Menager napisał że nie mają podliczone bo nie wiedzą co zrobić z "wyjatkami" którym brakowało-,-

@Jaaa

Ja nie miałem żadnego problemu,ale o swoje trzeba się upominać

L
@Andrzej

Nie ma nic gorszego, niż upominanie się o swoją wypłatę. Z tego co pamiętam w tej firmie, było to na porządku dziennym. Praca ciężka, niewdzięczna, za małe pieniądze, a w dodatku trzeba każdego dnia pamiętać, bo jak się nie upomnisz to Ci czegoś nie doliczą. Z tego co piszecie, nawet jak się upomnisz, to nie ma gwarancji.

@Jaaa

Wyjątki są rozpatrywane za każdym razem indywidualnie. Zazwyczaj ustalenie czy ktoś w ramach wyjątku otrzyma bonus trwa do kilku dni dłużej.

Wawiak

A dostał ktoś bonus kwartalny?

@Wawiak

Właśnie o to samo chciałam zapytać;) Ja nie dostałam mimo wykonanych 190zlecen . Pisałam do menagerki i nie dostałam info żadnego Ej ludzie załóżmy choćby na fb jakaś grupę tam będziemy się wymieniać informacjami bo tu lipa -,-

Andrzej.
@Jaaa

Witaj.Napisz maila do księgowej.Ja miałem przypadek że nie dokuczali mi przez miesiąc 30 %i płacili mi na starych zasadach.Po moim mailu dostałem ponad 600 złotych.Skontaktuj się z panią Danuta i opisz problem.

Andrzej.
@Jaaa

Sorki jakiś błąd.Mialo być że nie wypłacili a wyszło że dokuczali.

Szop

Tak

@Jaaa

Bonusy są zawsze wyliczane nie tylko ze względu na liczbę wykonanych zleceń - musi ich być co najmniej 150 na kwartał, ale również za: - utrzymanie dostępności - Co najmniej 95% zadeklarowanej dostępności nie może zostać usunięta.; - pozytywne opinie od klientów - na pytanie „Czy zakupione przez Ciebie produkty zostały dostarczone w odpowiedni sposób?”, w opiniach klientów, 90% odpowiedzi musi brzmieć: „tak, wszystkie”. Jeśli nie otrzymasz żadnej opinii, kryterium to nie będzie brane pod uwagę.

Wawiak

Trochę ostatnio się poprawili. Dają bonusy, które z napiwkami pokrywają koszty paliwa. A dziennie z te 150zl da radę zarobić. Na 7 zleceń przy dwóch się narobisz, reszta leci. Wprowadzili by jeszcze te 11zl za godzinę bez zlecenia. No z trojaka się zarobi na czysto beż jakiegoś gnojka nad głową. Byle auto nie padło.

@Wawiak

Nie zgodzę się z tobą bo zawsze jak mam wyrobić 25zlecen to wyobraź sobie że akurat te 2 brakujące do bonusu niestety nie wpadają.. Przypadek ?

zbychu
@Jaaa

Nie wiem jak to u Was jest ,ale u mnie ten tygodniowy bonus nie jest od ilości zleceń a od godzin dostępności które ustalam i tak : 25 h - 100 zł 35 h - 150 zł Warunek jest oczywiście nie usuniecie więcej niż 5 % ( czyli tak naprawdę 1 h ) na mniej niż 24 h przed tym " okienkiem ". Macie inaczej ?

@zbychu

Tak to jest od godzin a nie od ilości zlecen

25 godzin i bonus jest nie od zlecen

Musimy mieć wykonane 25zlecen

@Jaaa

Tu nie chodzi żeby zrobić 25 czy 35 zleceń. Bonus jest jeśli wpiszesz się na 25 albo 35 godzin i nie usuniesz ich albo usuniesz max 5%.

zbychu
@Jaaa

Ja nie mialem tylu zlecen mimo dostepnosci 25h i bonus wpadl . Jestes pewien ?

Grzegorz
@zbychu

I ten bonus już tez nie działa

Gosia
@Grzegorz

Mi dziś wpadl bonus więc działa :)

Gosia
@Wawiak

A co myślicie na temat zmiany otwarcia zamówienia z 2h na 30 minut ?

@zbychu

Takie są właśnie warunki otrzymania bonusu - dodanie wyżej wymienionej dostępności oraz nie usunięcie więcej niż 5 % z zadeklarowanych godzin.

Mateusz

(usunięte przez administratora) i bardzo mało płacą

@Mateusz

A co tam takiego niecenzuralnego napisałeś że Ci zablokowali? :D Ciekawa jestem. Dalej tam pracujesz?

Halina

Ale to kasa idzie do tych noszących zakupy a nie do firmy, bo Ci ludzie co noszą to sobie w ten sposób dorabiają, więc nie ma możliwości żeby każdy z nich miał terminal, no chyba że sami prowadzą działalność... a nie wiem, już się pogubiłam :D

Robert

Cześć mam na imię Robert .współpracuje z everli już półtora roku i chwałę sobie współpracę współpraca się układa bardzo dobrze firma dba o pracowników jak żadna inna . Bardzo dobry kontakt z menadżerem Kamilem .który zawsze pomaga . Bardzo Dobry kontakt również z everli pomoc co bardzo ułatwia codzienna współpracę Same pozytywy Pozdrawiam

@Robert

Wazelina

@Wawiak

Żadna wazelina pisze jak jest .jak masz inaczej to twoja sprawa

Robert

Nie pisali tego sami tylko ja pisałem działam w Warszawie i pisze prawdę ja tak mam zero problemów i wszystko na czas

@Wawiak

Żadna wazelina tylko prawda ja tak mam jak masz inaczej to twoja sprawa

@Robert

Ja doceniam szczerą opinię, zawsze wierze że w gąszczu negatywnych komentarzy znajdzie się pozytywny rodzynek :) Są i tacy!

Wkurzonyszpak

Ktoś coś wie odnośnie bonusu kwartalnego bo dalej cisza;/

Mateusz

Przepracowałem 3 miesiące w tej "firmie" jako shoper, i z takim podejściem do pracownika się jeszcze nie spotkałem. W skrócie, nie polecam nikomu pracy w everli. Pełna wersja jest taka: - Niskie stawki. Na stronach z ogłoszeniami o pracę everli promuje się zarobkami po 25-30PLN za godzinę ale to zwykłe kłamstwa, żadko kiedy zdarzają się zamówienia w granicach 30PLN a nawet jak się jakieś już trafi to na samo skompletowanie zamówienia schodzi co najmniej 1-1,5h a potem trzeba jeszcze takie zamówienie dostarczyć, więc po odliczeniu jeszcze kosztów za benzynę wychodzi około 11-12PLN za godzinę pracy. - Samo everli sugeruje by kompletowanie zamówienia zaczynać godzinę wcześniej by wyrobić się z zamówieniem i nie brać zamówień jeden po drugim tylko brać tylko maksymalnie 2 zamówienia, godzina przerwy i kolejne 2 zamówienia i kolejna godzina przerwy, gdzie te godzinne przerwy nie są po to by shoper mógł sobie odpocząć a raczej by w tej godzinnej przerwie już pracował nad następnym zamówieniem. Biorąc 6 zamówień na dzień przepracowywałem ponad 10 godzin dziennie!!! - Niby jest dopłata paru groszy za każdy przejechany kilometr od sklepu do klienta, ale nic się nie dostaje za dojazd do sklepu od poprzedniego klienta gdzie w moim wypadku (jeżdżąc po Krakowie) zdarzało się że od ostatniego klienta do następnego sklepu miałem nawet 10km za które żadnych zwrotów niema. - Kompletnie niezrozumiały dla mnie system wynagrodzenia za każdy różny produkt. Jak w zamówieniu jest kilka takich samych produktów to dostaje wynagrodzenie za nie jak za jeden produkt co jest kompletnie niesprawiedliwe bo przecież trzeba nosić kilka produktów a nie jeden. Sam miałem taką sytuację że klient w zamówieniu miał 30 butelek coca-coli po 1,75 litra a ja za takie zamówienie dostałem minimalne przewidziane przez firmę wynagrodzenie. - Brak jakiejkolwiek kontroli ile rzeczy można zamówić i braku ograniczenia co do wagi takiego zamówienia. Kilka razy mi się zdarzyło trafić na zamówienie o łącznej wadze parudziesięciu kilogramów (zazwyczaj były to napoje typu coca-cola, woda butelkowana, soki, które klienci prali nie po butelce lub dwie a po zgrzewce lub dwie a czasem i więcej). - Problemy z parkowaniem - to może akurat nie jest problem samego everli a raczej tego że teraz jest od groma zamkniętych osiedli bez możliwości do wjazdu dla obcych przez co często trzeba szukać miejsc parkingowych o wiele dalej od klienta przez co z kolei noszenie ciężkich zakupów jest zwykłą udręką. W moim przypadku przy jednym zamówieniu, musiałem zaparkować ponad kilometr od klienta bo nigdzie indziej nie było wolnego miejsca. Jakby everli wprowadziło wymaganie od klienta podania czy na osiedlu klienta można wjechać obcym czy nie, a jeżeli nie to żeby był jakiś bonus dla shopera za tyranie jak wół nosząc te zakupy. Na koniec zostawiłem 3 nieprzyjemne historie z everli gdzie ostatnia zakończyła się wypowiedzeniem umowy: 1) Podczas jednych z moich pierwszych dni pracy, po zakończeniu jednego z zamówień aplikacja everli zaczęła sprawiać kłopoty, sama się zamykała po kilku sekundach od uruchomienia i nieważne co robiłem, nie chciała pracować poprawnie (tzn. restart telefonu, wyczyszczenie pamięci ram itp.) choć cały czas dostawałem powiadomienia by przyjąć ostatnie już tamtego dnia zamówienie. Z tym problemem odrazu zgłosiłem się do pomocy everli które jedynie mi odpisało by przyjąć zamówienie i je zrealizować. Nie obchodziło ich to że ich aplikacja nawala a ja w takim stanie nie mam jak nawet przyjąć zamówienia a co dopiero je zrealizować. Po braku dojścia do porozumienia z pomocą stwierdziłem że skoro ich własna aplikacja uniemożliwia mi pracę a to jest ostatnie zlecenie, to zakończę na tym dzisiejszą pracę. Pomoc everli najwidoczniej uważała jednak inaczej i za nieprzyjęcie zamówienia w godzinie w której miałem być dostępny a nie mogłem przyjąć z powodu ich zepsutej aplikacji, nagrodzili mnie zablokowaniem i skierowali na ponowny kurs wprowadzający u koordynatora. Na plus to jedynie to że po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu aplikacja zaczęła ponownie działać (choć jeszcze 2 razy miałem ten sam problem z tą aplikacją) oraz to że po rozmowie z koordynatorem i wytłumaczeniu sytuacji, zostałem odblokowany bez potrzeby ponownego przechodzenia kursu. 2) Przy jednym z zamówień na godzinę poranną zamówienie dostałem na 30 min przed godziną rozpoczęcia zlecenia i musiałem się wykłócać z pomocą by nie przyjmować tego zlecenia. 3) Parę tygodniu temu złamałem rękę i nie miałem jak pracować w everli o czym poinformowałem koordynatora że przez jakiś miesiąc będę niedyspozycyjny. Po 2 tygodniach bez przypisywania żadnej godziny dostępności dostałem emaila z wypowiedzeniem umowy z everli i pomimo rozmowy z koordynatorem że mogą mnie przywrócić to ja sam już miałem dość tego bajzlu i dałem sobie z tą firmą spokój. NIE POLECAM tej firmy nikomu kto ma choć trochę szacunku do samego siebie.

Jaaa

(usunięte przez administratora) I metr mulu. Dziś przegięcie paly . Człowiek wpisany na cały dzień czeka czeka i pół dnia zmarnowane. Siedziałam w swojej pracy do godziny 22 . Nie wpadło żadne zlecenie na godziny poranne , jak to koordynatorzy piszą to że nie wpadnie zlecenie wieczorem nie świadczy że mamy wolne. Do domu z pracy dojeżdżam 30minut nim człowiek się ogarnie to o godzinie 00 idzie spać. Wstałam specjalnie o godzinie 6.30 bo trzeba się ogarnąć do drugiej roboty . Czekam, czekam, i tak (usunięte przez administratora) pół dnia czekałam aż coś wpadnie. Wpadło zlecenie na przedział 16-17 dopiero. Mogłam się do cholery jasnej wyspać! Jeżeli nie ma zlecenia wieczorem to znaczy że.mam rano wolne . Ogarnijcie ten swój badziewiaski system bo jest do ,,(usunięte przez administratora) Koordynatorom to się też we łbach poprzestawiało niech zapieprzaja 9km w jedną stronę za 15zl . Gwałci tego repleja wpadło zlecenie , wpadło zlecenie I tak 80 razy człowiek napisze że odrzuca bo przecież jak byk jest taka możliwość to on napisze że im się nie wyświetla. Czy ktoś tu przeszedł z tego gówna na glovo? Czekam na info , bo przez te cholerne wniesienia 50litrow na 4 piętro bez windy to mi (usunięte przez administratora)plecy rozwalilo!!!! Nie ma co marnować swojego zdrowia Reklama chyba coś mało pomogła skoro brak zleceń! 30groszy za produkt hmm kobieta zamówi 1 produkt razy 12 i zapieprzasz z tymi zgrzewkami wody na 4 piętro za 30 gr. (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) I metr mulu ! Waha już 6zl . Skoro stać was było na reklame to stać was żeby płacić za każdą sztuke !

Yeah
@Jaaa

Właśnie też mnie to irytuje, że ustawiasz sobie dostępność w takich i takich godzinach ale musisz być "pod telefonem" 3 godziny wcześniej bo może wtedy przyjdzie powiadomienie o zleceniu albo tak samo godziny poranne to już wieczorem poprzedniego dnia musisz patrzeć w telefon od 20 a jak nie przyjmujesz bo masz swoje życie to na drugiej aplikacji będą pisać "przyjmij 9-10" nawet o 22:50. Wychodzi ze pracujesz więcej godzin niż deklarujesz. Ja ta prace traktuje jako dodatkowa więc nawet sie nie spinam już. Ale z tymi zgrzewkami wody porażka to samo myślę..

@Yeah

Bo oni mają to gdzieś... męczysz się z tymi zgrzewkami a oni nie patrza czy zlecenie wpada do kobiety czy mężczyzny, wiadomo że facet ma więcej siły. Wpada takie zlecenie na 4 piętro gdzie aby wejść na parter masz 2 pozycje schodów wiec to już jest jakby samo 2 pietro pomnożyć x4 . To jakby się wchodziło na 8pietro i tak 5 razy gora dół gora dół . Pracuje w takiej firmie która ma wnoszenia liczone za każde schody dodatkowo . Tu by się też przydało chcesz wniesienie zapłać! A tam gdzie nie ma windy powinno być ograniczenie wagowe na wysokie piętra! Wczoraj też miałam wpisane na rano i co pobudka o 6.30 i oczywiście nic nie wpadło. Dziś nie byłam wpisana i ooo 2 zlecenia wpadly bo nie było komu przyjąć. (usunięte przez administratora) !

no no

Wg ogłoszeń powinnam zarobić od 2 do 4 tyś. Małe miasto - Swarzędz. Mimo deklarowanej dyspozycyjności, otrzymywałam zlecenia poza czasem lub w ogóle poza rejonem, czyli w Poznaniu, gdzie musiałabym dojeżdżać kilkanaście kilometrów, o czasie w korkach nie wspomnę. Raz zdecydowałam się na taki wyjazd, do którego dorzucono tzw bonus, wyszło mi, że po przeliczeniu na godziny (dojazd z domu do sklepu, ze sklepu do klienta, od klienta do domu) za godz zarobiłam jakies 10 zł, a tu jeszcze odjąć koszty paliwa...masakra! Napiwków brak, klienci zwykle życzą sobie postawić zakupy pod drzwiami i się zmyć. Niektóre dni kilka godzin dyspozycyjności i zero zleceń. Plusem jest fakt, że otrzymuje się dodatkową kasę za czas pozostawania w dyspozycji, ale trudno na tym zarobić... Czekasz na zlecenie, nie możesz mieć nic innego zaplanowane, poświęcasz czas będąc w gotowości do realizacji w tym danym momencie. Niestety w mniejszym mieście jest to nieopłacalne całkowicie. Jestem zawiedziona z powodu małej ilości zleceń. Raz wystapiły problemy techniczne z uruchomieniem zlecenia, po przyjęciu, pod sklepem, a czas leciał, nalezy dostarczyć zlecenie na określony czas... Nie ma zleceń, podczas których wszystko się zgadza, zawsze czegoś w sklepie nie ma, trzeba szukać zamienników i dzwonić do klienta. Traktowałam tę pracę jako pełnowymiarową na cały miesiąc , dałam sobie właśnie taki czas na test tej formy zarobku, zarobiłam około 650zł za 3 tyg i odpuściłam, z czego nalezy odliczyć koszty paliwa i amortyzacji auta. Nie opłaca się. Na plus naprawdę bardzo, bardzo miły kontakt z opiekunem rejonu i cały proces rekrutacyjny oraz podpisanie umowy - sposób zdalny, to jest mega. Sama aplikacja szoperowa tez spoko, do ogarnięcia przez zwykłego użytkownika smartfona. Mam nadzieję, ze w przyszłości oferta w Swarzędzu będzie się rozwijać i wszyscy - i klienci i szoperzy będą zadowoleni. Na ten moment, nie idzie zarobić, jęli traktujesz tę pracę, jako podstawową.

Zordon
@no no

Nie przejmuj się. W dużych miastach wygląda to tak samo...

Zostaw merytoryczną opinię o Everli - Warszawa

• Jak się pracuje w Everli?

Zobacz opinie na temat firmy Everli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Everli?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 12 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Everli?

Kandydaci do pracy w Everli napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Everli