Everli

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Everli. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Everli o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everli w Warszawa

Waters

Jak odejść z tego ?na jaki adres wysłać jakaś rezygnację czy coś ?pomóżcie

@Waters

Wyślij wypowiedzenie do swojego "Citymenegera"

Czy w On Demand Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

H.

Nie

Niestety, po przejęciu przez supermercato24, wszytko się pozmieniało na gorsze. Mniej zleceń, słabo płatne, nierówne traktowanie szoperów. Przed przejęciem kiepsko było z informacjami, teraz jest jeszcze gorzej, po miesiącu! został wypuszczony informator, który nie informuje o niczym ważnym. Nie wiadomo jakie są strefy i na jakiej się jest wpisanym. Pani prezes liczy każdą złotówkę wypłacaną pracownikom, jak by to było z jej kieszeni płacone. Chciałbym jeszcze nawiązać do startu nowej strony i systemu, prawie 20 godzin nic nie działało, błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Niestety pracownik przy kontakcie z klientem musiał świecić oczami za całą firmę. Szkoda, firma miała potencjał, trzeba było nią po prostu dobrze zarządzać.

@Tomek

Jeśli chodzi o zarobki i ogłoszenia typu 20 -* 25 zł za godzinę to, prawdą są |"zarobki" 10-15 zł za godzinę. Od tego wynagrodzenia trzeba odjąć koszty paliwa.

Szoper

Chciałbym coś pozytywnego napisać o tej firmie, to może dwa zdania, o tym jak było wcześniej.Ponieważ to co było jeszcze w zeszłym roku, a to co jest teraz w 2020 to dwa różne światy. Jeszcze w 2019 roku, firma miała wielu stałych, dobrych klientów, ceniących sobie jakość, elastyczność i szybkość dostaw. Z kolei nowych, dzięki temu przybywało. To przekładało się na nienajgorsze zarobki. Zamówień było tyle, że momentami ciężko było się wyrobić. Dobry, doświadczony szoper mógł zarobić 25 zł za godzinę, z czego oczywiście trzeba było opłacić paliwo. Część też zostawała u mechanika. Jednak przeliczajac to wszystko przez liczbę dostępnych godzin, zostawało w kieszeni koło 17 zł/h. Co przy tak ciężkiej pracy, jeszcze w Warszawie, było stawką umiarkowanie przyzwoitą. OBECNIE, firma wprowadziła wiele "innowacji"dla klientów, jak brak możliwości płatności przy odbiorze. Zostawiła tylko jedną formę, płać z góry i czekaj potem kilka dni na zwrot nadpłaty, tak klienci mówią i piszą na forach. Czyta się również o kulejącym kontakcie z klientem. Klienci nie są z tego zadowoleni i odchodzą. Wszystko to przełożyło się na drastyczny spadek zleceń, co za tym idzie zarobki szoperów. Druga sprawa, zmieniły się stawki dla szoperów, a raczej sposób ich naliczania. Każde jedno zamówienie jest gorzej płatne niż jeszcze w zeszłym roku. Pracować na cały etat już się nie opłaca, bo na koniec miesiąca straty byłyby kilkaset zł, w stosunku do tego co było jeszcze w 2019 r. Jako praca dodatkowa też przestała się sprawdzać, bo nawet w dni takie jak piątek czy sobota, zleceń jest niewiele, a te co są, są gorzej płatne. Trzecią sprawą, która wpłynęła na pogorszenie się zarobków, jest nowy system i apka, która hamuje elastyczność w robieniu zleceń, przez co ciężko skompletować kilka zamówień na raz, potem je dopiero rozwieźć. Krótko mówiąc, zrobić więcej zleceń w krótszym czasie już się nie da. Mimo, że firma przed zmianami właśnie tak argumentowała obniżkę stawek, czyli zrobicie więcej zleceń, w krótszym czasie, dzięki czemu dniówki będą takie same. Tak przedstawiano teorie, praktyka jest taka, że obecnie na koniec zmiany wychodzi 10 zł za każdą godzinę dostępności. Minus paliwo. Klienci, mam wrażenie słabo poinformowani o zmianach, za co dostaje się szoperom od Nich. Praca jest ciężka, to nie jest dostawa pizzy. Często dzwiganie dziesiątek kg do jednego klienta, zdarza się, że bez windy. Jak ktoś sobie nie wyobraża, to niech spróbuję zrobić 10 razy jednego dnia zakupy w dyskoncie. A najlepiej jeszcze w sobotę ;) O kosztach eksploatacji własnego samochodu nie wspomnę. A nie jest to praca na rower. Żeby pracownicy nie odchodzili z poczuciem krzywdy, przykładali się do pracy, co przekłada się na satysfakcję klientów, co z kolei skutkuje pozyskaniem nowych, a utrzymaniem starych, praca  ta musi być przyzwoicie płatna. Mam nadzieję, że to wykolejone pendolino wróci na właściwe tory, chętnie wtedy dodam adnotacje do tego wpisu.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Szoper

Firma po zmianach nie przypomina już dawnego szopi które dawało możliwości zarobku. Obecnie supermercato24 bo taką nazwę nosi kusi nowych pracowników zarobkami w przedziale 20-25zl netto za godzinę. Mocno mija się to z prawdą bo takich zleceń na 10 kursów może trafi się 1-2 Większość jest w granicach 14 max 16zl.Do tego za własne pieniądze i swoim samochodem trzeba dojechać nawet 10km do wskazanego sklepu żeby zrobić tam zakupy. Zleceń jest jak na lekarstwo więc pół dnia można siedzieć i dostać 1-2 zlecenia i to często na inną dzielnice. Szoper ma do wyboru albo jedzie za 14 zł albo nie zarobi nic. Są dodatkowe bonusy które nie są wpisane w umowę. Trzeba samodzielnie pilnować czy czogos nam nie zapomnieli dodać. Kolejnym minusem to błędy w aplikacji, niepoprawne adresy czy słaby kontakt z korynatorem. Dla osób chcących wydać całą wypłatę na naprawę auta, paliwo i stracić czas to wymarzona praca. Firma cały czas mydli oczy że zaraz będzie lepiej a część pracowników odchodzi więc rekrutują nowych jeszcze nieobeznaych w temacie. Ogólnie odradzam tam pracę chyba że ktoś lubi słuchać obietnic i praca na swoim aucie i paliwie za 14zl nie jest przeszkodą.

Szoper

Po przejęciu On Demand (Szopi.pl) przez włoska firmę Supermercato24 niestety warunki pracy się pogorszyły. Ilość zleceń zmalała o ponad połowę, zarobki za "pełny etat" z 2500 +- 300 spadły do ok. 250 zł za tydzień (wypłata tygodniowa). Dodatkowo trzeba dokładać do paliwa z własnej kieszeni. Nie polecam.

Gregor

Mam nadzieję, że to dobra praca spowodowała taki spokój na tym forum?

Minion

Zarobki w szopi.pl według ogłoszeń 20-25zl. Niestety jest to nierealne. Wychodzi max 15zl, na godzinę. Do tego swoje auto, swoje paliwo. Pracowałem tam 3 miesiące i nie polecam. Po przeliczeniu kosztów, na czysto wyszło mi 12.3 zł na godzinę.

Tymon

@Xyz Przesadziłeś z taka opinią. A wystarczy dobrze robić swoje!

Xyz

Przelozeni niskiego szczebla spoko, zarządzający bardzo słabo. Oszczędności szukają w pracownikach.

miki

On Demand czyli szopi.pl. Ogólnie atmosfera spoko, młody zespół, karta multisport, jakieś integracje. Gorzej z zarobkami. Rekrutują na szoperów non stop bo rotacja duża, ludzie co chwile odchodzą. W ogłoszeniach piszą, ze można zarobić 20zł/h - raczej nie realne, ogólnie bliżej 15zl/h pod warunkiem ze są zamówienia a z tym rożnie bywa. Miałem dni gdy nie było żadnego zamówienia więc siedzisz pod telefonem cały dzień za darmo.

Zostaw merytoryczną opinię o Everli - Warszawa

• Jak się pracuje w Everli?

Zobacz opinie na temat firmy Everli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Everli?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 12 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Everli?

Kandydaci do pracy w Everli napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Everli