Everli

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Everli. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Everli o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everli w Warszawa

Maciek

Firma płaci ok 15 zł/g a powinna 50zł/g Jeździsz prywatnym autem, używasz i dzwonisz ze swojego telefonu. Nie ma płatnego urlopu i L4. Zapomnij o bonusach typu karnet sportowy albo bony świąteczne. Żeby zarobić 2000zł musisz być w pracy 5-6 dni w tygodniu po 10g dziennie. Obłęd! Dałem się nabrać!

Margo
@Eco

A gdzie tak jest? Bo chyba nie w Everli o którym mowa.... Nie ma zleceń nie ma kasy, a w ostatnich 3 m-cach to jest poprostu tragedia zachęcają durnymi bonusami 2,5 do zlecenia 4h w ciągu dnia gdzie tak naprawdę te 2,5 nie jest wliczane bo po odjęciu czasem wychodzi 15-16 zł za zlecenie nonsens i (usunięte przez administratora)

VIN

Trochę nie rozumiem tego rozgoryczenia tych którzy podjęli tam pracę. Skoro zleceniodawca oferuje zarobki na poziomie 25zł/h to dlaczego nikt z was nie zapytał o gwarancję zarobków na piśmie? Wy jesteście w pracy i chcecie mieć za to zapłacone i nie was powinno interesować że zleceniodawca nie może zagwarantować wam odpowiedniej ilości pracy. Już spotkałem się z takimi ofertami w innych branżach i po zapytaniu o gwarancję zawsze jest taka sama odpowiedź. - No wie Pan, to nie tak, to zależy od tego czy tamtego... Dziękuje do widzenia

@Teqzone

Nasi Szoperzy są dla nas najważniejsi. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni faktem, że od kilku tygodni nie otrzymał Pan odpowiedzi. Czy możemy prosić o podanie miasta oraz ponowny kontakt z City Menadżerem? Bardzo nam zależy na tym, by Panu pomóc.

Archon

Ups. Czytam komentarze po wysłaniu umowy, a mogłem to zrobić przed. Nie za bardzo rozumiem, dlaczego stawka jest zależna od ilości produktów, przecież samochód nie wie że zakupów jest mniej, przez co ma włączyć eko i spalić mniej? To że ludzie są wygodni i wolą by im przynieść ciężkie zakupy, to wiem, ale jak stawka jest liczona, od kilograma, gramów czy ilości? Bo jeśli klient zamówi 6 ciezkich zgrzewek wody, a firma to bierze za 6 produktów i liczy jako mniejszą stawkę to ja dziękuję.

@Everli

Do tej smyczy telefonu dołączonego nie będzie? :) zastanawia mnie standard związany z tym zestawem, od lat taki jest? czy w warunkach cokolwiek się zmienia? zastanawiam się czy gdy od nowego roku dołączę to cos się zmieni względem tych poprzednich odpowiedzi / opinii?

Nie jest to jakaś specjalnie męcząca i ciężka praca. Grafik ustalam sobie pod siebie co podoba mi się najbardziej. Staram się w tygodniu zawsze dodać chociaż 15 godzin, bo jest to moja druga praca - czysto dodatkowa. Na większość podanych godzin dyspo mam zamówienia a czasami zdarzą się nawet dwa zamówienia na godzinę, tylko wtedy nie nalicza się ta nowa kilometrówka od klienta do następnego sklepu, ale jak dla mnie nie jest to jakiś wielki problem, przynajmniej nie muszę robić niepotrzebnych kilometrów.

Janusz
@Michał

No i tak sobie ustalasz że zarabiasz na sprzedawcach.. w końcu sprzedawcy odejdą i ty też

Edzia Nowy wpis

Hejka. :) czy jest ktoś może Szoperem w tym roku i podzieliłby się zdaniem dotyczącym pracy? widziałam ofertę z zeszłego w której było napisane, że do 8,000 zł można byłoby jakoś zarobić. do dziś to aktualne czy może jeszcze więcej jest?

Janusz Nowy wpis
@Michał

Ala
@Archon

Ale to zanim wysłałeś umowę nie informowano cie o tym? Ja nie wiem jak to jest, bo dopiero rozważam tutaj pracę w formie dorywczej. Umowę wysłałeś mailowo czy jak? Trzeba się z kimś fizycznie spotkać na jakąś rozmowę o pracę?

@Archon

Miałem zacząć pracować w tej firmie jeżdżę w cateringu wożę sushi mam płaconą kilometrówkę mam płaconą dniówkę lepiej takiej pracy sobie poszukaj a z tymi dostawami dać sobie spokój ja przeczytałem opinie policzyłem to wszystko i oczywiście dałem sobie spokój

@Ala

Nie ma spotkań o pracę, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, umowa jest czysto online przez stronę Everli. Wypełniasz, wysyłasz i na drugi dzień dostajesz maila z podziękowaniem i takie tam bla bla, umowa zostanie wysłana. Ale, dostajesz drgiego maila, że musisz wpłacić kaucję na zestaw szopera która w przypadku rozwiązania umowy i oddaniu zestawu zostanie zwrócona. Nawet nie wiem co to jest ten zestaw szopera, gdy wszystko co potrzebuję, to własny samochód i telefon na którym zainstaluję aplikacje. Podkoszulka z logiem Everli? Jest już zima, na co mi podkoszulka której i tak nie widać, smycz z logiem, breloczek, za co prawie 100zł kaucji? Jedynie co potrzebuję to kartę płatniczą, więc nie wiem co to jest ten zestaw szopera i na co mi to. Kaucji jeszcze nie wpłaciłem, chciałbym się pierw dowiedzieć co to jest ten zestaw szopera. W umowie jest coś o 200zł kary, z tego co zrozumiałem to w przypadku opóźnienia lub nie zrealizowania dostawy. Tak więc, przydałoby się konkretnie dowiedzieć na czym stoisz.

Piotrek
@Archon

Zestaw to co opisujesz to jest zestaw. daj sobie spokój z tą firmą , miałem pracować i po analizie zrezygnowałem nie zarobisz 100 zł , jeżdzę w NOVA Suschi za 170 zł za 9 godzin pracy za 1km 1,15 , i zarabiam z napiwkami ok 250 zł x 5 dni x 4 tygodnie ok 4000 zł . Dzwigam tylko zlecenie torba papierowa z suschi do klienta - bez stania w sklepach stania w kolejkach i dzwigania zakupów do domu . polecam

@Piotrek

Dzięki kolego.

@Piotrek

Dzień dobry, zestaw Szopera składa się z: - karty płatniczej Soldo (dzięki niej możemy opłacać zakupy) - toreb wielorazowych - toreb na mrożonki oraz świeże produkty - smycz na telefon

@Everli

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Everli? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kondziawka Nowy wpis

Firma wycofała się z Polski.

Karola Nowy wpis
@Kondziawka

A czemu tak się stało? Przy komentarzach z listopada chyba się na to nie zapowiadało zbytnio? Już wiem, że w grudniu decyzja taka zapadła ale co w takim razie z pracownikami się stało? Po prostu wypowiedzenie i tyle?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Witam, a tutaj praca w biurze będzie możliwa? w internecie przemknęły mi przez ekran ogłoszenia ale dla dostawców. Zastanawiam się przy tym jak praca zza biurka może wyglądać. z jakich działów składa się teraz samo biuro?

Wawiak

Możliwa. Problem jedynie w tym, że firma w połowie grudnia skończyła swoją przygodę z naszym krajem.

A na to normalnie czy tez nienormalne traktowanie pracowników jest w końcu jakieś potwierdzenie? Pani jako klientka odnośni się do tego na podstawie zaczytanych opinii czy może było cos widać również z perspektywy odbiorcy?

Aktualność
Kim jesteśmy?
Everli jest platformą, która umożliwia robienie zakupów w ulubionym sklepie bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki nowoczesnej technologii i współpracy z wyselekcjonowanymi Szoperami zakupy docierają pod wskazany adres nawet tego samego dnia. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolenie Klientów i Szoperów stale wzrastało, a stosowane rozwiązania podążały za technologicznymi trendami.

Kogo szukamy?
Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Szopera! Praca polega na kompletowaniu zakupów w sklepie oraz dostarczaniu ich do klienta. Aplikacja zajmuje chwilę, a pracę można zacząć nawet tego samego dnia! Aktualnie rekrutacja trwa w każdym mieście, w którym działamy, zleceń nie brakuje!

Gdzie działamy?
W Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Szczecinie, Poznaniu, Lublinie, Toruniu, Bydgoszczy, Rzeszowie, na terenie Konurbacji Śląskiej, w Łodzi, Białymstoku, Bielsku-Białej, Częstochowie, Olsztynie, Rybniku, Opolu, Legnicy, Zielonej Górze, Kielcach, Radomiu, Swarzędzu, Płocku, Elblągu.

APLIKUJ

Uprzejmie prosimy o wysoką kulturę wypowiedzi na niniejszym portalu oraz o merytoryczną jakość zamieszczanych wpisów. Szanujmy siebie wzajemnie i nie używajmy wulgaryzmów oraz określeń obraźliwych. Wszelkie tego typu wypowiedzi będą usuwane.
Jednocześnie zachęcamy do zamieszczania opinii oraz sugestii i własnych spostrzeżeń. Pomagają nam one rozumieć Państwa potrzeby i wychodzić na przeciw problemom pojawiającym się w trakcie pracy.

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!!
Magusia

Nie posiadam własnego auta. Jeżdżę samochodem mojego narzeczonego. Jest tylko i wyłącznie do mojego użytku, nikt inny nim nie jeździ. Czy to problem?

@Magusia

Nie jest to problemem. Ważne, żeby pracę wykonywała osoba, która jest u nas zarejestrowana.

Ciekawy sprawy...

Idź na budowę jako pomocnik dostaniesz 16 zł na godz. Zobaczysz jak jest lekko ;) Nie czepiam się , ale wolę mieć tanie auto i trochę po sklepach polatać niż na budowie tyrać.

Maciek

Robiłem 3 miesiące po 12 godzin na dzień - 10 zleceń na dzień. Zarobiłem 4000 zł/ mies, ale 1000 zl na paliwo wienc zostało 3000 zł w każdy miesiąc. Gdzie jest to 8000 zł? Robiłem uczciwie! Wyszło ok 250 godzin pracy w mies. A to jest zlecenie wienc nie ma nadgodzin! Swoim autem wienc koszta moje. A sie zużywa - 40-50 km dziennie jeździsz

Agnes

Pracuję od lipca br. Po tych miesiącach uważam, że to co oferujecie to bzdura. Dyspozycyjność dzienna średnio 8h (czasem soboty) i wynagrodzenie 2300 zł. Trzeba odliczyć paliwo oraz amortyzację pojazdu. Często zlecenia poza strefą za co są marne dodatki a czas na dojazdy między slotami się kurczy. Kontakt z city manager to katastrofa, nie odpisuje po kilka dni. Strefa, w której jeździłam jest bardzo obszerna, często dojazd od klienta do kolejnego sklepu zajmuje ok. 40 min. Czas na zakupy dla kolejnego klienta + dojazd do niego zostaje 20 min. Aktualnie po zmianie strefy na mniejszą totalny brak zleceń. Przy dyspozycyjności 7h wpada 1 max 2 zlecenia.

Archon

Witam, jak jest napisane, pracę można zacząć jeszcze tego samego dnia, to jakiś żart? Dostałem maila że muszę wpłacić kaucję za zestaw szopera który zostanie wysłany. Co to jest ten zestaw szopera gdy wszystko co potrzebuję do tej pracy mam, karta płatnicza? Jak mogę zacząć tego samego dnia gdy nie mam od was karty płatniczej? Nie wpłaciłem kaucji na ten zestaw, więc rozumiem że pracy nie mogę zacząć?

Błażej

Pracuje od niedawna i nie wszystko jest tak jakbym chciał, ale warto z nimi rozmawiać. Uważam, że powinno się płacić za każdy przebyty z zakupami kilometr i niedawno posłuchali (nie tylko mojego) głosu - poprawili warunki płatności za dojazd do sklepu i faktycznie liczy się od samego startu ze sklepu. Oby kolejne zmiany też były w dobrym kierunku.

Adka
@Błażej

Cześć, a jakie jeszcze inne sugestie macie? I po jakim czasie ta dotycząca płatności została wdrożona po pierwszym zgłoszeniu? Pytam, bo ciekawa jestem jakie poprawki są jeszcze możliwe i czy nie warto się wstrzymać i jeszcze obserwować warunki?

@Błażej

Może ty mi powesz, co to jest ten zestaw szopera za który trzeba wpłacić kaucję?

Mario

Witam. Jestem aktywnym szoperem od ponad roku. Zauważam pewna niefajna rzecz, a mianowicie chodzi o zlecenie z dostawa „w ciagu 2 godzin”. Jak wiadomo, cena dostawy jest podniesiona. Jesli klient wykona zlecenie jak to sie mowi na oststnia chwile, łapiąc sie wlasnie w dostawie w ciagu dwoch godzin, szoper ma duzo mniej czasu na zrealizowanie zlecenia na czas. Pytanie brzmi : dlaczego Firma nie dodaje NAM do takiego zlecenia bonusu? Jesli klient ma zaplacic kilka złotych wiecej za dostawę, to dlaczego te pare złotych wiecej nie trafi w postaci bonusu dla szopera? Przeciez to wlasnie szoper musi sie wtedy gonic aby sie wyrobic. Kto dostaje te dodatkowe pieniadze - Everli, czy koordynator? Mysle, ze delikatnie mowiac jest to nie fair. Widze to juz od dawna.

Filip

Pracowałem tam przez 3 lata, jedynym plusem tej pracy była elastyczna możliwość dodawania godzin, i to w sumie tyle z pozytywów. Przechodząc do tej negatywnej strony: 1. Bardzo niskie wynagrodzenia, nawet nie ma co liczyć na minimalną krajową 2. Oczekują od szopera własnego auta co jeszcze bardziej obniża wynagrodzenie, bo zwroty za paliwo są śmieszne, system działa tak żeby jak najmniej płacić, a gdzie tu mówić o amortyzacji. 3. Niejednokrotnie ciężką praca fizyczna, duże zakupy, ciężkie lokalizację, bloki niedostosowane, a zakupy pod drzwi trzeba dostarczyć 4. Często trafiłem na koordynatorów co byli mało sympatyczni wręcz nie mili, nie dało im się przetłumaczyć jakiś rzeczy. Podsumowując nie polecam, mam nadzieję że odbije się tej firmie wyzysk, i poniosą jakieś konsekwencje.

emila
@Filip

Potwierdzam, nie szanuje się szoperów, ciężka fizyczna praca

Anetka
@Filip

Ile brakuje mniej więcej do minimalnej krajowej? Stawka, o której piszesz to za wkład 8h pracy? Czy własne auto jest obowiązkiem?

Czy pracownicy w Everli dogadują się między sobą?

Agnes

Witam, szukam informacji na temat bonusu za dyspozycyjność w miesiącach (lipiec,sierpień)

magda
@Agnes

niestety niektórzy dostawali takie bonusy brak równego traktowania przez firmę

Madagaskar

Pracowałem przez około miesiąc, chcialwm sprawdzic jako prace dorywczą. Wykonałem kilkadziesiat zlecen. Po miesiacu postanowilem podliczyc zarobki. Sprawdzilem na mapach googla czas: trasa od domu do sklepu, potem ze sklepu do klienta. Srednio na zlecenie ponad godzine lekko wychodzilo. Liczac dojazdy wszystkie od i do sklepu/klienta. Od wynagrodzenia odjalem koszty paliwa i wyszlo ze zarabialem tam okolo 15 zl na godzine. Praca tylko dla desperatow wg mnie. A ogloszenia, ktore mowia, ze zarobisz 6 czy 8 tysiecy, to zwykle (usunięte przez administratora) Trzeba by pracowac całą dobę. Teraz jeszcze wprowadzili kary umowne za brak smyczy lub torby, oraz obniżoną stawkę za zlecenia łączone. Nie polecam.

Roksana
@Madagaskar

Z jakich przyczyn te kary zostały wprowadzone odnośnie chociażby tych smyczy, to ciekawi mnie wyjaśnienie na przykładzie. To było wtedy podrzucane w formie aneksu? Zastanawiam się tylko jeszcze nad tym czy lokalizacja wpływa na zarobki tak w teorii? Możliwe ze u Ciebie wyszło 15 na h a u kogoś wynik byłby lepszy?

magda
@Roksana

albo gorszy... mi wychodziło 10 zł za godzinę, a trzeba się nieźle naszarpać z klientami i nadźwigać

Raf

Hej, ciekawy startup. Na pewno ma przyszłość, ale trzeba doszlifować model. W sumie chciałem pojeździć i dorobić ale po opiniach widzę, że to kiepski moment. Myśle, że jakbyscie to policzyli na 4500 zł netto za 160 godzin byłoby łatwiej dla dostawców. Tak czy siak kibicuje.

Emil

Hej, Jako nowy shoper jestem w stanie już teraz wyrazić swoją bardzo negatywna opinie na temat tej firmy. Zaczynając od City Managera który przez większość czasu jest niedostępny i muszę defakto prosić koordynatorów aby skontaktowali się znim aby mógł raczyć po kilku dniach ciszy odpisać pomimo odczytania już wcześniej wiadomości. Kończąc już na samej pracy i krok po kroku opisać jak firma wprowadza w błąd i manipuluje już podczas składania ofert pracy na olx czy portalu pracuj.pl. Ogłoszenie jest wystawione i w tytule można przeczytać iż można zarobić w tej firmie nawet 8000zl ale pytanie czy to napewno dochód bo zakładając że ktoś zarabia, mamy na myśli dochód a ta definicja nawet nie spełnia roli przychodu, dlaczego? A bo maksymalnie nie licząc kosztów amortyzacji i paliwa i innych kosztów związanych z codzienną jazda po ulicy, jesteśmy w stanie zarobić dziennie około 200zl na rękę czyli 10 zleceń na około 20zl więcej nie zrobimy bo ogranicza nas jedno zlecenie na godzinę. Dwa jeśli ta kwotę przemnożymy razy około 25 dni pracujące(nie licząc niedzieli) to mamy defacto 5000zl na rękę dla osoby która świetnie ogarnia sklepy i biega jak struś. A teraz odejmujac koszty takich wyjazdów często 10km bez pokrycia i zwrot płacony tylko za drogę od sklepu do klienta powoduje iż kursy są nieopłacalne. Everli i support ustawia sklep nie bliżej nas po geolokalizacji tylko najbliżej klienta, przez co za sam kurs niekiedy dostajemy mniej i nie pokrywa to kosztów benzyny (1km =85gr) czyli za kurs często 10km i z powrotem dosteniemy niecałą 1zl pokrycia. Brak jakichkolwiek bonusów, ubezpieczenia, czy kart multisport. Koszty benzyny czasami sięgają połowy naszych zarobków dlatego też przychód wynoszący 5000zl to jest równy dochodowi około 2500zl przy czym przepracowalismy około 250h w ciężkich warunkach. Więc proszę firmę Everli aby wskazała chodź jedna osobę która potrafiła uzyskać 8000 dochodu( nie przychodu) aby rozwiać kwestie manipulacji przy rekrutacji nowych pracowników.

@Emil

Optymistycznie zakładasz, że jak dajesz 10 godz dyspo to masz 10 zleceń. Średnio z 6, czasem mniej. Więc obiecują 8 tys, realnie zarabiasz ze 2tys, i zajeżdżasz swoje auto. Wszystkim mamionym oszukańczymi ogłoszeniami dzieciakom szczerze odradzam. Na rozdawaniu ulotek więcej zarobicie

Emil
@Wawiak

Nie powiedziałem że w 10h, 10 zleceń na maksymalna liczbę godzin 14h. Przy okazji to też zależne od miasta w którym się wozi, wiadomo gdzies miga być pauzy, u mnie w Gliwicach przeważnie coś zawsze wpadnie także idzie zrobić 10 zleceń na około 13-14h pracy ale to nie zmiania faktu że pieniądze i zwrotu to ogólna kpina.

Dzień dobry, podejmujemy działania, które mają na celu zwiększenia ilości zleceń. Nie jest prawdą, że zlecenia są przydzielane niesprawiedliwie. Pisze Pan o dojeździe 10 km na pierwsze zlecenie, zachęcamy do kontaktu z City Managerem, istnieje możliwość zmiany strefy, być może uda się znaleźć bardziej odpowiednią dla Pana. Pozdrawiamy.

@Everli

Liczba zleceń to jest Państwa problem. Jak zatrudniacie ludzi, którzy angażują swój czas i własne zasoby materialne w postaci auta i telefonu, a także zostawiają trochę zdrowia dźwigając zakupy w blokach bez windy, to powinniście zapewnić im wynagrodzenie. Tym bardziej, ze w ogloszeniach klamiecie podajac zarobki do 8tys zl. Taka kwota to chyba przez pol roku. Powinna być stawka godzinowa i dodatki za dostawy. I określona ilość sprawdzonych kierowców, a nie co tydzień nowi, którzy muszą odpracować darmowy pakiet startowy. Ci nowi często widzą, że przez 2 tygodnie dużo pracy to np rezygnują z innych opcji albo się zadłużają kupując auto, a po 2 tygodniach już ich nawet na rachunki nie stac

VIN

@VIN

W ogłoszeniach o pracę posługujemy się obecnie średnią kwotą za zrealizowane zlecenie. Wynosi ona ok. 20 zł/za zlecenie. Kwota finalna zależy od liczby produktów w zamówieniu złożonym przez klienta. Zdarzają się oczywiście zlecenia mniejsze, ale zdarzają się również większe. Obowiązują również bonusy za dużą ilość produktów w zleceniu oraz za daleki dojazd do klienta. Jeśli chodzi o gwarancje, w tym momencie wprowadziliśmy gwarantowane zarobki dla nowych Szoperów, które obowiązują przez pierwsze cztery tygodnie współpracy - można o nich przeczytać w poście przypiętym na samej górze wątku.

Kinga
@Everli

średnia kwota za zlecenie. nie za godzinę faktycznej pracy. wiele rzeczy jest mocno do dopracowania.

@Everli

20 zł na godzine bo nie dasz rady robić 2 zlec w 60 min. ale odliczcie na Pb 95, OC i koszty auta! Wtedy jest 10 - maks 15 zł na godzine! Minimalna krajowa to 22,80 zł na godz

Rob
@Everli

To oznacza , że jeśli dostaniesz zlecenie za okkoło 35-37 złotych poświęcisz na to około 2 godz. ( ok 60 artykołow w koszyku waga w dobrym układzie 40- 50 kg 2 zgrzewka wody mineralnej cola 2L *2 płyn do prania nie zapomnij , że po produkty na wagę np Kaufland stoisz w normalnej kolejce. Na warzywach możesz spędzić pół godziny pakując i ważąc po dwa pomidory ogórki cebule itp. Jak masz kompletna zamówienie to jeszcze rozładuj i zapakuj to na kasie. Czyli za 1 godz pracy około 18 złoty. Pamiętaj wynajmują ciebie z samochodem . Koszt naprawy zawieszenia w średniej klasie auta to w tej chwili ok 3000 złotych . Deklarując swoją dostępność np ok 5 godzin możesz uzyskać przychód ok 40 - 80 zł czasami nie dostaniesz żadnego zlecenia a masz obowiązek czuwać tyle w temacie Everli

Kuba
@Rob

To w jaki sposób everli płaci w końcu, jak te stawki wyglądają za produkt, za kilometr, za wagę zamówienia? Duża rozbieżność tutaj jest w tych komentarzach

Sprawiedliwy Końca Wieku
@VIN

VIN ..doskonale wiesz co się dzieje w kraju. Od czasów pandemii zauważyłem ,że TYLKO w naszym kraju ,pod płaszczykiem tysiąca-pomysłów ( na wnuczka itp. dostał 2 lata więzienia! ). A (usunięte przez administratora) setki na miliony! Gdzie jak widzę w TV za przewinienie tak drobne że we-łbie się nie mieści ,ponad 2 lata odsiadki! ( prawo dla biednych!) . Bogaci-(usunięte przez administratora)-najczęściej ..w 80% za ukradzione pieniądze tych-pierwszych biedaków ,płacą prawnikom , -którzy upodobania mają w marmurowych własnych biurach z Aktem Notarialnym na własność ..i tak się kręci , w coraz szybszym obiegu-koła! Nie pisz proszę o sprawdzaniu czy innych tego-typu kwestiach ,bo sam raz w życiu poszedłem do legalnej pracy ,z umową ( na razie ) , schowaną w biurku i 4 dni zamiast pracy kierowcy ,robiłem tak ciężkie prace porządkowo-szlamowe ( dosłownie! ). I jak zapytałem -jak instruujesz innych ,to powiedział do widzenia! A kasa za 4 dni ,odrzekł na koniec miesiąca ..mimo że nie byłem legalnie jeszcze zatrudniony. W PIPie mnie jeszcze opierdzielił i odrzekł " że z własnej kieszeni nie wyłoży w Sądzie! "..a (usunięte przez administratora) gdzie poszedłem do prywaciaka ,czy do Państwowej Instytucji która ma ścigać (usunięte przez administratora)?! Tak więc ,łatwo i wszystko można napisać ,ale to co widzę ,jak ludzie szczególnie w Polsce szukają opcji jak (usunięte przez administratora) 'pracownika' . Korupcja jest na całym globie i zawsze-wszędzie była ,ale u nas z oszukiwania ludzi robi się zawód za stałe dla (usunięte przez administratora)

@Kuba

Było napisane, że kwota finalna zależy od liczby produktów w zamówieniu złożonym przez klienta. Wchodzą do tego także inne zmienne i stąd te rozbieżności , o które zostało zadane pytanie? inaczej pytając. jak zoptymalizować sobie koszty w takim razie? sa sposoby?

Koti
@Everli

Możnaby wprowadzić taką funkcjonalność w aplikacji, która by pokazywała np średnią wartość zarobku na godzinę dla schoppera na podstawie czasu zalogowania do aplikacji, przejechanych km, ilości zrealizowanych zamówień itp. Z drugiej strony od strony klienta pokazany byłby koszt usługi w danym momencie. Może dzięki temu poprawiły by się wyniki. Oczywiście to co napisałem wymaga przemyślenia i pewnie korekty ale chodzi sam fakt wprowadzenia takiej funkcjonalności i być może można dojść do jakiś ciekawych wniosków. W tym momencie trzeba brać, że czekanie na klienta to też praca ale nie jest ona uwzględniona w zarobkach.

Teqzone
@Everli

Jestem nowym shoperen o nie otrzymałem gwarantowanego zarobku. Ktoś tu się mija z prawdą, proszę o wyjaśnienienie tej syatwcji i zapis od kiedy to obowiązuje

@Teqzone

Jaki gwarantowany zarobek? Tylko od zlecen płacą, a ich coraz mniej. Teraz ściemniają ze gwarantują coś?

@Teqzone

Dzień dobry TEQZONE - bardzo prosimy o kontakt z City Menadżerem, bądź z zespołem wsparcia w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Nie możemy pomóc, póki nie znamy szczegółów Pana/-i przypadku.

Teqzone
@Everli

To nie ma sensu, zespół wsparcia prziekierowywuje do City Managera a z kolei on nie ma czasu kilka tygodni na załatwienie tych spraw i ciągle bagatelizuje moje prośby tym iż jest ciągle zajęty na Openspace. Zero empatii do pracowników niższego stopnia, shoperzy są traktowani gorzej jak pomyje. To nie powinno mieć miejsca.

@Teqzone

Czy poziom wynagrodzeń w Everli uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 21 marca.

Wawiak

Jak tam zarabiacie coś na tym? Czy tak jak u mnie na 9 godz dyspozycji 4-5 zleceń, przerwy między zleceniami 5 godzin i jak ci się już nie chce po raz 3 z domu wychodzić i jechać 10km po jedno zlecenie to awantura, że nie masz poważnego podejścia do pracy? Szopka zarządzana przez amatorów

@Maciek

15 a 50 to faktycznie nieco rozbieżność. Ale powiedz mi jeszcze na podstawie czego stwierdzasz, że "powinna"? Jest to wprost gdzieś u Ciebie zadeklarowane i z tego wynika to rozczarowanie?

@Magdalena

Chyba na podstawie kilku czynników: - czas na to poświęcony - eksploatacja auta plus paliwo - przestoje. Raz na hektar masz tyle zleceń co godzin dostępności, więc jeśli deklarujesz 8 godzin a zrobisz 4 zamowienia to 200zl dniówki odjac paliwo jest ok

Eco
@Wawiak

Ja jeżeli nie mam zleceń mam dniówkę 170 zł jeżeli mam zlecenia i kilometry zarabiam ok 4000 zł

@Eco

O widzisz, 4 już nawet wygląda. A co do tych zleceń to masz jakikolwiek wpływ, żeby coś załapać? Albo w drugą stronę jesteś na podstawie czegoś w stanie przewidzieć, że jednak wpadną?

Margo

Bz

Firma ok

Teresa
@Bz

Co za bzdury , firma która wykorzystuje swoich pracowników stosuje nieuczciwe zasady wynagradzania . Dlatego nie [podjęłam współpracy z tą firmą

@Teresa

Dzień dobry, co ma Pani na myśli pisząc, że firma wykorzystuje swoich pracowników oraz stosuje nieuczciwe zasady wynagradzania? Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Everli - Warszawa

• Jak się pracuje w Everli?

Zobacz opinie na temat firmy Everli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Everli?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 12 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Everli?

Kandydaci do pracy w Everli napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Everli