Opinie o Eksoi Sp. z o.o. w Barczewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eksoi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eksoi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eksoi Sp. z o.o. w Barczewo

temo-batumi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Dlaczego agencia exoi nie ma żadnych kontraktów w miejscu gdzie jest ich ofis, w Olsztynie ..? Hmmmmm... Przypadek? Nie sądzę...

Mariia

Ja się nie zgodził , praca w eksoi była ok , nie dziwi was że jak teraz jest kontrola w dremexie to pracownicy eksoi pracują a od 5 dni EST POLSKA ni SOTEZ , chorują ludzi żeby tylko ich naszych kontrolować

Koszmar-Rudego
@Viktoria

Jak na ironię ustawodawstwo rządu ukraińskiego wspiera tę narrację! W odróżnieniu od Ciebie byłem wielokrotnie w Donbasie i widziałem specjalne miejsca do wykazania się, zwł. dla osób, które nie chcą pracować, nadużywają środków psychoaktywnych oraz zakłócają życie mieszkańców. (usunięte przez administratora) element to norma w waszej rekrutacji. Widać to teraz. Coś krucho z ludźmi Oleńcia. Od roku na grubym minusie w Rzeszowie. : ((((

Anton

Nie polecam firmy Eksoil, najniższa stawka na rynku, bez pity, nie odbierają telefonów

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Pomoc Kuchenna w Eksoi Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Mariia

won-roode-barahuo

szacunek do człowieka nigdy nie istniał dla tego marginesu. ilu wspolnikow zostalo? nikt. ilu Polakow zostało? nikt. wszyscy myslacy ludzie odchodza od tych miernot. 30 pracowników napisalo protest!!!! Gdzie odpowiedzi na pytania????

Viktoria Nowy wpis
@won-roode-barahuo

Mateusz! Nie pamiętasz jak straszyłeś Oleksandra z Ukrainy sms-ami, jak to ty napisałeś? Aha, twój sms: „A ja pracuję nad waszą deportacją w urzędzie w Rzeszowie”, to jest dopiero ciekawy materiał i ciekawe dossier, a jest tego dużo, dużo więcej

Koszmar-Rudego Nowy wpis
@Viktoria

TysiącGodzinWMiesiącu Nowy wpis

Fajny ten eksoi w Rzeszowie po rewolucji bossa - taki nie za mocny hahahahahaha

Nadia Katowice

Wszystko zgodne z prawdą a fakt jest taki, że jesteście najmniej liczną i najmniej wydajną agencją w Rzeszowie odkąd boss wziął się za zarządzanie. (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Eksoi Sp. z o.o. na stanowisko POMOC KUCHENNA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant rowerowy
Roman
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

W Rzeszowie kierownicy na wszystkich halach produkcyjnycych powiedzieli ludziom żeby odeszli z exoi. Dlaczego? Hmmm??? Taka harosha agencja!!!!

Georgian

Dziekujemy uprzejmym kontrolerom za rozmowe na temat zabranych nam pieniedzy przez eksoi. Mamy nadzieje ze uda sie wszystko odzyskac. Wszystkiego dobrego.

tamar

poważnie 40 dni ? Biedni ludzie.. Tę firmę należy zamknąć!

Wierzyciel

Żadnej, powtarzam, żadnej odpowiedzi od eksoi na pytania od pracowników to najbardziej wymowny komentarz na temat modelu ich działania.

Roody_goozietz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy kto dostał już zwrot pit ? Musimy się rozliczyć!!! Na granicy pytają o legalne rozliczenie w Polsce!

Светлана

Я працювала на теплицях через цю агенцію літом 2023 р, потім я змінила роботодавця, але коли на минулому тижні поверталася в Україну мені митник сказав що я маю зявитися на кордон Рава Руська 18 березня на 10 год без пояснення для чого, коли я приїхала, а я поїхала бо це мене насторожило, мене розпитували як свідка саме через фірму Ексой і несплату податків, до мене слава Богу жодних претензій я нівчому не винна але це дуже неприємно і затратно для українця в ткий час, тож я хотілаб лишити цю інформацію можливо в інших також будуть такі питання на митниці щоб люди не переживали а розбиралися до кінця

Brygadzista-rze

Chiiba miarka sie przebrała. Kierownicy z Rzeszowa sami pogonili EKSOI po prostu przestali brać od nich ludzi a oni odchodzili szybko do innych agencji; brak komunikacji - koordynator bez znajomosci jezyka polskiego, nikt nie informował o wyjazdach, jakość rekrutowanych ludzi pozostawiała wiele do życzenia. No i ten masowy bunt pracowników… to musialo tak się skończyć.

anonimowe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Koordynator z Armenii powiedział ,że zapłacił 1000 dolarów za przyjazd do Polski i co teraz robi? Czy Exoi bierze udział w masowej rekrutacji Ormian na fikcyjne zaproszenia? I mam nadzieję, że zostaną przetestowane Wszelkie nielegalne działania

saba

W zespole Eksoi pracują ludzie, którzy nigdy nas nie słuchają, był taki przypadek, że koordynator ormiański mnie oskarżył i zadzwoniłem do biura Olzitina, gdzie pani M. Powiedział mi, że nie zna tego ormiańskiego koordynatora

Czekałam 7 miesięcy na karte pabitu , nikt z exoi mi nie pomog, ne mam nawet peczatki wracam do domu i nigdy nie wrócę już do Polski

temo-batumi

Katia

wyrzucili mnie z domu w czasie Wigilii tylko dlatego że spotkałam się z osobami zainteresowanymi wyjazdem do innej pracy- tak potraktowała mnie Ukrainka z tej agencji.

Georg

dobry wieczór proszę o podanie informacji o wyższym wynagrodzeniu ponieważ otrzymujemy od Państwa najwyższą stawkę

asim_gruzia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

to prawda że w exoi nie pracuje już nie jeden Polak po temu jak oni traktujom cudzoziemców??

працівник

сьогодні координатор армян сказав що якщо перейдете на іншу агенцію то буде штраф 500 злот, все записано на диктофон і тільки нехай спробують зняти штраф буде все в поліції!

rov.a
@працівник

Вчера я ушла из Exoi вместе с братом и даже если у меня снова украдут деньги, я рада, что смогу работать в нормальном агентстве.

Nastia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

czy można dowiedzieć się czy stawka dla pracowników zostanie podniesiona?

Zostaw merytoryczną opinię o Eksoi Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Eksoi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eksoi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eksoi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eksoi Sp. z o.o.
  • ŁĘGAJNY, UL. OLSZTYŃSKA 6