Opinie o Bavus Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bavus Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bavus Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bavus Service Sp. z o.o. w Gdańsk

InCo Nowy wpis

W obecnych czasach naprawdę jest ciężko znaleźć " gorzej działającą firmę ". Menagerzy , tzn. osoby zarządzające logistyką tej firmy w Gdańsku na stoczni Remontowa , tragedia. Pan Marcin W. - jako jedyna osoba z tej kadry zarządzającej stara się i wykonuje swoje obowiązki sumiennie. Pani Lidia C. - stosuje metodę " na huki " i wyobraża sobie że wszyscy będą słuchać i trząść się ze strachu po czym będą potulnie podporządkowani i zdyscyplinowani . Jest szacunek do pracownika , jest i szacunek do pracodawcy. Kij ma dwa końce i wszystko powinno działać w dwie strony. Niestety , ze strony Pani Lidia C. , szacunku do pracowników nie było i nie ma. Dziwię się iż ta osoba pracuje w dalszym ciągu na stanowisku menagera. Ludzie tam pracujący to zwyczajnie traktowane " sztuki " do klepania ilości godzin dla firmy. Jednym słowem sytuacja panująca w tej firmie nadaje się do opisania w treściwym artykule.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Bavus Service Sp. z o.o.?

Zniesmaczony

Firmą zarządzają osoby niekompletne, pani L. potrafi tylko obrazac ludzi, wyzywać, stosuje mobbing, cały czas brakuje sprzętu, razem z drugą młoda kobieta potrafią tylko mowic, że firma nie ma pieniędzy nawet na głupie rękawiczki, chemię, która do pracy na stoczni jest niezbędna, powinna być dobrej jakości zakupuja(jak już znajdą parę groszy) w Lidlilu i to w ilości znikome, trzeba prosić się pracowników statków o pomoc w zdobyciu chemii. Owe panie wybierają sobie lepszych i gorszych pracowników, zero szacunku. Chcąc skontaktować się z prezesem, słyszymy, że nie mogą podać numeru telefonu, co jest w tym momencie śmieszne (boją się, że stracą krzesełka, na których tylko siedzą, pala papieroski i oglądają filmiki na laptopach), firma dni, nikomu nie polecam, palca grosze, ukrywają dodatkowe pieniądze za dodatkowe prace, prawda wychodzi na jaw po rozmowie z budowniczy. Nie polecam!

@@@@
@Zniesmaczony

Totalne bzdury wypisuje ten ktoś pod nazwą zniesmaczony . Nie pracuje już tam ponieważ znalazłam prace w swoim zawodzie . Gdyby jednak coś poszło nie tak to wróciłabym do firmy Bavus bardzo chętnie. Panie bardzo sympatyczne gorzej z ludźmi. Większość widać że za kołnierz nie wylewa . Trudno z takimi dojść do ładu. Ja osobiście bym się nie szczypała. Za bramę wystawiłabym bez możliwości powrotu

interesowny
@Zniesmaczony

W żadnej firmie Prezes nie jest od bezpośredniego kontaktu z szeregowymi pracownikami. Po to zbudowana jest kadra zarządzająca, żeby takie sytuacje wykluczyć i rozwiązywać problemy na niższym szczeblu. Osobiście jako były już pracownik nie zauważyłem większych nieprawidłowości. Jeśli pracownik jest normalny i uczciwie podchodzi do swojej pracy również tak jest traktowany. Pensja zawsze była na czas i zawsze wypłacano tyle ile było przepracowane, pisanie o ukrywaniu pieniędzy to mocna przesada!! Stawki co prawda mogłyby by być wyższe dlatego też ja znalazłem pracę lepiej płatną. Nie była to praca marzeń ale nikt mnie nigdy nie oszukał, nie stosował mobbingu ani nie wyzywał!!

Wojt Nowy wpis
@@@@@

Jakie są obecne zarobki bo szukam pracy

Poszukuję pracy na stanowisku Osoba Sprzątająca. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Osoba Sprzątająca. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Bavus Service Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Bavusiaki

Firma spoko . Pracodawczynie mega sympatyczne acz wymagające. Praca jak praca ,jak pracujesz to zarabiasz . Odeszłem ponieważ mam większe ambicje niż latanie po statkach z miotłą. Ogólnie jest ok. Przedewszystkim uczciwie rozliczają za przepracowane godziny i kasa zawsze była na czas .

Barbara
@Bavusiaki

Jak pracujesz to zarabiasz ... Nic mi to nie mówi o zarobkach :) Rozjaśnisz?

Barbara
@Bavusiaki

A jak reszta ekipy? Da się dogadać z tymi wszystkimi ludźmi?

Bavusiak
@Barbara

Ekipa generalnie spoko ale zmienia się często wiadomo. Co do stawki to roznie, zadzwoń do któreś z babeczek i dopytaj, nie gryzą ????

Marta Nowy wpis
@Bavusiak

myślisz że powiedzą tak stawkę przez telefon ? jest aż takie luźne podejście do tematu, nikt nie zabrania mówić otwarcie o stawkach ??

Firma Bavus Service Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bavus Service Sp. z o. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Klient 55

Firma szkoda gadać brak zaliczek o wodę do picia czy sprzęt trzeba się prosić pani Lidka tylko szantażuje a sama z tylkiem w biurze siedzi ucinaja godziny za prace za buty za szkolenia za wszystko nie polecam

Zadowolony

Pracowałem w firmie kilka m-cy i powiem szczerze że firma jest ok ,płacą uczciwie za przepracowane godziny . Co prawda stawki godzinowe mogłyby być wyższej,ale nie było najgorzej. Ponad trójkę zawsze miałem a nawet prawie cztery tyś na m-c na rękę . Panie menadżerki również bardzo sympatyczne (mloda na dodatek śliczna). Fajna atmosfera w firmie. Szczerze polecam.... , Natomiast odradzam firmę techno-service tam szef mówi co innego i robi co innego . Obiecuje wysokie stawki a jak przychodzi do wypłaty to okazuje się że stawka godzinowa jest w granicach 10 zł . Masakra jakaś. Szantarzuje ludzi w wyjątkowo perfidny i chamski sposób .

Alek

W jaki sposób pracodawca rozlicza się z nadgodzin?

Zniesmaczony
@Alek

Tam nie ma czegoś takiego jak nadgodziny

Zofia
@Zniesmaczony

Z jednej strony to oczywiście dobrze, na z drugiej już nie, bo nie ma dodatkowej możliwości dorobienia sobie do pensji. @Zniesmaczony, a jak w ogóle kształtują się zarobki pracowników w firmie Bavus Service - można powiedzieć, że są na godnym poziomie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bavus Service Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bavus Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bavus Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bavus Service Sp. z o.o.?

Bavus Service Sp. z o.o.
  • Żabi Kruk 16