logo

"Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.

admin 2015-08-02 17:41
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.
Rufus 2017-07-17 17:58
Nie podobało mi się, że gdy miałem podany czas pracy, i z powodów zamieszek i policji zostawałem godzinę dłużej z paroma innymi osobami, to nie wypłacali za tę nadgodzinę kasy. Każą przychodzić pół godziny przed pracą na zbiórkę, a po zakończeniu pracy trzeba czekać w kolejce by podbić obecność. Śmiesznie tez jest sprawdzana obecność - nigdy nie jest w jednym miejscu, nie wiadomo kto ją ma, ja ktoś się np. spóźni, to dodatkowe 15min musi szukać listy - chaos i zamieszanie, pracownik upominając się o wpis słyszy ciągłe 'później'. Kierownicy są różni, niektórym niestety brakuje kultury osobistej, szanowania innych pracowników, wywyższają się, nie tłumaczą, wyśmiewają się, krzyczą, zapominają ze są takimi samymi pionkami jak inni.
1
Zostaw swoją opinię o "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Taurus" Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.